Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

明けましておめでとうございます - Happy New Year !

30. prosince 2015 v 23:45 | Elly - chan ^^ |  Oznámení a jiné tragédie! TT.TT

Moje milá koťátka , přeji vám krásnýho Silvestra a šťastný Nový rok, ať se vám daří v novém roce :333 Já vím, že je Silvestr až zítra, ale není jisté , že tu budu, tak to sem házím teď. xD Na oslavu jsem sem hodila pár obrázečků a kratší povídku na Naruta !! :3 Btw: Přemýšlím nad povídkami na přání ! :)) Když tak sem hodím blížší info! :3


Není to sladký ? ^^Tajemství odhaleno TT.TT
Uwwaah !! Ráda bych byla Erenem :333 Muhehehh *utírá si sliny*

Další je povídečka na Naruta ! Snad se vám bude líbit! Je to taková rychlovka ^^

SAKÉ A KYUUBI K SOBĚ NEJDOU

" Šťastný Nový rok minna!" Zakřičel již přinapilý blonďáček na své přátele a pozvedl pohárek se sakém.
" Nazdraví !" Řekli sborově a ťukli si. Okamžitě do sebe vyklopili obsah pohárku a už chtěli další. Ještě ani nebyli zletilý , ale jejich senseiové jim výjmečně dovolili si trochu dát, pak se vypařili za lepší zábavou než trávit Silvestr s pár puberťákama.
Bohužel, tihle milý studenti pobrali "trošku" , jako něco víc. Už jeli třetí lahev saké a pořád neměli dost.
" Naaarutooo měl bys brzdit !" Zahulákal na něj jeho hnědovlasý kamarád , který už měl taky dost, ale on narozdíl od jeho modrookého kamaráda už si dál nenalíval.
" Aleeeee Kiiiiboooo... Teprve se rozjíždíím." Zabrebtal a skoro upadl ze židle.
" Naruto - kun, Kiba - kun má pravdu, měl by si brzdit." Napomenula ho dívka z klanu Hyuuga , která díky alkoholu měla červené tváře.
" Hiiinaaatkooo moje zlatááá... Já nemám nikdy dost ! V ničem." Okatě mrkl na dívenku , která kdyby se nechytila stolku, tak by omdlela. Naruto si dobře uvědomoval dvojsmysl věty.
" Hinato - sama !" Vystrašeně vypískl další člen klanu Hyuuga, který nebyl zrovna spokojený s Narutovým chováním, podle něj byla Hinata ztělesnění bohyně nevinnosti a okázalý Uzumaki jí lákal na tu nečistou cestu, podle jeho usouzení.
" Alee notáák Nejii, nech je býýt, láska je láááska." Zapištěla hnědovlásky s dvěma drdoly na hlavě. " Radši mi dej pusu." Chytla kluka za jeho dlouhé hnědé vlasy a než stihl cokoliv říct, tak se mu dravě vpila do rtů. Hyuuga až z toho zapl byakugan.
" TenTen! Já chci taky!" Zafňukal další ninja s obočím , jak namalovaným od fixy. Chtěl se vnutit mezi ty dva , ale ty byl i do sebe , tak zabraný , že chudák Lee zůstal sám. Proto zvolil další možnost a otočil se na jeho lásku. Podíval se ke stolu , kde by měla sedět, ale jeho růžovovlasá kráska si právě vymněňovala sliny se svojí blonďatou kamarádkou z klanu Yamanaka. Lee zůstal s otevřenými ústy zírat.
" To i na Silvestra zůstanu sám!!" Propukl v pláč.
" Neboooj, já ti dááám Hinnnaaatkuuu!" Naruto chytil jeho kamaráda za rameno a hodil mu do klína vyděšenou Hinatu.
" Naruto - kun !" Zapískala , ale to jí bylo k ničemu, Lee se na ní okamžitě vrhl , jak zvíře.
" Co si too udělal Naruto !!" Zakřičel hystericky Kiba, kterýmu se zvedal žaludek jenom viděl, jak se jeho týmový partnerka líbala s kopií Gaie.
" No co, já bych jí nedal , co by chtěla!" Obhájil se Uzumaki , kterýmu bylo jedno s kým se Hinata líbá.
" A mě by si to dal?" Zeptal se svůdně Kiba a nalepil se na Naruta. Ten se na něj usmál , chytil ho za bradu a přitáhl si ho k tobě.
" Můj krásnýý Kibo... Smrdíš, jak pes." Zašeptal mu do ucha a klučina Inuzuků se se vztekem od něj odtrhnul.
" Hajzle!! Chcípni si spolu s tím liščím monstrem, co máš v sobě!" Zakřičel na něj a ani si neuvědomil svých hrozných slov, který vypustil z úst. Neuvědomal si to, vztek a alkohol mu zatemnil mozek a on řekl něco , tak zlého , že se každý přestal zabývat svými činnostmi.
" Kibo.." Uslyšel smutný ton Sakury, která držela Ino kolem boků.
" Co?!" A podíval se na všechny, kteří se tvářili smutně na to , jak se před chvíli bavili. Chlapec, co žije v klanu, kde jsou psi se podíval na chlapce, který byl na svojí obvyklou povahu zamklý. Jeho oči byly v minulosti, viděl před sebou lidi, kteří mu nadávali do mostra , když byl malý, ale on si nevybral tím kým je! Kyuubiho do něj dal jeho otec a matka, kteří kvůli tomu zemřeli. Oni zachránili vesnici , tím že obětovali své životy pro vesnici a do něj zapečetili to nechutné monstrum.
" Naruto.. Omluvám se." Něchtěl to říct, nemyslel to tak..
" To nevadí Kibo, jdu se projít, hned jsem tu." Blonďák se zvedl a vzal sebou jednu láhev alkoholu. Vyrazil ven do sněhu a potácel se po ulicích Konohy a upíjel svého nápoje. Docela dlouho mu vydržela , ale kdyby potkal Tsunade- baachan , tak by o ní přišel během vteřiny. Byla celkem zima, ale Naruto , to nevnímal, díky Kyuubimu a alkoholu byl , jako v létě.
" Fuu, tady je vedro !!!" Zabrblal a odhodil svojí budnu , kterou dostal od jeho mistra. Tak se brodil ulicemi jen v černém tričku s krátkým rukávem. Sundal by si i jeho, ale nechtěl na ulici na sebe upozornit, přeci jen na břiše měl pečeť toho démona , co ho dovnitř zapečetila. Lidem by se moc nelíbilo , kdyby ho takhle viděli. Pokračoval dál až k lesu , kde si dříve hrál s dětmi , dokud jim to jejich rodiče nezakázali. V lese tolik sněhu nebylo, ale zase tam byla celkem zima. Šel hlouběji a hlouběji do lesa. Něco se šustlo v křoví a ninja zpozorněl , i když v jeho stavu to vypadalo celkem komicky. Sotva se držel na nohou a dokonce se musel opřít o strom.
" Kdo je taam?!" Zakřičel ninja. Odpovědí mu bylo zasmání , tak ledové až mu to připomnělo jednoho připomněl. Z křoví vyšla postava schovaná v plášti s černými vlasy a rudými oči, jako krev. Byl to Uchiha nebyl pochyb.
" Sasukeee-kun!! POJĎ SI MĚ TVRDĚ VZÍT !" Zakřičel blonďák , který se trošku mýlil. Černá postava sebou cukla , když se začal kluk vysvlékat.
" Co to děláš ?! Já nejsem můj pošetilý bratříček!" Zakřičel na něj Uchiha, ale nebyl to ten , kterýho si myslel Uzumaki, byl to jeho starší bratr.
" Ale Sasuke- chan, nebuď bručoun ! Já vím, že mě chceš tvrdě ošukat do mého zadečku!" Naruto už byl nahý.. Pak ukázal, jak moc vážně myslí svoje slova. Otočil se ke stromu a předklonil se , tak že mladík z Akatsuki měl výhled na jeho prdelku , i na pár věcí , co vidět rozhodně nechtěl. Itachi se zhrozil a začal litovat , že kdy u sebe probudil sharingan. Okamžitě odvrátil zrak.
" Proboha ! Zakryj se ty idiote! Nevím ,co s tebou dělá můj bratr , ale já o to rozhodně nestojím!"
" Alee notááák, to mě budeš pořád odmítat!" Otočil se zpátky na nukenina a našpulil rtíky. " Když to nechceš , tak stejně to budeš chtít!" Zablesklo se mu v očíh a vmžiku skočil na Itachiho,který to nečekal. Povalil ho na zem a sedl si do jeho klína ve kterém se mu začal vrtět svým nahým zadečkem. Itachimu to připadalo naprosto nechutný a jenom pohled na kluka s vouskami na tvářích se mu zvedal žaludek, ale jeho tělo na to reagovala jinak. Vrtění mu dělalo dobře.
" No vidíš , už tvrdneš Sasu!" Zašvitořil a začal trhat Uchihovi šaty. Začal jej líbat na každým kousku , který obnažil.
" Ne ! Ne ! Ne !" Křičel , jak hysterka ninja u kterýho by to nikdo nečekal.
" Itachi , co tady ječíš , jak děvka!" Zakřičel na něj jeho týmový parťák , který se vynořil z křoví. Žraločí muž okamžitě vyprskl , když viděl tu scénku před sebou. Jeho parťák , kterýho považoval za jediného normála u nich právě ležel na zemi a na něm se válel jinchuuriki, který byl nahý.
" Itachi?" Klučina se podíval na mladíka pod sebou a teď si uvědomil, že to není jeho Sasuke, ale jeho divný bratr Itachi,který měl narozdíl od něj dvě čáry na obličeji,které se táhly od očí ke koutkům pusy.
" On ! On ! On mě chtěl znásilnit!" Zaječel, když si to uvědomil.
" Co?! To ty jsi mě chtěl znásilnit." Zaječel na zpátek Uchiha.
" Itachi - san , víš že máme jinchuuriki chytat a ne je ojebat." Vyčetl mu Kisame.
" Ale já bych na něj nešáhl !" Obhájoval se , ale najednou si všiml na modrým muži úsměvu, který nic dobrého nevěstil. Kisame zrovna myslel na to až to řekne v sídle jejich organizace. Uměl si dobře představit, jak se každý bude tvářit až to zjistí o tomhle dokonalém Uchihovy! Deidara bude zářit , jak sluníčko , protože konečně uslyší potupu Itachiho, Hidan bude říkat , jak nechutné to je a Konan probudí svoje já " yaoi fanynka". Už se těšil.
" Tak víš co ?! Já tě tady nechám s lišákem a já zatím skočím za jejich Hokage, kterou jsem viděl v jezeře nahou ! Oba dva si užijeme! Každý v jiné díře!" Zasmál se a odešel za blodnýnkou , kterou viděl.
" Ne ! Kisame! Kisame! Kiiiisaméé!" Volal jeho jméno, ale on se nevrátil.
" Hmm.. nevadí jestli si Itachi nebo Sasuke, Uchiha jako Uchiha." Zasmál se škodolibě Naruto a dodal. " Když nechceš do mé prdelky , tak já půjdu to tvé!"
" Kiiiiiisaaaaaméééééééé!" Zaječel naposled Uchiha jméno parťáka.


xDD Doufám , že se vám to líbilo ! Ještě jednou přeji krásný Nový rok ! TT.TT
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama