Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Kise Ryota

23. ledna 2017 v 12:56 | Elly - chan ^^ |  Rozbory ^^
Dneska tu je Kise, náš model! Užijte si ho :)
Výsledek obrázku pro Kise ryouta gif

KISE RYOTA

"Nestarám se o to, co je správný argument nebo co je právě teď. To co chci je porazit vás. Nejsem tak dospělý, abych hrál basket logikou, ale instinkty." ( Moje ajina je hrozná, snad to je okey.)
Kanji: 黄 瀬 涼 太
Věk: 16 let
Narozen: 18. června
Znamení: Blíženec
Karma: Neutrální
Dabér: Ryohei Kimura
(https://myanimelist.net/people/1762/Ryouhei_Kimura)
Pozice: Vyšši křídlo hrající blíže ke koši (small forward) --> hráč musí být vysoký, rychlý a silný.
Tým: Kaijo
Člen generace zázraků
Výsledek obrázku pro Kise ryouta face

Výška: Teiko 171 cm, Kaijo 189 cm
Váha: 77 kg
Typ krve: A
Výsledek obrázku pro Kise ryouta full bodyVýsledek obrázku pro Kise ryouta eyes

Vzhled: Kise je vysoký a svalnatý. Je taky idol, takže má krásnou tvářičku. Má blond vlasy, poměrně dlouhé a zlaté oči. Má dlouhé řasy. Piercing v levém uchu.
Oblečení: Tmavě modrý dres s číslem 7.
Výsledek obrázku pro Kise ryouta sexy

Osobnost: Je velmi bezstarostný.
Ty které respektuje tak jim přidává ke jménu koncovku -cchi.
Dokáže se rychle znudit, když zjistí, že mu nějaký sport jde a nemá v něm už žádné protivníky. (Skoro jako Aomine)
Jeho bezstarostnost se změní ve hře, kdy se z něj stane plně soustředěný a vážný člověk.
Až poté co ho Seirin porazil, začal věřit ve svůj tým a víc trénovat. Do té doby byl celkem lhostejný vůči všemu kromě výhry.
Umí rychle někoho respektoval, když zjistí, že je silný a propadne tomu hluboko. Skoro jako posedlost.
Výsledek obrázku pro Kise ryouta blush

Minulost: Kise začal chodit do Teika. Zkusil skoro všechny kluby ohledně sportu, ale rychle se znudil, když zjistil, že nemá protivníka. Jednou se procházel kolem školy, když mu na hlavu přistál basketballový míč. Byl to Aomineho míč, omluvil se a vrátil se do tělocvičny. Kise za ním šel a uviděl ho hrát. Ihned ho uchvátil, myslel si že našel skvělého oponenta. Brzo se přihlásil do tým a byl následně přijat.
Jako osobní intruktor mu byl dán Kuroko. Kisemu to přišlo divné, protože Kuroko byl malý a slabý. Ještě když ho pak viděl střílet na míč. Zeptal se na to Aomineho a ten mu vysvětlil, že si musí počkat na zápas, aby viděl co doopravdy dokáže Kuroko. Následně byl Kuroko a Kise vybrán do jednoho zápasu jako náhradníci. Když šli do tělocvičny, tak se Kise chtěl s Kurokem vsadit, kdo dá víc bodů. Kuroko odmítl, že on dělá pro tým víc než samostatný body. Teiko začalo bez Kiseho, který zůstal na lavičce spolu s Kurokem. Bohužel se začítečníkům z Teika moc nedařilo a tak byl Kise s Kurokem dán do hry. Okamžitě se na Kiseho nahrnuli dva kluci, kteří ho začali blokovat. V tom zasáhl Kuroko se svojí "neviditelností" a pomohl Kisemu skorovat a nakonec i vyhrávají hru. Po té co viděl hrát Kuroka k němu drasticky změnil názor. Po škole většinu času trávil s Kurokem, Aominem, Midorimou, Murasakibarou a Momoi.
Ve třetím ročníku začal Kise objevovat svoje schopnosti. Už delší dobu věděl, že umí někoho napodobit, ale tohle byl úplně jiný lvl. Během toho ztratil Kise vášeň pro basketball a jeho osobnost se celkově změnila v zápasech. Kise později propadl tomu, že není nic důležitějšího než vyhrávat. Začal zesměšňovat protivníky, vsázet se na jejich skore a odmítal je jakkoliv uznat, jelikož byli slabý.
Seirin vs Kaijo:
Začíná to tím, že Kise navštíví Seirin. Kde vyčítá Kurokovi, proč se přidal k takovému týmu. Následně se znova vidí až při zápase. Celý zápas byl velmi vyhrocený, hlavně když Kise zjistil jak silný je Kagami a že je to i nový světlo Kuroka. V zápase se odehrává spoustu zvratů jako třeba že je Kuroko Kisem zraněn. Ale ani tohle Kaijo nepomohlo a prohrálo. Kise poprvé okusil prohru. Kise se přes to ale rychle přenese a slibuje, že bude trénovat tvrději. Jeho staré já a vášeň k basketballu se znova probouzí.
Interhigh:
Kaijo vs Too Kise s jeho kopírovaním nestíhá kopírovat Aomineho s jeho schopnosti zázračné generace, ale nakonec Kise se dostane do "zony" nebo - li spíš začne kopírovat pohyby zázračné generace, ale jen částečně. Bohužel stejně Kaijo prohrává. Ještě jedna věc se stala. Kise si během kopírovaní Aomineho zranil nohu.
Winter Cup:
Před zahájením Winter Cupu je Akashi svolá a Kise se znova potká se svými bývalými spoluhráči. Je taky okřiknut, protože mu furt chodily smsky od jeho fanynek.
V první kole Kaijo vyhrává proti neznámému týmu bez problému, ale další protivník je Haizaki, bývalý člen Teika, který byl nahrazen Kisem a spolu měli spoustu sporů, dokonce i o dívku. Haizaki schopnosti spočívají v tom, že narozdíl od Kiseho on techniky krade.
Jejich setkání je dost hnusné na začátku, protože Haizaki napadne Alex a Himuru. Během zápasu je hodně zvratů, Haizaki ukazuje svojí schopnost. Dokonce i Kasamatsu mu podlehl. Kise je naštván a dokonce mu šlápne i na nemocnou nohu. Nakonec Kise probudí "zony", ale tak že dokáže kopírovat všechny techniky ze zázračné generace. Kaijo vyhrává.
Další zápas probíhá proti Seirinu. Kde Kise odmítá znova prohrát a chce ukázat Kurokovi a Kagamimu, že pilně trénoval. Dokonce na ně použije jeho "zonu", ale bohužel je poslán na lavičku, kvůli jeho zranění, které se ještě zhoršilo. Kise přemlouvá trenéra, ale bezvýsledně. Odmítá ho se slovy, že pokud to přežene může to pro něj být taky poslední zápas. Kaijo prohraje. Kise je zdrcen a brečí, když ho odvádí Kasamatsu. Je zrdcen ze zranění nohy a prohry.
Nakonec se Kaijo umístí na třetím místě na Winter Cupu.
Výsledek obrázku pro Kise Ryouta kid
Rodina: Matka - Neznámá
Otec - Neznámý
Má dvě sestry
Výsledek obrázku pro Kise Ryouta friend

Vztahy: Tetsuya Kuroko - "Cítil jsem se zklamaný, ale jenom chvíli. Neexistuje žádný způsob, jak by mě zklamal. Kurokocchi vždycky dělá všechno, co může, aby tým vyhrál. Předtím jediné, co jsem mohl dělat, bylo dívat se na něj shora, ale byl to první člověk, kterého jsem respektoval. Byl jsem rád, když mi řekl, že jsem jeho soupeř. Naprosto chci vyhrát!!!" Kise má hluboké city ke Kurokovi, skoro posedlost. Oslovuje ho Kurokocchi, protože ho respektuje. Ze začátku si myslel, že to je legrace, když dostal takového intruktora, brzy pochopil, co je jeho pravá síla a začal ho respektovat. Tvrdí o něm, že to je jeho "nejlepší přítel", ale Kuroko vždycky odmítne.
Aomine Daiki - Aomine byl ten, který přiměl Kiseho hrát basketball. Kise k němu vzhlížel a na Teiku z něj udělal svého rivala. Oslovuje ho Aominecchi.
Kagami Taiga - Na začátku jím pohrdal. Nechápal proč se Kuroko přidal k takovému týmu, ani proč si vybral Kagamiho, ale právě on s Kurokem byli první kdo ho porazili a přiměli ho znova otevřít oči. Oslovuje ho Kagamicchi.
Midorima Shintaro - Kise přátelský a lehkomyslný. Chtěl se spřátelit s Midorimou, který ho chladně vždy odbyl. Nejsou si moc blízký, ale dobře spolu mluví, když jde o basketball. Oslovuje ho Midorimacchi.
Kasamatsu Yukio - Ze začátku nijak Kiseho jeho tým nezajímal a to vytáčelo Kasamatsua. Ten ho furt byl, ale nakonec po první prohře se u něj něco změnilo a začal to brát jinak. I když Kasamatsu ho furt bije.
Murasakibara Atsushi - Často na Teiko společně chodili jíst všichni zmrzlinu. Oslovuje ho Murasakibaracchi.
Akashi Seijuro - Akashi vybral Kiseho místo Haizakiho, protože od začátku věřil, že jeho schopnosti jsou lepší. Oslovuje ho Akashicchi.
Momoi Satsuki - Momoi ho oslovuje Ki - chan. Vychází spolu poměrně dobře. Kise ji oslovuje Momoicchi.
Výsledek obrázku pro Kise Ryouta hot

Schopnosti: Fyzické schopnosti 9/10
Technika 9/10
Výdrž 9/10
Mentalita 9/10
Speciální schopnosti 10/10
Je výborný sportovec.
Je rychlý a silný.
Kopírovaní (--> Přesně kopíruje techniky, které vidí)
Perfektní kopírování (--> Dokáže napodobit všechno od spoluhráče, kterého vidí.. Tempo, dribling, pohybování, načasování, techniky, myšlení)
Zona ( --> Jeho zona je trošku jiná, ale stejně učinná. Dokáže okopírovat schopnosti zázračné generace. Dokonce i císařské oko, nebo Kurokovu schopnost.)
Výsledek obrázku pro Kise Ryouta naked

Zajímavosti: V kanji je KI žlutá.
Kise k lidem, které respektuje přidává koncovku -cchi.
Jeho vysněná práce je pilot.
Jeho oblíbená zábava je karaoke.
Jeho specialitou je ochutnávka minerálních vod.
Jeho oblíbené jídlo je "cibulačka".
Jeho typ dívek je která ho uchvátí.
Jeho mottem je " Buď k sobě upřímný."
Je posedlý Kurokem.
V tanečních soutěží okopírovává různé slavné tanečníky.
Kise nesnáší žížaly.
Nejlepší předmět je angličtina.
Je hrozný ve škole.
Má 2 starší sestry. Jedna ho přivedla k modelingu.
Nemá rád Unagi.
Bolelo ho, když si nechal propíchnout ucho.
Často se holky prohlašují za jeho přítelkyně, i když jimi nejsou.
Je model. Často ho ukazují v časopisu Zunon Boy.
Kise je nejstarší z generace zázraků.
Výsledek obrázku pro Unagi unagi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama