Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Jinsei wa gēmudesu XXII.

23. listopadu 2017 v 20:03 | Elly - chan ^^ |  Knb a já ^^
Yo ~ Jojo. Já vím. Zase mi to trvalo. TT~TT No, ale teď zrovna nemám nejlepší období, aspoň po zdravotní stránce. Takže jsem ráda, že aspoň na chvíli mám čas se věnovat věcem, které bych chtěla dělat. Povídka je krapet kraťoulinká, ale snad to nevadí ~ Přístě se budu snažit to vylepšit, opravdu! <3 Případné chyby momentálně ignorujte, až budu mít energii, tak je opravím ~.
Výsledek obrázku pro Akashi seijuro angry


Jinsei wa gēmudesu XXII.

Pokus o vraždu?!

Akashi Seijuro x Kasuya Elly

"Psala jsem Mibuchimu a Kotarovi, jak jsem ti říkala předtím." Nedala jsem na sobě znát, že jeho změna mě dost vykojila. Stále se na mě koukal tím jeho arogantním pohledem. Jeho žluté oko se blýskalo jak třpytivé zlato. Tohle není dobré! Ale vůbec! Co se mu proboha stalo, že je z něj zase tohle?! Vždyť vše bylo v pohodě!
Neodpověděl. Zíral na mě. Postavila jsem se na nohy, abych mu aspoň trošku koukala do očí a ukázala mu, že já se ho rozhodně nebojím.
"Co máš za problém?!" Zaprskala jsem naštvaně. Vše bylo dobré! Přímo skvělé! A najednou se tu objeví "on"!
"Nemám žádný problém. Pouze mi nepřijde vhodné, aby si moje přítelkyně psala s dvěma muži, když jeden z nich o tebe jeví zájem." Dal pořádný důraz na "moje". To jsem jeho věc nebo co?!
"Děláš, jak kdybych je zvala na rande! Nejsem žádná tvoje věc!" Štěkala jsem na něj. Lidi z naší třídy nás napjatě sledovali. Některé holky byly dokonce rády, že se hádáme.
"To nikdo netvrdí." Odvětil, ale skutečnost byla jiná. Pokud převezme hlavní roli absolutní Akashi, tak jinak nepřemýšlí. Vše dělá jen pro osobní prospěch. Chce pouze výhru, dobré jméno pro sebe a rodinu a všechny ovládat či si je dokonce přivlastnit a následně je ovládá jako loutky. Nic jiného nepotřebuje, kromě úspěchu a dokonalé poslušnosti. Takové lidi by měli zavírat do blázince.
"Nelži." Nemá to cenu. Pohodlně jsem se uvelebila na dece a dělala, že neexistuje. Je úplně zbytečné mu něco říkat, když je v takovým stavu. Je to zvláštní, nikdy jsem u něj necítila tak silné absolutní já. Je úplně jiné od toho předtím, jako kdyby se vyvinulo. Ani bych se u něj nedivila.
Zvedla jsem pohled, stále nade mnou stál. Měřil si mě jeho pohledem, přitom se mu dělala vráska mezi očima.
"Co ještě chceš?" Vytáhla jsem z tašky nějaký podivný japonský časopis, který jsem vzala doma. Možná je v něm něco zajímavého. Neodpověděl mi, tak jsem si začala listovat. Jak dlouho plánuje nade mnou ještě stát s tím naštvaným pohledem? Vždyť jsem mu nic neudělala! Zvedla jsem pohled od časopisu a podívala se na něj. Už na mě nekoukal, ale sledoval vodu. Při pohledu na něj jsem se zachvěla. Je až neuvěřitelné, jak silně se jeho aura změní, když je tímhle Akashim.
"Co se stalo? Kdo ti volal?" Moje zvědavost mi nedala a musela jsem se zeptat. Stejně bych to později musela zjistit.
"To není tvoje věc." Naštvala jsem se.
"Fajn, v tom případě není ani tvoje věc, komu píšu a o čem. I kdybych s nimi měla jít na rande!" Jak on na mě, tak já na něj. Jeho výraz v obličeji se změnil. Bylo vidět, že se ho to aspoň krapet dotklo. Ačkoliv spíš jen v tom, že si myslí, že jsem jeho věc a tohle by "pošpinilo" jeho jméno.
"Je to moje věc!" Zavrčel.
"Ne, to teda není." Odsekla jsem mu. Než jsem si uvědomila, tak jsem byla ve vzduchu. Co?! Akashi mě držel za pas a někam mě táhl. "Hej! Co myslíš, že děláš?! Okamžitě mě pusť!" Nadávala jsem a kroutila se, abych se vysmýkla. Neodpovídal a někam se mnou šel. Pak jsme se zastavili. Stáli jsme na kraji vyvýšeného břehu, pode mnou byla tmavá, hluboká voda. Co plánuje?!
"Co to má znamenat?! Proč ses tady zastavil?!" Tohle se mi přestává líbit! Opravdu, opravdu!
"Odvolej to, jinak se vykoupeš." Zešílel?! Co to je?! Nějaký druh vyhrožování?
"Zbláznil ses, ty jeden absolutní magore?! Pokud mě pustíš, tak se utopím!" Byla jsem v koncích. Co když to fakt udělá?! V takové hluboké vodě nemám šanci! Snad by to normální člověk neudělal, ačkoliv musíme brát v potaz, že se snažil Kagamiho zabít nůžky!
"Odvolej to." Byla jsem přímo nad vodou. Tenhle břeh je celkem hodně vysoký. Cca 1 metr, ale stejně nemám šanci se ničeho chytit, pokud by mě pustil. Je naprosto strmý a písčitý! To není možné. Nevěřím tomu, že by mě pustil!
"T-To neuděláš!" Snažila jsem se uklidnit. Nechci před ním vypadat jak naprostý idiot, který musí prosit o to, aby ho nepustil do vody!
"I když to říkáš, tak máš strach." Zašeptal. Přejel mi mráz po zádech. Nikdy předtím by tohle neudělal. Co se proboha stalo?!
"Fajn, klidně mě pusť!" Nemůžu věřit tomu, že by mě nepustil. Ale to prostě není možné, aby to udělal! Vždyť bych se pravděpodobně utopila!!
"Když myslíš." Pustil mě. Bylo to rychlé. Možná rychlejší než mrknutí oka. Dopadla jsem do vody. Pocítila jsem během mžiku, jak mě ta studená, odporná voda celou obklopila. Naprosto mě pohltila. Byla opravdu hodně hluboká, ačkoliv jsme byli u břehu. Vůbec nic jsem pod vodou neviděla, jak tmavá byla. Rychle jsem začala máchat končetinami a snažila se mermomocí dostat nad hladinu vody. Měla jsem strach. Pocit stísněný, kterým působila voda mě doháněl k šílenství. Moje plíce se strachy stahovaly. Cítila jsem, jak se dusím. Málo jsem se nadechla. Nečekala jsem, že by mě ten zmetek pustil. Nemůžu uvěřit, že mě ten psychopat pustil!! Uhodila jsem se o stěnu břehu zraněnou rukou. Stále jsem se nedokázala dostat nad hladinu vody. Bolest ochromila moji ruku. Moje nohy začínaly být těžké a unavené. Tohle je ten nejhorší pocit na světě! Přestala jsem. I když jsem se snažila, stále jsem se potápěla níž.
Najednou jsem viděla rozčepýřenou vodu. Někdo ke mně plaval. Chytil mě a vytáhl mě z vody. Začala jsem dusivě kašlat. Hrozně mě bolely plíce a krk. Když jsem se nadechla, bylo to jako kdybych dýchala kouř od ohně. Moje oči mě pálily! Bylo to hrozné, měla jsem pocit, že umřu!
Když jsem se uklidnila, tak jsem se podívala na svého zachránce. Byl to on. Držel mě kolem pasu s nepřítomným pohledem v obličeji.
"Ty magore!" Zařvala jsem, aspoň natolik, kolik mi dovolovala bolest v krku. Začala jsem ho mlátit. Pěstmi jsem bušila do jeho hrudi a několikrát jsem ho uhodila do obličeje. Samozřejmě to nemělo účinek, taky aby jo. Moje ruce byly jak z olova a jedna byla naprosto chromá.
"Já tě tak nenávidím!" Zařvala jsem ve vzteku. Podíval se na mě s jeho ublíženým pohledem pravého Akashiho.
Vytáhl mě na břeh. Okamžitě jsem se mu vytrhla a ustoupila od něj. Snažil se ke mně přiblížit.
"Nepřibližuj se! Vůbec na mě nešahej!!" Zařvala jsem skoro hystericky. Nemůžu uvěřit… Nemůžu uvěřit, že mě pustil!!!!!! On mě chtěl zabít?! Byl to konečně pokus o vraždu?! Co si myslí?!
"El-" Nedovolila jsem mu promluvit.
"Nechci nic slyšet! Nemluv na mě, nic mi neříkej, nepřibližuj se ani se mě nedotýkej!" Řvala jsem a ustoupila ještě kousek. Jeho pravé se okamžitě nahradilo absolutním. Strnul a zůstal na místě, nataženou ruku stáhnul.
"Chtěl jsi mě zabít?! Dobře víš, že neumím plavat! Nemluvě o mé ruce!" Řvala jsem dál. Stál tam jak sloup a nechal, abych na něj řvala. Nadávala jsem na něj, jak v japonštině, tak češtině. Můj vztek byl neskutečný, ale co více ztratila jsem v něj důvěru. Nemohl jsem uvěřit, že mi chtěl ublížit. Nikdy předtím se mi nesnažil ublížit, i když se choval jak vůl! Měl k tomu i pádné důvody, ale nikdy by mi neublížil!! Aspoň dřív.
Lidé okolo nás se začali zastavovat a sledovali nás. Nevadilo mi, že na nás zírají. Bylo mi to jedno. Ten den jsem ještě došla za učitelem a domluvila si s ním odvoz do nemocnice. Zpátky v kampu jsem si sbalila věci. Neplánuji se sem vrátit. V nemocnici jsem pak přemluvila doktora, ať zařídí, že můžu jet domů. Ještě večer jsem nasedla na vlak a odjela.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 RenataKuchiki RenataKuchiki | 23. listopadu 2017 v 23:38 | Reagovat

Je magor????je magor!!!!boze....holka ty z něj děláš démona 😍😍😍uaaaaa dalšííí😍😍😍🤗🤗

2 evickar evickar | 23. listopadu 2017 v 23:54 | Reagovat

Ty kráso, tak to je drsný :-D Dost dobrý holka!Ten AKashi je ale zmetek! :-D

3 Elly - chan Elly - chan | 24. listopadu 2017 v 12:59 | Reagovat

[1]: On jím byl již předtím ~ :D Jen ho trošku vylepším ~ Už brzy bude <3

[2]: Arigato ~ Já říkala, že ho trošku vylepším ~ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama