Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Henkō ( AoShino)

22. října 2015 v 15:03 | Elly - chan ^^ |  Hakkenden - Yaoi
Yo !! Berte prosím tuhle povídku , jako pokus :3 xD Právě mám rozkoukané tohle anime ( Celé jméno je Hakkenden touhou ibun), vřele doporučuju ! Je skvělé ! :3 Mno a strašně se mi tam zalíbil Shino a Ao :3 Oni jsou boží a taky je jde dobře spárovat xD Takže z toho vzešlo toto :3 Jenom pro ty , kdo neviděli anime , tak tady mám menší vysvětlení !!! Kdo se kouká na tohle anime a nemá ho doukoukaný , tak doporučuju nečíst !! Za spoiler neručím!! : Skoro každá z postav má v sobě démona , který ho udržuje na živu. Shino má v sobě vránu , která je jedna z nejsilnějších , taky nestárne , takže mu je 18 , ale jeho tělo , hlas a všechno vypadá na 13. Dokáže se přeměnit na 18 - týho pokud ho někdo "zabije" . Ao je stín a půlka Sousukeho. Ao je to zlejší já ( taky je víc sexy :33) je silný a je spojený s jednou sviní , která vyvraždila Shinovu vesnici a taky zabila Shina a Sousuke , ale díky tomu , že do nich byl dán démon , tak to přežili. Sousuke se mění v psa. Každý z nich má perlu , která je důležitá pro jejich život. Hlavně pro Sousukeho. Díky tomu , že je rozdělen na Sousukeho a Aoa , tak ta perla je velice důležitá. Ao totiž zabijí Sousukeho , tím že přebírá třeba jeho zrak , cit na bolest atd.. Shino se to snaží zatrhnout. Tak toť vše pro ty , kdo neviděli anime xD + Omlouvám se těm , kdo se koukají a já jim to vyspoilerovala xD

Henkō

Inuzuka Shino x Ao ( Půlka a stín Sousukeho Inukawy)

Všude krev. Celá koupelna od krve. V rohu seděl blonďatý muž s ránou na krku odkud se hrnula krev. U jeho nohou ležel chlapec byl od krve , ale neměl zranění. To on zaútočil na toho muže , ale nemohl za to. Mohl za to , ten démon , co byl ukrytý v něm. Dneska skoro umřel. A Murasame , démon , který je jeden z nejsilnějších si pak vybral daň. Satomi , jakožto muž , který byl zodpovědný za to , že tohle dítě má v sobě tohoto démona. Litoval toho každý den. Murasame nedovoloval Shinovi sestárnout. Nikdy neumře a navždy bude uvězněn v těle 13 letého kluka. Bude se koukat , jak jeho přátelé umírají a on zatím bude pořád stejný. Je pravda , že před chvílí , když se ho zmocnil Murasame , se změnila na mladýho muže s tetováním po těle a s dlouhýma vlasama. Ano , změnil se , ale jenom dočastně. Změnil se na to , kolik mu je doopravdy. Ve skutečnosti mu je 18 , ale on vždy bude vypadat na 13 , stejný jako v ten den , co k nim přišla a vyvraždila jejich vesnici.
Mladý chlapec se probral k sobě. Byl od krve. Celý vyděšený se prohlížel. Na někom ležel , ale když zvednul hlavu , tak ho ostrá bolest v hlavě zazdila zpátky na zem.
" Ještě lež." Ozvalo se. Ten hlas.... To je Rio ? Co ten tady dělá. I přes bolest zvednul hlavu. Rio měl velkou ránu na krku. Od čeho ? Shino se dotkl svých rtů a když se podíval na ruku měl tam spoustu krve. Zděsil se. Najednou se mu v hlavě začaly ukazovat útržky Murasameho vzpomínek. Viděl , jak zaútočil na Ria , který se ani trošku nebránil.
" Nic si z toho nedělej." Pohladil ho po vlasech. Shino vyčepraně položil hlavu do jeho klína a brzy usnul.
*********************************************************************
Probudil se druhý den brzo ráno. Ležel v Riový posteli. Nikdo v pokoji nebyl kromě něj a murasameho , který žil v něm. Vzpomínal si , co udělal včera. Byla mu hanba ... Bylo to tak ponižující. Jak mohl nad sebou ztratit jen tak kontrolu? Jenom kvůli tomu , že ho člověk , co byl slaboch střelil do krku. Vlastně si vzpomněl , že toho chlápka zabil. Ale zachránil Kohaku , teda možná. Nemůžu si vzpomenout jestli jsem jí pomohl. Doufám , že ano. Zvednul jsem se z postele a oblíkl jsem se. Chtěl jsem vypadnout. Nejspíš půjdu ke Kobungovi do hostince. Už jsem byl rozhodnutý kam půjdu , ale pak jsem si vzpomněl ze včerejší noci. Slyšel jsem, jak se o tom , co se stalo Riovi bavil se Sousukem a Sousuke bude u Kobunga. Nevěděl jsem kam jít. Nemůžu zůstat u Ria v domě a kdybych se dostal do druhé části domu , kde je Ayane , tak by mě tam Lady Chikage nechtěla. Rozhodně ví , co jsem Riovi udělal a Yatsufusa , to určitě nějak řekl Lady. Ale nemůžu ani ke Kobungovi. Co budu dělat ?! Mám hlad! Vyrazil jsem ven do města. Kdykoliv jsem šel ven , tak jsem nechal Murasameho , aby letěl se mnou , ale po včerejšku jsem na něj naštvaný. Nechám ho u sebe v těle a nebudu s nim mluvit. Procházel jsem městem , které bylo plné lidí , ale i duchů. Ty tu byli vždycky , ale naneštěstí neútočí na lidi. Aspoň že tak. Tohle město je vcelku nudné! Možná bych mohl navštívit Hamaji ve škole ! JO ! Vydal jsem se do soukromé dívčí školy , kam chodí Hamaji. Před bránou jsem se zastavil. Naposledy , když jsem sem šel bez ohlášení na mě zaútočila panenka , co hlídá školu. Doufám , že dnes to bude jiné. Rychle jsem přelezl plot a vydal se k oknu pokoje , kde Hamaji bydlí. Vylezl jsem po domě a zaťukal na okno. Bylo ještě brzo , tak že Hamaji se připravuje do školy. Hamaji vylítla z koupelny. Když mě uviděla byla šťastná. Přešla k oknu a otevřela mi . Jakmile jsem skočil do pokoje , tak mě Hamaji silně objala.
" Shino jsi v pořádku ?!" Zeptala se mě starostlivě.
" No jasně , proč bych nebyl ?" Usmál jsem se na ní okouzlivě. Ona se na mě smutně podívala.
" Kaname mi všechno řekl o tom , co se stalo včera.. " Přiznala. Kaname ? Do háje ! Zapomněl jsem na toho liščího hajzla ! Rozhodně to musel vědět , když s námi bydlel a s Riem všechno řeší. Cítil jsem hanbu a i když jsem tady chtěl před tím s Hamaji být , teď jsem se cítil , jako bych měl , co nejrychleji zmizet. Nechtěl jsem tu být. Cítil jsem, že teď ze mě každý má strach i když si to nechtějí připustit. Neměl jsem jim to za zlé. Murasameho by se měl bát každý.
" No nic. Jen jsem tě chtěl vidět. Zachvíli ti začíná škola , tak že ahoj. " Rozloučil jsem se a vymanil se z jejího objetí.
" Shino počkej.. ! " Ale než mě stihla zarazit, tak už jsem byl dávno pryč. Rychle jsem přeběhl zahradu školy a přelezl zpět plot. Všichni ví , co jsem za netvora.
Potloukal jsem se městem. Jen tak , ani jsem neměl cíl cesty. Jen jsem chodil a přemýšlel. Pak jsem ucítil vůni pečeného masa. Okamžitě jsem dostal hlad. Už od včera jsem nic neměl. Teda kromě... Toho chlapa a krve Ria. Vydal jsem se ke stánku odkud vůně pocházela. Krásně to vonělo a vypadalo. Moje břicho kručelo. Stálo 10 jenů. Sáhl jsem do kapsy , ale tam nic. Do druhé a tam taky nic. Uvědomil jsem si , že nemám ani korunu u sebe. Musím pro peníze! Ale peníze mi vždycky dával Rio... Teď k němu , ale nemůžu pro peníze.... Ach jo.. Dneska budu o hladu. Otočil jsem se a vydal se pryč. Šel jsem kolem tmavé uličky , když už jsem byl skoro za ní , tak mě někdo chytil za límec a za pusu , abych nemohl křičet , pak jsem byl vtáhnut do temné uličky. Někdo si mě k sobě přitiskl zády. Zvedl jsem pohled a uviděl někoho , kdo je stejný , jako Sousuke... Byl to Ao! Vymanil jsem se z jeho sevření.
" Ao ! Co tu děláš ?"
" Ahoj Shino, taky tě rád vidím." Poukázal na to , že jsem ho nepozdravil , ale to mi bylo jedno.
" Zase jdeš zabijet duchy a kráct perly , které ti nepatří ?! Když už jsem u toho , tak vrať Sousukeho perlu !" Zavrčel jsem na něj. Neodpustím mu ! Ukradl Sousukeho perlu a můžu za o já ... Kdybych dával větší pozor...
" Nezapomeň , že ta perla patří i mně, protože já jsem taky Sousuke , i když jen půlka." Měl pravdu. On byl polovina Sousukeho , ale i tak , když on bude mít perlu , tak Sousuke , kterýho znám umře a stane se z něj tenhle Sousuke !! To nechci ! Náš Sousuke je hodný,milý a laskavý. Je tak strašně hodný! Nezaslouží si umřít ! Nemůže se stát tímhle Sousukem ! Ao je chladný , zlý a zabiják ! Takový Sousuke není ! A nikdy nebude , to zařídím!
" To je mi jedno ! Ty nejsi Sousuke ! Jsi jen pouhej stín! Nepatříti Sousukeho perla! " Zakřičel jsem na něj. Zasmál se. Ten smích mu nadzvedl ofinu a já si všiml , že už nenosí pásku , kterou nosíval. Podle všeho když Ao zaútočil na Kena , tak mu Keno mečem sekl do oka a tím o něj přišel ! Jak je možné , že už nenosí pásku ? Ao si všiml mého zvědavého pohledu do jeho oka. Usmál se a otevřel své zraněné oko. Krev v žilách mi ztuhla... To oko bylo zlaté , jako tekuté sluníčko. Přesný odstín a barva oka , jako má Kohaku.. Není možné , že by měl někdo jiný takové oči !!
" Ty.. Ty ..to oko.. Kohaku ?" Třásl jsem se... On ublížil Kohaku ? Že by stál za včerejším útokem on ? Přesvědčil snad toho chlapa , aby na mě zaútočil ?
" Všiml sis. Kohaku mi to oko darovala za malý dárek , co jsem jí dal. Je krásné , že ? Takové oko nemá nikdo." Darovala? Za dárek?
" Ty jsi ji zabil? To ty stojíš za tím útokem ?! Co jsi ji dal ?! " Měl jsem chuť nechat se znova ovládnout Murasamem a zaútočit na něj.
" Nezabil jsem ji. Dal jsem jí čas a ona mi dala oko. A pokud myslíš , to jak si včera neudržel pod kontrolou Murasameho a zabil toho NEVINNÉHO pána , tak zatím nestojím. Nemám důvod , abych ti něco takového udělal." Zdůraznil slovo nevinného, jako bych nevěděl , že jsem zabil někoho , kdo byl úplně obyčejný člověk , kdyby taky věděl , že u útoku na jediného chlapa to neskončilo.
" Daroval jsi ji čas ? Jak si mohl darovat čas ?!" Změnil jsem téma.
" Ano , asi ti neřekla , že umírá a tak , aby nezemřela a užila si víc času , tak jsem ji daroval trošku času." Kohaku umírá ? On je nemocná ?!
" Jak-jak je možné , že je nemocná ?!"
" To smrtelníci většinou bývaj , to ty nikdy neucítíš. Kohaku umírala na nemoc a tak chtěla čas." Musím za Kohaku.. Otočil jsem se a chtěl jsem jít hledat Kohaku , ale Ao mě pevně chytl za loket a nechtěl mě pustit.
" Pusť !" Snažil jsem se dostat ze sevření , ale bylo pevné.
" Bylo by lepší , kdyby jsi teďka neviděl Kohaku. Díky času , který jsem ji dal je teď trošku jiná a nejspíš bude zabíjet lidi , ale neboj zabila jen jednu ženu teď už nikomu neublíží. Podle všeho spáchala sebevraždu." Řekl to jako by nic. Jako by na tom vůbec nezáleželo. Někdo umřel kvůli němu a jemu to bylo úplně jedno. Jako by to bylo nic. Co je na tom , že někomu nevinnému skončil život? To je opravdu , tak chladný ? Zakoukal jsem se do jeho různobarevných očích. Neviděl jsem v nich smutek ani lítost. Byl jako kámen. Bylo to tak hrozný , kdybych se v takové situaci podíval do Sousukeho očí určitě bych tam viděl bolest , lítost a smutek z toho , co udělal , ale Ao je úplně jiný , jako by to ani nebyla polovina Sousukeho. Jako by to bylo zlé dvojče. Proč tohle dělá?
Konečně jsem vyškubl svůj loket z jeho sevření. Otočil jsem se a vydal se pryč. Kašlu na něj, kašlu na perlu , ať si ji klidně strčí do... Vyšel jsem na ulici a zase se začal toulat. Měl jsem už strašný hlad , ale odmítal jsem jít do hostince nebo k Riovi. Prostě jsem jen tak bloumal ulicema hlavního města. Dneska jsem byl naštvaný... Na sebe, na Murasameho , na Aoa a na Kohaku. Vlastně ani nevím proč na Kohaku , ale ona mi neřekla , co s ní je. Kdyby mi to řekla, tak bych třeba mohl požádat Ria , aby mi pomohl. Nebo Hamaji. Rozhodně by ji pomohli , ale ona se radši upsala Aovi. On jí vzal oko a ona stejně umřela. Sedl jsem si na lavičku u řeky.
" Pořád tady bloumáš... Proč nejdeš za Sousukem nebo do té residence?" Ozvalo se vedle mě.
" Co ?! Ty mě špehuješ ?! Nemáš něco jiného na práci než mě prudit ?!" Zavrčel jsem na Aoa , který seděl těsně vedle mě. Chtěl jsem zmizet , ale on si mě chytl okolo boků a tvrdě si mě přirazil k jeho boku. Byl jsem na něj nalepený. Byl tak blízko , že jsem dokonce cítil , jak voní. Nepoužíval žádnou vůni jen prostě osobitě voněl. Voněl jako šeřík . Trošku slabý šeřík s citronem. Byla to krásná vůně.
" Já tě nešpěhuju. Jen jsme zase na sebe narazili a když vidím , jak tu furt bloumáš ulicemi hladový a bez Murasameho. Ani nejdeš za Sousukem a tím vlčím idiotem. " Tss arogantní a hnusnej....
" Já nemám hlad." Ale když jsem to řekl , tak mi zakručelo v břiše. Zasmál se.
" To vidím.." Zasmál se mi znovu. " Proč si teda něco nekoupíš a nebo proč nejdeš k nějakým tvým kamaradíčkům ?" Šáhl jsem si do kapes a ukázal mu , že nemám ani yen. Na to druhé jsem neodpověděl.
" Tak nemáš peníze... A co ty tvý divní přátelé ?" Neodpověděl jsem. Nechtěl jsem , aby věděl , co se stalo. Nepotřebuju , aby se mi posmíval ještě víc.
" To je jedno.." Zakecal jsem to. " Vrať mi Sousukeho perlu." Rychle jsem načal nové téma.
" Že by se stalo něco včera , když jsi ztratil kontrolu ? Neskončilo to jen u jedné oběti , že ? Ublížil si někomu a teď to ví , jak v residenci , tak i v tom hostinci , že ? Dokonce , to ví i ta růžovovláska ve škole , že ?" Zjistil to...
" T-to je jedno !" Pohladil mě po hlavě. Nečekal jsem to. Zvedl jsem hlavu. Ao se na mě usmíval. Unaveně jsem položil svojí hlavu na jeho hrudník. Proč se o něj opírám ? Je to můj nepřítel , tak co to dělám ? Ovlivnil mě nějak ? Nedělám to z vlastní vůle ? Ne.. Všechno je špatně. Nikdo mě neovlivnil. Vše , co dělám si uvědomuju. Začínala se mi zavírat víčka. Nechtěl jsem spát , ale moje tělo říkalo něco jiného. Usnul jsem. Usnul jsem na Aově těle.
****************************************************************************************************
Vzbudil jsem se v neznámém prostředí. Bylo to tam , jako v Riově domu , ale trošku jiný. Bylo to tam trošku osamocený. Cítil jsem tu hodně duchovní síly. Hemžilo se jich to tu , ale zatím u mě v blízkosti nebyl žádný , tak že jsem zatím v klidu. Byl to obrovský pokoj. Zdi byly tmavě modré , šedý koberec, tmavě hnědé dveře, velké okno s balkonem, tavý nábytek a velká postel s černou barvou a šedýma polštářema. Nevěděl jsem kde jsem , ale poslední na co si vzpomínám bylo to , jak jsem seděl s Aoem na lavičce u řeky a pak jsem na něm usnul. To znamená , že mě Ao někam odnesl , když jsem spal a teď jsem tady. Protáhl jsem se. Zatím tady nebylo nic , co by mě ohrozovalo a kdyby jo , tak stačí vytáhnout Murasameho. Otevřely se dveře. S pištěním jsem vyskočil a spadl z postele. Schoval jsem se za kraj postele. Uslyšel jsem kroky , které potom utichly. Ucítil jsem u svého ucha dech.
" Co tady děláš ?" Zeptal se mě. Nadskočil jsem a vypískl. Pomalu jsem se otočil a uviděl Aoa , který se na mě s pobavením koukal. Zvedl a i mě pomohl na nohy. Bolel mě zadek z toho pádu. Zatracenej Ao ! Vytrhl jsem svojí ruku z jeho.
" Co myslíš , že děláš ? Unesl jsi mě a pak se mi směješ ! Kde to vůbec jsem ?!" Zaprskal jsem na něj.
" Hmm.. Já jsem tě neunesl. Nezapomínej , že to ty jsi usnul na mě a já tě odnesl sem. Bylo by krutý , kdybych tě nechal na lavičce. Teď jsme ve starém kostelu. Přestal se používat , tak že tu nikdo není. Jo a pištíš jako holka." To poslední mi zašeptal do ucha, ale byl to výsměch. Ohnal jsem se po něm rukou. Chytil ji pár centimetrů od svého obličeje. Chtěl jsem mu ruku vytrhnout , bohužel jeho stiskl mi to nedovoloval.
" Pusť !" Sykl jsem. Chvíli jsme se přetahovali. Zatracenej Ao ! Co si myslí , že dělá ? Konečně pustil moji ručku. Promnul jsem si zápěstí. Divnej chlap. Zvednul jsem se ze země a přešel ke stolku , kam položil jídlo. Vzal jsem si jabko a sedl si na postel. Chvíli jsem si ovoce prohlížel , co když mi to něčím napíchl?
" Není to jedovatý." Ubezpečil mě. Zakousl jsem se do něj. Nepadl jsem na zem , ani nic podobného , tak že nekecal. Ao tam stál a koukal na mě. Pořád mě pozoroval.
" Co je ?!" Ten jeho pohled mě štval.
" Nic , nic." Sehnul se a políbil mě na tvář. Ztuhnul jsem. Než jsem něco řekl , tak se Ao vypařil a nechal mě tam samotného a vyvedeného z míry. Šáhl jsem si na tvář , kde mě před chvíli políbil. Sakra , co se to dneska děje ?!
Celý den jsem strávil v pokoji. Mohl jsem kdykoliv odejít , ale neudělal jsem to. Jen jsem se koukal z okna , jak zapadá slunce za horizont. Mohl jsem vidět dokonce i residenci. Svítilo se v ní. Asi mají o mě strach , ale tak nějak se mi nechce vrátit zpět. To co jsem udělal Riovi bylo hnusné a nejhorší na tom je , že to všichni ví , teď se jim nemůžu podívat do očí natož tam s nima být , ale v tomhle pokoji už mě to přestává bavit. Vyrazil jsem z pokoje. Dostal jsem se na velkou chodbu , kde nikdo nebyl. Pouze jsem furt cítil ty duchy , co tady byli. Aoa jsem necítil , díky tomu že je duch , tak nemá pach ani přítomnost (něco jako sexy zlej Kuroko xD Vrrr :3 ). Vydal jsem se na slepo po sídle ve snaze najít Aoa. Chtěl jsem s ním mluvit. Je to tu fakt velký ! Jak ho mám tady najít ?! Hajzl! Rozhodně ví , že ho tu hledám , ale nevyleze.
U každých dveřích jsem se zastavil a otevřel je. Nikdo tam nebyl a někdy tam ani nic nebylo. Možná zavolám na pomoc Murasameho. Ne , to radši ne. Furt jsem na něj musel koukat , i když jsem si říkal , že musím zmizet , tak moje tělo nereagovalo. Zůstalo na místě a muselo pozorovat Aoa. Bože ! To je neskutečně trapné !!!! Ao se kousal do spodního rtu. Sanžil se tak utlumit steny. Pár mu jich , ale přece jenom vyklouzlo.
" Mh..Ah.. Shino." Zasténal. POČKAT! Shino ?! Shino jsem já !!! On to dělá a představuje si mě ?! Hlasitě zasténal a pak hlasitě vydýchával svůj orgasmus. Já tam stál , jak přimrzlý a nebyl jsem schopen se pohnout. Řekl moje jméno ?! Sakra !
Ao se rychle zvedl pro kapesník , ale jeho pohled spadl na dveře ve kterých jsem stál celý rudý ve tváři.
" Shino ?" Trhlo to mnou. Uvědomil jsem si, že jsem v divné situaci. Moje nohy začaly reagovat na příkazy z mozku. Rychle jsem zavřel dveře a rozeběhl jsem se zpátky po chodbě. Bohužel jsem zapomněl , kde že to je můj pokoj. Po 7 pokusu jsem našel pokoj , kde jsem byl a zahučel do něj. Svalil jsem se na postel a obličej schoval do polštáře. Bože !!! To , co jsem udělal bylo na hlavu. Proč jsem nezmizel dřív než se to takhle zvrtlo ? Chci pryč !!
" Shino ?" Ao byl v mém pokoji. Podle všeho stál u postele. Sakra , sakra, sakra, sakra, sakra..!
" Hmm ?"
" Nevím , co bych na to měl říct." Přiznal. Mlčel jsem , ani já nevím , co mám říct. Uslyšel jsem kroky. Myslel jsem , že odešel , ale pak se prohla postel a Ao mě pohladil po zádech. Zachvěl jsem se. Ao mě pořád hladil po zádech. Od ramenou až ke kříži. Vyhrnul mi tričko a začal mě hladit po nahých zádech. Nehnul jsem se ani jsem nevydal hlásku. Ucítil jsem , jak mě políbil na krk. Teď už bych měl něco udělat , ale moje tělo , jako předtím vůbec nereagovala na cokoliv. Ao mě líbal na krku. Jemně sál kůži a někdy i kousal.
" Ao..."
" Hmm ?"
" Přestaň."
" Ne." Roztrhnul mi tričko a svoje polibky přesunul na záda. I tam někdy kousnul do kůže. U kousanců to , ale neskončilo. Ao mi potom sundal kalhoty i se spodním prádlem. Roztáhnul mi nohy od sebe, vyprostil svůj úd z kalhot a hned do mě přirazil. Ani s přípravou se nazabýval. Vůbec ho nezajímalo , že mě to bolí. Hned se začal pohybovat. Kousnul jsem se do spodního rtu a snažil se vydržet bolest . Bylo to jako peklo. Úleva byla , když se konečně udělal. Hned potom jsem usnul se slzami v očích.
******************************************************************************
Probral jsem se vedle Aoa , který pořád spal. Celý moje tělo mě bolelo , hlavně zadek. Zvedl jsem se z postele a dostal se do koupelny. Zavřel jsem za sebou dveře a svezl se podél nich. Nemůžu uvěřit tomu , že jsem se vyspal s Aoem. Po tvářích mi začaly stékat slzy. Co jsem to udělal ?! Proč jsem se nechal ?! Teď se už vůbec nemůžu vrátit zpátky za Riem a Sousukem. Zvedl jsem se a napustil si vanu do které jsem potom vlezl. Musel jsem dokola přemýšlet o tom , co se stalo a kam jsem to nechal zajít. Ao mě možná miluje , ale jeho láska je chladná stejně , jako on. Je úplný opak Sousukeho. Nemají spolu nic společného. Absolutně nic. Chtěl jsem pryč. Pryč z tohodle světa. Bohužel , ale nemůžu umřít. Pak tedy musím udělat něco jiného. Potopil jsem se pod vodu a zůstal tam dýl než by normální člověk vydržel. Chtěl jsem umřít , ale neumřu. Udělám něco horšího. Zavřel jsem oči a nechal své tělo ovládnout démonem Murasamem. Cítil jsem , jak mě opouští moje vědomí a nahrazuje ho touha po zabíjení. Jediné , co chci je získat Sousukeho perlu , kterou má u sebe Ao. To byla poslední myšlenka před tím , než jsem se stal zabijákem.
********************************************************************************************************
Klečel jsem na hřbitově. Vedle mě seděl Rio , který mě držel za ruku. Hamaji , to nevydržela a tak jí Onaki odvedl. Seděl jsem u hrobu Sousukeho , kterýho jsem zabil já. Když jsem se nechal ovládnout Murasamem , tak jsem zabil Aoa a vzal mu perlu , ale když jsem to udělal , tak díky tomu , že Sousuke a Ao byli jako jeden , tak i Sousuke zemřel. Byla to moje vina. Zabil jsem Sousukeho. Hamaji mě nesnáší. Nedivím se jí. Teď až mi došlo , jaká jsem zrůda. Já nikdy neumřu. Nikdo mě nedokáže zabít. Budu tu až všichni umřou. Měl jsem umřít , když jsem byl ještě člověk....


Zase jsem udělala z krásnýho chlapečka chudáka .. *-* Sakra.

Tady máte pro představu , jak ty postavy vypadaj. Je mi jasný , že tohle anime moc lidí nezná.
SATOMI RIO
KANAME OSAKI
HAMAJI
DÉMON MURASAME XD JOP , JE TO VRÁNA. BERE NA SEBE TAKOVOU PODOBU.
TAKHLE VYPADÁ SHINO , KDYŽ SE HO UJME MURASAME.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama