Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Služka , policajt a mafián III.

24. října 2015 v 23:44 | Elly - chan ^^ |  Shingeki no Kyojin - kapitolky (yaoi)
Jsem tu zase moje lásenky ! :3 Naše love story v sídle Legie pokračuje ! Dneska se dočkáte trošku toho náznaku Eren x Levi. Ráda bych odhalení Erene oddálila co nejdál , ale bohužel se mi to nějak nevyvedlo xDD Snad se vám to bude líbit xD
BTW : Tuhle povídku bych chtěla věnovat X <3 X k narozeninám. Je to se zpožděním a je to trapný a slabý dárek , ale i tak aspoň něco :)
Tak všechno nejlepší :3

SLUŽKA,POLICAJT A MAFIÁN III.

ODHALENÍ

Eren Jeager x Levi Rivaille

Z místnosti jsem okamžitě vyběhnul. To bylo nebezpečný... Ještě kousek a ten hajzl by zjistil , kdo jsem. Pokud by to prasklo , tak ne jenom můj život by byl v ohrožení , ale i Mikasy a Annie. Zatracenej parchant. Převlíknu se , jako ženská , ale on pozná moje oči. Měl jsem si vzít i kontaktní čočky ! Vrátil jsem se zpět k práci. Musím si promluvit s Mikasou a Annie.
Dodělal jsem v kuchyni nádobí a vydal se do obýváku , kde právě dělala Mikasa s Annie.
" Holky, mám problém." Zavřel jsem dveře , aby nás nikdo neslyšel.
" Jaký Eri ? Padá ti podprsenka ?" Mikasininy kecy jsem teď nechal být. Seřvat jí můžu vždy.
" Mně nepadá , ale tobě jo , když nemáš kozy." Odvětil jsem narychlo. Annie okamžitě vyprskla smíchy.
" Teď k něčemu důležitějšímu !" Holky zpozorněly.
" Levi si mě možná pamatuje.. Když jsem mu ted šel odnést kafe , tak mi řekl jestli jsme se už neviděli , že jsou mu moje oči povědomé.."
" To je problém ! Pokud tě odhalí , tak jsme skončili ! A to doslova ! Musíš se mu vyhýbat." Annie potvrdila , co jsem si říkal.
" Sakra.. Že by si tě pamatoval ?"
" Možné to je. Musím se od něj držet dál , tak vás prosím , kdyby něco chtěl , tak mu to doneste vy ! Jinak mě pozná !"
" Samozřejmě , tahle akce nesmí skončit špatně. To by byl konec celého vyšetřování." Bylo rozhodnuto. S Levim nesmím být nikdy sám.
************************************************************************************************************
Druhý den se mi povedlo vyhýbat se střetu s Levim. Vlastně , on ani moc nikam nechodil. Když byl v obýváku , tak jsme tam nesměli být , jídlo jsme každý měl v jiný čas, do kuchyně nechodil a většinu času trávil v pracovně. Jeho polohu ložnice ani koupelny jsem neznal , ale zjistil jsem kde se nachází většina pokojů a co v nich je. Dneska se musíme nějak rozhýbat. Aspoň by jsme mohli něco zkusit hledat. Musím zjistit , kdy chodí Levi spát , abych se dostal do pracovny , tam bude většina potřebných materiálu k vyšetřování.
Odpoledne jsem nenápadně navázal konverzaci s Petrou.
" Ehm.. Petro - san ?"
" Ano ?"
" Kdy chodí Levi - sama spát ? Nebo spíše , kdy úplně opouští pracovnu ?" Narovinu jsem to hned vybalil.
" Proč se ptáš ?" Nevěří mi ..
" No , protože chci jít uklidit do pracovny a nechci se tam pléct a obtěžovat ho." To by šlo.
" Aha , tak to je pozorné. No Levi - sama chodí většinou kolem desáté."
" Děkuju ." Vrátil jsem se zpátky k práci. Super .. Dneska v deset se musím dostat do jeho pracovny a získat , co nejvíce důkazů. Nevím jestli bych to měl říct Mikase nebo Annie. Bylo by výhodné , aby tam někdo hlídal , ale když budeme všichni 3 pryč , tak to bude podezřelé a kdyby nás chytli , tak to bude horší než kdyby chytili mě. A jak řekl Erwin - san , pokud by nás někdo chytil a chtěl by z nás dostat informace , tak se máme zabít. Pokud by se to stalo , tak ať zemřu a pak to nikdo nezjistí , že v tom jely taky.
Dobře , udělám to sám. Musím.
Bylo deset minut po desáté a já se vydal ven z pokoje. Musím se nenápadně dostat do jeho pracovny , aby mě vidělo co nejméně lidí. Petra by mě mohla vidět , ale u ostatních by to vzbudilo podezření , možná ani Petra není dobrej nápad. Ještě by se chtěla přidat.
Cesta proběhla hladce. Nikdo nebyl na chodbách a nikdo mě neslyšel. Z pár pokojů bylo slyšet , jak více hlasů mluví a někdy i sténání , tady se člověk nenudí. Konečně jsem dorazil k pracovně , tedy doufám že to je pracovna. Pootevřel jsem dveře. Ano , je to pracovna. Vešel jsem do vnitř , zavřel za sebou. Nesmím zamykat, to by bylo extra podezřelé a těžko bych to vysvětlil , pokud by mi teda dali šanci.
Začal jsem hledat. Napřed jsem prohledal knihovnu. Tam nic nebylo , tak to bude potom ve stole. Začal jsem se hrabat v jeho stole, prohledal papíry na stole a v šuplíkách. Bylo tady hodně věcí. Seznamy lidí , seznamy věcí , taky nějaké plány , ty seznamy s jmény se budou hodit. Co to je ?! Vzal jsem do ruky jeden papír , kde byl znak ministerstva. Otevřel jsem šložku , byly tam jména vysoce postavených lidí a ne jen to , byly tam i věci , co dlužily mafii a co udělali za špatné věci , které kdyby se provalily ven , tak by je to stálo místo a i pobyt ve vězení. Nemohl jsem tomu uvěřit . Oni měli všechno pod palcem. Dokázali by celou vládu dostat pryč , ale jestli získám já tenhle spis mohl bych to použít v náš prospěch. Otočil jsem na další stránku, málem jsem dostal infarkt. Bylo tam jméno Pixise , který byl bývalý ministr obrany a taky jméno : Erwin Smith , to byl náš kapitán. Byla ta špína i na ně a i oni dlužily mafii. Erwin moc ne , jen peníze , ale Pixis tam měl seznam několika věcí. Zamrazilo mě z toho. To není možné .. Celá naše vláda , ale i naši nadřízení jsou zkorumpovaný svině , co když je tahle mise zmanupolovaná ? Ne,ne , to není možné , ale i tak .. !
" Nevím , co to povídáš.. Nic takového jsem neřekl." Ozvalo se blízko dveří. Sakriš !! To je Levi! Co tady dělá ?! Rychle jsem všechno schoval , ale ten papír , kde byl Erwin jsem schoval k sobě. Pak jsem si vlezl pod stůl. Do vnitř vešel Levi , právě volal s někým.
" Neboj se a neřvi na mě , dostanu tě ven hned , jak to bude možné. Ještě pár dní tak , ale tobě to tam akorát prospěje." Pak se ozval dívčí hlas. Asi nespokojená druhá polovička našeho Leviho Rivailleho , i když není znám žádný vztah , co by měl , tak potom co jsem si přečetl už věřím asi všemu. Levi se začal nebezpečně přibližovat ke stolu , když u něj byl tak se opřel o něj a zastavil se. Apsoň to nešel obejít , jinak by mě uviděl.
" Není možné , aby to někdo řekl , oni to nevěděli a pochybuju , že by sem někoho poslali , jsou posraní až po uši. Bojí se nás. " Nevím o čem mluví , ale je to divné.
" Fajn , fajn pokusím se . Už musím !" Típl to.
" Zatracená ženská." Zanadával. Má problémy v lásce ? Tak to je blbý. Zase se rozešel , ale tentokrát ke mně. Sakra ! Sakra ! Sakra !! Najednou se ozvalo zaklepání.
" Pane , vaše občerstvení je připravené. " Ozvalo se ode dveří.
" Dobře." Odešel z místnosti. Dneska mi zachránilo život občerstvení. Ach bože. Chvíli jsem počkal a pak se vydal ven. Rychle jsem zmizel do suterénu , ale nešel jsem k sobě. Zaklepal jsem na Annie a vydal se s ní k Mikase.
Položil jsem na stůl tu složku. Holky hned začaly číst. Úžasem a zděšením se jim rozšiřovaly zorničky. Když otevřely stránku , kde byl Erwin , tak zalapaly po dechu.
" Erene , kde jsi to sehnal ?" Zeptala se naléhavě Mikasa.
" Našel jsem to v Leviho kanceláři , vzal bych i seznam jmen , ale myslel jsem , že tohle je mnohem důležitější a že kdyby dva papíry zmizely , tak by to bylo divné."
" COže ?! Ty jsi šel sám do Leviho kanceláře ? Jsi blbej ?!" Vykřikla Annie.
" Buď zticha ! Někdo tě uslyší !!" Okřiknul jsem jí.
Dlouho jsme debatovali o tom spisu , pak jsme se rozhodli , že zatím nic dělat nebudeme a spis jsem si vzal k sobě. Odešel jsem do pokoje.
Lehl jsem do postele, ten papír mě znepokojoval.. Ale taky jsem neměl nějak dobrý pocit z toho telefonátu. Něco se blíží a bude to drsný.
************************************************************************************
Pár dní proběhlo v klidu. Levimu jsem se vyhýbal. Petra se mě na můj noční úklid neptala a nikdo nic neřešil. Byl klid. S holkama jsme zjistli ještě pár informací , ale nebyly tak žhavé , aby jsme to nějak řešili.
Uklizel jsem zrovna na chodbě , když jsem uslyšel rozhovor Petry a jedno chlápka.
" Musíte víc hlídat u Leviho. Nedavno se mu zratil velice důležitý spis. Tak že zvyš ochranu." Zjistili to ?! Sakra ! U mě v pokoji je ten spis schovaný pod podlahou , ale i tak je to hrozný. Co když na to příjdou ?!
" Dobře slečno." Uslyšel jsem kroky.
" Ah , Eri - san , dobré odpoledne."
" Dobré Petro - san."
" Eri mohla bych se tě na něco zeptat?!"
" Ji-jistě."
" Když jsi uklízela u Leviho - sama uklízela jsi i v šuplíkách."
" Ne , do cizích věcí nelezu. Pouze jsem utřela prach."
" Chápu."
" Stalo se něco ?"
" Neřekneš to nikomu ?"
" Jistě že ne."
" Máme tady krysu , co ukradla spis." Zašeptala mi do ucha. Předstíral jsem zděšení.
" Oh můj bože a víte , kdo to je ?!"
" Možná.. Levi podezřívá jednoho chlapa , kterého nechal samotného jednou v kanceláři. Nejspíš to byl informátor od televize."
" To je hrozný ! Co budete dělat ?!"
" No to nevím , ale jsem ráda , že jsem to mohla říct normálnímu člověku. Všichni o tom nechtějí nic slyšet , ale jak se říká , holky drží spolu." Usmála se a pak zmizela.
Bože.. Tak že oni ví , co se ztratilo , ale naneštěstí nepodezírají nikoho z nás. Co budu dělat ?!
Celý den jsem byl jako na jehlách. Pořád jsem byl vykolejený z toho , co mi řekla Petra. Oni to vědí.. Co budu dělat ?! Co když příjdou na to , že jsem to byl já ?! Co když příjdou na to , kdo jsem a odnese to i Mikasa s Annie ?! Do háje ! Tohle jsem nejspíše posral , ale zase ten důkaz je cenný !
Uklízel jsem právě u obýváku, když se otevřely dveře a z nich vyšel Levi s HANJI... Co to má znamenat ?! Hanji má být u nás ve vězení , ale pak jsem si vzpomněl na včerejší telefonát , co měl Levi. Tak to nebyl žádný problém v lásce , ale domlouval vysvobození Hanji. Sakra ! Tohle je ještě víc v prdeli než před tím. Tahle baba ví , jak vypadá Mikasa a Annie.
" Jak ti říkám, máte tady informátory." Skončila svoji řeč. " Dobrou a neudělej si ještě větší vrásky." Odešla.
" Drž hubu a buď vděčná ty čtyřoká krávo !" Zavrčel za ní. Okamžitě jsem se otočil a vydal se najít Mikasu s Annie, tohle je průser a pokud je uvidí Hanji , tak je zabijou.
" Hej.. Eri." Zavolal za mnou Levi. Zastavil jsem se. Hrůzou se mi zastavila krev. Co teď?!
" Ano pane ?" Otočil jsem se s úsměvem na tváři.
" Co tady děláš ?"
" Utírám prach pane." Pokýval hlavou a já se vydal pryč. Pak jsem ucítil , jak se kolem mě obtočily silné ruce.
" Pane ?" Levi mě objímal. Co to dělá ?
" Neboj se neublížím ti. "
" Toho se nebojím , ale je to divné , co když vás někdo uvidí , že objímáte normální služku ?" Snažil jsem se zachránit situaci.
" Nic, všichni ví , že mě nezajímají ženy." Co ?!
" Tak co ..?"
" Co mě zajímá ? No třeba lidi se stejným pohlaví.." Je gay?! Boha ! Šéf největšího gangu v historii Tokia je gay ! Pustil mě.
" Promiň , ale můžu tě o něco požádat ?"
" Jistě." Rychle ! Ať to mám za sebou.
" Nehýbej se , chci se na něco podívat. Neber to , jako úchylárnu jen to chci vědět , co nosíte." To nechápu , ale nehnul jsem se. Co tí myslí ?!
Pak jsem ucítil , jak mi nadzvedl na zadku sukni. Zrudnul jsem. Uslyšel jsem zalapání po dechu , to je moje prdel , tak pěkná ? Nedocházelo mi to.. Sukně spadla zpět , kde byla a pak si mě k sobě otočil čelem a ztrhl mojí paruku.
" Jsi muž.." Docvkalo mi to. Moje spodní prádlo ve kterém jsem byl dost natěsnaný. Tohl je špatný. Svojí pistol jsem u sebe neměl.
" Ty jsi..ten policajt , co byl ve skladu." To byla poslední slova , co jsem slyšel než jsem spadl na zem v bezvědomí.
*************************************************************************************
Probral jsem se na studené podlaze. Moje tělo bylo ztuhlé , jak kámen. Nemohl jsem se hnout. Klepal jsem se zimou. Pomalu jsem otevřel oči. Bolela mě hlava z toho , jak mě omráčili. Byl jsem nahý , tedy skoro, ti prachanti mi nechali na sobě to hrozné spodní prádlo. Byl jsem přivázaný řetězi. Byly 2 metry od stěny. Měl jsem je okolo zápestí , kotníků a krku. Byla tu hrozná zima. Sakra ! Co Mikasa a Annie ! Museli je najít ! Rychle jsem se zvedl , ale okamžitě jsem padl zase k zemi.
" Už když jsem tě potkal , tak jsem věděl , že moc chytrý nebudeš , ale ani ve snu by mě nenapadlo , že by takový sráč se dokázal dostat sem do Legie a ještě v přestrojení služky. Hrál sis na ženskou a každý ti na to skočil. Dokonce i já."
" No vidíš , jak blbej si." Zašklebil se.
" Máš dost odvahy na to , že tu ležíš v řetezech a tomhle prádýlku. Ani nemluvě o tom , že tu nemáš zbraně či nějaký spoj s tvojí základnou." Měl pravdu...
" Levi - sama ty ženský uprchly." Přiběhl jsem docela upocený chlápek.
" Jak je to možné a co spis ? "
" Ten neměly. Hned zmizely , když zjistily , že chytli jeho. Bez ničeho utekly , ani věci si nezvaly a ti co je viděli , tak neměly sebou vůbec nic."
" Hmm.. Fajn , to nevadí . Postarejte se , aby se nedostaly ze čtvrti , ale nejděte po nich. Nejspíš ani nevěděly , kde to je a ten kdo to ví leží tady."
" Jistě. Hanji už na tom pracuje , nechám vás tu o samotě." Odešel a já tu zůstal zase sám s Levim. Otevřel mříže a vešel do vnitř. Přešel až ke mně. Pořád jsem ležel na boku .
" Je ti zima ? Leží se ti blbě ?"
" Ani ne." Odvětil jsem vesele. Chápu a znám tyhle metody. Já mu na to neskočím.
" Líbil ses mi mnohem víc , když jsi byl slušná služka , co mi říkala pane."
" Vážně jsem se ti líbil víc , jako žena ? Já myslel , že jsi teplej ?" Tohle ho nasralo. Tvrdě mě kopnul do břicha. Zalapal jsem po dechu , ale nevykřikl jsem.
" Tak že si hraješ na tvrďáka ? No už když jsem si to s tebou vyřizoval ve skladu , tak si nekřičel. Budeš asi tvrdej oříšek." Kleknul si ke mně a vzal moje vlasy do ruky. Nadzvedl mi hlavu. Syknul jsem.
" Teď mi pověz , kde je ten spis ?"
" Jdi - do - prdele . Doufám, že to jsou dobré souřadnice." Přistála mi rána do obličeje , až se mi spustila krev z nosu.
" Myslíš si že jsem trpělivý ? Ale to se šeredně mýlíš chlapče .. Já nemám rád čekání a ani odmlouvání."
" To je blbý." Další rána a další. Sladce jsem se usmál a flusl mu na bílou košili krev,
" To půjde špatně vyprat , stejně jako to sako , že ?" Usmál se , ale nebylo to sladce. Další rána. Trošku se mi udělaly mžitky před očima , ale zahnal jsem je a znova se usmál jako nic.
" Nemysli si , že jsem nějaký hodný taťka. Já vím , kdo jsi Erene Jeagere a dobře vím i na kom ti záleží. Třeba na těch děvčatech , že ? Mikase Ackermanové a Annie Leonhártové." Úsměv mi zmizel.
" Ty hajzle."
" Heh, konečně jsi dostal rozum ?"
" Hehehehe." Smál jsem se. " Myslíš si , že Mikasa a Annie jsou bezbranné holky ? To je omyl ! Nadělají z té hnědovlásky sekanou stejně , jako v ten den , když jsme ji zatkly." Probodl mě pohledem , tak nenávistným , že mě zamračilo.
" Ty nevíš, co bylo v tom spisu ? Vaši nadřízení jsou pode mnou. Okamžitě bych ji vytáhl ven."
" Já nemluvím o zatknutí. Tohle by udělal jiná policistka , ale Mikasa a Annie nejsou obyčejní." Došlo mu , že Hanji chcípne , jakmile se sejde s nima.
" Fajn." Další tři rány a já začal ztrácet pomětí , kdo jsem.
Takhle to šlo celý večer. Otázky , drzé odpovědi a pak rány. Celý večer , až konečně jsem ztratil vědomí a padl na zem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 26. října 2015 v 0:57 | Reagovat

Tak jsem tu :DD moc ti děkuju za dáreček ^.^ je to super! Vtipné a jsou tam maidky :D :3 co to se mnou děláš holka?? Já jsem SnK fandomu nikdy moc nepropadala...ale po těhle 3 kapitolkách mi to celkem hrozí :D

Jéj ta Mikasa to vždycky úplně zabíjí XD já z ní prostě nemůžu ^.^ a Erenova ehm... Depilace...to byl taky zajimavý zážitek XDDD Rozhodně se těším na další :3 jsem ráda žes to tu tak rozjela :D ani nestIhám komentovat...a za to se ti moc omlouvám...budu se snažit neflákat se, slibuju

Upřímně jindy bych ti tu nechala delší slohovku...ale X <3 X je baka...ten největší ppd sluncem

2 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 26. října 2015 v 1:01 | Reagovat

A její mobil je stejný kretén jako ona...posílá co nemá...

No prostě ještě jednou děkuju~ ^.^ a teď jdu spát jinak zítra na tom odpoledku zhebnu... :DD

Tvůj stín (můžu-li si tak ještě říkat, když ty komenty tak odbývám)

3 Elly - chan Elly - chan | 26. října 2015 v 10:43 | Reagovat

[2]: Jsem ráda , že se ti to líbí :)) Mikasa je prostě hrozivej zabiják ! xD  Hodně štěstí při odpoledce xD

4 X <3 X X <3 X | E-mail | 27. října 2015 v 0:30 | Reagovat

[3]: yes!! zatím žiju :DD no to ano...obvzlášť tvoje Mikasa je opravdu děsivá XDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama