Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Můj malý pán.( CielSebby)

15. října 2015 v 8:56 | Elly - chan ^^ |  Kuroshitsuji - Yaoi
Tohle dílo , které jsem vytvořila se mi zdá bez smyslu a duše ! *_* Takže se omlouvám , kdyby to bylo naprosto nesnesitelné. Za tohle by mě asi Sebby nepochválil , když tu říkám , že to nemá duši. No a vůbec nevím, co bych řekla dál k tomuhle. Užijte si to ! ^^


MŮJ MALÝ PÁN.

Ciel Phantomhive x Sebastian Michaelis

Po obrovském sídle jedné bohaté rodiny se právě procházel vysoký , mladý muž , který byl oblečený , jako sluha. Měl kratší , černé vlasy , rudé oči a byl velice přitažlivý. Každé ženě , která se mu podívala do očí a nebo byla v jeho blízkosti okamžitě propadla jeho šarmu. Někdy dokonce i muži. Kdyby jenom věděli , kým jsou okouzleni... Ten , kdo jim příjde naprosto neodolatelný je vlastně pěkně nebezpečné , nadpřirozené , noční stvoření, které se živí lidskýma dušema. Ano , přesně tak , je to démon. Momentálně démoní sluha. Dříve zabíjel kohokoliv , hlavně když dostal duši na ukojení jeho hladu , ale posledních pár staletí zjistil , že když si ho někdo přivolá a bude mít velice kvalitní a lákavou duši , tak si na ní více pochutná. A tak se poslední století nechá vyvolat lidma , které ho prosí o službu výměnou za jejich duši , tak že když jim splní jejich přání , tak si potom může vzít jejich duši. Mezi tím , kdy plní jejich přání si nevezme jinou duši a nechá se vyhladovět , aby si pak více smlsnul na té čisté duši , která na něj čeká. Čím více čistější duše , tím více je lahodná. Před necelým rokem si ho vyvolal jeden malý klouček. Když za nim přišel do jeho dimenze , tak si myslel , co je to za spratka , že to bude jen ubrečené dítě , co chce zachránit , ale bylo to úplně jinak.. Tenhle chlapec démonovi rozkázal , tak pevný hlasem , že i démona samotného , to překvapilo. Tenhle chlapec věděl přesně , to co chtěl. A když potom démon zjistil , jak krásná je jeho duše , tak souhlasil , souhlasil s tím , že pomůže mladému hochovi se pomstít těm , kteří ho unesli a zneuctili. Taky ty , kdo zabili , zradili jeho rodiče a vypálili jeho sídlo. Démon věděl , že až dokoná jeho pomstu jeho duše bude ještě lepší. Těšil se na ten den, kdy bude moct vyjmout jeho čistou a křehkou duši z jeho malýho tělíčka a bude jenom jeho. Bude žít navždy v něm. I když tenhle démon trochu pochyboval o tom jestli se mu někdy povede splnit přání tohoto hraběte. Mladý pán byl velice nemilosrdný,tvrdý a bezcitný. Dělal vše pro to , aby démona ztrapnil ve své roli sluhy i v jiných. Byl to velice tvrdý oříšek , ale démon vytrvávaval , protože tušil , že když to vydrží ,tak odměna bude neocenitelná.
Každý den přemýšlel nad duší hraběte , kterýmu slouží. Prošel posledním kouskem dlouhé chodby a jemně zaklepal na dveře. Nečekal na odpověď a vešel do vnitř. Vešel do honostného pokoje , kde ve prostřed místnosti byla obrovská postel s nebesy. V nadýchané peřině byl zachumlaný mladý hrabě, který pořád spal. Černovlasý sluha došel k oknům. Odhrnul závěsy a nechal , aby sluneční světlo proniklo do pokoje. Od postele se ozvalo nesouhlasné zamručení.
" Bocchan je na čase vstávat." Sladce oznámil svému pánovi , který se přetočil na bok a znova se snažil dostat do říše snů. Sebastian si odfrknul. Ano, Sebastian bylo jméno , kterému jeho pán dal.
Pomalu přešel k táci , který přinesl a začal dělat čaj. Nechal ho louhovat a přešel k posteli. Odhrnul deku. Pod ní se mu naskytl pohled na drobounké tělíčko , které bylo stulené do klubíčka , čímž ho dělalo ještě menší. Ano , přesně tak. Sebastianův pán byl jen 13- tý klučina , který neměl ani 160 cm. Byl tak maličký a droboučký , že se někdy zdálo , že i jediný dotek na jeho porcelánové kůži a on by se rozpadnul.
" Bocchan pokud nevstanete , tak váš rozvrh na celý den bude narušen a vy pak nedodržíte váš čas , kdy máte spát." Zmínil démoní sluha. " A váš čaj vystydne." Dodal. Hrabě konečně otevřel své kukadla. Jedno modré , jako studánka a v druhém se mu odrážela fialová pečeť , která ho spojovala s démonem. Naneštěstí jen pár lidí vědělo , že má takovouhle smlouvu. Většinou své oko zakrýval páskou přes oko. Oko ukazoval pouze v nejnutnějších situacích a to , když dával rozhodující rozkaz svému démonímu sluhovi , který ho vždy musel uposlechnout , i kdyby to byl nejsměšnější rozkaz na celém světě. Pomalu se malý hrabě dostal do sedu. Promnul si svoje oči a prohrábl si svoje černo-modré vlasy. Byl opravdu drobounký , proto taky s oblibou nosil podpatky , kterého aspoň o něco dělaj větší. Pravda je , že na svého sluhu nemá. Sebastian nepotřeboval ani podpatky a byl hodně vysoký. S jeho 186 cm a Cieolými 153 cm byl mezi nima opravdu vysoký rozdíl , tak že ani s podpatkymi ,´který měli 5 cm se stejně nevyrovnal démonovi.
Malý Ciel měl na sobě pouze bílou košili , která by velikostně padla Sebastianovi. Tak že bylo samozřejmé , že košili Ciel měl , jako šaty , do půli stehen.
Sebastian se otočil zpátky k táci. Vylouhovaný čaj podal svému pánovi , který se s chutí do něj pustil. K tomu mu dal i sladký dezert k snídani. Během chvíli bylo všechno pryč. Sebastian mezi tím vybral oblečení na dnešek pro svého pána. Vysvlékl ho z jeho košile a jeho pán před ním spočinul nahý. Ne , že by na to démon nebyl zvyklý. Každý večer ho koupal a každé ráno překvlíkal , ale vždy , když ho takhle viděl , tak se nemohl nabažit toho pohledu. Jeho tělo bylo téměř neposkvrněné. Nikdy se ho ještě nikdo nedotýkal , jako milence. Ani jeho snoubenka. Jediný , kdo se ho dotýkal byl on a ti , kteří ho unesli , ty taky poškodily jeho pokužku , kde mu na bok vtiskli znak do jeho kůže. Jizva ve tvaru , toho znaku bude na vždy v jeho kůži. Ciel nerad ukazoval tento znak. Byl to podle něj znak hanby , potupy a jeho slabosti. Jediný , kdo měl dovoleno vídat znak byl on , Sebastian. Byla to pro něj vcelku pocta , že mu mladý pán natolik věří , že mu ukazuje znak , který nikdo nesmí vidět. Ani jeho snoubenka. Popravdě si Sebastian nedokázal představit , že by se ho jednou dotýkala , jako milenka , jeho snoubenka Lady Elizabeth. Bylo mu z toho nevolno. Bál se , že by poškodila jeho dokonalého, čistého pána. Taky v tom , ale hrálo roli , že Sebastian chtěl svého pána jen pro sebe. Žárlil na Elizabeth, že byla zasnoubená s Cielem. Nechtěl nikdy dovolit , aby se ho dotýkala. Chtěl , aby byl on jediný , kdo se ho dotýká na jeho nahé kůži.
Démon skončil a mladý pán byl konečně oblečen. Zvednul se a nazul si boty.
" Co je prvního na mém dnešním programu ?" Zeptal se.
" Dnes vám přišel dopis od královny. Myslel jsem, že by tohle mohl být začátek vašeho dne." Ciel okamžitě zbystřil , když zaslechl slovo královna. Bylo to kvůli tomu , že on Ciel Phantomhive byl královnin hlídací pes. To on udržoval podsvětí Británie pod dohledem , jako to dělal jeho otec. Byl to královnin miláček a vše dělal pro dobro téhle země. Démon obdivoval jeho vůli chránit a sloužit této zemi a její královně. Plnil každý její rozkaz. Sebastian mu samozřejmě pomáhal , to on byl taky nástroj , který používal Ciel na udržení podsvětí.
Mladý pán se rychle přemístil do své pracovny. Při tom míjel své 4 služebníky. Služku Meirin, zahradníka Finnyho , starého služebníka svého otce Tanaku , kuchaře Barda a pekelného čokla Pluta , kterýho si pořídil jen z důvodu , aby provokoval Sebastiana , který nesnášel psy. Pravdou je , že skoro ani jeden z nich neplnili práci , kterou byli zaměstnány. Jediný Pluto a Tanaka , to splňoval. Meirin , která měla uklízet celý dům , spíše vše ušpinila ještě víc než to bylo a nebo něco rozbila, Bard , který je kuchař všechno spálil a nebo vyhodil do povětří jeho kuchyni a Finny , který se měl starat o zahradu , tak spíše hnal zahradu do záhuby. Všechny tyhle práce , tedy musel vykonat Sebastian. Vařil , uklízel a staral se o zahradu. Ale nebyla to jejich chyba , že byli tak hrozní. Ve skutečnosti byli pořízení , jako ochránci sídla. Dalo by se říct , že to byli profesionální zabijáci , kteří své sídlo perfektně ochránili vždy , když bylo napadeno. Meirin byla výborný odstřelovač , když jí Sebastian našel , tak se tím živila. Meirin měla schopnost , že nikdy neminula. Bard byl dřívě vojákem , který jediný přežil hroznou bitvu. Měl zkušenosti s plamenometem a výbušninami. Finny byl dříve pokusný králík , který byl uzavřen v laboratoři. Díky pokusům , který na něm dělali má neuvěřitelnou sílu . Tohle byl pravý účel , proč tu byli.
Ciel došel do své pracovny. Přešel k honostnému stolu a posadil se do židle. Natáhl se pro dopis s královskou pečetí a přečetl si , co po něm chtěla královna. Dočetl dopis a odložil ho. Zamyšleně hleděl na svoje ruce. Tenhle úkol byl zase zajímavý a taky těžký , ale Ciel vždy splnil svůj úkol. I tenhle splní , ale bylo tu dost vecí nad kterýma musel přemýšlet , než se do tohohle úkolu pustí.
" Bocchan...Děje se něco ?" Zeptal se starostlivě Sebastian , který si všiml , že je mladý pán zamyšlený a zarmoucený. Proto nesnášel královnu. Dělala vždy Ciela nešťastnýho. Její úkoly byly tvrdý a nekompromisní. Vždy je musel splnit, i kdyby měl zabít děti.
" Nic se neděje." Po dlouhé chvíli odpověděl.
" A mohu se zeptat , co se v tom dopise píše ?" Stejně by mu to Ciel řekl , ale démon se radši zeptal.
" Královna chce , aby jsme zkontrovaly jednu sektu náboženství. Podle ní se tam dělají nezvyklé věci , které by mohli Anglii znepokojit a ohrozit. Máme to prozkoumat a kdyby se její podezření potvrdilo máme to okamžitě skoncovat. "
" Vyrazíme tedy hned bocchan ?" Ciel kývl. Věděl , kam musí napřed jít , aby zjistil , co se tam děje. Okamžitě s démonem vyrazili do Londýna.
********************************************
Vešli do temného domu , který měl nadpis "Hrobař". Každý by se ptal , proč chodí k hrobaři , ale pokud má Ciel něco víc vědět o té sektě , tak je nejlepší zeptat se tohodle podivína. Za pultem už je čekal muž. Měl dlouhé šedé vlasy , které mu halily jeho oči. Byl vidět jen drobný nosík a jeho pusa. Na hlavě měl velký černý kloubou a celý byl oblečen do černé i jeho dlouhé nehty byli.
" Vítejte hrabě." Řekl trošku vyšinutým hlasem. Těšil se na jeho cenu , za kterou mu řekne , to co chce vědět. Nebyli to peníze a ani jiné bohatsví. Byla to trošku divná věc. Chtěl smích. Ano , přesně tak. Chtěl , aby ho rozesmál. Toho se vždy ujal Sebastian , který byl naprosto dokonalý ve všem , tak že tohle zvládl levou zadní. Ono ani nebylo těžké hrobaře rozesmát. Sebastian odehrál svoje divadýlko a hrobař se mohl smíchy potrhat. Až mu z toho tekla slina. Ciel si myslel , že tenhle chlápek je největší podivín , kterýho viděl , ale měl tu ještě jednoho konkurenta , který byl stejně divný.
Hrobař jim řekl , co vše věděl. Vlastně nic nevěděl , ale říkal, že za dávku smíchu , kterou mu dali je aspoň dostane do sekty. Ciel mohl souhlasit pouze s tím , co mu navrhnul. Vyšli ven , kde se před nima zjevil divnej chlápek číslo 2. Byla to smrtka , která zabila Jacka Rozparovače, ale ve skutečnosti , to byla teta Ciela. Byl to hrozný den , ale tahle smrtka jim nedala od toho dne pokoj. Pravdou je , že se zamilovala do démona. Každý by řekl , že je to normální , ale není. Za prvé je to muž a za druhé nejspíš ani neví , jaké je pohlaví. Má dlouhé rudé vlasy. Zelené oči a celkově je zbarvený do rudé barvy. Je na ní přímo úchylný. Vždy sebou taky bere svojí kosu smrti , kterou má každá smrtka jinou. On jí má jako elektrickou kosu. Bohužel , když porušil pravidla , tak byl deportovaný teď měl kosu smrti v podobě nůžek. Dost neškodné a směšné. Greil , tak se jmenoval , byl z toho naprosto smutný. Byl tak zdrcen , že ho Will deportoval a zabalil jeho lásku.
" Oh Sebby ! Má lásko ! Konečně jsme se shledali znova ! Jak vášnivé !! Dej mi pusu!" Rychle vyrazil. Sebastian ladně uhnul a Greil spadl na jeho obličej.
" To bylo kruté !" Zafňukal. Potom si všiml , že tam s ním je ten prcek a divnej hrobař. Postavil se.
" Copak , copak ? Kam pak taková banda vyráží ?" Zeptal se zvědavě.
" Nikam." Řekl Sebastian a Cie zároveň , ale hrobař je kecka. " Jdeme do sekty." Usmál se chlípně a Ciel doufal , že až se příště bude smát , tak se udusí svými slinami.
" Ahhh! Sebby pokud se přidáš do sekty , tak já taky!!" Zabásnil.
" Jistě , můžeš jít s námi. " Sebastian udiveně pohlédl na svého pána. Ciel nesnášel toho otravu , ale dnes ho chce vzít sebou. Ciel tušil , že by se smrtka mohla dobře hodit. Greil okamžitě nadšený z toho , že půjde se Sebbym se ani neptal , proč se chtějí přidat , teď by splnil cokoliv , oč by byl požádán. Vydali se tedy do sekty o níž panovaly nepříjemné řeči , které znepokojovaly jejich veličenstvo.
***********************************************************************************************
Za pár hodin se ocitli na místě , kde se sekta nacházel. Hrobař odvedl pozornost , ale nedokázal projít do vnitř a tak se tam dostali jenom Greil, Sebastian a Ciel. Společně procházeli zahradou , která je vedla ke kostelu. Ciel byl překvapen. Vypadalo to tam úplně normálně. Lidi ze sekty opečovávali zahradu. Byli tu děti , ženy , muži i staří lidé. Tohle místo vypadalo opravdu v klidu. Nikde to nevypadalo , že by trpěli , spíše naopak , každý tu byl spokojen.
" Sebastiane , nejsou ti lidé ovládnutí ?"
" Ne , nikdo je neovládá." Bylo to opravdu divné. Možná se královna pletla , možná je to tu úplně normální. Došli ke kosteli . Vstoupili do vnitř. Všude tu byli lidé. Najednou k nim přiběhli malí chlapečci.
" Oh ! Jak sladcí jste !" Začal se rozplývat Greil.
" Oh ! Špinavý promluvil." Vykřiklo brýlaté dítko. Greil se okamžitě naštval.
" Co jsi to řekl , ty smrade ?!" Zakřičel a rozeběhl se k nim. Děti vykřikly a hned začaly utíkat. Ciel si pomyslel , jaký je to debil ten Greil a Sebastian si myslel trochu sprostější verzi. Ve dveřích se najednou zjevila dívenka s hnědýma vlasama a zelenýma očima.
" Nezlobte se na ty děti. Každýmu říkají , že jsou špinavý. Mají na to právo. Děti jsou čistí , tak že to říkají všem. Dokonce i mně." Omluvila je.
" Špinavý." Zakřičeli zborově a zmizeli před Greilem , který vzteky rudnul , tak že byl kompletně rudý.
" Jste tu nový ?" Zeptala se mile.
" Ano , jsem."
" Sebastiane , měli bychom z ní dostat informace." Zašeptal Ciel svému sluhovi ten jen kývl a vyšel přímo k dívce. Pohladil jí po tváři. Dívka zrudnula a hned propadla Sebastianově kouzlu. Bylo to jasný. Nikdo mu neodolá.
*****************************************************************************
Z jednoho domku se ozívalo hlasité sténaní a vychvalování sexu , který prožívala s démonem. Mladá dívka jménem Mathilda propadla jeho kouzlu a teď trošku jiným způsobem z ní dostával informace. O podál stál Greil a Ciel , kteří to oba slyšeli. Ciel ať chtěl , nebo nechtěl , tak se cítil divně. Pomalu začal nenávidět dívku , která si užívá s jeho sluhou. Jeho sluha má být jenom jeho. Ničí jiný a teď se tamhle ta "prosťačka" nemůže nabažit sexem s ním. Jak hrozné , jak potupné. Bude se moct pak podívat Sebastianovi do očí ? Tohle nikdy neudělal. Nikdy si nevybral takový způsob. Třeba byla jeho typ. Ale to není možné ! Sebastian je démon ! Nemůže mít takové chutě a city , jako člověk !! Snažil si to vymluvit Ciel, ale nemohl. Aniž by si to uvědomoval , tak žárlil na dívku. Sebastian je jeho ! Výřilo mu hlavou , ale nebyl sám , kdo se tím zabýval. Greil žárlil taky , ale nahlas. Nadával na dívku a nemohl pochopit , jak mu to mohl Sebby udělat. Sebastian samozřejmě všechny nadávky od Greila slyšel. Vůbec se nevěnoval sexu s tou dívkou. Ani se nesnažil a dívka byla v sedmém nebi. Bylo mu dost nevolno , že tohle dělá před svým pánem. Čekal , že to ani nepozná , ale tahle husa , tak křičí , že to Ciel ví. Ach ! Jaká hanba je Sebastianovi !
Noční akt přestal a konečně vešli do vnitř i Greil a Ciel. Greil celou dobu probodával dívku pohledem , který jasně říkal , že ji zabije.. I Ciel cítil k dívce nenávist , ale nedal to znát. Snažil se soustředit na to , co povídá , ale moc mu to nešlo. Sebastian okamžitě poznal , že není něco v nepořádku s jeho mladým pánem. Soustředivě se na něj koukal. Mladý pán koukal do neznáma. Ani snad neposlouchal. Sebastian byl znepokojen. Co se to jeho mladému pánovi stalo ? Proč je tak zamlklý? Proč je tak smutný? A pak mu to došlo.... Jeho mladý pán žárlil ? Žárlil stejně , jako Greil ? Žárlil na dívku ? Ach ! Pane ! Kdyby jste jen věděl ! Kdyby jste jen věděl , že tahle dívka by se vám nikdy nevyrovnala ! Že je to jen odpad , který pro něj nic neznamená! Že sex s ní byl nechutný a každou chvíli přemýšlel nad tím , aby se nepozvracel z toho jejího obličeje plného rozkoše. Chtěl mu to říct , ale nebylo by to nejlepší.
***********************************************************************************************************
Zjistili všechno potřebné a vrátili se do kostela , tam začal jejich plán , který se zvrtnul. Hodně ošklivě. Nakonec se ukázalo , že za tím je anděl, který unesl Ciela a chtěl mu vymazat pomstu z hlavy. Nepovedlo se naneštěstí. Sebastian spolu s Greilem, Williamem , který je taky smrtka a hrobařem u kterého se zjistilo , že je taky smrtka. Ciel byl zachráněn a skoro byl zabit anděl , ale bohužel utekl. Vyčerpaný Ciel odpočíval cestou zpátky do sídla. Celou dobu spal v Sebastianově náručí , které příjemně hřálo. Sebastian silně tiskl tělíčko k sobě , jako by se ho snažil chránit před vším zlým , co existuje. Docela směšné , že nejhorší a nejtemnější bytost ho před tím chce ochránit. Došli do sídla. Ciela přenesl do jeho pokoje , kde ho položil na postel. Pohladil ho po hlavě a vtisknul mu polibek do vlasů. Pak se otočil a šel připravit večeři než se probudí.
**************************************************
Za pár hodin se probudil. Hlava ho bolela víc než cokoliv. Byl unavený a hladový. V tu chvíli do vnitř s klepáním vešel Sebastianem s jídlem. Položil ho před Ciela , který se s chutí do toho pustil.
" Co se stalo ?" Zeptal se , když se ládoval jídlem. Sebastian se nadechnul a vše pověděl Cielovi. Ten mlčky poslouchal , ale bylo vidět , že si dělá starosti.
" Aspoň , že jsem splnil královnino přání." Oddechl si. Bylo jasné ,že tenhle úkol měl hodně společné s minulostí a s lidma , které chtěl zabít Ciel. Ale nedokázal to. Musí si počkat na další možnosti. Dojedl. Sebastian odnesl jídlo , ale ud věří ho zastavil Ciel.
" Pak přijď." Rozkázal. Démon kývl a zmizel. Cielovou hlavou probíhaly myšlenky na dlouhý den. Anděl, jeho minulost a Sebastian. Nemohl pustit z hlavy tu dívku. Tak moc ho to trápilo. Možná více než anděl. Sebastian by si s nikým neměl začínat ! Je zavázaný jemu ! A je to démon ! Nemá city , emoce! Nic ! Tak proč ... ? Proč to jen udělal ? Proč se cítí , tak zraněně ? Cítí se , jako by ho démon podrazil ... Svíralo se mu hrdlo. Byl smutný. Přál té ženě smrt , i když to bylo hnusné...Chtěl , aby ji mohl vymazat , jako by neexistovala ! Možná se spikne s Greilem , ten by ji s láskou zabil! A pak by se zbavil i Greila , který miluje Sebastiana taky ! Chtěl svého sluhu jen pro sebe ! Nehodlal se dělit s lidkou dívkou a smrtkou ! Pak by nechal Sebastiana zabít Greila , ten by to rád udělal. A měl by vyřešeno. Za tohle si chtěl dát facku. Tak žárlil , že by zabíjel ? Je to vůbec on ? Snad mu nic ten anděl neudělal , ale ne... Tohle byla Cielova osobnost , která žárlila. Byl tak zabraný do svého přemýšlení , že si ani nevšiml , že démon je už v místnosti a se zvláštním výrazem pozoruje dítko na posteli.
" Bocchan děje se něco ? " Zeptal se ho starostlivě , i když tušil , co se s Cielem děje.
" To nic.." Zašeptal skoro neslyšně , ale démonovu sluchu nic neuniklo.
" Vypadáte smutně , nechcete mi to radši povědět , co vás trápí ? " Došel k němu , tak aby od něj stál na natáhnutí ruky. Ciel zmáčkl deku mezi ručkami a zatnul zuby. V sobě bojoval s tím , jestli to má říct démonovi nebo ne. Sebastian si odfrknul a posadil se na postel. Položil svojí velkou dlaň na jeho ruce , které jemně hladil bříšky prstů po ručičkách.
" Řekněte mi to. Vy víte , že mi můžete říct cokoliv." Nabádal ho.
" Ty..! Ty..! Jak jsi to mohl dovolit?!?!" Vyjel na něj najednou. Zvedl hlavu a Sebastian uviděl vztek , který se odrážel v jeho očích. Udivil se , takhle ho nikdy neviděl.
" Co jsem si dovolil ?" Zeptal se udiveně.
" Nedělej hloupého !!! To , jak s byl s tou ženou !! Měl jsi z ní dostat informace a ne ji ošukat !" Zakřičel. Sebastian se lekl jeho vulgarismu.
" Ale bocchan , dozvěděli jsme se to , co jsme potře-"
" To mě nezajímá !! Ty máš sloužit mně ! Máš mi být oddaný !!! "
" Já vám jsem oddaný. Nikomu jinému nesloužím. Jenom vám bocchan." Přiznal upřímně démon. Ciel věděl , že démoni nelžou. Pro ně je to něco , jako urážka. Lež , to je největší zlo. Kvůli tomu pohrdají lidma. Nelžou , ale lidé ano a proto jsou tak odlišní.
" To není pravda !! Ta holka ! Mohl jsi ji vyslechnout jinak , než takhle !!A Greil... Proč si ho ještě nezabil ?" Jeho pán měl pravdu. Mohl ji vyslechnout jinak , ale udělal , to tak , jak to udělal. Možná pro to , aby otestoval Ciela.
" Greila zabiju až mi dáte rozkaz. A co se týká té dívka.. Ano , měl jsem jinou možnost , ale neudělal jsem to." Nelže. Říká pravdu.
" Jak..?!" Byl vzteky bez sebe.
" Chápu vás , ale není to stejné ? Vy chcete , abych vám patřil , abych se díval jen na vás , abych se o vás staral , aby jste byl jediný o koho se smím zajímat. Je to stejné u nás. Nelíbí se vám , to co jsem dělal s tou dívkou a ani to , že po mně prahne Greil , ale to samý je s vámi. I já vás chci mít jen pro sebe. Chci být jediný , kdo vás může vidět nahého , kdose vás může dotýkat. Mám být jediný na koho máte myslet. Ale je tu někdo.. Lady Elizabeth. Vaše snoubenka. Jednou si vás vezme, budete spolu spát a mít děti. A co já ? Není to stejné ? Není to stejné , jako to dneska ? Chci vám jen říct , že pro mě jste vše. Nedovolím , aby se vás Elizabeth zmocnila , budete jen můj. Jen a jen můj. Greila nesnáším, zabil bych ho a ta žena byla jen odpad , který se vám nemohl vyrovnat. Sex s ní byl nejhorší. Noční můra." Skončil svůj projev. Ciel tam s otevřenou pusou koukal na Sebastiana. Možná se zmýlil.. Možná démoni mají city a emoce. Možná umí milovat. Sebastian přiznal , že žárlí na Lizzy. Že nechce , aby si ho brala , dotýkala. Nechce , aby to dělal kdokoliv jiný. Přiznal , že Greila nesnáší a že ho chce zabít , přiznal , že ta žena byl odpad a že sex s ní pro něj nic neznamenal. Možná by měl teď Ciel přiznat , že žárlí na Greila, že žárlí na ženu. Bylo mu trapně. Cítil se , tak jako nikdy. Proč by měl žárlit na smrtku a prostou dívku ? Proč by jim měl závidět , že chtějí démona ? Každý normální člověk by řekl , že od démona se má každý držet , co nejdál , ale Ciel to tak necítil. Chtěl mu být blízko. A nechtěl , aby někdo jiný mu byl blízko. Chtěl ho jen pro sebe , jak dětinské , ale démon , to cítil stejně. Nelíbila se mu představa , že by si vzal Lady Elizabeth, ani jiná žena nebo muž. Chtěl ho pro sebe. Chtěl ho a ne jen jeho duši, chtěl jeho tělo , jeho srdce , chtěl vše. Chtěl vidět jeho úsměv , který byl výjmečný a démon ho sám nikdy neviděl. Pouze na fotkách z dětství. Oba dva , to cítí stejně. Možná , že to udělala jejich smlouva , kterou mezi měli. Možná , to už bylo dané , když si poprvé Ciel vyvolal Sebastiana. Pro Ciela , to nebylo tak zvláštní , protože byl člověk , ale Sebastian byl démon. Neznal cit jménem láska a ani ho nikdo nikdy nepřitahoval. Byl bezcitů a emocí. Byl to démon u nich , to bylo normální , ale teď měl pocit , že k Cielovi necítí pouze , to co cítil k těm s kterýma měl smlouvu. Bylo to něco úplně jiného. Chtělo ho pohltit , ale i nechtěl. Když ho pohltí bude navždy s ním , ale když ne , tak vždy uvidí jeho krásný obličej , uslyší jeho hlas a bude se moct dotknout jeho smetanové pokožky. Dlouhou chvíli seděli na posteli. Oba dva přemýšleli o tom druhém. Lidské díte , které přemýšlelo o démonovi a démon , co přemýšlel o dítěti.
Sebastian pohladil Ciela po hlavě, ten zvednul hlavu a očima plnýma zmatku se zakoukal do jeho očí. Démon se sladce usmál.
" Čemu se směješ démone ?" Naštvaně proneslo dítko.
" Ničemu." Odpověděl stejně sladce , jako se usmíval. Natáhl se a vzal chlapcovu bradu mezi ukazováček a palec. Naklonil si chlapcovu hlavu k sobě. Mladíčka ovanul sladký dech Sebastiana. Zachvěl se. Byl tak blízko démonovým rtům. Kdyby se pohnul jenom o kousek , tak by ho mohl políbit , to ale nemusel řešit , protože sám Sebastian se naklonil a políbil ho. Démon tušil , že když ochutná jeho rty bude to něco výjmečného , ale tohle nečekal. Když se jeho rty dotkly těch Cieolých pocítil ten nejlepší pocit na světě. Mohl cítit jeho dokonalou duši. Jeho čistou , krásnou duši. Měl chuť mu ji vzít hned z těla , i když nesměl. Pociťoval , že i Ciel cítí něco podobného. Třásl se a měl křečovitě zavřené oči. Sebastianovy ruce spočinuly na jeho tváři. Zaklonil mu hlavu a jazykem se probojoval do jeho úst. Sebastian byl mnohem zkušenější než Ciel , když svými jazyky bojovaly o nadvládu bylo samozřejmé , že démon hned vyhrál. Udával si tempo polibků a Ciel se snažil přizpůsobit. Moc mu to nešlo. Démon to chápal , věděl , že Ciel se s nikým ještě nelíbal. Ani s Lady Elizabeth. Cielovi začal docházet kyslík. I přesto démon nepřestával s hrátkami jejich jazýčků. Snažil se démona trošku odstrčit a tak svoje ruce položil na jeho hruď a zatlačil , ale pro démona to bylo , jako kdyby se do něj opřelo peříčko. Když ucítil Sebastian tlak na své hrudi. Rozpojil polibek. Smíchané sliny Ciela a Sebastiana utkvěly na Cielový bradě , když Sebastian ukončil polibek. Ciel otevřel své kukadla a pohlédl na Sebastiana , který byl nadmíru vzrušený už jenom z toho pohledu. Ciel měl rozcuchaný jeho vlasy, ve tvářích byl rudý , jemně pootevřené rty a slina , která se táhla od koutku úst až po bradu. Pro Sebastiana , to byl neodolatelný pohled. Znova si Ciela přitáhl k sobě a slízl mu slinu. Narovnal se. Teď to musí zarazit. Jinak by došlo k něčemu většímu. Byl ale zastaven Cielem , který ho chytnul za sako.
" Kam jdeš ?" Silně svíral kus látky svýma malýma ručkama.
" Měl by jste se prospat Bocchan. Já zatím připravým všechny potřebné věci na zítřek." Chytil ho za jeho ručku a jemně mu ji sundal ze svého saka ,ale Ciel se tak snadno nevzdal. Jakmile mu sundal jeho ručku nahradila ho ta druhá.
" Proč..? Proč to nechceš dokončit ?" Démon byl překvapen. Už takhle v útlém věku věděl k čemu se schyluje. Tak že by nebylo špatné , kdyby to dokončil? Ne , ne , to nesmí. Ciel je moc křehký a slabý. Ublížil by mu. A to není vše. On je jen sluha a démom , který mu má sloužit a až splní jeho přání , tak si vezme jeho duši. Nic víc mezi nima nesmi být. Když Cielovi je teprve 13 let ! Je moc mladý a správně by své první měl prožít jinak. Se ž
" S ženou s jeho snoubenkou a ne s mužem , který je jeho démoní sluha.
" Vy víte proč .." Tahle odpověď Ciela rozzuřila.
" Nechceš to udělat , protože jsem kluk , protože nejsem žena ?!" Démon si povzdychnul.
" To mi nevadí. Neudělám to , protože jste ještě dítě." Když ti dořeknul přistála mu facka na tváři.
" Myslíš si , že jsem jen děcko ? Že neumím cítit lásku k někomu ? Myslíš si , že nevím , co spolu lidi dělají ?!" Zuřil.
" To si nemyslím.."
" Ale ano !!! "
" Nechápe te to.."
" Cháp-"
" Ne , nechápete. Nemyslím si , že to nechápete. Nevzládl by jsi to, fyzicky." Tohle Ciela umlčelo.
" Já to zvládnu. Zvládnu ! Prosím !" Upřel prosebný pohled na démona. Sebastian chvíli přemýšlel , pak na to kývnul. Tentokrát Ciel políbil Sebastiana. Začaly stejné hrátky s jazýčkama , jako předtím , ale po chvíli se to začalo stupňovat. Jejich ruce hladily tělo druhého. Ciel si sednul do Sebastianova klína, tak aby ho mohl provokovat pánví , kterou začal mírně vrtět. Démonovi to dělalo dobře , až moc dobře. Cítil , jak víc a víc touží po svém pánovi , který jej tak moc dráždí. Možná si to ani Ciel neuvědomoval , že tak moc dokážou jeho provokace vzrušit démona. Ruce staršího muže se dostaly pod mladšího košili a začal ho laskat na holé kůži. Sebastianovy polibky se přesunuly na krk ,kterýmu věnoval obrovskou péči. Sebastianovou odměnou byly tiché steny od Ciela. Démon se přestal dotýkat Ciela. Chlapec zvědavě otevřel oči. Chtěl vědět , proč jeho sluha přestal. Ten se právě vysvlékal. Sundal si svoje rukavičky , které odhalily stejnou pečeť , jako má Ciel v oku, potom sundal sako a vestičku pod ní , poslední byla kravata , kterou odhodil na zem. Spočinul tam jenom v košili a kalhotech. Zatím co Ciel měl jenom košili. Pod ní nic neměl. Už byl připraven spát , proto na sobě měl košili na spaní , která mu sahala až nad kolena. Byla spíš , jako šaty. Akorát by padla Sebastianovi. Znova se vrátil k líbání mladšího a pomalu ho pokládal do postele. Když ležel na zádech , tak mu démon položil ruce vedle hlavy. Začal rozepínat jeho košili a když ji rozepnul nechal ji rozhalenou. Démonovi se naskytnul pohled na nahého Ciela. Viděl ho takhle dvakrát denně a někdy i víckrát , ale dnes to bylo mnohem lepší. Mohl si ho pořádně prohlédnout a zaznamenat každý rys jeho těla. Dokonce si mohl víc prohlédnout jeho nasilým vypálený znak na boku , který tak strašně nenávidí. Ciel se hned zakryl. Styděl se. Je pravda , že ho denodenně Sebastian viděl , ale nikdy se na něj takhle nekoukal. Vždycky když ho převlíkal a nebo koupal, tak se na něj koukal jinak. Kouká se na něj , jako na někoho komu musí sloužit a soustředí se přitom na to co dělá. Teď se na něj kouká s chtíčem. Ne jako na duši , kterou chce pohltit , ale na někoho s kým chce mít bližší a intimnější vztah.
" Proč se stydíte Bocchan ?" Zeptal se ho jemně a snažil se dát pryč jeho ruce ,který mu bránily v prohlídnutí jeho krásného tělíčka.
" J-já se nestydím !" Odseknul s rudými tvářičkami. Sebastian se zasmál. Jak roztomilý je jeho pán.
" Dobře , tak prosím dejte pryč vaše ruce." Ciel se styděl , ale nikdy by to před ním nepřiznal. Chvíli přemýšlel a pak s nechutí dal pryč svoje ruce. Sebastian se na svého pána usmál. Byl rád, že mu důvěřuje. Sehnul se a mezi své horké rtíky vzal jednu z jeho bradavek a začal jí sát. Ciel se prohnul a hlasitě zasténal. Aby druhá bradavka nebyla ošizena o péči , tak se jí začala věnovat svojí rukou. Svoji péči dělal , tak dlouho dokud neztvrdly. Opustil svými ústy bradavku a sjížděl pořád níž a níž. Sjel až k rozkroku. Jednou rukou mu vzal penis do své ruky a dal si ho do pusy. Ciel zasténal a prohnul se , jako luk. Ručkama chytl Sebastiana za vlasy. Ten se plně věnoval jeho mužství , které ještě nebylo tak vyvinuté , jako u mužů , ale to se Sebastianovi líbilo. Jedním prstem při tom vnikl do Ciela. Ten okamžitě ucuknul a rukou ho donutil přestat s kouřením jeho penisu.
" Děje se něco ?" Zeptal se zvědavě Ciela. Nemělo by ho to bolet. Ani do něj nepronikl tolik.
" Je-je to nefér."
" Nefér ?" Nechápal to.
" Proč si mám užívat jen já ? A proč mám být nahý jenom já ?" Zeptal se ho uraženě. Nechápavě se na něj podíval. Pochopil až když se dostal Ciel do sedu a začal Sebastiana líbat na krku. Přitom mu neohrabaně začal rozepínat košili. Sebastian poznal , že se Cielovi třesou ruce a tak mu pomohl. Chytil ho za ně a pomáhal mu rozepínat jeho košili. Rozepnul ji a sundal ji z něj. Ciel si mohl prohlídnout jeho vypracované , bílé tělo. Bez jakékoliv jizvy. Byl krásný pomyslel si hned Ciel , když ho takhle viděl. Položil svojí ručku na jeho hrudník. Chvíli ji tam nechal a potom sjel na bříško. Sebastian ho celou dobu pozoroval. Ciel se naklonil a políbil ho na hrudník. Pak si k němu položil ucho. Nic neslyšel. Vůbec nic. Žádný tlukot srdce. Zděšeně se od něj odtrhnul.
" Nejsem člověk." Připomněl mu.
" Já vím , ale i tak .. Ty nemáš srdce ?"
" Mám ho , ale nebije. Je mrtvé , dalo by se říct." Ciel posmutněl. Má mrtvé srdce , jo ? Sebastian si všiml jeho pohledu. Vzal ho za bradičku a zvednul mu jeho hlavičku. Políbil ho na čelo.
" Kdyby mi srdce bilo , tak by bilo jenom pro vás." Zašeptal. Políbil ho na nosík a potom na rty. Obkroužil mu jazýčkem konturku rtů. Vrátil se zpátky k jeho tělo. Znova svoje ručky položil na jeho tělo a začal ho hladit. Pak sjel ke kalhotům. Začal je rozepínat. Pořád se mu třásly ruce , ale tentokrát mu nepomohl Sebastian. Rozepnul je sám , pod nima měl bílé spodní prádlo , které bylo pro Sebastiana celkem těsné. Cielovy ruce se začaly ještě víc třást. Sebastian je chytnul a položil mu je na jeho stehna. Sám se pak nadzvedl a sundal ze sebe kalhoty i se spodním prádlem. Ciel se pořád koukal do démonových očí , ale jeho zvědavost ho táhla k tomu , aby se kouknul na jeho mužství. Sebastian vyčkával , co se bude dít.
Ciel neodolal a podíval se. Sebastianovo mužství se tyčilo do výšky. Skoro se dotýkalo jeho bříška. U Sebastiana bylo vidět , že už je muž. Byl dobře vyvinutý. Ciel přemýšel. Najednou se mu v mysli vynořila vzpomínka na to , jak mu před chvílí dělal Sebastian dobře ústy. Zkusí to taky. Lehnul si na bříško a do pusy si vzal démonův penis. Začal pohybovat hlavičkou. Démon slastně zakláněl hlavu. Sebastianova položil svojí ručku na chlapcovu hlavičku a donutil ho zvednout pohled. Ciel se zmateně podíval na sluhu. Dělal jsem něco špatně Vždyť jsem to dělal podobně , jako on. Pravý důvod byl , že Sebastian se dostával rychle k vrcholu a nechtěl to teď ukončit. Sehnul se a políbil vášnivě Ciela. Znova ho položil do postele. Roztáhnul mu nožky od sebe a položil si je na ramena. Stejně , jako Ciel si lehnul na břicho. Nadzvednul si ho a jazykem pronikl do něj. Ciel hlasitě zasténal. Co-co to dělá ?! Byl vykulený.
" Co-co-co to děláš ?" Dostal ze sebe.
" Připravuju." Zašeptal tajemně a dál se věnoval své práci. Ciel se kroutil , jako žížala. Zatínal prsty do prostěradla. Sebastian přestal , podle něj byl Ciel dosti připraven. I přesto Sebastian přemýšlel nad tím jestli to má udělat. Bál se o Ciela. Přece jenom jeho tělo na něco takového není zvyklé. Je moc maličký a křehounký.
" Bocchan jste si jist ?" Zeptal se ho starostlivě.
" Ano-o."
" Víte , že poprvý to bude bolet.. Nejspíš to už nikdy nebudete chtít dělat. Nechcete si to rozmyslet?"
" Ne !" Sebastina nechtěl odporovat. Vzal polštář a dal ho pod Cielova bedra. Tím ho nadzvedl. Teď by to mělo být pohodlnější. Jeho nohy si nechal na ramenou. Chytil ho za boky a penisem se otřel o jeho vstup. Potom pomalu pronikal do něj. Ciel křečovitě zavřel oči. Snažil se potlačit slzy , které se draly na povrch. Sebastian se tam dostal až po kořen a pak setrval. Po 2 minutách se začal opatrně pohybovat. Ciel pořád cíti ukrutnou a palčivou bolest. Démon , aby odvrátil jeho pozornost začal rukou dráždit jeho penis. Dlouho trvalo než Ciel začal cítit pocit blízký k rozkoši. Sebastian se sotva držel toho , aby si ho úplně nevzal. Jeho úzkost ho doháněla k šílenství , ale když viděl jeho obličej , který byl plný bolesti , tak se držel. Když se Sebastian otíral o Cielovu prostatu začal pociťovat slast. Začal přirážet o proti démonovu tělo. Ten si toho všimnul , ale nezměnil tempo jeho přírazů. Poslední otření o jeho citlivé místečko a Ciel potříštil démonovo a jeho bříško. Vyčerpaně mu spadly ručky z Sebastianových zad. Sebastian ještě párkrát přirazil a následoval mladého pána do jeho nitra. Pomalu vystoupil z jeho těla. Na prostěradle byla Cielova krev mísící se s démonovým spermatem. Můj malý pane... Zabědoval Sebastian. Ciel si všimnul jeho starostlivého obličeje. Natáhl k němu ručky , jako dítě dožadující se objetí. Sebastian ho objal a políbil na krček. Oba dva cítili , že pouto mezi nima je mnohem silnější než bylo před tím. Už to nebylo pouto mezi démonem a večeří , ale mezi milenci.
*****************************************************************************************************
Po souboji s andělem , který padl rukou démona se vyplnila pomsta a přání Ciela.
Seděl na kamenné lavičce , na opuštěném ostrově. Seděl tam a koukal na démona , který stál opodál. Chlapec , který měl právě zemřít, jeho duše měla být pohlcena démonem , který tam stál , ale chlapec neměl strach. Usmíval se. Mile a šťastně. Tenhle úsměv chtěl vidět Sebastian , ale nepředstavoval si , že by ho viděl v téhle situaci. Nechtěl to udělat.. ale musel. Byla mezi nima smlouva , kterou musel dodržet.
" Bude to bolet ?" Zeptalo se ho dítko na lavičce.
" Bocchan budu se snažit , aby to bolelo , co nejmíň. " Ubezpečil ho démon.
" Ne ." Odseknul. " Chci , aby to bolelo , co nejvíce." Žádal. Démon se smutně usmál. Přešel ke svému pánovi. Sehnul se k němu. Ciel už měl zavřené oči a čekal. Sebastian ho políbil na rty , ale nejdříve , jako jeho milenec , kterým byl až potom si vzal jeho duši.
Cielovo bezvládné tělo se sesunulu na bok na lavičce. Démon , který mu právě vzal život ho držel za ručku a po tvářích se mu kutálely slzy. Nikdy si nemyslel , že by dokázal pociťovat smutek , ani že by někdy brečel , ale to by se nestalo , kdyby se do svého mladého pána nezamiloval....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 15. října 2015 v 15:56 | Reagovat

uaa to bylo smutné °.° chudák Sebby...ale jinak to bylo hezké :) oba jsi je úplně vystihla ^.^

2 Elly - chan Elly - chan | 16. října 2015 v 9:57 | Reagovat

[1]: Arigato :33

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 19. října 2015 v 22:45 | Reagovat

[2]: nemáš zač :D taky jsi vymyslela originální úkryty XDD no řehtala jsem se tu u toho jak kůň :D koho tvoříš dál??

4 Elly - chan Elly - chan | 20. října 2015 v 8:41 | Reagovat

[3]:To anime asi neznáš xD Hakkenden na Shina a Aoa xD Snad z toho něco vzejde xD

5 Oneeyedking Oneeyedking | 29. září 2016 v 22:54 | Reagovat

Úžasné, och, ale ten koniec :´(

6 Elly - chan Elly - chan | 30. září 2016 v 13:17 | Reagovat

[5]: Děkuju <3 No... I mě bylo Sebbyho líto :( xD

7 Siginitou Siginitou | Web | 17. února 2017 v 14:08 | Reagovat

Miluju tuhle jednorázovku, je naprosto boží :)

8 Elly - chan Elly - chan | 17. února 2017 v 17:36 | Reagovat

[7]: Arigato! Moc mě tvůj komentík potěšil ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama