Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Služka,policajt a mafián I.(EreLev)

22. října 2015 v 17:11 | Elly - chan ^^ |  Shingeki no Kyojin - kapitolky (yaoi)
Yo minna ! Dokoukala jsem Shingeki no Kyojin , tak že si umíte představit , že na to hned musím napsat povídku !! xDD Muheheheheh xD Nejspíš z toho udělám kapitolovku , protože mám spoooostu nápadů. Povídka bude na Erena a Leviho. Z Leviho se stala moje nová láska , tak asi chápete , že jsem na něj teďka ujetá ! :33 Tahle povídka se bude odehrávat v téhle době a bez obrů. Vlastně to jde úplně mimo to anime , jen jsem využila postavy a jejich charakter. Všechno bude vysvětleno v povídce. Btw : Většinou je Eren dělán semem , bohužel v téhle povídce jsem udělala z Leviho semeho , protože se to hodí víc , ale ještě se to může zvrtnout. Přeji příjemné počteníčko :333

SLUŽKA, POLICAJT A MAFIÁN I.

PLÁN.

Eren Jeager x Levi Rivaille + vyskytne se většina postav z anime

" Armine šlápni na to ! Takhle tam bude Jean a Mikasa první a zase všechna sláva bude pro ně! Já toho hajzla chci chytit dneska první!" Zakřičel jsem na svého parťáka , který zrovna řídil.
" Klídek Erene. Podle všeho je to tam hodně členů Legie. Ještě budem rádi , že tam přijede Jean s Mikasou." Uklidňoval mě. Jenom že já jsem chtěl tenhle zátah udělat sám. Chtěl jsem dopadnout celou organizaci Legii sám . Byla to největší organizace v historii Tokia. Měli všechno v malíčku. Vraždy , pašeráctví , vydírání , únosy... A hlavně jejich šéf byl velká ryby , kdyby se mi podařilo ho chytit , tak bych určitě byl povýšen. Nenechám Mikasu ani Jeana , aby mi to vyfoukli. Jako minule. Byl jsem kousek od toho , abych zatlkl informátora Legie a když už byl jen kousek ode mě , tak ho ti dva exoti zatkli a pak dokonce dostali pochvalu od kapitána ! Do hajzlu !! Takhle to nenechám !! Dneska zatknu všechny svině z Legie a vezmu si do parády i toho jejich šéfíka.
" Armine táhneme se , jako moje babička ! " Zanadával jsem. Armin se na mě vystresovaně podíval. On takové akce moc nemusel. Byl spíše v kanceláři , kdybych jel s Annie nebo Reinerem , tak by to bylo 100x lepší , ale dneska oba dva byli pryč , tak jsem musel uprosit Armina.
Najednou nás předjela dvě naše auta! To byla Mikasa a Jean a taky Sasha s Conniem ! Sakra ! Tak že mi to dneska vyfouknou i ty dva kreténi ! Sasha a Connie!
" Armine jestli nepřidáš , tak tě vyhodím z auta!! Teď nás předjel i Connie se Sashou! Ne , že se nám bude smát ten koní ksicht Jean , ale teď i ten tupec Connie a bramboračka Sasha !" Byl jsem nasraný.
" Jojo. " Ujišťoval mě.
" Klid Erene. Všichni uděláme zátah společně a pokud se to podaří , tak budeme všichni stejně odměněni. " Ozvalo se ve vysílačce.
" Sklapni Mikaso !"
" Heh , Eren hádej , kdo dostane povýšení od šéfa ?! No , ty to asi nebudeš. " Tohle byl Jean.
" No jasně Jeane ! To by jsi nás , ale musel předject! " Tohle byl Connie.
" Drž hubu koní ksichte a idiote !" Utl jsem je.
" Jen žárlíš ! Nás nikdo nepředjede pokud řídí Sasha , viď Sasho ?!"
" Musíme rychle !!! Jinak mi sní maso , co bude k večeři !!" Sasha byla opravdu rychlý řidič. A když se jednalo ještě o jídlo , tak byla jak zabiják na silnici. Takhle je nepředjede ani Jean , i kdyby si za volant sedla Mikasa , tak by je nepředjeli. Já nepředjedu ani Mikasu , tak že je jedno jestli řídím já nebo Armin a díky tomu , že jsem minulé služební auto sešrotoval , tak mi šéf zakázal na 1 měsíc řídit služební auta , ale kdyby se mnou jela Annie , tak by jsme předjeli aspoň Jeana ! Zatracenej Armin !
" Uklidněte se! Všichni zasáhnete společně ! Jeden tým by to nezvládl !! Úkolem mise je zatknout , co nejvíc členů Legii a při tom omezit , co nejvíc ztráty !" Tohle byl kapitán Erwin.
" Ano , pane !" Odpověděli jsme.
" Pane , ale co když tam bude velké kápo ?! Toho nemáme zatknout?!" Zeptal jsem se ho.
" Ne ! Kápa necháte dneska ! Toho nechceme ! Bylo by to moc nebezpečné ! Chci , co nejvíce členů Legii. Erene , ať te nenapadne jít za ním ! " Zavyhrožoval mi. Cože ?! Chcete mi říct , že děláme takovou akci jen pro malé ryby z Legie , které nic ani neřeknou ?! Proč nemůže zatknou kápo ! To by byla výhra a naše 3 - letá práce by nevyšla na zmar ! Zatracenej Erwin - san !
Konečně jsme dojeli ke skladu , kde mají tu zásilku zbraní , co dostali. Samozřejmě tam už byli všichni až na mě a Armina. Rychle jsme vystoupili a přidali se k ostatním. Armin byl náš stratég , tak že jsme ho nechali vysvětlit akci.
" Poslouchejte. Do vnitř půjdeme 4 a 2 necháme venku , jasan ? Ty 4 půjdou každý z jedné strany a ti dva venku půjdou na severní budovu na střechu a na jižní střechu budovy. 4 si vezmou sebou malou zbraň , paralyzér , nůž a AK - 47 samozřejmě taky pouta a co nejvíce. Ti dva budou mít snipu , pouta a světlice. Každej samozřejmě taky bude mít neprůstřelnou vestu a vysílačku. Do vnitř ti 4 vtrhnou naráz a budou se snažit spacifikovat , co nejvíce lidí. Snažte se , aby co nejmíň jich umřelo , ale taky musíte zůstat na živu. Ti 2 venku tu budou , kdyby náhodou přijeli jejich posily , ty zabte , ale kdyby někdo utekl z budovy tak ho chytněte. Kdyby se něco zvrtlo, tak se musíme stáhnout. Nechoďte do riskantních akcí ! Venku budou ti hbití , takže Mikasa a Sasha. Do vnitř půjdeme já , Connie , Jean a ty Erene , všechno jasný ?!"
" Jo !" Armin je génius. Připravili jsme se. Holky vylezly na střechy a my zas na každou stranu budovy. Já byl na západní , na severní Jean , jižní Connie a východní Armin. Teď asi nastane peklo. Ozval se signál a všichni vletěli do vnitř. Bylo jich tam víc než jsme čekali s dobrýma zbraněma. Možná to nebyl tak dobrý nápad. Možná jsme měli počkat na posily , ale na to bylo pozdě , teď musíme přežít a zkusit splnit úkol. Začala střelba. Hodně jejich lidní padlo. Naneštěstí byli vylekání tím , že jsme tam vtrhli. Jejich střelba s novýma zbraněma , které dostaly byla hrozná. Neuměli nás trefit. Hodně jsme jich postříleli , ale taky docela hodně chytili. Pár jich uteklo ven , ale když se tak stalo , tak jsem uslyšel výstřel od Mikasy nebo Sashy. Myslím , že si moc nepomohli. Právě po mně střílelo jedno jelito. Tohle byly opravdu malé ryby. Ti , kteří byli vysoce postavení v Legii byli mnohem lepší. Je to zbytečná mise. Tihle ani nebudou vědět , co se v jejich organizaci děje. Pak jsem , ale zahlídl Hanji. Hanji je hlavní ochránkyně šéfa, což znamené , že tu je šéf. Upozornil jsem tým na Hanji , hned po ní vyrazil Jean s Conniem a já se tam vydal taky , ale nešel jsem po Hanji . Vyběhl jsem najít šéfíka. Dneska bude šťastný den.
Hanji se hned ocitla pod palbou Jeana a Connie. Dokonce ji v okně měla zaměřenou Mikasa. Každý věděl , že když tuhla babu chytnou , tak se dozví hodně. Já , ale chtěl větší sousto. Dostal jsem se za ní do jedné uličky. Na konci jsem uviděl pohyb , jak zaběhl za roh. Šéf ! Ihned jsem vyrazil. Nezajímalo mě nic jiného než on ! Zaběhl jsem za roh , ale tam byla slepá. Že bych měl halucinaci ?! Pak mi někdo vykopnul z ruky zbraň. Než jsem se otočil , tak mě někdo kopl do obličeje , nohy a břicha. Kurde , ten má sílu ! Spadl jsem na protější stěnu a svezl se po ní. Rychle jsem se snažil probrat a šáhnout pro pistol , ale někdo mi šlápl na krk a vzal mojí zbraň. Když jsem otevřel oči , tak na mě mířila moje vlastní zbraň. Zvedl jsem oči a chtěl si prohlídnout toho sráče , co mi to udělal. Stál tam mladý chlápek. Měl černé vlasy , které měl u krku vyholené. Taky měl šedé , chladné a krvechtíčné oči. ( nevím jestli jsem to naspala dobře O.o) Byl oblečený do drahých hadrů. Podle všeho , to byl šéf ! Stoprocentně to byl šéf ! Ale trošku , to nedopadlo podle mé představy. Podle toho jsem chtěl , aby tam kde jsem já byl on a ne naopak.
" Takovýho smrada na mě pošlou ?! Dělají si srandu ?! Tobě nedavno přestalo téct mlíko po bradě a už držíš zbraň. " Vysmíval se mi do obličeje !! Ten hajzl ! Moje pistole byla mířena na mě ,moje Akáčko leželo na druhé straně , ale pořád mám můj paralyzér a nůž. Buď ho bodnu nebo omráčím. Je jedno , jak to udělám , prostě skončí v poutech !! Šáhl jsem rychle po noži , ale on to zjistil. Uhodil mě zbraní do hlavy. Vykřikl jsem a spadl mi nůž. Ten on odkopnul. Cítil jsem , jak po spánku mi stékala krev. Není možné , aby to věděl , tak rychlý reflex nemá ani Mikasa nebo Sasha! Kurde.
" Nepodceňuj mě ty děcko ! Někdo , jako ty mě neporazí !" Přitlačil na nohu a já zasípal. Teď nebo nikdy ! Rychle jsem šáhl po paralyzéru , ale dopadlo to stejně , jako s nožem. Tentokrát mě kopl nohou do břicha. Pistol přiložil k bolavému spánku a vytrhl mi paralyzér z ruky. Teď mě zabije !! Sakra ! Žádné povýšení , ale pohřeb! Jenom že on nestisknul spoušť. Jen se usmál.
" Dobrou noc , děcko." Popřál mi před tím , než jsem dostal ránu paralyzérem. Pak jsem spadl v bezvědomí na zem.
***************************************************************
" Erene .."
" Erene .."
" Erene .. ! Hej !" Někdo mnou zatřásl a pak mi přilítla facka na obličej. Okamžitě jsem se pěstí ohnal po tom , kdo to udělal. Podle vykříku to byl Jean. Pomalu jsem otevřel oči. Nade mnou se skláněl celý tým. Mikasa a Armin se tvářili , jako bych měl umřít. Connie čuměl , jak debil. Sasha při tom jedla bramboru a Jean si mnul nos. Snažil jsem se zvednout. Mikasa i Armin mi hned pomohli.
" Co se stalo Erene ?! Kdo ti to udělal ?!" Ptala se Mikasa.
" Byl tu šéf.. Ale nepodařilo se mi ho chytit."
" Ty jsi tu byl s tím chlapem?! Zbláznil ses ?! Ten chlap je nejlepší zabiják z celé Legie , proto jsme pro něj neměli jít ! I Erwin -san by s ním měl problém ! Máš štěstí , že žiješ !" Vyhrkl Armin .
" Měl jsi na dosah šéfa a nezvládl jsi to.." Zamumlal Jean.
" Cos to řekl ?! Nemůžu za to , že jsem ho nedostal , když ty si s Conniem se sral s jednou ženskou !" Okamžitě zrudnul a já taky ! Vzteky jsem neviděl.
" Klid vy dva." Řekla klidným hlasem Mikasa. " Hlavní je , že všichni žijeme , splnili jsme misi , máme 7 lidí z Legie , nikdo od nich neutekl , přerušili jsme předání zbraní a zajali klíčovou postavu z Legie. Šéfa jsme neměli zatknout , tak že je to v pořádku. Teď Sasha a Connie odvezou 7 lidí a Jean s Arminem Hanji. Já s Erenem pojedeme do nemocnice."
" Nepotřebuju do nemocnice !" Zvedl jsem se.
" Pojedeme ve stejných týmech. Sasha a Connie odvezou 7 zadržených , ty s Jeanem Hanji a já s Arminem počkáme na zásahovku a zatím ohlídáme zbraně." Chytl jsem Armina za rukáv a odtáhl jsem ho od nich. Nepotřebuju , aby se o mě Mikasa starala. Nikdo nic nenamítal. Sasha s Conniem odvezli zadržený a Mikasa s Jeanem Hanji. Já s Arminem čekal na zásahovku. Sedl jsem si na krabici munice a přemýšlel jsem o tom , jak blízko jsem byl k tomu sráči ! Nikdo takhle blízko nebyl !! Kdybych ho chytil.. !! Zatraceně ! Bolí mě hlava , krk a břicho. Krvácení přestalo , ale i tak mě to bolelo. Zasranej šmejd! A ještě , jak říkal , že jsem děcko ! On nebyl o moc starší , jak já ! Mně už je 21 !
" Hej Armine , kolik je tomu šéfovi ?!" Zvědavě jsem se zeptal.
" Hmm -.....Myslím , že asi 31." Cože ?! Třicátník ?! Vypadal stejně , jako já !! Sakra !! Sakra !! Mohl jsem ho dostat !
Zasáhovka přijela. Okamžitě jsme se vydali s Arminem do základny. Nevadilo mi , že Armin jede pomalu. Bylo mi to jedno. Teď jo.
*********************************************************************************
Došli jsme do místnosti , kde už byly všechyn týmy. I kapitán Erwin.
" Jsi v pořádku Erene ?" Zeptal se mě , když si mě prohlídl.
" Jo, to nic není."
" Slyšel jsem , že si se střetl s vůdcem Legie , je to pravda Erene ?"
" Ano , je. Bohužel se omlouvám , ale utekl."
" To je v pořádku. Máš štěstí , že si vyvázl s takovým zraněním. " Ujistil mě Erwin - san.
" Dostali jste něco z Hanji ?" Zeptal se Armin.
" Z ní ne , ale z jednoho chlápka jo. Ví , kde bydlí šéf." To je dobrá zpráva.
" Teď si poslechněte jeden plán , co nás napadl."
" Náš příští cíl je samotný sídlo Legie , kde se nachází všichni vysoce postavení lidé a i samotný šéf , který je náš hlavní cíl. Jmenuje se Levi Rivaille. Je to hlavní cíl a když se povede tahle mise naše 3 - leté snažení uspěje. Samozřejmě , to bude extra nebezpečný , protože ti co tuhle misi udělají musí se dostat do sídla Legie v přestrojení. Podle všeho si Rivaille hodně potrpí na čistotu , tak že nás napadlo , že se tam dostanete , jako služky." Všichni byli vyděšení z toho , že musí jít do sídla Legie a ještě , jako služky.
" Samozřejmě , to bude práce pro ženy s velkou pravděpodobností se tam dostanou jen 3 lidi." Nikdo se nehlásil.
" Pane , já si to vezmu." Vyskočil jsem.
" Erene vždyť jsi muž !!"
" Ano jsem , ale jediný vím , jak vypadá šéf , tak že když tam půjdu můžu ho určit."
" To je pravda , ale jsi muž !"
" Pane , ale Eren nemá vousy a ani jizvy ve tváři , tak že když mu dáme paruku a vycpávky , tak bude vypadat , jak žena. Namalujem ho a nikdo si nebude myslet , že je muž. A Eren ani nemá vypracované pořádně tělo , tak že když si vezme punčochy , tak to taky nikdo nepozná." Obhájil mě Armin. Budu muset být navlíklý v ženských hadrách , mít punčochy, být namalovaný a mít paruku , ale proto abych dostal toho hajzla udělám všechno !
" Tak dobře." Erwin - san souhlasil.
" Tak to potom já jdu taky." Samozřejmě , kdo jiný by to řekl než Mikasa.
" Dobře. " Erwin nic nenamítal. " Ještě jedna."
" Tak já." Teď si stoupnula Annie.
" Skvěle. Tak že Erene Jeagere , Mikaso Ackermanová a Annie Leonhartová jste vybráni na vysoce nebezpečnou misi! Půjdete v přestrojení služky do sídla Legie , kde napřed získáte informace o jejich činnostech , pak důkazy a nakonec zatknete Leviho Rivailleho bez toho , aby jste byli zabiti a nebo zajati ! Nesmíte se prozradit ! Nesmíte říct , kdo jste , kdo vás poslal , ani proč vás poslali a kdo je váš cíl. Kdyby vás mučili a vy neměli jinou možnost , tak musím říct něco hodně krutého a to , že kdyby hrozilo něco takového , tak se zabijte! Budete úplně od nás odříznutí. Budete jen vy tři. Budete mít cizí životopis a i jiná jména! Rozumíte ?!"
" Ano , pane !"
A tak začala plán , který jsme nazvaly "Lov na prase"

Pokračování příště :)))))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 skořice skořice | Web | 22. února 2018 v 17:56 | Reagovat

lov na prase xD to mne zabilo :D /skořice/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama