Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Jinsei wa gēmudesu XXIV.

17. prosince 2017 v 11:12 | Elly - chan ^^ |  Knb a já ^^
No jo ~ Už je to zase delší doba, ale jsem tu! A nesu vám povídečku ~ Tak si ji užijte <3 Jo.. A od příběhu v tomhle dílečku moc nečekejte :D Je to takové kecání... Ale když neprojdu tuhle část, tak bych se nedostala k jádru problému :D

Výsledek obrázku pro Kotaro and mibuchi

Jinsei wa gēmudesu XXIV.

Všichni mě zrazují ?!

Elly Kasuya x Akashi Seijuro

"Co teď hodláš dělat?" zeptal se mě Mibuchi po delší chvilce ticha.
"Co hodláme dělat my!" opravila jsem ho. "Momentálně teď jsi můj jediný spojenec a my dva musíme zjistit, co ti dva idioti chystají! Nemyslím si, že jejich spojenectví vzniklo jen tak. Na to se ho Kotaro moc bojí a u Akashiho má za minule pěkný vroubek."
"Stejně si neumím představit, proč by se Kotaro přidal k Akashimu…" povzdechl si smutně. Ani mně se to nezdá, ale jsem si na 100 % jista, že za tím je něco víc. Ty dva něco kují a my musíme zjistit co. Jelikož si neumím představit, co kombinace upíra a absolutního magora mají v plánu.
"K tobě se Kotaro, kromě toho že tě odbýval s odpovědí, choval normálně?"
"Bavil se se mnou normálně pokud jsme byli ve třídě, ale jakmile byla přestávka tak se mi vyhýbal. Vždy někam zmizel." Je to čím dál zvláštnější.
S Mibuchim jsme pak vyrazili domů. Dohodli jsme se, že se setkáme kolem 6 na náměstí.

Když jsem dorazila domů, čekalo mě tam jedno překvapení u dveří. Byly tam na zemi před dveřmi 3 růže.
Co má tohle zase znamenat? Zvedla jsem je a prohlížela si je. Třeba najdu nějaký lístek, ale nic tam nebylo. Ani v nich nebo pod nimi. Asi vím, od koho budou… Místo omluvy posílá růže? Dost zbabělé. Ocenila bych více omluvu do očí než růže. Tedy pokud je poslal on…
Nějak extra jsem nad tím potom nepřemýšlela. Rychle jsem se postarala o domácnost (poklidit, postarat se o psy) a vyrazila nahoru si dát rychlou sprchu a převléct se. Akorát jsem to stihla. Pak jsem vzala jen klíče, telefon a peníze a vyrazila za Mibuchim.

Dorazila jsem první na místo setkání. Ten chlap si dává na čas… Pokud všechny dívky nechává takhle čekat, tak jak si může říkat gentleman?
Tvrdla jsem tam ještě 20 minut, ale Mibuchi nikde. Rozhodla jsem se mu tedy zavolat, ale nebral mi to. Co je zase tohle? Po půl hodině jsem odešla. Mibuchi se stále neukázal.
Sice jsem vyrazila směr domov, ale ještě asi hodinku jsem se toulala ulicemi, které jsem vůbec neznala a nechala své myšlenky volně plynout. Přemýšlela jsem nad tím, co se děje, ale jedno vím určitě. Teď i Mibuchi je s těma dvěma. Věděla jsem to.


Druhý den ve škole se mi to potvrdilo, když jsem hned ráno zamířila do patra k vyšším ročníkům. Mibuchi zrovna šel po chodbě s Kotarem. Oba dva mě uviděli, ale nic jiného. Šli dál a nevšímali si mě. Mibuchi se teď tvářil stejně jako Kotaro. Jako kdyby mě neznali a nechtěli se mnou nic mít. Bojovala jsem s vnitřní chutí už doopravdy vzít ten hasičák a oběma ukázat, že jejich rozhodnutí nebude bez trestu, ale nakonec jsem to nechala být. Nechci tropit zbytečné scény + mám to dost nahnuté od té doby, co se stala menší příhodička na záchod.
Zklamaně jsem se odebrala do své třídy. Padla jsem za lavici. Chvíli mi trvalo, že Akashi již ve škole je. Byl u okna jako vždy a díval se na mě. Ach bože, co zase chce…?
Nepůjdu k němu. Teď už vím, že je schopný mě prohodit oknem. Hodila jsem na něj pohled alá: "Dej mi pokoj" a ignorovala ho. Snad si nemyslí, že bych za ním přiběhla jako pejsek?
Nakonec přišel on sám. Sedl si do své lavice a otočil se na mě. Propaloval mě pohledem, protože já mu nevěnovala pozornost. Zkoumala jsem lavici a snažila se vypadat, jako kdyby to bylo něco opravdu hodně zajímavého.
"Budeš mě ignorovat ještě dlouho?" ozval se jeho arogantní hlas. Pravděpodobně ho to přestalo bavit, proto se ozval.
"My dva si nemáme co říct. Takže tě v podstatě neignoruji. Nebo snad máš něco na srdíčku?" zeptala jsem se jízlivě. Opravdu na něj nemám náladu!
"Nemáme si, co říct…?" opakoval celkem zaraženě.
"Vlastně…Něco bych ti chtěla říct. Příště už mi neposílej květiny." Dodala jsem ještě jedovatě.
"Nelíbili se ti?"
"Nepochopila jsem proč si mi je poslal. Myslím, že by je někdo ocenil víc než já. Máš obrovskou armádu Akashi fanclub holek. Vsadila bych se, že kdyby dostala nějaké květiny od tebe, tak by umřela štěstím." Věděla jsem, že jsem víc nepříjemná, než bych musela, ale už mě to přestalo bavit s ním. Myslí si, že mu vše prominu a pak se k němu budu chovat jako že nic?
"Nepotřebuji je posílat jiným. Chtěl jsem je poslat tobě, a tak jsem udělal." V jeho hlase jsem zase zaslechla jeho absolutní já. On to chtěl udělat, a tak to udělal. Teď lituji, že jsem ty kytky dala do vázy. Měla jsem je hodit do koše.
Naštěstí náš dost "příjemný" rozhovor přerušil zvonek a rychlý příchod učitele do třídy. Ten chlap rozhodně poslední minutu před zvoněním stojí před třídou a vyčkává, jinak není možné, že se tady objeví vždy tak rychle!

V průběhu dost nudné hodiny mě napadlo, že jsem se ho měla zeptat na Kotara s Mibuchim. Nevím, co jim udělal, ale je to jeho vina. To se snaží mi zničit život? Napřed se pokusí o vraždu a když se to nepovede, tak mi chce přebrat mé jediné kamarády, které jsem si na škole udělala? To snad nemyslí vážně!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | E-mail | Web | 17. prosince 2017 v 11:24 | Reagovat

Publikovala si super článek! :-) Máš být na co pyšný/pyšná. :) Snad si to přečte alespoň pár lidí. :)
Jinak prosím tě, o komentář na mém blogu. :) :-)

2 Elly - chan Elly - chan | 17. prosince 2017 v 13:14 | Reagovat

[1]: Budu ráda, když sem příště nebudeš psát tyhle reklamy. Ráda si dám sama komentář na článek, který mi za to stojí a ne z donucení.

3 RenataKuchiki RenataKuchiki | 17. prosince 2017 v 22:22 | Reagovat

Yuchuu novy dilek🤗🤗🤗tak už i Mibuchi??ach joooo😮😮😮co ma ten magor v planu??🤔super dil a tesim se na dalsi😆

4 Evickar Evickar | 17. prosince 2017 v 22:59 | Reagovat

Oba dva jsou pěkní zrádci, ale zase bůh ví, co jim Akashi nakecal :-D

5 Elly - chan Elly - chan | 18. prosince 2017 v 15:42 | Reagovat

[3]: Arigato ~ <3

[4]: No, uvidíte ~ Akashi má své plány, co udělá ~

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama