Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Kuroko Tetsuya

13. února 2017 v 11:42 | Elly - chan ^^ |  Rozbory ^^
Dneska je tu náš poslední člen generace zázraků, snad si ho užijete <3
Výsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya gif

KUROKO TETSUYA

"Jsem vedlejší role, stín. Ale stín ztmavne pokud je světlo silnější a to udělá bílé světlo výraznější. Jako stín vedlejší role, udělám tě, světlo, jedničkou v Japonsku." ( Zase mi trochu promiňte mojí angličtinu, ale neměl by to být úplný blábol.)
Kanji: 黒 子 テ ツ ヤ
Věk: 16 let
Narozen: 31. ledna
Znamení Vodnář
Karma: Kladná
Dabér: Ono Kensho
(https://myanimelist.net/people/819/Kensho_Ono)
Pozice: ?
Tým: Seirin
Člen generace zázraků
Výsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya face

Výška: Teiko 155 cm, Seirin 168 cm
Váha: 57 kg
Typ krve: A
Výsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya full bodyVýsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya eyes

Vzhled: Kuroko působí svým tělem křehce a je malý na hráče basketballu. Má světle modré vlas a oči stejné barvy. Dalo by se v určitých situací říct, že má prázdný pohled. Je poměrně bledý.
Oblečení: Bílo - čený dres s číslem 11.
Výsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya hot

Osobnost: Kuroko má většinou kamenné emoce. Je těžké rozpoznat v určitých situací jeho emoce.
Je to dříč.
Je laskavý a obětavý.
Je tichý, čím si ho těžko někdo všimne.
Respektuje starší hráče i mladší.
Když je hra nečistá a jeho spoluhráči jsou i třeba v nebezpěčí, tak se umí ošklivě rozzuřit.
Je gentleman, když jedná se ženami.
Je klidný a racionální.
Má slabost pro roztomilá zvířatka (např. štěňata, koťata..).
Výsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya sexy

Dějiny: Když byl v 5 třídě, tak poprvé v televizi uviděl zápas v basketballu. Okamžitě se do basketballu zamiloval. Začal hrát venku, kde později potkal jeho kamaráda Shigehira Ogiwaru, který s ním začal hrát. Naučil ho základy basketballu a když pak odcházeli každý na jinou školu, tak si slíbili, že si proti sobě jednou zahrajou.
Kuroko nastoupil do Teika a šel se zapsat do basketballového týmu. Byl překvapen kolik lidí tam je. Trenér Teika jim vysvětluje, že pokud chtělí do týmu musí se dostat do prvního pásma. (Existují 3 pásma... Zbytek zázračné generace se rovnou dostali do 1 pásma a byli hned přijmuti). Kuroko samozřejmě usiloval o 1 pásmo, ale dostal se do 3, protože mu basketball moc nešel.
Kuroko to ale nevzdal. Tvrdě trénoval a dokonce zůstával do noci v jedné tělocvičně, kde potají trénoval. Vzhledem k tomu, že Kuroko měl od jakživa slabou přítomnost si lidé mysleli, že v tělocvičně je duch, protože slyšeli jen míč a kroky, ale nikoho neviděli. Poprvé se v té době seznámil Aomine a Kuroko. Aomine odešel z tělocvičny, kvůli tomu, že byla přeplněná a i přes varování Momoi, že tam straší se tam vydal. Když slyšel, co se povídá byl vystrašen a křičel. Otevřel oči a uviděl Kuroka. Společně se brzy spřátelili a začali trénovat společně.
Dokonce i po trvdém tréninku nebyl schopen se dostat z 3 pásma. Trenér mu dokonce řekl, ať opustí tým.
Kuroko šel za Aominem, kterému oznámil, že odchází. Aomineho ale začal motivovat jeho láskou k basketballu. Později si začal Kuroka všímat Akashi. Akashi mu dal možnost hrát v zápase, kde předvedl svoje schopnosti. Tím se stal trumfem zázračné generace. Ve druhém ročníku se stal osobním intruktorem Kiseho. Zpočátku byl Kise celkem naštvaný, že dostal Kuroka jako instruktora, protože v něm neviděl, že by byl nějak silnější než on. Nakonec oba byli nasazeni do zápasu, kde mu Kuroko předvedl co umí a Kise změnil okamžitě názor. Také poprvé v Teiko potkal Momoi, která byla uchvácena způsobem hraní Kuroka. Později se do něj zamilovala. V druhém ročníku byl svědkem toho, jak se u každého probouzí talent. Bohužel i u Aomineho to tak bylo a Kurokovi se začal vzdalovat. Přestali být jako stín a světlo. Aomine začal vynechávat tréninky a prohlásil, že jediný kdo ho může porazit je on sám. Kuroko se snažil motivovat Aomineho, ale bezúčelně. Ve třetím ročníku to bylo pro Kuroka peklo. Většina zázračné generace začala vynechávat tréninky. Změnila se jejich osobnost a šli jen po výhře. Dokonce v jednom zápase ztratil svého přítele Ogiwaru, proti kterému hrál. Bohužel nemohl do zápasu kvůli zranění a nechal to na Akashim, kterého prosil, ať hraje se vším co má. Ale Teiko si udělalo srandu z Ogiwarového týmu a rozdrtilo jejich morálku. Nakonci když se Teiko rozešlo, sliboval Kuroko, že jim vrátí vášeň a lásku do basketu.
Seirin:
Když nastoupil do Seirinu byl každý udivený, kvůli jeho vzhledu a přítomnosti. Později se ukázalo to proč byl v generaci zázraků. Jeho nový světlo byl Kagami. Později se Seirin utkal proti Kaijo, kde byl Kise, který přemlouval Kuroka ať jde k nim do týmu. Nemohl pochopit proč si vybral Kagamiho jako stín. V zápase Kisemu ukázal jejich pravou sílu stínu a světla. Kise poprvé prohrál.
Interhigh:
Kuroko spolu se Seirinem vítězí proti všem týmům až na jeden. Academy Too kde je jak Aomine tak i Momoi. Ze začátku to vypadalo celkem slibně, ale když nastoupil do hry Aomine, tak Seirin drtivě prohrál.
Winter Cup:
Generace zázraků se setká před zahájením. Kde málem Akashi přizabije Kagamiho nůžkami.
Ve winter cupu se utká proti Yosenu, Kaijo, Academy Too, Shutoku a Rakuzanu.
Academy too porazí jen o kousek, protože Kuroko použije něco, co už nikdy použít nebude moct proti nim. Po zápase s nima ho Aomine učí střílet. Naučí se "neviditelnou" střelu, kterou použije k výhře proti Yosenu. Následně se ještě utká s Kaijo, kde bohužel kvůli zranění nemůže Kise jít na plno. A následuje finále proti Rakuzanu. Ze začátku to nevypadá dobře pro Seirin. Každý z Rakuzanu je silný. Hlavně se proti Kurokovi objeví jeho "kopie", kterou stvořil Akashi. Následně se Rakuzan dostane do "nepravé" zony a pro Seirin to znamená konec, ale naštěstí i Seirin se dostane do zony, ale do pravé. Rozdrtí Rakuzna a navrátí zpět starého Akashiho.
Výsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya kid
Rodina: Neznámá
Výsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya friends

Vztahy: Kagami Taiga - Stane se jeho novým světlem. Ačkoliv mezi nima vzniknou spory po prohře s Academy Too, tak stejně je to nerozdělí a vznikne mezi nimi ještě silnější pouto.
Aomine Daiki - " Když přijde na basket, myslíme podobně." Byl první světlo. Stali se dobrými přáteli. Aomine obdivoval jeho lásku k basketballu. Bohužel čím silnější Aomine byl, tím míň potřeboval Kuroka, kterého následně nechal být a jejich vztah jako stín a světlo se rozpadnul.
Kise Ryota - "Přemýšlím o Kisem - kun jako o svém soupeři." Kuroko byl osobní intruktor Kiseho, i když ho nejprve podceňoval, tak později ho začal respektovat. U Kiseho vznikla taková posedlost.
Momoi Satsuki - "Je to muž, do kterého jsem se zamilovala." Momoi obdivovala jeho styl hraní. Později, když začali trávit čas společně s Aominem se do Kuroka zamilovala. Slíbil Momoi, že navrátí vášeň a lásku do basketu Aominemu a celé zázračné generaci.
Midorima Shintaro - Uznávali svoje schopnosti. Špatně spolu vycházeli, kvůli krevním skupinám.
Akashi Seijuro - " Šel nad mé očekávání". Akashi u Kuroka viděl potencionál a naučil to, čím byl výjmečný. Kuroko navrátil jeho staré já zpátky do normálu.
Murasakibara Atsushi - Společně dobře vycházeli, ale jakmile došlo na basketball, tak se začali hádat kvůli rozdílným stylům a názorům.
Výsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya wallpaper

Dovednosti: Fyzické schopnosti 3/10
Technika 5/10
Výdrž 5/10
Mentalita 10/10
Speciální schopnosti 10/10
Kuroko není moc sportovní typ. Není moc rychlý v běhu, ani silný, driblovat mu moc nejde, střílení je otřesný.
Misderiction - Je na základě jeho slabé přitomnosti. Stane se neviditelným a dokáže přihrát v jakkékoliv situaci.
Invisible pass - Mění kurs míče a nahrává tím jeho spoluhráčům.
Ignite pass - Tato nahrávka je velmi silná a rychlá. Moc lidí ji nedokáže chytit.
Ignite pass Kai - Je to vylepšená verze Ignite pass.
Cyclone Pass - Roztočí se s míčem a nahraje přes celé hřiště. Je to podobné Ignite pass.
Vanishing Drive - V určitém okamžiku dokáže zmizet před soupeřem a tím se dostane přes něj.
Misderiction Overflow - Používá k tomu to samý jako u Vashing Drive. Přitahuje na sebe pozornost a nechá zmizet někoho z jeho týmu.
Phantom Shot - Je to střela, která je v podstatě neviditelná a jde těžko vyblokovat.
Quasi - císařovo oko - Je to Kurokova verze císařského oka, kdy v určitém okamžiku dokáže předpovědět pohyb soupeře.
Kuroko - Kagami Alley Oop - Je to dokonalá nahrávka Kuroka na Kagamiho, která často skončí v koši.
Výsledek obrázku pro Kuroko Tetsuya naked

Zajímavosti: V kanji KURO znamená černá. Naznačuje to stín.
Dalo by se říct, že je "vrátný" při vstupu do zony.
Jeho nejlepší předměty jsou historie a geografie.
Je členem výboru knihovny školy.
Typ Kurokových dívek jsou jemné.
Jeho vysněná práce je učitel v mateřské škole.
Jeho oblíbené jídlo je vanilkový shake.
Jeho záliba je čtení.
Jeho specialitou jsou jednoduchá kouzla.
Je celkem zručný v základních řemeslech.
Akashi a Kuroko byli plánovaný jako sourozenci.
Kuroko žije s jeho matkou, otcem a babičkou.
Nejlíp mu ve škole jde klasický japonšitna a moderní japonština.
Nemá rád colu.
Vzhled má po matce a také jeho přítomnost. Po otci má charakter.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama