Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Jinsei wa gēmudesu X.

29. prosince 2015 v 22:59 | Elly - chan ^^ |  Knb a já ^^
Další povídka je tady !! :33 Ty jo... Ona je zima ( bez sněhu ) a já píšu o létu xD Omlouvám se , že tahle povídka , tak dlouho trvala, ale múza přišla a pak zase odešla... Nevěstka jedna xD Snad se vám tenhle dílek líbil :3

Jinsei wa gēmudesu X.

ZAČÁTEK PRÁZDNIN

Nikdy by mě nenapadlo , že by v Japonsku mohla být tak krásná pláž. Vůbec bych neřekla , že tohle je Japonsko, ale spíš nějaká země v tropickým pásmu. Pláž byla písková a moře krásně tyrkysové , slunce svítilo a obloha byla bez obláčků. Bylo tu to , jako malý ráj na zemi.
" Je to tady nádherné." Zašvitořila jsem.
" To jo a je to jen pro nás!!" Zapískal Kotaru.
" Jen naše ?" Co to znamená ?!
" No.. Akashi nám pronajal celou pláž na celý týden jen pro nás." Ha?! Jako fakt?! Kolik může stát taková pláž na týden?!
" Měli by jsme jít a zabrat si dobrý pokoje Kotaru !" Mibuchi vystřelil a Kotaru hned za ním. Ty blázni..
Zvedla jsem se a spolu s Akashim jsme vystoupili z vlaku.Moje noha ještě nebyla úplně v pořádku, ale za už jsem nemusela do sebe házet prášky, ale bohužel ortézu musím mít pořád.
Šli jsme pár metrů a narazili jsme na obrovký hotel. Byl jako zámeček. Ve vnitř to bylo mnohem krásnější. Byl to exotický styl, který skvěle ladil s přírodou venku. Hotel se , ale zdál být opuštěný , ale když jsem si vybavila Kotarova slova, že Akashi pronajal celé tohle místo pro nás, tak rozhodně zabral i ten hotel.
Každý jsme dostali klíč od svého pokoje. Zase byly po dvou , ale já jsem měla jediná pro sebe celý pokoj. Výhoda být sama holka v klubu pro kluky. Můj pokoj byl v bílé a modré barvě, takový námořní styl. Obrovská postel u okna mě zajímala , co nejvíc. Do večeře jsme měli čas na ubytování, ale já to chtěla využít ke spánku. Padla jsem do měkkounké postele a užívala si slunce , které mě hřálo na obličeji. Zachvíli mě dohnala ospalost z vlaku a já jsem usla, ale ne na dlouho. Zachvíli někdo vešel do místnosti. Nevěděla jsem jestli je to moje představivost nebo realita, nebyla jsem vzhůru, byla jsem v polospánku, na hranici snů a reality. Nechala jsem to být a dál jen tak ležela. Osoba , která vstoupila drze do mého pokoje bez klepání si sedla na postel k mým nohám.
Teď jsem začala pochybovat jestli je to moje představivost... To zhoupnutí postele bylo reálné. Pomalu jsem otevřela oči a podívala se dolu ke svým nohám. Seděl tam Kotaru.
" Kotaru , co tu děláš ?" Zeptala jsem se rozespale.
" Oh ! Promiň vzbudil jsem tě ?"
" Ne tak docela.. Co se děje? Snad nejsi zase v pokoji s Akashim.." Pamatuju si ještě na to když byl s Akashim v pokoji na posledy. Měl z toho noční můry.
" Ne, teď jsem v pokoji s Reem, ale..."
" Ale?"
" Poslední dobou... Od toho dne , kdy jsme vyhráli na Interhigh se chováš divně. Stalo se něco? Přišla jsi na něco ohledně Akashiho?" Neee, Kotaru všechno je v pořádku! Přeci jsme vyhráli Interhigh a vy jste se ani neradovali ! Brali jste to jako samozřejmou věc. A ohledně Akashiho jsem na nic nepřišla! Jen se na mě vrhl, když mě unesl.
" Co by se dělo Kotaru ? Jen jsem byla trošku zklamaná z toho , jak jste braly tu výhru, to je vše." Usmála jsem se nejlíp, co jsem dokázala. Vypadalo to , že mi na to skočil.
" Tak dobře. Promiň, že jsem sem tak vtrhnul, klidně spi dál." Zvedl se a konečně byl na odchodu , ale pak se zastavil. " Jo a jak si postoupila s Akashim? V posledních pár dnech si všímám , že je nějak moc usměvavý a dobře naladěný."
" Vážně ? Vůbec jsem si toho nevšimla, mně připadá pořád stejný."
" Ah.. Asi máš pravdu." Konečně odešel. Nahlas jsem si oddechla. Tohle bylo o fous... Ten upírek je nějak všímavý ! Jsem si jistá, že to dělají jeho nadlidské schopnosti !!
Padla jsem do postele... Proboha! Kotaru mě jednou zabije i bez toho , aby mi vypil krev!! Zajímalo by mě s kým je teda Akashi v pokoji. Možná bych to mohla jít zjistit. Zvedla jsem se a vyrazila na chodbu. Už z dálky jsem věděla , kde je Kotarův a Mibuchiho pokoj. Stačilo najít ten nejvíc hlasitý a navoněný pokoj. Hledala jsem dál.
Konečně jsem našla posledni pokoj, který jsem neprozkoumala. Zaklepala jsem a pochvíli se ozvalo "dále". Vešla jsem a hned jsem chtěla zase odejít, protože Akashi byl v pokoji s Mayuzumim. Zarazila jsem se a dívala se na ty dva.
" Elly, stalo se něco ?" Zeptal se překvapeně Akashi zatím co jsem si vyměňovala nenávistné pohledy s Mayuzumim.
" Eh.. Ne, jen jsem chtěla vědět v jakým pokoji jste.." Odtrhla jsem oči od Mayuzumiho a podívala se na Akashiho, který byl jako vždy u okna. Byla jsem zvědavá, jaký mají výhled v tomhle pokoji. Přešla jsem k oknu , kde byl Akashi a podívala se z okna. Můj výhled je na kus pláže a moře , ale Akashiho je jen na pláž, kde bylo pár rostlin , který dodávaly exotiku tomuhle místu.
" Je to krásný výhled , že ?" Ozvalo se vedle mě , kde stál Akashi.
" To je... Docela vám závidím!" Zafňukala jsem. Na moře je krásný pohled, ale tahle pláž měla něco kouzelného. Akashi se jen zasmál a Mayuzumi si odfrkl. Znova jsem měla chuť Mayuzumimu ublížit a upravit mu jeho obličej.
Chvíli jsem ještě zůstala v jejich pokoji , ale potom jsem vyrazila na večeři. Ještě bylo brzo , ale i tak tam čekali lidi. Třeba Nebuya.. Ten byl už nedočkavý. Žrout jeden...Taky tam už byl Mibuchi a Kotaru, sedla jsem si k nim.
" Elly - chan , tak jak se ti tady líbí ?" Zašvitořil Mibuchi jakmile jsem si sedla.
" Je to tady kouzelné.. Netušila jsem , že v Japonsku existuje takové místo."
" V Japonsku je ještě víc takových míst, ale tohle je jedno z nejhezčích míst." Ty jo, netušila jsem, že tady je takový místo a teď jsem zjistila , že jich tu je ještě víc.
Večeře začala a kam se hrabala jídla z hotelu, tohle bylo mnohem lepší..Takové exotické, jako celé tohle místo. Byly tu skoro všechny druhy jídla. Ovoce, zelenina, maso, těstoviny, ryby a další. Zkusila jsem ochutnat všechno kromě ryby. Nemám moc v oblibě ryby, jsou nechutný a smrdlavý a taky plný kostí.
Po večeři jsme měli jít spát po dlouhé cestě ,to každý uvítal a nikdo nechtěl nikde trajdat. Jenom že já jsem už nechtěla spát´, spala jsem ve vlaku a pak ještě chvíli v pokoji po příjezdu. Ještě jsem se ani nešla podívat po pláži, celý den jsme byli v hotelu.
Počkala jsem až všichni odešli do pokojů a pak se vyplížila ven. Byla už tma , ale měsíc krásně osvětloval moře. Šla jsem podél moře po pláži, zachvíli jsem si sundala boty a bosýma nohama a jednou ortézou cupkala po pláži, bylo to pohodlnější, písek byl krásně teplý od sluníčka. Došla jsem až na pláž na kterou má výhled Akashi z pokoje. Já moc v lásce tmu nemám, i když krásně měsíc osvětluje tohle místo, ale i tak mám trochu strach, protože krásné květiny , co jsem viděla dneska , vrhaly temný stín. Bylo to trochu strašidelný... Keříky vypadaly , jako lidi. Brr.. Otřasla jsem se jen při té myšlence. Sedla jsem si k břehu, ale dost daleko , aby na mě nemohla voda. Podívala jsem se na obluhu, která byla zdobena spoustu hvězdami, které svítily stejně , jako měsíc. Byl to krásný pohled..Z ničeho nic jsem ucítila za sebou , jak se někdo otřel o moje záda. Vyskočila jsem do vody s výkřikem. Rychle jsem se otočila a byla připravena vrazit obludě pěstí. Nebyla to obluda , ale Akashi , který se tvářil nechápavě.
" U Jashina ! Musíš mě tak děsit!" Vyčetla jsem mu a rychle zdrhla z dosahu voda , která přicházela spolu s vlnou.
" Promiň." Tohle promiň snad nemyslel ani vážně!
" Nemáš náhodou spát ? Musíš být unavený.."
" Podíval jsem se z okna a uviděl zbloudilou dušičku, jak se potuluje po pláži a pořád se ohlíží, jako by ji pronásledovali."
" Zbloudila dušička jsem já ?" Naštvaně jsem zaprskala.
" Nikdo jiný tu nešel." Naštvaně jsem si sedla zády k němu. Postával tam a já jsem si myslela , že zachvíli odejde, ale nakonec si sedl ke mně.
" Není ti zima?" Zeptal se starostlivě.
" Ne."
" Nebolí tě noha?"
" Ne." Co to má furt za otázky?
" Nejsi ospalá?"
" Ne, hele, co ti je? Jsem u výslechu ?" Otočila jsem se na něj. Jen se usmál a pak mi věnoval krátký polibek na rty. Okamžitě jsem zrudla a odtáhla se. Zasmál se.
" Pořád se stydíš.." Znova mě políbil. Dala jsem ruce na jeho hruď ve snaze si ho držet od sebe. Chytl mě za ruce , které ho držely. Pevně mě držel a pak si položil čelo na to moje.
" Zůstaň takhle chvíli." Zašeptal. Udělala jsem ,jak řekl.Zůstala jsem tak a pak zavřela oči. Akashi se ode mě odtáhl, zvědavě jsem otevřela oči a chtěla zjistit, proč to udělal, ale stihla jsem si všimnout pouze jeho obličeje , který se přiblížil a pak mě dlouze políbil, jazykem pronikl do mých úst a začal je prozkoumávat. Jeho ruka mi zajela do vlasů a zaklonila mi hlavu. Jeho polibky se z úst přesunuly na bradu a pak na krk na kterým si chvíli hrál, pak se vrátil k mé puse ,kterou obdařil něžným polibekm a pak se odtáhl. Omámená jsem hleděla na něho.
" Vrátíme se?" Zeptal se po chvilce a já si uvědomila,že už je celkem chladno. Zvedla jsem se a vyšla. Akashi mě dohnal a chytil mě za ruku s kterou propletl prsty. Spolu jsme došli až před můj pokoj.
" Dobrou noc, Elly." Zašeptal a pustil mojí ruku.
" Dobrou noc , Seijuro." Otočila jsem se a uslyšela povzdech. Asi čekal rozloučení lepších kvalit. " Seijuro." Otočil se. Stoupla jsem si na špičky a políbila ho na dobrou noc. " Žádné nůžky, jasný ?" Zasmál se.
**********************************************************************
Druhý den kluci začali trénovat na pláži. Nebyli z toho natěšení, protože v písku je těžší se pohybovat natož driblovat.
Sedla jsem si ke břehu , jako včera a pozorovala je. Opravdu se snažili a vedro jim moc nepomáhalo, byli zadýchanější než kdykoliv jindy. Já jsem je s radostí pozorovala. Narozdíl od nich jsem pila ledovou colu. Každou chvíli jsem si všimla prosebného pohledu Kotara , ktarý hypnotizoval můj nápoj , jako by to byl poklad země. Nakonec jsem na něj ukázala, ať ke mně jde. Okamžitě se ke mně rozeběhl , jak pejsek.
" Chceš napít Kotaru ?" Ani jsem se nemusela ptát a Kotaru začal kývat hlavou , jako zběsilý. Podala jsem mu pití. Napil se tak , že mi vypil půlku lahve.
" Úžasný!" Rozplýval se. Pako jedno. " Elly.."
" Hmm ?"
" Co to máš na krku ? Ty ses někde spálila ?"
" Co? Co tam mám ?" Vytáhla jsem mobil a podívala se na svůj krk. Byl tam červený flek.. AKASHI !! " Eh.. Jo, spálila jsem se !"
" O co ? Jak se ti to proboha povedlo na krku ?"
" No.. Ehm.. To je jedno! Měl by si jít trénovat ! Nebo se na tebe naštve Akashi!" Jakmile jsem zmínala Akashiho jméno, tak se Kotaru už na nic nevyptával a pádil zpátky. Oddychla jsem si... Proboha.. Přejela jsem po krku , kde měl být rudý flíček.
Kluci přestali trénovat, teď byl oběd a po něm chvíle odpočinku. Všichni jsme se odebrali do jídelny, ale já jsem se schválně držela vzadu a vyhlížela Akashiho,který se loudal spolu jedním členem našeho klubu. Před jídelnou ho kluk opustil a já po něm skočila a stáhla ho do vedlejší chodby, udiveně se na mě koukal.
" Copak ?" Chytil mě za bradu a zvedl mojí hlavu , znovu mě chtěl políbit, ale já se mu vysmekla.
" Podívej se! Ty idiote!" Zaprskala jsem a ukázala na svůj krk. Akashi se na to místo podíval a chvíli zůstal nehybně stát.
" To jsem udělal já ?"
" A kdo jiný ?!" Zavrčela jsem ! Ještě se zeptá jestli to udělal on ?
" Tobě to vadí?"
" Eh.. Ne.. Ale každý to vidí !!" Nadzvedl jedno obočí a pak mi rozcuchal vlasy.
" Oběd už začal, pojďme." Dál to nekomentoval a rozešel se do jídelny. S otevřenou pusou jsem ho sledovala, jak si v klidu odchází... Ten parchant..!
Vyrazila jsem za nim do jídelny. Každý se mi koukal na krk , jako by to byl povsvátný znak. Nezírejte na mě !!Nikdy jste neviděli cucflek ?!!
Zabodla jsem do Akashiho vražedný pohled. Tázavě se na mě podíval, jako by si nevšiml pohledů které na mě každý hází. Povzdechla jsem si, tohle bude těžký týden.
Oběd skončil a měli jsme dlouhý odpočinek. Kluci byli unavení a tak trenér rozhodl, že jim dá do 6 pokoj.
" Hej lidi, co kdybychom se šli vykoupat ?" Zakřičel jeden nadšenec, který byl z trenérova rozhodnutí úplně na větvi.
" To je skvělý nápad!" Všichni souhlasili až na mě... Nechci kazit zábavu, ale mám k tomu důvody...Kluci si skočily pro plavky, já už jsem je dávno měla. Kluci přiběhli už oblečení a rovnou pelášili k moři. Byli jak lachtani , i jejich smích mi je trošku připomněl. Vedle mě proběhli Kotaru s Mibuchim. Mibuchi měl kratší , bílé plavky a Kotaru je měl tyrkysové.
" Elly - chan ! Honem pojď taky !!" Křičeli. Pomalým krokem jsem šla za nima. Mezi tím oba zmizeli v moři.
" Nechce se ti do vody ?" Zeptal se mě Akashi , který se ocitl za mnou, měl na sobě červeno - zlatý plavky až nad kolena. Jemně jsem narudla v tvářích , díky výhledu na Akashiho vypracované tělo.
" Ehm.. Mno.. Ne, že by se mi nechtělo.." Bylo mi trapně..
" Děje se něco ? " Zeptal se mě starostlivě. Sklopila jsem pohled.
" Já..Já neumím plavat..." Zašeptala jsem. Opatrně jsem se podívala na Akashiho. Držel si rukou pusu a smál se. " Nesměj se mi ! Jsi zlý !" Zafňukala jsem.
" Promiň.. Chceš naučit plavat ?"
" Ne !" S tím jsem neměla dobré zkušenosti, když se mě lidi pokoušeli naučit plavat.
" Proč ? Nevěříš mi ?" Vypadal naoko uraženě.
" Nebudu se tu plácat , jako vorvaň !" Zamítla jsem jeho návrh a on jen pokrčil rameny. Kluci na nás už volali ať jdeme do vody. Akashi za nima žuchl do moře a já zůstala jen popás ve vodě. Kluci už plavali daleko od břehu a já na ně koukala. Zatracená voda, kdybych tak uměla plavat ! Nakonec se nápad od Akashi , že mě neučí plavat nezněl , tak špatně.
Voda byla příjemně teplounká a sluníčko krásně hřálo , byl to ráj. Kluci zachvíli připravali.
" Elly , proč si s námi neplavala?" Zeptal se mě mokrý Kotaru , který si vodu užíval , jak malé dítě.
" Nějak se mi nechtělo." Stačí , že to ví Akashi, že neumím plavat.
Ve vodě jsme byli skoro dvě hodiny a pak se kluci unavili a tak jsme se vrátili zpátky do hotelu. Všichni odešli na pokoje se vyspat, i já jsem se odebrala do pokoje.
Zvala jsem si mobil a podívala se , kdo mi píše a nebo mi volala. S kamarády ze základky teď nemám skoro žádný styk. Když nejsem na facebooku, tak o nich nevím. Měla bych za nima jet až přijedu ze soustředění na týden. Hodně se těším, ale ještě jsem to neřekla týmu. Snad mě nebudou potřebovat. Zatím se tu nic nestalo.. Ono , co se tady taky může stát ? Na písku si moc neublíží a kdyby se topili, tak mají smůlu.. Nepomohla bych jim a ani sobě. Utopili by jsme se tam oba... Odpověděla jsem na smsky od rodičů a pak se podívala na jeden zmeškaný hovor, kdo mi to volal ? Číslo, které mi volalo jsem neměla uložené. Byla jsem celkem zvědavá a tak jsem číslo vytočila. Volalo mi před hodinou , takže by to měl vzít.
" Ah ! Elly - chan!!" Ozvalo se na druhý straně, okamžitě jsem poznala ten hlas.. Momoi.
" Ahoj Momoi, stalo se něco, proč si mi volala?" Rychle jsem jí chtěla mít z krku.
" To já ne , ale Tetsuya - kun , počkej, já ti ho dám."
" Momoi!"
" Ano ?"
" Jak si zjistila moje číslo?"
" To bylo lehký , teď ti dávám Tetsuyu- kuna , tak zase někdy." Nastalo ticho.
" Elly - san."
" Ahoj Kuroko , potřeboval si něco ?"
" Slyšel jsem, že jste s Rakuzanem na soustředění a chtěl jsem se zeptat , jak si postoupila s Akashim - kunem."
" Ale.. Na nic podstatného jsem nenarazila, ale zase už nemá tendence zabíjet lidi nůžkami."
" To je dobré znamení." Oba dva jsme se museli zasmát. Chvíli jsme si ještě povídali.
" Ahoj Elly- san, snad se ještě uvidíme a když ne , tak stoprocentně na Winter cupu."
" Ahoj Kuroko." Odložila jsem mobil právě včas. Uslyšela jsem zaklepání.
" Dále." Dovnitř vstoupil Akashi. Díky bohu , že tu nebyl před chvílí.
" S kým si mluvila?"
" S kamarádama, po soustředění poletím za nima asi na týden."
" Odletíš pryč ?"
" Hmmm, ale vrátím se za týden."
" Vrátíš se ?" Chytl mě za boky a přitáhl si mě k sobě. Byla jsem zaražena jeho chováním.
" Proč bych se nevrátila?"
" Nechci , abys odešla." Zašeptal a políbil mě na čelo a potom na tvář.
" Neodejdu." Zašeptala jsem. Jeho horké rty se přitiskly na mé. Jemně se jich dotýkal a pak lehce zkousnul můj spodní ret.
" Chceš si jít lehnout?" Kývla jsem. Lehla jsem si na postel, na bok a on si lehl za mě. Ruku si položil okolo mých boků a jeho dlaň spočinula na mém bříšku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 30. prosince 2015 v 11:13 | Reagovat

Sex on the beach! ...skoro XD Akashi takový marnotratný milionář...to není soustředění, to je vyjížďka mafiána, jeho ženy a jejich dětí XD Divím se, že Akashi nevytáhl nůžky, když se tam Kotaro napájel z tvé sklinky XD hele...nejsi ty plastický chirurg?? Však víš ne? Plastika nosu pro Mayuyu~ XD guuuu Akashimu bude smuuutno XD bože jak ho znám tak ještě poletí za tebou SVÝM SOUKROMÝM LETADLEM KTERÉ SI PRÁVĚ NECHAL POZLATIT DIAMANTAMA...jak to udělal se mě neptej XD hmmm s tím cucflekem to musí být telepatie~ já včera...spíš dneska ono bylo půl jedné ráno dostala inspiraci a cucflek tam taky figuroval :D :D

2 Elly - chan Elly - chan | 30. prosince 2015 v 18:28 | Reagovat

[1]: Taky bych brala prachy , jako má Akashi xDD A opravdu netuším, jak si přišla na letadlo pozlacené diamanty xD xDD Jsem ráda , že se ti to líbilo :3 Arigato my sweetie ^^

3 Pariah Pariah | Web | 6. ledna 2016 v 6:54 | Reagovat

Moc povedené, tuhle povídku jsem si zamilovala :-) nemmůžu se dočkat dalšího dílu :-)

4 Elly - chan Elly - chan | 6. ledna 2016 v 15:18 | Reagovat

[3]: Jsem moc ráda :33 další dílek by měl být zachvilku § ^^

5 Pariah Pariah | Web | 6. ledna 2016 v 18:08 | Reagovat

[4]: jupíííí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama