Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Riko Aida

15. února 2017 v 22:30 | Elly - chan ^^ |  Rozbory ^^
Užijte si další postavu! :)
Výsledek obrázku pro Riko aida gif

RIKO AIDA

Kanji: 相 田 リ コ
Věk: 17 let
Narozena: 5. února
Znamení: Vodnář
Karma: Kladná
Dabér: Chiwa Saito
(https://myanimelist.net/people/61/Chiwa_Saito)
Pozice: Trenérka
Tým: Seirin
Výsledek obrázku pro Riko aida face

Výška: 156 cm
Váha: Tajemství
Typ krve: A
Výsledek obrázku pro Riko aida full bodyVýsledek obrázku pro Riko aida eyes

Vzhled: Rika má krátké, karamelově- hnědé vlasy. Má tmavě hnědé oči. Ve vlasech na levo většinou nosí dvě černé sponky. Je malé postavy.
Oblečení: Je viděna v její školní uniformě. Bílá košile s černým svetrem, bílá sukně s námořnickým vzorem na konci, okoli krku má růžovou píšťalku.
Výsledek obrázku pro Riko Aida hot

Osobnost: Je starostlivá.
Umí být hrozivá a strašidelná.
V hloubi je romantička.
Je nasilnická.
Zbožňuje roztomilé věci (např. štěňata jako je Tetsuya 2)
Je žárlivá.
Je hodně citlivá a snadno se naštve.
Je inteligentní, co se jedná ohledně basketballu.
Výsledek obrázku pro Riko Aida sexy

Dějiny: Už od mala se u ní projevila její schopnost skenování těla. Její otec jakožto trenér ji často sebou brával na tréninky, kde sledovala hráče a vylepšila svoje schopnosti. S Hyugou byli kamarádi od dětství a často spolu hráli basket. V prvním ročníku na Seirinu se jí Kiyoshi zeptal zda nechce být manažerkou basketballového týmu. Rika hrubě odmítla. Kiyoshi to však nevzdával a stále se jí vyptával. Rika později vybouchla řekla mu, že nemá ráda basket a atmosféru okolo něj, kvůli Teiko. Věděla, že se objeví spoustu mocichtivích jedinců, co se nebudou ohlížet na tým. Pak řekne, že přijme pouze tým, co se bude chtít jako tým dostat na vrchol. Později potká v tělocvičně Hyugu, kterému se vysměje, kvůli jeho novému účesu. Když jdou společně domu, tak se mu svěří a přizná, že neví, co má udělat. Druhý den je pozvaná na ceremonii basketballovým týmem. Během něj basketballový tým vykřikne svoje cíle na střeše školy před všemi, kteří se shromáždili ráno. Riko následně souhlasí, že se připojí do basketballového týmu pod podmínkou, že se stane trenérem. Začne první rok svojí praxe jako kapitána a rozvrhne následný výcvikový plán, který je krutý a drsný. Zvolí Hyugu, jako kapitána a objeví Kiyoshiho talent, který spočívá v útěše lidí.
Úvod:
Rika společně s Hyugou sedí v areálu školy a rozdává letáky o basketballovém týmu. Snaží se sehnat nové prváky, kteří by se k nim připojili. Hned první se objeví a to je Kagami, který bez vysvětlení a jakýkoliv okolků pouze podá přihlášku a odchází.
Následně se v hale sejdou nováčci. Rika jim rozkáže se vysvléknout, každý je překvapený, ale udělají to. Následně si je prohlédne a je překvapena Kagamim. Poté je vyděšena, když se ozve Kuroko o kterém nikdo nevěděl, že tam je. Zklamaně si ho prohlíží a pochybuje o tom, zda je pravý člen zázračné generace. Pak na tréninku pochopí, proč jím je a objeví Kagamiho sílu. Donutí nováčky vykřiknout na střeše budovy před všemi v den ceremonie své sny.
Následně ji čeká dlouhý příběh a těžká dřina jako trenérky.
Výsledek obrázku pro Riko Aida kid

Rodina: Matka - Neznámá
Otec - Kagetora Aida
Sestra a bratr.
Výsledek obrázku pro Riko Aida friends

Vztahy: Hyuga Junpei - Jsou to kamarádi od dětství. Společně hrávali basketball. Vybrala si ho jako kapitána Seirinu. Rika žárlila, když přišla Momoi a Hyuga o ní jevil zájem. Hyuga k ní chová city, má k ní respekt a bojí se jí.
Kiyoshi Teppei - Strašně dlouho jí přemlouval, aby se přidala do basketballového týmu. Mají spolu úzké přátelství. Když byl v nemocnici, tak mu každý den psala zprávy o týmu. Není to jisté, ale spousta věcí dosvědčuje, že i Kiyoshi chová větší city k Riko než přátelství. Po zápase s Yosenem je Kiyoshi unavený a prosí Riko o masáž, ta odchází, ale on jí zastaví, aby s ním zůstala, Riko rudne a odmítá a Kiyoshi řekne: " Nějakým způsobem se cítím líp, když se na tebe dívám."
Výsledek obrázku pro Riko Aida wallpaper

Schopnosti: Schopnost trénovat 9/10
Analitika 9/10
Vedení lidí 8/10
Charisma 7/10
Ženské charisma 3/10
Od svého otce pochytila velký základ vedení tréninku a strategií.
Scan - Dokáže pohledem na tělo určit hráčovi výšku, váhu, rychlost, flexibilitu, chyby, silné stránky, zranění. Je schopná snímat i zvířata.
Související obrázek

Zajímavosti: Riko vlastní žlutý skutr a žlutou helmu.
Rika ve škole má jen pár holčičích kamarádů.
Má mladší sestru (17) a staršího bratra (21).
Její oblíbené jídlo je celer.
Její koníček je hraní stolních her.
Její specialita je pletení.
Její nejlepší předmět je angličtina.
Je členem studenské rady, místopředseda školského výboru.
K holkám se chová, tak jak to je nutné.
Typ kluka je někdo kdo si jde tvrdě za něčím.
Svůj volný čas tráví nákupy a výpomocí v tělocvičně.
Neumí vařit, stejně jako její matka.
Má analyzátorské oko.
Její oblíbené jídlo je míchaná rýže.
Jsou pouze dvě ženské trenérky v celém Kuroko no Basket. Ona a trenér Yosenu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 8. června 2017 v 15:02 | Reagovat

Víš že Riko musí být z dvojčat? Jak si jinak vysvětlit stejně starou mladší sestru? :D Nebo ji adoptovali? Když se podíváš na Wiki, tak Kagetora Aida tam má napsanou jen jednu dceru, což je divné...

2 Elly - chan Elly - chan | 8. června 2017 v 15:22 | Reagovat

[1]: Právě :D To mě trošku zarazilo.. U ní je psáno, že má sestru, ale u jejího otce není napsané, že by měl dvě dcery, mám takový dojem, že on je rozvedený a Riko žije pouze s ním a ta druhá holka je dcerou její matky, ale má jiného otce. Zkoušela jsem víc dohledat, ale nenašla jsem ani jméno její matky natož najít její sestru a jak to s ní ve skutečnosti je.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama