Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Jinsei wa gēmudesu IX.

23. prosince 2015 v 23:48 | Elly - chan ^^ |  Knb a já ^^
Po dlouhé době jsem dopsala další pokračování ! Je to trochu kratší, ale přesně takhle mi to vyhovuje a pak mi z toho půjde líp další pokráčko ! Užijte si povídku ! ^^

JINSEI WA GEMUDESU IX.

PRÁZDNINY

Ráno jsem se probrala naprosto skvěle naladěná , protože jsem spala dlouho , ale moje nálada mě opustila hned , když jsem zjistila. Kde...to ... jsem? KDE TO JSEM ?! Proboha !! Kde ?! Probudila jsem se v obrovském pokoji , v obrovský posteli, tahle místnost mi něco připomínala , ale nevěděla jsem co.
Jak jsem se sem dostala? Počkat.. Včera.. Přijela jsem pozdě domu, byl tam naštvaný Akashi , který mě odvezl k doktorovi a pak mě vezl domu... Konec mojí paměti. Takže mě unesl pedofil ? Či jinak narušený člověk?
Proboha ... Jak jsem se sem dostala ? Byl to krásný a velký pokoj. Sladěný do tmavě modré a stříbrné. Ležela jsem ve velký posteli. Zvedla jsem se z ní a rozhlédla se víc po pokoji, tenhle styl mi připadal povědomý. Mělo to stejnou architekturu , jako v Akashiho domě.. Počkat... Akashi.. TEN PARCHANT !!! On mě neodvezl domu , využil toho , že jsem usla a odvezl mě k sobě! Ještě jsem mu neodpustila ,to jak se ke mně choval a on udělá tohle! Jak mohl ? Ještě včera a mě dokonale ignoroval a dělal , že jsem vzduch ! Co si to dovoluje ?! Až příjde , tak uvidí!! Přesně v tu chvíli někdo zaklepal na dveře a dovnitř vešla služka.
" Omlouvám se , ale nesu vám čisté oblečení. Pokud chcete , tak můžete jít do koupelny a až budete mít chuť , tak vám přinesu snídani." Omlouvně se na mě podívala, položila na stůl oblečení a chystala se odejít.
" Počkat ! Kde je Akashi ?"
" Akashi - sama je u sebe v pokoji."
" Jdu za ním, prosím doveď mě k němu." Zvedla jsem se z postele, ale okamžitě jsem se skácela k zemi. Zapomněla jsem na svojí nohu.
" Jste v pořádku ?" Rychle ke mně přispěchala a začala mi pomáhat na nohy.
" Děkuju." Sedla jsem si na postel a ona mi podala mojí ortézu.
" Chcete si vzít prášky na bolest ?" Zeptala se starostlivě.
" Ne." Dala jsem si na nohu tu hrůzu a zvedla se. Bylo to celkem bolestivý , ale držela jsem se.
" Teď jdeme za Akashim." Ona kývla a obě dvě jsme se vydaly do Akashiho pokoje.
Služka mě opustila, když jsme došly před jeho pokoj. Ani jsem nezaklepala a vrazila dovnitř. Rozhlédla jsem se po pokoji, který byl jako vždy vzorně uklizený. Nikde nebyl, až potom jsem si všimla, že ještě spí ve své posteli.
" On si ještě vyspává...!" Zavrčela jsem. Došla jsem k jeho posteli a chvíli zůstala stát. Koukala jsem , jak si v klidu spí. Vypadal klidně a spokojeně. Měla jsem chuť ho vzbudit , ale nakonec jsem to neudělala a jen stála a koukala se na něj , jak v klidu spí. Povzdechla jsem si, nakonec ho přece jen nechám spát a nebo...
Ztrhla jsem z něj deku.
" Vstááávat !" Zakřičela jsem a odhodila deku. Akashi byl pod ní jen ve spodním prádle a tílku. Ani nevím proč, ale odvrátila jsme celá rudá zrak , nikdy mi nevadili kluci jen takhle oblečení , na lyžáku takhle kluci chodili normálně , ale u něj se mi rychle rozbušilo srdce a já musela odvrátit zrak.
" Hmm." Zamumlal a začal se vrtět a snažil se najít zdroj tepla. Potom se zachvěl a otevřel oči.
" Dobré ráno..." Zahřměla jsem.
" Dobré, mohla by jsi mi vrátit deku ?" Zeptal se mě rozespale.
" Ne , to teda nemohla... " Chvíli jsme na sobě koukali , ale potom mě Akashi chytil za ruku a v mžiku jsem se ocitla pod ním na posteli.
" He... Co-co to vyvádíš?" Byla jsem dost zaskočená.
" Trest za probuzení." Zašeptal a přitiskl své rty na ty moje. Neuměla jsem poznat , kdo je teď jaký Akashi. Jeho polibky nabraly na intenzivitě a jeho jazyk se probojoval do mé pusy. Chvíli jsem se bránila , ale bylo to marný, nakonec jsem podlehla..
Jeho polibky byly horlivější a chtivější. Svoje ruce jsem položila na jeho záda a jemně ho škrábala na tílku. Jedna jeho ruka mě držela za vlasy a druhou měl položenou na mým stehnu. Pak jsem ho začala hladit i pod tričkem a ruce jsem přesunula na jeho bříško, když jsem mu chtěla přetáhnout tílko přes hlavu , ozvalo se klepání.
" Mladý pane, snídaně je hotová." Oznámila nám služebná a pak odešla. Oba dva jsme strnuli, já celá rudá a Akashimu se v očích leskl vztek. Doufám, že ne na mě. Následně jsem si uvědomila situaci. Rychle jsem se dostala do sedu a donutila tím, aby se Akashi vzdálil. V mžiku jsem se dostala z postele. S mojí belhavou nohou jsem dokulhala ke dveřím.
" Jdem na snídani." Oznámila jsem a odešla jsem na chodbu, kde jsem čekala na Akashiho. Ten po chvíli přišel , následovala jsem ho do honosné jídelny. Stály tam 3 služky a všechny , když nás uviděly, tak se usmály.
To snad ne...
Zasedli jsme ke stolu a začali snídat.
************************************************************************************************************
Akashi seděl naproti mně v limuzíně , když mě odvážel domu. Zase bylo ticho a napjatá atmosféra. Radši jsem se koukala z okna. Poznala jsem , že jsme vjeli do naší ulice. Konečně jsem se otočila na Akashiho , který mě asi celou dobu pozoroval.
" Děje se něco?"
" Ne." Odpověděl stručně.
Zastavili jsme před mým domem.
" Děkuju za ..všechno." Zvedla jsem se , ale než jsem otevřela dveře, tak mě Akashi chytil za ruku.
" Tady máš svoje léky." Vtiskl mi do ruky krabičku s prášky, potom mě stáhl k sobě a vtiskl mi polibek na rty. Jemně se o ně otřel a jazykem přes ně přejel. Odtrhla jsem se od něj a vyšla z auta.
Došla jsem k domu, ale na schodech mě čekalo překvapení. Kotaru , který seděl na schodech.
" Kotaru ?" Okamžitě zvedl hlavu.
" Elly! Jsi v pořádku !" Vyskočil na nohy a pevně mě objal.
" Co se děje? Proč tu čekáš?" Byla jsem překvapená.
" Měl jsem o tebe strach! Několikrát jsem ti večer volal , ale ty jsi mi to nebrala a ani Reovi !" Vyčetl mi a pak si všiml odjíždějícího auta.
" To je Akashiho auto..?" Podíval se na mě. Rozpačitě jsem odvrátila zrak. " Co tu dělal Akashi ?" Zeptal se mě zvědavě.
" To je dlouhý příběh.." Povzdechla jsem si a ukázala na nohu.
" Co se ti stalo ?" Sehl se a zblízka si prohlížel mojí nohu.
" Vždyť říkám, dlouhý příběh." Nakonec jsem Kotara pozvala domu a vyprávěla jsem mu o tom , jak jsem jela za Seirinem a jak jsem si zranila nohu, naneštěstí se mi podařilo tu část , kdy jsem byla s Akashim zakecat.
***************************************************************************************************
Druhý den ve škole si mě každý prohlížel. Moje noha byla , jako terč na oko. Zrovna jsem belhala do svojí třídy a míjela několik lidí , kteří na mě doslova civěli. Vešla jsem do svojí třídy a všichni se na mě podívali. Slyšela jsem , jak si šeptají , co se mi asi stalo. Padla jsem do svojí lavice a byla ráda , že konečně sedím. Podívala jsem se na místo vedle sebe , kde by měl být Akashi, ten tam jako vždy nebyl, vím kde je. Moje oči zabloudily k oknu , kde se opíral Akashi o zeď a koukal ven. Vycítil můj pohled a otočil se na mě. Věnoval mi jeho obvyklý úsměv zabijáka , který podle něj měl být milý.
Slyšela jsem povzdechy dívek , kteří se roztékaly. Otočila jsem se zpátky na tabuli a položila hlavu na stůl, zavřela jsem oči a chvíli relaxovala. Od rána mě bolela noha, ale nezvala jsem si prášky, po nich jsem si připadala, že jsem jako loutka.
Uslyšela jsem kroky, který byly blízko u mě, myslela jsem si , že to je jen spolužák , který okolo mě prochází, ale kroky se u mě zastavily a pak se jsem ucítila polibek ve vlasů.
Vylekaně jsem zvedla hlavu a všimla si pohledů lidí z naší třídy. Některý byli překvapený, jiný okouzlení a některý dokonce nenávistný. I když jsem tušila , kdo by to asi udělal, tak jsem se podívala na narušitele mého osobního prostoru. Byl to Akashi , který si zrovna sedal a dělal , jako by nic.
Hodina začala. Celou dobu jsem byla myšlenkama jinde. Co ho to zas popadlo ?!
Po hodině se ke mně nahrnulo pár lidí , kteří se na mě koukali a až pak se jedna dívka odvážila na mě promluvit.
" Kasuyo - san, ty a Akashi - kun spolu něco máte?" Zeptala se rozpačitě.
" Ne , to nemá-"
" Chodíme spolu." Ozvalo se od okna, kde se na nás koukal Akashi. Chodíme?! Opravdu?!
" Mo-moc vám to přeu." Zakoktala. Ignorovala jsem ji a došla k Akashimu.
" Co to povídáš?" Zeptala jsem se ho šeptem.
" Pravdu." Chytl mě za pas a přitáhl si mě k sobě. Uslyšela jsem šepot spolužáků , kteří byli úplně mimo, stejně jako já....
************************************************************************************
Takhle to šlo několik dní. Každý den na mě Akashi čekal u brány školy a chodil se mnou všude. Ve třídě seděl blízko u mě nebo mě donutil jít s ním k oknu. Každou chvíli mě držel za ruku , nebo jsem byla v jeho objetí , či mě políbil do vlasů nebo na čelo. Nebylo mi to nepříjemný, ale nemohla jsem poznat , co si myslí on. Obědvali jsme spolu a pak mě doprovázel na trénink , kde jsem se snažila, aby nás nikdo neviděl a Akashi mi vyhověl. Nikdo nás zatím neviděl. Po tréninku mě doprovodil pěšky až domů.
Bylo to zvláštní.
Dneska se to , ale změnilo. Byl první den prázdnin a náš klub se rozhodl ject na soustředěn. A protože Akashiho rodina je zazobaná a neví , co s penězi , tak nám zaplatila celý soustředění.
Čekali jsme na nádraží. Akashi stál těsně u mě. Nastoupili jsme do vlaku. Sedla jsem si a Akashi vedle mě, naproti ná si sedli Mibuchi s Kotarem. Ty o něčem diskutovali a občas se přidal i Akashi. Já jsem se koukala na krajinu. Moc dlouho mi to nevydrželo a nakonec jsem usla.
Když jsem se probudila, tak jsem ležela na Akashim.
Podívala jsem se ven a uviděla krásný moře.
Naše letní soustředění začalo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 10:50 | Reagovat

woooow už IX. díl! :D IX. ... opravdu IX. bože ten Akashi je slaďušký :DD nejlepší jak ti oznámil, že spolu chodíte XD a ty služky! jak se tam tlemily XD pěkný IX. dílek~ cukříku~~ ^^ :D postýlková scénkaaaaaa 3:D hehehe~ jen tak dál~

2 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 24. prosince 2015 v 15:35 | Reagovat

[1]: mimochodem merry xmas and happy new year~, můj cukříku~ <3 :D

3 Elly - chan Elly - chan | 24. prosince 2015 v 20:54 | Reagovat

[2]: Jsem ráda , že se ti ta scénka líbila xD Ta byla pro tebe xD A i Tobě pčeju krásný Vánoce a šťastný Nový rok :33

4 Pariah Pariah | Web | 26. prosince 2015 v 10:51 | Reagovat

Opět povedený díl :-) jsem zvědavá co se stane na soustředění :-)

5 Elly - chan Elly - chan | 26. prosince 2015 v 21:13 | Reagovat

[4]: Arigato ! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama