Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Jinsei wa gēmudesu I.

23. října 2015 v 23:55 | Elly - chan ^^ |  Knb a já ^^
Zdravím miláčkové !! ^^ Elly - chan se zbláznila , tak prosím berte tuto povídku , jako úplnou blbost na odreagování ! xDD Chvíli jsem tak přemýšlela nad tím , co bych zase napsala , i když mám rozepsaných 8 povídek *_* No a tak jsem přemýšlela a přemýšlela a nakonec mě napadlo tohle xDD Je to blbost , co mě napadla , ale já jsem prostě divný člověk. xDDD Teď k povídce :DD Napadlo mě , že bych udělala povídku na Kuroko no basket , ale ne úplně normální povídku :c Jak můžete vidět je tady napsaný : KnB a já ^^ xD Což znamená , že jsem do světa KnB udělala smyšlenou holčičí postavu , ale kvůli tomu , že musím mít všechno perfektní , tak jsem nemohla vymyslet postavu a pak mě něco napadlo.. Udělám sebe do povídky ! xDD To byl zase nápad , že by mě museli odvést do Bohnic , aby jsem už nikdy nic nenapsala, ale zatím se nic takového nekoná :cc Tak že ta postavu budu já xDD Moje podoba , charakter a jméno , ale přijmení jsem udělala japonské radši :X Tak snad se to bude líbit xDDDD Btw: Jsem ve škole , kam chodí Akashi a celý tým Rakuzanu :c Btw2: Nejspíš to bude na kapitoly , protože jsem šílenec se spousty nápady :x Btw3: Musela jsem sem dát anketu , protože mě napadli 4 konce a já si musím vybrat , jak to zakončit a nemůžu to udělat 4x xDDD Přeji příjemné počteníčko ! xDDDD
( Trošku se mi to podobá xDDD Nejsem tak hezká a nemá to správný odstín očí ! xD No a možná ani ta uniforma není 100% perfekt :c Jenom pro info : 155 cm , hubená , plochá , kudrnatá , ukecaná , horkokrevná , paličatá a úchyl - Tohle je rychlé shrnutí mě xD

JINSEI WA GEMUDESU I.

NOVÝ ŽIVOT , NOVÝ ZAČÁTEK

Kasuya Elly + tým Rakuzan

Procházela jsem se po ulici zahleděná pořád do mapy. Podle tohodle má být moje škola někde poblíž. Zvedla jsem pohled. Škola by měla být vysoká , tak že by měla být vidět , ale já jsem nic neviděla. Všude byli nízké domy a obchody , ale střední škola nikde. Rakuzan je prej hodně známá škola , ale nikde není vidět , co to má znamenat ? Před pár dněma jsem se s mojí rodinou přestěhovala. Otec jel za prácí a tak jsme se rozhodli , že tady budeme žít. Teda spíše rodiče se rozhodli. Můj otec tu bude mít skvělou práci a mamka pracovala ve firmě , která má v Tokiu pobočku , tak tam šla. Skvělé , skvělé , ale nás s bratrem se nikdo neptal ! Můj bratr je stejně starý , jako já , je to moje dvojče , pěkná otrava .. On naneštěstí šel do Tokijské školy a já sem. Teda zatím nikam , protože tu pitomou školu nemůžu najít !! Jak je to možné ?! To bude trapasa.. Hned první den a příjdu pozdě. Oni už do školy chodí 2 týdny , ale já dneska začnu. Budu se muset představit před celou , novou třídou , kde nikoho neznám. Nice , nice ! Bože ! Kde mám školu ?!
" Ehm.. Promiňte , nevíte kde je Rakuzanská škola ?" Zastavila jsem náhodnou ženu a sladce se usmála.
" Oh samozřejmě , když půjdeš pořád rovně a pak zahneš do prava , tak tam bude. " Ukázala prstem.
" Děkuju." Usmála jsem se a vydala se jsem se směrem , jakým mi ukázala. Pořád , pořád rovně a pak do prava! Ah !! Tady je ta svině ! Schovávala ses , co ?! Ale mně neunikneš ! Už vím , proč jsem jí neviděla. Její příjezdová cesta byla z kopce , tak že je škola pod kopcem a není vidět. Vydala jsem se do školy. Venku bylo jen pár lidí. Jsem tu ještě brzo ! Najednou jsem uslyšela zvonek. Ne , nejsem tu brzo .. Jsem tu pozdě !!!! Rozeběhla jsem se a vrazila do vniř. Byla tam šatna na boty. Musela jsem se přezout , ale já pospíchám a nevím , kde mám skříňku !!! Třeba to mají podle abecedy !! Kutanagi , Kurisawa , Owigara... Počkat .. Co tady dělá O ?! Svině !! Jdi pryč ! Tak to asi nebude podle abecedy. Probíhala jsem mezi skříňkama a hledala svoje jméno. Co když tu není moje jméno ?! Co když ho sem nedali zatím ?! Ale já jsem se hlasila už před 4 dněma ! Kasuya.. To jsem já !!! Konečně !! Rychle jsem se přezula a vyběhla na chodbu. Pak jsem se zastavila. Jakou , že to mám třídu ?! Oh..To néééé !!!
Běhala jsem po chodbě a hledala jsem svojí třídu. Absolutně nevím , kde že to jsem , ale zjistila jsem , že v prvním patře jsou prváci , tak že tu jsem i já. Naneštěstí měli na dveřích seznamy s jmény těch , kdo chodí do té třídy , ale bylo tam tolik lidí a tolik tříd , že bude zázrak , když se najdu.
Po 10 minutách jsem se dostala k třída 1-3. Rychle jsem začala číst seznam , který naneštěstí byl podle abecedy. Kasuya Elly !! Díky bohu !! Narovnala jsem se a vydýchala se. Určitě jsem rudá. Zatraceně ! Jemně jsem zaklepala na dveře a čekala na odpověď.
" Dále ." Vstoupila jsem do vnitř. Okamžitě jsem si všimla , že na mě všichni koukaj. Bože , to je trapný !!
" Ehm.. Dobrý den."
" Oh , ty jsi ta nová studentka , že ?!" Okamžitě se mu rozzářily oči. To bude asi náš třídní učitel. Byl celkem mladý , vysoký , měl černé vlasy a stejně tak barevné oči a měl brýle.
" Ano , to jsem já." Asi si nevšiml , že jsem přišla o 20 minut později.
" Musela jsi se ztratil , že ?! Chudáku ! Měl jsem někoho poslat ! Omlouvám se." Ano , měl jste někoho poslat ! Nemusela bych tu běhat , jak husa !
" Zdravím jsem třídní učitel , třídy 1 - 3. Jmenuji se Hasemi Masao , těší mě. " Představil se a pak se otočil ke třídě. " Třído , chci vám představit naší novou studentku. Dobře s ní vycházejte a trošku ji zaučte , jak to tady chodí." Pak se otočil na mě , asi se mám představit.
" Jmenuji se Kasuya Elly, ráda vás poznávám." Představila jsem se. Každý na mě koukal , jak na boží zjevení. Podívala jsem se na učitele , ale ten se tvářil , že mám říct víc než jsem řekla a až pak mě nechá sednout.
" Přijeli jsme z České republiky kvůli otcově práci. Odjeli jsme jakmile jsme s bratrem dokončili základní školu." Všichni se udivili , když jsem řekla , že jsem z jiné země. Jedna holka dokonce zvedla ruku na dotaz. Proboha!!
" Uhm.. Ty jsi teda z ciziny , ale umíš dobře náš jazyk , to je skvělé , ale ve vaší zemi jsou japonská příjemní?"
" Eh.. Nejsou . Převzali jsme přijmení , když jsme dostali občanství." Kývla a už nemluvila , ale její sousedka taky zvedla ruku.
" Tvůj brácha sem chodí taky do školy ?"
" Ne , bratr šel do Tokia." Pak už se naneštěstí nikdo neptal.
" Tak si Kasuyo můžeš sednout támhle dozadu vedle Akashiho." Kasuyo... Nejradši bych mu řekla , ať mi říká jménem , ale v téhle zemi tohle říct dospělému je prej neslušné. Vydala jsem se teda do zadu. Nejsou tu normální lavice , jako u nás , tak že když řekl abych se vedle něj sedla znamenalo to , že bude mezi námi mezera , protože maj lavice po jednom. Přešla jsem pár řad. Mám si sednout vedle nějakého Akashiho. Došla jsem k poslední řadě. Dva kluci seděli úplně u kraje a pak jeden jediný seděl u prostřed. Vypadalo to , jako by se ho báli. Měl červené vlasy. Proč se ho bojí ? Je to snad nějaký zabiják ? Najednou zvedl pohled. BOŽE !! JE TO ZABIJÁK !! URČO !! ZABIJE MĚ A POŠLE MOJE PRSTY RODINĚ , JAKO SUVENÝR!! Jeho oči byly chladné. Každé mělo jinou barvu. Jedno mělo červenou barvu a druhou žlutou. Ani jsem si neuvědomila , ale stála jsem na místě , jako idiot. Byla jsem úplně přimrzlá. Potřásla jsem hlavou a rozhodla se sednout si vedle něj. Posadila jsem se na levou stranu. Učitel začal kecat něco o nějaký výletech. Ještě se ani neučí. Kluk na levo ode mě byl úplně normální. Hnědé vlasy a klasický japonský kukuč. Ten já jsem neměla, asi proto se na mě každý tak koukal. Hned poznali , že sem nepatřím a ani moje křestní jméno není normální. Podívala jsem se na pravo. Tam seděl ten Akashi. Poočku jsem na něj koukla. On se na mě taky koukal. Jeho oči mě probodávaly a zabíjely... NÉÉ ! Já nechci umřít ! Pak se Akashi usmál.... Usmál..Usmál... Proboha !!! On mě chce zabít !!
Hodina se táhla , jako šnek. Konečně zazvonilo. Podle toho , co jsem slyšela máme dneska 3 hodiny a pak jdeme domu. Díky bohu. Nikam se nejspíše nestěhujeme , protože každý zůstal v třídě. Pár lidí se tu musí znát , protože si okamžitě udělali skupinku. Ke mně zatím nikdo nešel , ale každý se na mě koukal a taky jsem slyšela , jak se o mně baví. V blízké době čekám pár lidí , jak se na mě nahrnou a zasypou mě otázkami na blbosti. Kruciš. Taky by za mnou prej měl každou chvíli dorazit někdo , kdo mi dá rozvrh a poví mi něco o škole a klubech. Podle toho , co mlel učitel by to měl být president třídy. Kdo to asi je ?! Asi bych to tipovala na nějakou holku.
Okolo mě prošla jedna holka s culíčky. Chytila jsem ji za rukáv. Okamžitě se otočila.
" Promiň , ale kdo je president téhle třídy?" Vykulila očka a pak se začervenala.
" To je Akashi - kun. Je támhle u okna." Celá rudá se podívala tím směrem. Akashi seděl na parapetu a koukal se z okna. Okolo něj bylo pár kluků , ale nebavili se s ním , jen tam kousek od něj stáli a povídali si. Vypadalo by to , jako by měl možnost kdykoliv se přidat k rozhovoru , ale taky mu dávali prostor.
" Díky." Usmála jsem se na ní. Tak že president třídy je hrozivý zabiják , kterýho se kluci bojí a holky ho milují. Zajímavý týpek. Schválně jestli mě vyhodí z toho okna. Zvedla jsem se a vydala se k němu. Nevypadalo to , že by za mnou chtěl jít. Kluci , kteří debatovali o nějaký blbině se na mě usmívali , jak na čokoládový dort. Asi si myslí , že jdu za nima. Hah. Sni dál úchyle , sni dál. Prošla jsem okolo nich a došla k oknu. Stála jsem kousek od Akashiho. Buď je hluchý a nebo mě ignoruje , ale spíš to druhý.
" Ehm.. Ty jsi Akashi ? President třídy ?" Konečně se na mě otočil. Zamrazilo mě to ! Ten pohled ! Do prdele !! Měl vcelku dlouhou ofinu , ale i tak jeho oči byly dost dobře vidět .
" Ano , jsem." Řekl až moc klidným hlasem. Seskočil z parapetu. Byl celkem vysoký , teda všichni kromě mě jsou vysocí. Prcek jako já bere každýho , jako vysokýho , když je vyšší než já. Přestala jsem na něj zírat.
" Ty by si mi měl dát rozvrh a říct mi něco o škole." Upozornila jsem ho.
" Samozřejmě. " Podal mi ruku. Nevěděla jsem , co chce , ale podala jsem mu ruku. Potřásl si s ní." Jsem Akashi Seijuro." Představil se.
" Ráda tě poznávám , mě asi znáš." Kývl a pustil mojí ruku.
"Pojď za mnou. Tvoje papíry mám v klubovně." Vyšel ze třídy a já ho následovala. Pak jsme vyšli ze školy a já byla nervozní.
" Akashi ? Do jakýho klubu chodíš ?" Nelíbila se mi představa , že s ním jdu ze školy , kde jsou svědci. Kdyby mě zabil někde venku , tak o tom nikdo nebude vědět.
" Hraju basket. " Oh! Basketbalista ! Slyšela jsem , že Rakuzanský tým je skvělý ! Vešli jsme do prostorný tělocvičny , kterou jsme prošli a dostali se do chodby. Akashi otevřel dveře a já vešla za ním. Lekla jsem se , protože ve vnitř byli další 3 kluci.
" Sei- chan! Ahoj !" Sei - chan ? Tak říká tomu vrahovi ?! Byl vysoký , mnohem víc jak Akashi. Černý dlouhý vlasy mu padaly do obličeje. Okamžitě se podíval na mě.
" Oh ! Kdopak je tahle překrásná dívenka Sei - chan ?" Udělal dlouhý krok a klekl si na koleno. Vzal mojí ruku a políbil mě na ní.
" Zdravím tě krásná vílo jsem Mibuchi Reo. Rád tě poznávám."
" Ahoj." Pípla jsem. Ten chlap je pedofil. Bezpochyby.
" Akashi , to sis našel holku ? Měl by sis dávat pozor ! Reo už ti ji balí !" Zasmál se hluboký hlas. Byl to svalnatý černoch. Právě jedl obrovskou porci nějakého masa.
" Ts..Nebalím nikoho ! Jen se umím chovat , jako gentleman narozdíl od tebe !" Zvrčel na něj. Podívala jsem se na Akashiho , co se hrabal v nějakých papírech. Podvědomě jsem mu dávala příkazy , ať jdeme pryč ! Nelíbí se mi to ! Je tu vrah , pedofil a žrout ! Jeden mě ojede, druhý zabije a ten třetí sežere !
Ucítila jsem na sobě pohled. Podívala jsem se na pravo a tam blízko u mého obličeje byl jinej obličej. Vypískla jsem a málem jsem spadla , kdyby mě pedofil nedržel za ruku. Okamžitě mě chytl okolo pasu.
" Dávej pozor Hayamo ! Málem se kvůli tobě zranila !" Vynadal mu. Nedělej se pedofile ! Jseš rád , že mě můžeš držet za pas ! Podívala jsem se na toho koho jsem se lekla. Pořád na mě koukal. Měl krátké , blonďaté vlasy, zelené oči a ŠPIČÁKY ? Co ?! Je to upír !! Tehle basketbalový tým je plný divných lidí ! Zářivě se na mě usmál.
" Yo ! Jsem Kotaru Hayama!" Představil se a dal si ruce za hlavu.
" Akashi , proč pak je tady ?" Zeptal se ho.
" Musím jí dát jedny papíry." Pořád je hledal. Asi je nemohl najít.
" A kdopak si vůbec ty květinko ?"
" Jsem Kasuya Elly." Okamžitě se mu rozzářili oči.
" Máš zvláštní jméno. Elly .. To je z ciziny ?" Už jsem chtěla odpovědět , ale Akashi mě předběhl.
" Je z České republiky. Přijela nedavno."
" Cizinka ?! To je ještě lepší ! Vždycky jsem si chtěl vyjít s cizinkou !" Byl hodně upřímný...Ale já s pedofilem půjdu jedině , když mě bude jistit pepřový sprej! Konečně se Akashi vydal k nám. Mibuchi mě pustil. Akashi mi podal papíry. Byl to rozvrh k tomu mapka školy, mapka klubů a taky všechny kluby a časy od kdy jsou. To bylo celkem pozorné.
" Děkuju." Usmála jsem se na něj. On mi úsměv opětoval.
" Jdeme do třídy. Hodina už začala." Kývla jsem.
" Kasuyo - chan přijď nás zase navštívit." Určitě si se mnou chce vyjít ten úchyl !
" Eh.. Mohl by jsi mi říkat křestním jménem ?" Udivilo ho to. " Myslím to pro všechny. Teprve si zvykám na tohle příjmení a nejsem zvyklá , aby mi tak říkali , tak mi prosím říkejte jménem. Kdyby jste mi říkali Kasuyo , tak bych na to neodpovídala.. " Rozzářil se , jak sluníčko a ostatní kývli.
" Tak se mějte ! Sei - chan ! Elly - chan !" Zamávala jsem jim a zmizeli jsme spolu s Akashim. Šli jsme zpátky do třídy .
" Mám ti teda říkat křestním jménem ?"
" Jup." Zastavil se v půli chodby a otočil se na mě.
" Pokud chceš , tak mi můžeš taky říkat křestným."
" Dobře." Usmála jsem se. Vydali jsme se do třídy , kde už učitel kecal něco o klubech. Mě se taky zeptal na klub , ale já jsem ještě neměla vybráno. Přemýšlela jsem. Neměli tu florbal , který jsem hrála , bylo to zklamání , ale zase tu měli hudební a běžecký. Docela jsem nad tím uvažovala , ale neměla jsem jistou představu.
Škola skončila a konečně jsme šli dom. Našla jsem na první pokus svoji skříňku. Pamatovala jsem si to , protože vedle mě měl skříňku nějaký Kusa , což se dá zapamatovat. Ani jsem se nekoukal, kdo je na druhé straně , možná by se to pamatovalo líp ! Otočila jsem se a na skříňce bylo : Akashi Seijuro ... Aha... To si stopro budu pamatovat. Vyšla jsem ven. Teď si pamatuju , kudy je můj dům. Prošla jsem bránou a uviděla limuzínu , do ní nastupoval Seijuro. Hah, bohatý vrah. Povzdechla jsem si a vydala se domu. Tam na mě čekali moji milovaní pejsánci , co se nemohli dočkat procházky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | 25. října 2015 v 0:04 | Reagovat

Táááákže dneska to bude nadlouho, tak se rovnou připrav. Něják ses rozepsala, ale to se mi líbí, na to si prostě neemůžu stěžovat...tvoje postava je mi sympatická...jenom...ty měříš 155 cm?!?!!!! Tak teď jsi mě absolutně nasrala -_- to prostě není fér! kam já příjdu tam jsem žirafa! A ty si ještě dovoluješ měři metr padesát ×.× víš jak děsné je měřit 170 cm a být větší než všichni okolo?! Nevíš! ...okej frustrace je pryč tak pokračujem :D Naprosto mě rozsekal tvůj popis Rakuzanu...chlamu se tu jak kretén na drogách...a líbí se mi jak tvoje postava myslí a mluví...prostě je to takové osobité a rázné :D co nejdřív očekávám pokračování...jen jsem čekala, že když napíšeš sebe v KnB, tak jsem myslela, že se napíšeš s Mura-chanem :D přeci jen on je tvůj oblíbenec, ne?? Ale tohle rozhodně bude zajímavé...prostě to myšlení XDD on se usmál! zabije mě! Já prostě nemůžu :DD ...A co se ankety týče...ode mě tam máš první možnost, ačkoliv jsem váhala, jestli ti mám zaškrtnout 1. nebo 3. ... ale to je v podstatě to samé :D takže prostě bude happy romantic ^.^ jedno ti povídám...jestli se zabiješ, tak tě zabiju! :D :D prostě neopovaž se! vraždit se nebudééé

Všechno jsme si vyjasnily...samozřejmě slohovka mohla být ještě delší...když je co říct tak to stojí za to :DD no nic mlčím, lepím si izolepu na pusu a řežu si ruce... :DD

2 Elly - chan Elly - chan | 25. října 2015 v 12:57 | Reagovat

[1]: Ty máš 170 cm ?!!?! To není fér , proč musím být mrňous ?! xDD Já bych si to s tebou hned vyměnila !! xD  Sakra ! xD Dobře , dobře xD Zkusím udělat romantický konec bez něčí smrti xDDD
Z Rakuzanu jsem zatím udělala tým úchyláků a vrahů mno xD Ale co nadělám , na mě  vždy takhle působili ! xD Hlavně Michubi , to je prostě pedofil ! xD
Btw: Všechno nejlepší k narozeninám XD Napsala jsem ti kapitolovku , jako dárek xD Je to na shingeki no kyojin xD *vtírá se , aby si jí přečetla* xD

3 X <3 X X <3 X | E-mail | 25. října 2015 v 20:50 | Reagovat

Ty si ještě stěžuj!! Taky bych s tebou hned měnila!!! :D okej klíííídečék
ano snaž se... :D
hej mě se to líbí...a Reo je opravdu úchyláček :DD

Moc ti děkuju ^.^ kapitolovku jsem četla...tákže očekávej dlouhý komentář...ale za chvíli...gomen! mám toho moc :D nevím kam dřív...ale na tebe si čas vždycky udělám...takže matte kudasai! :D

4 Elly - chan Elly - chan | 25. října 2015 v 20:56 | Reagovat

[3]: Reo je super mega úchyl a plánuju ho udělat ještě větším xDD Dobře , dobře já jen aby jsi věděla , že jsem na tebe nezapomněla ^^

5 X <3 X X <3 X | E-mail | 25. října 2015 v 21:30 | Reagovat

[4]: probůh snad fakt neznásilní nějáké dítě! :DD hej fakt si toho opravdu moc cením, jsi moje zlatíčko ^.^ a já jdu na ten koment...mám teď strašný skluz v komentování tvých příspěvků i na jiných blozích a ještě mám skluz i ve psaní :DD to víš slavilo se ... já jsem popíjela a na všechno jsem se vyflákla...zase -_- X <3 X no baka! :D

6 Elly - chan Elly - chan | 25. října 2015 v 23:05 | Reagovat

[5]: Nevadí xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama