Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Jinsei wa gēmudesu VII.

6. prosince 2015 v 0:06 | Elly - chan ^^ |  Knb a já ^^
7 pokračování mojí praštěný povídky ^^ Už se nám to pomalu vyvíjí ^^ Zatím nevím , kdy to ukončím, ale mám hodně nápadů, tak to vidím na dýl. xDD I když mám dokončené povídky, které čekají jen na pár úprav a na zveřejnění. TT.TT Ale rozhodla jsem se , že napřed dokončím tuhle povídku a pak budu dávat ostaní povídky , ale možná se tu objeví povídky na Akashiho a Kiseho a nebo na Kiseho a Aomineho. ^^

Jinsei wa gēmudesu VII.

SNAHA A PŘEKVAPENÍ

Kasuya Elly + všichni

Po chodbě jsem v podstatě poskakovala. Akashi se znova vrátil, jen na chvíli, ale znova jsem ho mohla vidět. Věděla jsem, že nejspíš teď už je zase zpátky , ale nevadilo mi to. Vždycky když jsem viděla jeho změnu jsem si byla jistá , že se mi povede ho vrátit do normálu, to mě hnalo kupředu a dávalo mi to naději.
Lehla jsem do postele a přemýšlela. Znova a znova. Byla jsem dost unavená, ale pořád jsem musela přemýšlet. Nakonec únava vyhrála a já upadla do říše snů.
**************************************************
Druhý den začal mnohem líp než ten včera. Z postele jsem vyskočila a na snídani jsem prakticky letěla. Každýho jsem obdařila úsměvem. Pravdou je , že se každý na mě koukal , jak na narušenýho člověka.
Moje místo začalo být mezi Kotarem a Akashim. Sedla jsem si a pozdravila s úsměvem na tvářích , jak Kotara tak i Mibuchiho , který seděl vedle něho. Oba dva mi úsměvem oplatili , ale tvářili se , jako když jsem z jiné planety. Poslední komu jsem popřála dobré ráno byl Akashi , který se na mě taky udiveně koukal. Co to s nima je ? To nemůžu normálně pozdravit a mít dobrou náladu ? Je snad tenhle tým prokletý a je tu zakázán úsměv ? Dneska podle rozpisu máme 2 zápasy. Proti Too a Yosenu. Ostatní mě nezajímali. Dneska budeme hrát proti Aominemu a Murasakibarovi. To bude ještě zajímavý. Dneska by mělo hrát i Kaijo , tak že tam bude Kise.
Přesunuli jsme se do haly. První zápas byl zrovna mezi Kaijo a Too. Kise vs Aomine. Když jsme přišli , tak dohrávali první polovinu.
Podle toho co jsem viděla při zápase Too vs Seirin jsem věděla , jak moc silný Aomine je. Byl jak šelma , ale zatím to vypadalo , že Kise s Aomine drží krok. Podle toho , co jsem slyšela o Kisem , tak vím , že dokáže skopírovat styl hraní. V druhé polovině jsem viděla , jak to dokáže... Bylo to úžasné !!! Kise hrál stejně , jako Aomine! Byli stejně rychlý a měli sejné pohyby! Neskutečné !
" Tak že i Kise .." Zamumlal vedle mě Akashi.
" Co Kise ?" Zeptala jsem se zmateně.
" Dostal se do zony, ale není to úplně stejné." Rychle jsem se podívala na hřiště. Tak že Kise je v zoně.
Napjatě jsem sledovala zápas , ale nakonec Kise prohrál. Aomine byl silnější.. Když odcházeli z hřiště všimla jsem si , že Kise je podpírán jedním členem z týmu. Byl asi vyčerpaný. Po jeho tvářích se kutálely slzy. Bylo mi ho líto.
Rychle jsem seběhla do haly, abych zastihla Kiseho. Teď byla přestávka , tak mám čas.
Hala byla přeplněná.. Nemohla jsem nikoho najít. Nakonec jsem se vydala do šaten. Když jsem doběhla před dveře šatny Kaijo , tak tam nikdo nebyl. Museli se už dostat ven. Rychlostí blesku jsem běžela přes celou halu a hledala východ. Konečně jsem se dostala ven. Rozhlížela jsem se okolo sebe , ale nikoho neviděla. Po Kaiju se sehla zem...
" Chudák Ki - chan." Ozvalo se kousek ode mě. Stála tam Momoi a nějaký člen z Too. Podívala jsem se jejím směrem a tam jsem našla Kiseho , který kulhal.
Rozeběhla jsem se. Kise byl pomalý díky zranění , tak jsem ho lehce doběhla.
" Kise Ryouta!" Skočila jsem před něj. Nevěnoval mi pozornost a tak do mě naboural. Vyděšeně a omluvně zvedl pohled. Chvíli na mě koukal a pak se mu vyjasnil obličej.
" Ty jsi ta od Akashiho .. " Vydechl.
" Přesně tak. Kise Ryouta z Kaijo ?" Zakýval hlavou , jak pejsek. " Chodil jsi do Teika , viď ?"
" Jo. Děje se něco ?"
" Potřebuju si s tebou promluvit. " Řekla jsem vážně.
" Fajn."
Tak jsme se vydali do města. Jeho tým jsme minuly. Kise jim nevěnoval pozornost , ale viděla jsem , jak ten kluk , co ho podpíral když šli ze hřiště , tak mě propaluje pohledem. Kise s námahou kulhal vedle mě.
" Nechceš zajít k doktorovi?"
" Ne, bude to dobrý ... A vůbec jak se jmenuješ ?" Podíval se na mě a usmál se. Momoi říkala, že je to model , něco na tom bylo.. Byl fakt hezkej.
" Jsem Kasuya Elly, ale říkej mi Elly."
" Můžu ti teda říkat jménem?"
" Jop." Znova se usmál , tak sladce , že by mohl konkurovat na Momoi , která se takhle přihouple a sladce směje taky.
Dostali jsme se do cukrárny , kde jsme byli s Akashim včera.
Posadili jsme se do kouta. Většina lidí na nás obrátila zrak. Dívky a ženy začaly pokřikovat na Kiseho. Kise musel mít zajímavý živto, ale bylo vidět, že si na to zvyknul.
" Tak že ty si opravdu hodila kámen na Akashiho ? Žiješ s ním ? Jsi v jejich týmu ? Co tam děláš ? Vycházíš s nima ? Znáš ostatní z Teika ? Co chceš vědět? Proč jsi za mnou šla ?" Kise mě okamžitě začal bombardovat otázkami , jako kulomet.
" Zadrž!" Překlila jsem mu rukou pusu. " Moc mluvíš."
" Tak...Tvoje otázky budu ignorovat." Poznamenala jsem a on se smutně zatvářil.
" Tak dobře.. " Věděla jsem , že toužil po svých odpovědí, ale já nechtěla odpovídat na ty nesmyslné otázky.
" Chci se tě zeptat na Akashiho.." A začala jsem vyprávět a přitom jsem mu zodpověděla i většinu jeho otázek. Pak se tvářil dokonce i spokojeně.
" Ellycchi omluvám se , ale neporadím ti. O tomhle vím nejmíň ze všech! Do Teika jsem se přidal nejpozději a o Akashim nic nevím. Spíš o Kurokocchim a Aominecchim." Tak že je úplně nepoužitelný a ztrácím tu čas...
" Počkej, proč mi říkaš Ellycchin a ostatním taky tak říkáš, proč ?"
" Přidávám to lidem , který uznávám." Usmál se zářivě a já mohla slyšet , jak všechny ženy v místnosti si povzdechly.
" Oh , chápu. Tak to asi bude všechno. Díky , že sis udělal čas. Nechtěl by jsi jít s tou nohou k doktoru ?" Zeptala jsem se nakonec starostlivě.
" To je dobrý! Je to jen z únavy ! Budu v pořádku ! A teď k hlavní a důležitý věci !!" Zašvitořil a já dostala celkem strach z toho , co z něj vypadne.
" Co máš s Akashicchim? Chodíte spolu ?" Zarazila jsem se. Otevřela jsem ústa , že hned něco namítnu, ale nic z nich nevyšlo.
" Ne-ne ! Jak tě to mohlo napadnout?!" Zakoktala jsem se. Nic s ním nemám ,ale tahle otázka mě vcelku vyvedla z míry.
" Dobře." To bylo poslední slovo, co mezi námi padlo. Pak jsme si ještě vyměnili telefoní čísla a nakonec se rozloučili. Vrátila jsem se do haly a šla rovnou do šaten. Teď by jsme měli mít i my zápasy.
Dorazila jsem do šatny v ten nejlepší čas. Všichni už se chystli jít. Nakonec jsem skončila na lavičce a pozorovala jsem hru. Kupodivu u mě seděl i Akashi.
" Proč nehraješ Seijuro?" Zeptala jsem se zvědavě. Právě jsme hráli proti Yosenu , ale ani Murasakibara u nich nehrál a když nad tím přemýšlím , tak i před tím , když hrálo Too vs Yosen , tak Aomine a Murasakibara nehráli. Nechápu to.
" Není důvod , aby jsem hrál a nebo kdokoliv z Teika." Odvětil suše.
" Proč ?! To pro tebe tohle nic neznamená ?!"
" Znamená. Bude z toho výhra, ale to bylo jasné od začátku, tak že nemusím hrát." Dál jsem si ním nemluvila. Nebyl důvod.
Zápas skončil výhrou. Okamžitě jsem odešla a následovala Yosen , abych odchytila Murasakibaru. Sledovala jsem ho celou cestu. Odpojil se od svého týmu a sám odcházel bůh ví kam. Napřed jsem ho měla na očích , ale pak najednou zmizel. Zastavila jsem se v půli a hledala , kam by se mohl takovej obr podít. Přece se nemohl vypařit 2 metrový kluk s hlavou , jak fialka. Procházela jsem se po hale a hledalala ho, když mě najednou někdo chytil za pusu , abych nemohla křičet a druhou rukou si mě někdo přitáhl na tělo. Dopredele! Nějakej pedofil.. Teď si musím vzpomenout na sebeobranu. Jak to bylo ?! Musím křičet.. Ale jak ?! Když mě drží za pusu. Pak mě najednou pustil. Rychle jsem od něj odskočila a otočila se na něj. Byla jsem připravená ho zranit a ublížit mu. Když jsem se , ale otočila zjistila jsem, že to je Murasakibara.
" Co to děláš?!" Zanadávala jsem na něj.
" To bych měl říct i já , když mě špechuješ." Zamumlal. Vcelku mě překvapil jeho flegmatický postoj. Byl unuděný už jen z toho, že mluví.
" Já jsem tě nešpehovala jen jsem si chtěla promluvit!" Zavrčela jsem na něj.
" Hmmm. Tak to jsi ty.. ta od Akashi - china." Co mají s těmi úpravami jmén? Děláte si srandu ! Dělá to i Kise, Momoi a teď i on!
" Divím se , že si mě pamatuješ.. Jmenuju se Kasuya Elly, ale říkej mi jen Elly, ty budeš Murasakibara Atsushi."
" Proč si mě hledala Elly- chin ?" Ignorovala jsem svojí úpravu svého jména.
" Potřebuju se něco dozvědět o Akashim." Mluvili jsme spolu a nebo spíše jsem mluvila já. On vypadal , jako by měl každou chvilku usnout. Dojedl tyčinku a dokonce mi něco málo řekl, ale zase mi to tolik nepomohlo.
" Dávej si pozor, jak moc se o Akashi -china zajímáš. Mohlo by tě to něco stát." Jeho poslední slova a pak zmizel. Chvíli jsem seděla sama na lavičce a přemýšlela o slovách, který mi řekl Murasakibara.
Vrátila jsem se nakonec na zápas. Teď jsme hráli proti Too, ale Akashi zase nehrál a Aomine tam pro jistotu ani nebyl. Zase jsem seděla vedle Akashiho , který nezaujatě sledoval hru a přemýšlel nad čímkoliv. Nikdy jsem nepoznala nad čím přemýšlí a co se odehrává v jeho kedlubně , ale zajímalo mě zda někdy myslí , jako ten pravý Akashi a přemýšlí o své matce.
Zápas se prokázal, jako celkem lehký. Bylo to tak, že žádná strana to nebrala vážně a nakonec jsme vyhráli a tím pádem vyhráli i interhigh. Ani jsem si to neuvědomila a něčinilo mě to šťastnou. Byl to divný pocit. Bylo tam prázdno. Tak takhle se každý cítí...
Snažila jsem se to trochu ulehčit a radovala jsem se. Bohužel jsem nikoho nenakazila. Pouze Kotara a Mibuchiho , ale to nebyla tak velká hra. Akashi neprojevil absolutně žádný iluze a když dával rozhovor novinářům , tak jsem viděla , jak se dokonale přetvařuje , jak nějaký spokojený chlapec.
Trenér na večer udělal párty na oslavu v hotelu.
*********************************************
Sešla jsem dolu ze schodů. Party už byla v plným proudu , ale mně se tam vůbec nechtělo. Každý z nich to štěstí jen hrál. Dole se tančilo a bylo tu spoustu jídla. Každý se bavil o úspěchu. Kotaru a Mibuchi se mě snažili vytáhnout do tance , ale já jsem je odmítla. Neumím tančit.
Chtěla jsem si sednout do kouta , aby mě nikdo neviděl. Bohužel jsem měla smůlu. Když jsem byla na dobrý cestě se schovat , tak se tam zjevil.
" Pojď se mnou tančit ." Ozvalo se za mnou. Byl tam Akashi.
" Já , ale netančím. Budeš si muset najít někoho jiného. Třeba Mibuchi by si s tebou zatančil." Popíchla jsem ho. Nic na to neřekl. Jen mě čapnul za ruku a táhl mě na parket. Tam si mě přitáhl k tělu a pevně mě držel.
" Říkám , že netančím !" Zanadávala jsem.
" To nevadí. Povedu tě." Lehce se se mnou začal pohupovat. Byli jsme úplně mimo takt , ale to mě moc nezajímalo a kdyby to zajímalo Akashiho, tak by s tím něco udělal.
" Nevadí ti , že neumím tančit a že jsme mimo takt ? "
" Nevadí mi , že ani netancujeme tanec, ale nějakou slátaninu." Dodal jemně. Tak že nevadí. Tančili jsme dokud muzika neskončila a pak jsme měli večerku. Mně se popravdě spát ještě nechtělo , ale co jsem mohla dělat. Vydala jsem se s týmem nahoru, ale když jsem procházela po chodbě k mému pokoji , tak mě někdo chytil a stáhl do kumbálu s košťaty. Vyjekla jsem , ale byla jsem umlčena rukou, dnes už podruhý. Vymanila jsem se a prohlídla si svého únosce. Byl to Akashi.
" Co to děláš?! Chápeš , že jsem málem dostala infarkt?"
" Promiň , ale ty chceš už jít spát ?"
" Ne,nechci , ale co to děláš?"
" Ukrýváme se , dokud nebudou pryč."
" To ti nevadí, že porušujeme absolutní pravidla o vélký Akashi ?!" Sarkasticky jsem zabrblala. Hodil po mně pohled , ale nekomentoval to. Svezla jsem se podél zdi a sedla si. On se opřel o protější stěnu. Chvíli jsme tam byli mlčky. Pak se narovnal a přešel ke mně. Natáhl ruku.
" Myslím, že je volný vzduch." Podala jsem mu ruku a nechala se s jeho pomocí zvednout ze země, ale nepustil mě, přitáhl si mě na jeho tělo a obajl mě. Zaraženě jsem byla přitisknutá na něj. Pevně a tvrdě mě drtil jeho objetím. Bylo to spíše mačkání. Nakonec mě pustil, ale ne úplně spíše si mě od sebe držel na dýlku paže. Chtěla jsem si rýpnout, co tak najednou , ale neměla jsem možnost. Chytil mě za bradu a zvedl si můj obličej , potom mě jemně políbil na rty.
(znuděný Mukkun)
( pozadí je úplně mimo, ale nic s košťaty tam neměli O.o Snad je to trochu podobný ^^)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | 15. prosince 2015 v 13:14 | Reagovat

ach áno kumbálek :3 XD jej přezdívkové úchylky jsou nejlepší...proboha představit si Akashiho jak tančí s Mibuchim XD já tady umřu XD hmmmm~ každopádně jste pěkný páreček :3 ...ne jakože na jídlo, ale prostě jako dvojce, jo? XD ... věř mi jsou lidi, respektive člověk, co to pochopil blbě T.T XD

No nic~ přeju hodně Akashiho polibků~ ;) :*

2 Elly - chan Elly - chan | 15. prosince 2015 v 15:48 | Reagovat

[1]: Arigato ! ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama