Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Ai to kenshin no chikara! - BONUS

15. září 2015 v 15:20 | Elly - chan ^^ |  Kuroko no basket - Kapitolky (yaoi)
Tahle povídka mě prostě uchvátila ! xD Ano , miluju vlastní dílo , takže by se dalo říct , že jsem divná , ale to snad nevadí. xDD Takže tohle je malý bonůsek :3 Taky je tenhle díl napsaný na dvě části! První část je o svatbě , je to celkem krátká část. A ta druhá bude o několik měsíců později po svatbě :)) Tak doufám , že se vám to bude líbit. Btw: Nový človíček , co tam zavítá bude úplně mimo jeho charakter , to poznáte sami xD Doufám , že mě neukamenujete !

AI TO KENSHIN NO CHIKARA ! - BONUS

Murasakibara Atsushi x Himuro ( Murasakibara ) Tatsuya

Momoi ( Murasakibara) Satsuki x Murasakibara Manami

ČÁST 1 - SVATBA

3 dny zbývali do naší svatby s Atsushim. Byl jsem hodně nervozní. Nevěděl jsem , co bych měl na takové svatbě dělat. Je jasný , že bych si měl vzít Atsushiho , ale vůbec nevím jestli to zvládnu , jestli udělám všechno správně. Momoi a Manami se vdaly už 2 týdny před námi. Probíhalo to celkem hladce , ale stejně. Mám strach. Je pravda , že nic připravovat nemusím, o všechno se stará Momoi s Manami. Nechtějí nás k tomu pustit , protože říkají , že muži nemají pro svatbu cit. Teda na její přípravu, takže nás potřebují jenom na nějaký detaily , jako jestli se nám líbí tenhle ubrus a další podobné věci.. Pravdou je , že i když nic nepřipravuju , tak jsem hrozně nervozní. Teďka momentálně sedím v našem pokoji a držím v ruce skleničku s vínem , kterou už piju asi 20 minut.. Jen tady sedím a koukám do okne. Hodně se toho stalo , za tu dobu co znám Atsushiho. Taky už to bude skoro rok, co zemřel můj bratr a sestra , a taky Kuroko a Akashi. Je to smutné , ale už se to nedá vrátit zpět. Ucítil jsem ve vlasech polibek a pak mě Atsushi objal okolo ramen.
" Tak co nevěsto , těšíš se ?" Zeptal se mě celý natěšený. Sám poslední týden chodil po domě , teda spíše se nadnášel po domě , jak moc byl šťastný a těšil se na naši svatbu , culil se jak dement. Neříkám , že nemám radost a že nejsem šťastný , ale jsem i hrozně nervozní , což se o Atsushim říct nedá.
" Ano , moc se těším." Otočil jsem se a usmál se na něj.
" Fakt ? Nevypadáš na to .. " Přiznal smutně. Povzdychl jsem si.
" Ale ano , myslím to vážně , kdybych to nemyslel vážně , tak bych si tě nebral." Snažil jsem se ho přesvědčit. Říkal jsem pravdu , ale on mi nevěřil. Možná se mnou ta nervozita cloumala víc něž jsem si myslel. Atsushi obešel pohovku a sedl si vedle mě. Chytl mě za ručku a propletl s ní prsty.
" Kdyby jsi nechtěl, tak ji můžeme posunout a nebo úplně zrušit. Já tě do toho nenutím." Ujistil mě, tohle mi říká skoro každý den, ale já to nechci zrušit a ani odložit.
" Ne ! Já si tě chci vzít, ale jsem hrozně nervozní..."
" Nervozní ?! Proč ? Viděl si snad svatbu Satsuki a Manami ? Nic , co by se mohlo stát."
" No.. nic se nemůže stát , ale můžu to pokazit.. Bojím se ." Atsushi mě sevřel víc do jeho objetí. Položil jsem svojí hlavu na jeho hrudník a nechal se jím kolíbat. Znovu mě políbil do mých vlasů.
" Ničeho se nemusíš bát. Všechno bude perfektní. Bude to jen náš den." Ujistil mě. Teď jsem se cítil klidnější. Zvedl jsem hlavu a začal ho líbat na krku. Nechával si to líbit. Sem , tam jsem jemně skosnoul nějaké to místečko , ale nedal jsem do toho tolik síly , aby mu tekla krev. Své polibky jsem začal směřovat výš. Přes bradu až jeho ústum. Vášnivě jsem ho líbal. On mi polibky vracel. Začal jsem rukama putovat po jeho těle . Sjel jsem svojí rukou z jeho hrudi k jeho rozkroku , ale jakmile jsem ho sevřel ve svojí ruce , tak rozpojil polibek a moje ruce odtáhl od jeho rozkroku. Od té doby , co se naše svatba přibližovala , tak se mnou Atsushi odmítal spát. Řekl , že před svatbou žádný sex. Prej se pak na něj budeme těšit víc. Nespokojeně jsem zavrněl. Sedl jsem si k němu zády a založil ruce na hrudi. Byl jsem naštvaný. Už týden , to takhle je. A i před tím mě odbýval. Pohladil mě po zádech.
" Nešahej na mě." Utrhl jsem se na něj.
" Co se stalo ? Vadí ti , že s tebou nechci spát ? Ale vždyť jsem ti řekl , že s tebou nebudu spát do naší svatby. Je to taková tradice a moje zásada."
" To je mi jedno! Už je to skoro týden! Víš, jak se cítím ? Nezáleží mi jenom na sexu , ale i ten je v našem vztahu podstatný a ty ho nechceš." Zasmál se.
" Co je tu k smíchu?!"
" Myslíš si , že nechci s tebou spát ? Opravdu si to myslíš?" Vzal mojí ruku a dal si jí do klína. Ucítil jsem jeho erekci , která rozhodně nebyla malá. Zrudnul jsem.
" Pořád si to myslíš ?!" Zeptal se mě. Zavrtěl jsem hlavou.
" A to si nechceš ulevit ? " Otočil jsem se na něj. Klekl jsem si a začal ho znovu vášnivě líbat na krku a provokativně jsem se rozkrokem otřel o jeho ruku. Zasténal už jen z mé blízkosti a z mých doteků. Svoje ruce přesunul na moje tělo a zaklonil hlavu , tak abych měl lepší přístup na něj a mohl ho zasypávat více polibky. Hladil moje tělo a tiskl mě na něj. Zatím co já jsem ho zuřivě líbal na krku a někdy se tělem otřel o jeho tělo. Pak mě , ale zase ode mě odtrhl. Smutně jsem kesl do sedu. Sklopil jsem pohled a začal jsem si hrát se svýma prstama na ruce. Atsushi na mě smutně koukal.
" Je mi to líto , ale chci to dodržet. Do svatby nic nebude. " Kývl jsem hlavou.Byl jsem poražen. Nemohl jsem s tím nic dělat. Pohladil mě po tváři a zvedl mojí hlavu. Políbil mě na tvář.
" Chtěl bych ti udělat nějak radost , ale bez toho aby jsme spolu spali." Navrhl.
" Kousni mě." Řekl jsem rychle.
" Co?! Mám udělat dobře tobě a ne mně."
" Zapomněl jsi ?" Chvíli přemýšlel , ale pak mu to došlo. Vzpomněl si na to když mě kousnul a já jsem se vzrušil. Od té doby už mě jen párkrát kousnul , ale ne tak moc a ne do míst , kde mě to vzrušovalo. Ano , jsem divný a dobře to vím. Usmál se.
" Kam tě mám kousnout miláčku Začal mi rozepínat kalhoty , které následně stáhl. Vzal mě pod kolenem a pokrčil ho. Vnitřek stehna , kde byla tepna natočil na sebe. Začal mě líbat na stehně. Jemně se zakousl do mé tepny. Sykl jsem. Jemně sál mojí krev. Volnou ruku přesunul na můj rozkrok , který začal přes látku dráždit. Zasténal jsem. Začal jsem se znova vzrušovat. Když moje erekce začala být nesnesitelná , tak Atsushi přestal. Věděl jsem , že bych se neudělal z kousnutí , ale i tak sem zamručel. Zvedl se.
" Spokojen?"
" Ani ne, bylo by dobré kdyby jsi mě douspokojil jedním způsobem , který oba máme tak rádi." Věděl , co myslím. Zamračil se , ale nebyl naštvaný. Věděl , že to myslím ze srandy. Podíval jsem se na hodiny. Bylo hodně pozdě.
" Kdybych začal honit , tak by ti to asi vadilo , že ?" Podíval jsem se na něj.
" To děláš schválně Muro - chine ? Myslíš si , že kdybych tě viděl honit , že bych tě nechal být ?" Zvedl obočí . Takže tohle mi neprojde.
" Tak mi laskavě řekni , má lásko , co mám dělat s tímhle?" Ukázal jsem na svojí tepající a bolestivou erekci , kterou jsem měl uvězněnoz ve spodním prádle.
" Studená sprcha?" Navrhl . To neznělo špatně.
" Dobře , ale musíš tam jít se mnou." Podíval jsem se na něj. Váhal , bál se,že bych na něj mohl něco zkusit a on by neodolal.
" O nic se snažit nebudu. Slibuju. " Kývl a tak jsme oba šli do sprchy.
Večer jsme si lehli hezky do postele.Moje erekce ve studené vodě zmizela. A díky tomu , že jsem si na Atsushiho nic nezkusil , tak jsem se k němu mohl hodně tulit, což už jsem dlouho nedělal.
************************************************************************
3 dny uběhli , jako voda. Do té doby jsme spolu s Atsushim ani jednou nespali. Vzrušení se mnou cloumalo, jak moc jsem to chtěl. Teď už , ale na to nemůžu myslet. Stojím tady v šatně a mám na sobě bílý oblek. Atsushi bude mít nejspíše černý. Dohodlo se , že já jsem žena , protože jsem uke. A šaty jsem odmítl , takže bílý oblek. Otevřely se dveře.
" Je čas , Himuro - san." Ozvala se Momoi , která už čekala ve dveřích. Nadechl jsem se a vydal se do sálu , kde na mě už čekal můj manžel.
***********************************************
Svatba proběhla celkem hladce. Strach opadl a s ním i nervozita. Byl jsem šťastný. Teď jsem Murasakibara Tatsuya.
Večer po hostině a svatbě jsme odešli jsme domu. Budeme tam prej sami , protože nám všichni chtějí dát klid při svatební noci. Došli jsme před jeho pokoj. Otevřel jsem dveře. Všude byly svíčky a květy od růží. Bylo to hodně romantické. Byly zatažené záclony a všude ztlumená světla. Usmál jsem se na Atsushiho , který se vedle mě červenal.
"Je to moc krásné.." Pochválil jsem jeho výzdobu.
" Vážně ? To nic nebylo.." Snažil se skrýt své rozpaky. Stoupnul jsem si před něj a klekl si. Rozepl jsem mu kalhoty a nechal je spadnout k jeho kotníkům.
"Co to děláš ?" Neodpověděl jsem mu. Sundal jsem mu spodní prádlo a poslal ho za kalhoty. Do ruky jsem vzal jeho mužství a jazykem jsem mu začal přejíždět po celé jeho délce. Zasténal. Mezi rty jsem vzal jeho špičku a jazykem jsem jí začal dráždit. Pak jsem pohltil půlku jeho penisu. Nevědomky do mě začal přirážet. Trochu mě to zaskočilo , přece jenom jeho délka není žádná malá. Chytl jsem ho za boky a tím dal najevo , že nechci aby se pohyboval.
" Promiň.." Omluvil se. Pohltil jsem celý jeho penis a tím mu dal najevo , že mu bylo odpuštěno. Začal jsem sát jeho penis a pohybovat hlavou. Atsushi sténal , tak na hlas , že kdyby tady někdo byl, tak by určitě věděl , co děláme. S posledním zasténáním mého jména se udělal do mé pusy. Všechno jsem spolikal a očistil jeho penis od jeho spermatu. Postavil jsem se a jakmile jsem to udělal , tak jsem byl chycen za boky a přitisnut na něj. Začal mě nárušivě líbat. Musel cítit i to , jak chutná.
" Nebudu se krotit." Upozornil mě. Úplně se vysvobodil ze spodní části oděvu a pomalu začal vysvlékat mě, při tom se se mnou přesouval k posteli. Když jsem dopadl na postel , byl jsem už úplně nahý. Atsushi taky. Vlezl si nade mě a začal mě znova líbat. Přitom jednou rukou putoval po mém těle. Jedním prstem začal dráždit a hrát si s mojí bradavkou. Zasténal jsem mu do úst. Všechna touha , kterou jsem v sobě tak dlouho držel musí ven. Jinak se zblázním. Polibky přesunul na můj krček , kde jemně sál mojí kůži a zanechával rudé flíčky na místech , kde byl. Všude , kde se mě dotýkal , jestli to byla jeho ústa , nebo jeho ruce , či když se otřel svým tělem o moje , tak to místo začalo hořet. Sténal jsem a kroutil se.
" Copak ? Děje se něco?" Zeptal se mě zvědavě Atsushi , který mě přestal líbat na hrudníku.
" Ne , jen nepřestávej." Zamručel jsem.
" Dobře." Usmál se. Sklonil se zpátky a začal znova opečovávat můj hrudník svými polibky. Jemně se zakousnul do mé bradavky. Hlasitě jsem zasténal. Své polibky pořád směřoval čím dál níž. Pak se zvedl a přetočil mě na záda. Roztáhl mi nohy od sebe. A začal mě líbat na mém zadečku. Jako na většině mého těla , i tam do mě zakousnul své zuby , ale jen tak jemně. Pak svým jazykem pronikl do mého otvoru. Zasténal jsem.
" Co-co to děláš?" Neodpověděl mi , ale nadále mě připravoval svým jazykem. Strašně dlouho to protahoval.
" Už.." Zasténal jsem. Zasmál se.
" Jak si přeješ." Zvedl se. Chtěl jsem se přetočit na záda , ale on mě nenechal. Musel jsem ležet na břiše. Cítil jsem na svých zádech , jak se Atsushi svým břichem jemně o ně opírá. Rukou mě chytl za boky a jemně mě za ně nadzvedl. Druhou ruku si položil vedle mojí hlavy. Ucítil jsem tlak na svým vstupu. Vnikl do mě a začal hned přirážet. Ve stejným tempu zpracovával můj penis. Líbal mě na šíjí a já slastně sténal. Přirážel do mě pořád rychleji a hlouběji. Věděl jsem , že dlouho nevydržím. Ještě pár přřírazů a udělal jsem se do jeho ruky. Atsushi mě následoval po pár přírazech.
Vyčerpaně jsme vedle sebe leželi.
" Tak co ? Neříkal jsem , že když počkáme , tak to bude lepší ?"
" Hmm." Přiznal jsem a přitulil se k němu. Zasmál se o objal mě svýma velkýma rukama a přitáhl mě do jeho náruče.
" Sladké sny, můj miláčku." Zašeptal do ticha pokoje.

ČÁST 2 : NEPŘÍTEL , RIVAL A OHROŽENÍ.

Od naší svatby uplynuly už 3 měsíce. Teď momentálně se nám staví dům ve kterém budeme spolu s Atsushim bydlet sami. Momoi a Manami už se odstěhovaly , takže v domě jsme jen my s Atsushim a jeho rodiče , ale nebude to na dlouho. Brzy budeme žít sami. Už se moc těším. I když uběhlo hodně času od té doby , co jsme spolu s Atsushim , tak jsem pořád člověk , což většina z Atsushiho rodiny nechápe, ale Atsushi mě nechce změnit a ani já potom moc netoužím. Přece jenom být člověkem má i svoje výhody a já je umím dobře zneužívat , hlavně proti upírům , čímž myslím mýho manžílka.
Zrovna teď vedle mě spí , jak miminko. Ležím mu na hrudníku a pozoruji ho jak krásně spí , ale moc mě to nebaví. Už je 11 a on furt spí. Já bych radši něco dělal , ale tohle je fakt hrůza. Asi zneužiju svoji lidskost. Přiblížil jsem se k němu a dal vedle jeho hlavy krk , tak aby se o něj opíral nosem. Díky jejich čichu ucítí moji krev, která tepá přesně tam , kde má Atsushi svůj nosík. Okamžitě se probudil. Vzal mě za ramena a položil mě vedle sebe. Otočil se na mě. Čekal jsem , že něco řekne , ale místo toho se na mě vrhnul. Překulil se nade mě a začal mě náruživě líbat na mém krku. Slastně jsem zaklonil hlavu a nechal se hýčkat jeho polibky. Sál mojí kůži a já slastně sténal , když najednou někdo rozrazil dveře bez klepání. Leknutí jsem cuknul a odstrčil do sebe Atsushiho. Věděl jsem , že jsme tady jenom s jeho roidičema v domě , takže by nebylo nejlepší kdyby nás takhle viděli , ale ve dveřích nestáli Atsushiho rodiče. Stál tam vysoký , urostlý mladík s hnědými vlasy se stejně zbarvenými oči. Nikdy v životě jsem ho neviděl.
" Ahoj , Murasakibaro - kun." Zašvitořil. Vůbec mu nevadilo , že vtrhl do cizího pokoje bez ohlášení. Celou dobu pozoroval Atsushiho a mně nevěnoval , ani jediný pohled.
" Kiyoshi, co tady děláš ?!" Zeptal se překvapeně mladíka , bez toho aby nás představil , nebo mi to aspoň vysvětlil.
" Co bych tady dělal ? Slyšel jsem , že se jeden upírek , kterého mám rád vdal a mě ani nepozval na svatbu." Řekl naoko uraženě.
" No-" Rychle jsem utl Atsushiho odpověď.
" Kdo jsi a co tady chceš ?" Vykřikl jsem . Konečně se na mě podíval , ale jeho pohled byl úplně jiný než ten , který věnoval Atsushimu. Byl chladný a plný nenávisti. Až mi zamrazilo. Co jsem mu udělal ?! Vidíme se poprvé.
" Ah.. Muro - chine, tohle je Kiyoshi Teppei. Kyoshi , tohle je můj manžel Tatsuya, Himuro Tatsuya." Představil nás.
" Rád tě poznávám Himuro." Řekl jedovatě a zase se koukal na Atsushiho.
" T-taky tě rád poznávám." Vykoktal jsem zaraženě. Čím jsem si zasloužil ten jeho přístup?
" Nechceš mi objasnit situaci ?" Syknul jsem na Atsushiho.
" Tohle je můj kamarád z mé školy , kam jsem chodil." Syknul mi zpátky. A dál se usmíval na to zjevení.
" Takže jsi přijel , aby jsi nás viděl?" Tahle otázka už směřovala na hnědovláska.
" Ano , a taky abych tebe viděl. Slyšel jsem , že se tady děly zajímavé věci , o kterých mi řekneš , viď?" Mrknul na něj. Popravdě jsem mu nevěřil , že NÁS chtěl vidět. Spíše chtěl vidět Atsushiho , kterému věnoval celou dobu pozornost. Je pravda , že je Atsushi naprosto dokonalý, ale on se na něj koukal , jako by mu patřil.. ATSUSHI JE MŮJ! Křičel jsem v duchu. Když jsem viděl tohohle mladíka , tak se mi ježili všechny chloupky na těle. Jako bych se měl něčeho bát, ale teprve by to mělo přijít.
" No takže jsem slyšel taky , že se budeš stěhovat. Tak do té doby jsem tu chtěl na chvíli zůstat." Zůstat ?! On tu bude s námi ? Je to vtěrka nebo co ? Sladce se usmál.
" Tak pokračujte v tom , co jste dělali než jsem přišel, já si jdu zatím vybalit. " Ještě naposledy zamrkal očima po Atsushim a potom zaklapl dveře. Vyjeveně jsem koukal na místo , kde před chvíli stál. Byl divnej.
" Atsushi nezdál se ti nějaký divný ?" Zeptal jsem se ho , když ta podivná věc zmizela.
" Ne , proč ?"
" No, tak.. Měli jste někdy něco spolu ?" Zvedl jsem k němu pohled.
" Párkrát jsme se spolu vyspali na škole, ale nikdy nebylo mezi námi nic víc. Pak , když jsem zmizel ze školy , tak to úplně mezi námi ochladlo." Přiznal. Mělo mě to napadnout. Bylo jasné , že Atsushi byl přede mnou s někým jiným.
" Vadí ti to ?"
" Ne." Špitl jsem. Atsushi mě vzal do náruče a konějšivě mě kolíbal v náručí.
" Je mi to líto , že jsem ti to neřekl dříve , ale úplně jsem na něj zapomněl." Přiznal.
" Nezdálo se ti, že po tobě jel?"
" Ne." Ah.. Tak já zase fantazíruji.
" Žárlíš?" Zeptal se mě pobaveně. Semknul jsem rty a našpulil pusu.
" Tak bych to neřekl.." Zasmál se. Políbil mě do vlasů.
" Bude snídaně. Měli bychom se oblíknout a sejít dolu."
***********************************
Udělali jsme , jak řekl. Sešli jsme dolu na snídani. U stolu seděli rodiče Atsushiho , ale i Kiyoshi. Ts. Sednuli jsme si vedle sebe a začali jíst. Zaposlouchal jsem se do rozhovoru mezi Kiyoshim a otcem Atsushiho. Rozumněli si a dost dobře. To já moc ne. Bylo to taky díky tomu , že jsem člověk.
" A jaký to vůbec je , když máte zetě člověka ?" Zvedl jsem pohled.
" Není to špatné. Atsushu je šťastný a my taky." Usmál se na mě. Aspoň , že to , ale i tak jsem cítil , jako bych vůbec nezapadal do týhle rodiny.
Došel jsem na pokoj a zavolal Momoi a Manami. Ani nevím proč jsem to udělal, ale v tu chvíli to byl asi nejlepší nápad.
"Ahoooj , Himuro !!" Pozdravily mě zborově.
" Jak to , že nám voláš ? "
" Musím si s vámi o něčem promluvit. " Zvážněl jsem.
" Děje se něco?" Zeptaly se starostlivě.
" Dneska k vám do domu přišel někdo , kdo chodil s Atsushim do třídy a chvíli tady bude."
" To je nezvyklé. Atsushi moc přátel neměl. Kdo je to?"
" Kiyoshi Teppei." Druhá strana umlkla.
" Měl by ses bát." Ozvalo se po dlouhé chvíli ticha.
" Proč ?!"
" Ten chlápek vždycky letěl po Kiyoshim a ten když něco chce , tak to dostane. Dej si pozor !" Toho jsem se obával. Rozloučil jsem se a vypnul hovor. Seděl jsem v pokoji a přemýšlel nad tím , co mi řekly. Měl bych si dát pozor. To jsem cítil od začátku. Vyskočil jsem na nohy a šel najít Atsushiho. Nemíním z něj spustit oči do té doby dokud tu bude. Vyběhnul jsem na chodbu a zamířil k nějvětšímu balkonu v domě. Tam často Atsushi chodí po snídani. Vtrhnul jsem tam , když-. Kiyoshi se zrovna otíral rty o ty Atsushiho. Zalapal jsem po dechu. Odtrhli se do sebe. Atsushi se tvářil zaskočeně a zahanbeně, to se ale nedalo říct o Kiyoshim , ten se vítezně usmíval. Došel ke mně. Zastavil se u mě. Sehnul se.
" Je můj a ty mi ho nepřebereš, zatracený člověče." Zašeptal výhružně do mého ucha. Pak odešel. Stál jsem tam. Atsushi se zvednul a došel ke mně.
" Já-já nevím , co se to stalo. Bavili jsme se a on najednou, najednou.. mě políbil. Nemohl jsem nic dělat." Omlouval se mi. Sám byl z toho vykolejený. Vzal mě za ramena , ale já jsem ucuknul. Vylekaně stáhl ruce a jeho obličej se zkřivil bolestí. Nechtěl jsem uhnout. Moje tělo zareagovalo samo. Rychle jsem k němu došel a obajl ho. Schoval jsem obličej do jeho hrudi. Jemně okolo mě dal ruce a přitiskl mě k sobě.
" Já vím , že by jsi mi to nikdy neudělal." Zašeptal jsem do jeho trička.
" Chmm." Zamručel. Odtáhl jsem se a zvednul jsem hlavu. Políbil jsem ho , ale mnohem dravěji než předtím Kiyoshi. Chtěl jsem dokázat , že je jenom můj. Atsushi mi vřele oplácel hladové polibky. Odrhnul jsem se.
" On po tobě půjde. Bude tě chtít."
" Ale já ho nechci. Chci jedině tebe."
" Je to kvůli mně ? Je to kvůli tomu , že jsem člověk? Jestli by znamenalo , že naše vztahy budou lepší a taky to , že na nás budou koukat jinak, tak potom mě klidně proměň."
" V upíra?"
" Ne, v houbu." Zakoulel jsem očima.
" Nechci aby jsi byl upír, a ani ty to nechceš." Měl pravdu. Netoužím být upírem. Kývnul jsem.
*********************************
Další týden uběhnul a Kiyoshi pořád bydlí u nás. Náš dům se teprve staví , ale brz by to mělo být. Doufám , že co nejdřívě , protože tohle už dlouho nevydržím. Kdykoliv máme snídani, oběd či večeři , tak se s Atsushiho rodiči baví , jako by byl jejich zeť on a ne já. Štvalo mě to , ale víc mě štvalo , že jakmile měl příležitost , tak se lepil na mýho miláčka. Je pravda , že od té doby co ho políbil , to už neudělal , ale pořád se na něj lepil. Jako teď. Sedíme na balkoně. Atsushi sedí naproti mně , protože hrajeme šachy , ale u něj sedí Kiyoshi a lepí se na jeho záda. Nejraději bych po něm hodil toho střelce , co držím v ruce , ale bojím se , že by to chytil. Teď ho začal obímat okolo pasu. To už by stačilo ! Zvedl jsem se a odcupital do pokoje. Oba dva po mně vyjeveně koukali. Věděl jsem , že za chvílí přijde Atsushi , aby se mi omluvil , ale to právě jsem chtěl. Už delší dobu jsem vymýšelel tenhle plánek. Od té doby , co tady byl Kiyoshi , tak jsme spolu s Atsushim nespali , protože kdykoliv se to tomu otravovy hodilo , tak si přišel do našeho pokoje bez zaklepání. Teď se to , ale změní , i kdyby sem přišel. Jak jsem čekal Atsushi přišel , aby se mi omluvil. Seděl jsem na posteli.
" Muro- chine.."
" Pojď si sednout ke mně a zavři dveře. " Rozkázal jsem. Zavřel a došel ke mně. Sednul si na postel. Jakmile si sednul , tak jsem ho pdostal pod sebe. Zvednul jsem mu ruce nad hlavu. Vytáhl z šuplíku pouta a svázal mu ruce. Potom jsem mu zakryl kusem látky oči.
" Co to děláš ?" Zeptal se udiveně. Bylo to celkem naivní. Kdyby chtěl roztrhne pouta , ale zatím to neudělal.
" Tohle je trest." Zvrněl jsem.Přisál jsem se k jeho rtům a surově je drtil těmi svými. Polibky mi vřele oplácel. Své polibky jsem přesunul na jeho krk , kde jsem ho dravě kousal , až z ranek začala téct krev , kterou jsem slízal. Fůj ! Jak mu to může chutnat ? Hnusná pachuť. Napřímil jsem se a ztrhnul z něho tričko , které po cárech dopadlo na zem.
" To tričko jsem měl rád. " Zakňučel.
" Smůla." Začal jsem ho líbat na hrudníku. Jazykem jsem mu obkroužil bradavku , kterou jsem následně skousnul , ale asi až moc , protože se z Atsushiho úst vydralo bolestivé syknutí.
" Promiň. " Omluvil jsem se , až tak krutý jsem nemusel být. On byl na mě vždycky milý a něžný.
" Nevadí." Zašeptal. Vtisknul jsem mu pusu na poraněné místečko , jako omluvu , za moje hrubé chování. Začal jsem se věnovat jeho druhé bradavce , ale tentokrát s větši něhou. Jemně jsem ji sál a mnul mezi prsty. Odměnou mi bylo stále vzdychání , které se dralo z Atsushiho úst a znělo celým pokojem. Svými polibky jsem se přesouval níž a za sebou nechával vlhkou cestičku. Zastavil jsem na podbřišku a tam se trošku vyřádil. Líbal jsem jeho pokožku , kousal jí a sál , tak moc, že bude mít nejspíš pár cucfleků. Potom jsem z něj stáhl kalhoty i se spodním prádlem. Vyskytl se mi pohled na jeho , již vzrušený úd. I mě nepříjmně v kahlotech tlačila moje erekce , kteá si žádala o pozornost. Zvedl jsem se a sundal ze sebe oblečení. Sedl jsem si obkročmo do jeho klína a začal třít naše mužství o sebe. Musel jsem se kousnout do rtu , abych tolik nebyl slyšet , ale narozdíl ode mě Atsushimu to vůbec nevadilo , že ho někdo slyší.
" Muro - chine." Zasténal táhle. No , i když , ani mně by nevadilo , kdyby to slyšel Kiyoshi. Ušklíbnul jsem se. Nadzvedl jsem se a přiložil svoje prsty k Atsushiho ústům. Ten poslušně pustil prsty do své pusy. Začal je jemně sát a hrát si s nima , když byli dostatečně nasliněné. Zasunul jsem je do svého otvoru. To je poprvé , co se připravuju sám. Chtělo se mi sténat , jak moc mi to dělalo dobře , ale nechtěl jsem , aby Atsushi věděl , co dělám. Přece jenom měl zavázané oči a nic neviděl , takže jsem měl výhodu. Políbil jsem ho . Začal mi sát můj poraněný ret z kterého ještě trochu tekla krev. Zasunul jsem do sebe další dva prsty. Potichounku jsem zasténal.
" To tě tolik náš polibek rozžhavil ?" Zeptal se zvedavě . Vůbec netušil , co dělám. Pouze jsem se zasmál. Vyndal jsem ze sebe prsty a dosedl na jeho stopořený úd. Tentokrát jsem svůj sten nedokázal zadržet a ani Atsushi , který překvapeně zasténal.
" Už-už to chápu.." Dostal ze sebe. " Ale nechápu , jaký to má být trest. " Pronesl. Naklonil jsem se k jeho uchu.
" Je to trest , protože ti nedovolím , aby jsi se mě dotýkal , líbal a vůbec ovládal tempo." Zapředl jsem a skousnul jeho ucho.
" Co ?!Žádná pusa , nebo dotek ?!" Zakňučel. Rychle jsem mu vtiskl polibek.
" Polibky možná jo , ale žádné doteky. Teda spíše , žádné doteky od tebe. " Znova jsem se přisál na jeho rty a začal jsem se nadzvedávat a dosedávat. Mučivě pomalými pohyby jsem nás oba uspokojoval. Pochvíli ho to přestalo bavit a začal přirážet svýma bokama , ale to jsem zatrhnul. Přestal jsem se pohybovat a chytl jsem ho za boky a vtlačil jsem je do matrace.
" Ne! " Zavelel jsem a kousnul jsem ho lehce do rtu , jako trest.
" Tak , ale rychleji.." Zasténal nedočkavě. Usmál jsem se a políbil ho na špičku nosu. Zrychlil jsem , i mně to přišlo pomalé a mučivé , co pak pro něj ? Když se ani pohnout nemohl nebo uspokojit. Začal jsem třít vlastní penis ve stejným tempu , jako jsem přirážel proti jeho "kamarádíčkovi". Brzy jsem vyvrcholil do svojí ruky a na Atsushiho břicho. Fialovlásek mě brzy následoval. Cítil jsem , jak moje nitro zaplavilo jeho teplé sperma. Nechal jsem vystoupit ze sebe jeho úd a lehl si vedle něj. Rozvázal jsem ho a padl vedle něj. On si okamžitě sundal pásku přes oči a přetočil se nade mě.
" A teď je řada na můj trest.."Zavrněl.
*******************************************************************************************************
Druhé ráno jsem si ani na zadek nemohl sednout.Ve směs jsem dopadl hůř jako on. Atsushi si odnesl špinavé břicho , pochroumanou bradavku a pár cucfleků , ale já... Ne pár cucfleků , ale moje celé tělo bylo jeden velkej fialovej cucflek , kromě teda obličeje , ale zbytek.. Můj zadek mě nehorázně bolí už jenom z naší večerný jízdy , ale taky toho , že jsem přes něj několikrát dostal a mám tam i nespočet cucfleků a kousanců. Cítim se , jako poraženec. Atsushi sedí vedle mě a furt se usmívá. Nejspíš mu přijde vtipný , že se furt vrtím , protože nedokážu sedět. Chtěl jsem ho už spražit nadávkou , ale na balkon vtrhnul Kiyoshi. Usmíval se od ucha k uchu , ale když si nás prohlídl , tak ho to hned přešlo. Měli jsme propletené ruce. Já měl celé ruce , nohy , krk fialový od jeho cucfleků a nemohl jsem sedět. Atsushi neměl tričko , takže byli samozřejmě vidět cucfleky na krku , ale i na jeho podbřišku a jeho červená bradavka. Myslím , že přitom pohledu přestal Kiyoshi dýchat. Napřed chytnul rudou barvu , potom fialovou a nakonec zmodral. Atsushi se na něj ani jednou nepodíval. Já jsem se usmíval , jako nikdy. Ukázal jsem svoje perličky a smál se , jako psychopat. Kiyoshi se na mě s nenávistí zadíval a pak zmizel.
****************************************************************
S Atsushim teď žijeme společně ve svým domě. Kiyoshi den potom , co nás viděl oznámil , že už odjíždí. Jak podivné. Teď je , ale náš život mnohem lepší..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 15. září 2015 v 16:39 | Reagovat

A prý že svatba nebude...to bylo úplně megaúžasné ^_^ Atsushiho celibát já jsem z toho nemohla :D a ten Kyoshi XDD ale Muro-chin ho zvladl dobre XD ...jak podivné :DDD ten konec byl boží :33

No prostě mi ten debilní výraz nejde dolů z tváře :DD

Já se ti nedivím, že zbožňuješ tuhle povídku :D vždyť tihle 2 k sobě prostě patří a ty jsi je napsala ták famózně :33

No já se klaním ó povídkářský Kami-sama ^_^

2 petrika petrika | Web | 15. září 2015 v 17:54 | Reagovat

To bolo veľmi milé :) milujem Murasakibaru :) a ten záver nemal chybu :D

3 Elly - chan Elly - chan | 15. září 2015 v 19:51 | Reagovat

[1]: Heheh xD nakonec jsem se smilovala a udělala pro tebe svatbu ^^ xD Přesně !Muro- chin a Atsushi jsou nerozlučná dvojka a já je prostě miluju <3 xDD jsem ráda , že se ti to líbilo a zase mám dementní výraz na tváři xD

4 Elly - chan Elly - chan | 15. září 2015 v 19:52 | Reagovat

[2]: OOO !! Nejsem sama ! Strašně moc miluju Murasakibaru :3  Děkuju moc :))

5 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 15. září 2015 v 19:59 | Reagovat

[3]: óo ^_^ jojo svatba...a ta Muro-chinova předsvatební nervozita XD
hej mám pocit, že ten idiotskej výraz mi už zůstane navždy :DD

6 Elly - chan Elly - chan | 15. září 2015 v 21:26 | Reagovat

[5]:Bohužel si to myslím taky xDD

7 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 15. září 2015 v 21:30 | Reagovat

[6]: To se tomu cvokhausu zase nevyhneme XDD Co plánuješ dál za umělecké dílko? :3

8 Elly - chan Elly - chan | 16. září 2015 v 12:06 | Reagovat

[7]: Teď plánuju znásilnit Deidaru dvouma Uchihy xD Takže do cvokhausu opravdu pojedu XDD

9 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 16. září 2015 v 16:37 | Reagovat

Madara s Itachim jdou řádit! XDD heej co to je za typa, takový ten naháč s tím tetováním na zádech? :D ale je to krasavec to jo :33

10 Elly - chan Elly - chan | 16. září 2015 v 19:09 | Reagovat

[9]: Kaneki Ken xDD Z Tokyo ghoul :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama