Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Neopouštěj mě (KiyoHyuu)

6. srpna 2015 v 1:10 | Elly - chan ^^ |  Kuroko no Basket - yaoi
Za tuhle povídku bych si nafackovala xD No .. Poznáte sami proč :) Přeji příjemné čtení !

NEOPOUŠTĚJ MĚ

Kiyoshi Teppei x Hyuuga Junpei

Poslední minuta a budeme nejlepší v Japonsku , jako jsme si vždycky přáli. Je mi hanba , že skoro všechno jsme nechali na Kagamim a Kurokovi , ale i tak jsme se snažili. Po pravdě Rakuzanští jsou démoni. Naneštěstí nejsem sám kdo prožívá hanbu jako já , Kiyoshi zřejmě taky. I když on má jiný problémy. Už delší dobu vím , že jeho kolena už odcházejí. Musí to být strašný. Ještě , když jde proti Nebuyovi. Už to , ale každou chvíli bude končit. Rakuzan už nemá šanci. Jsem rád. Jsem opravdu rád , vždycky jsem si přál , aby s tímhle týmem vyhráli. Hlavně jsem chtěl , aby jsme vyhráli pro Kiyoshiho. On si to zaslouží. Taky je to naposled co s námi bude moct hrát. Po tomhle zápase odjede na rok do Ameriky a my ho dlouho neuvidíme. Bude mi smutno. Ano , přesně tak my s Kiyoshim tak trochu chodíme. Dříve jsem ho nesnášel a bral jako rivala , ale postupem času se to změnilo. Kiyoshi dříve odjel , aby uzdravil svojí nohu , ale neposlechl , nýbrž se vrátil polouzdravený , aby s námi mohl hrát. A taky podle toho , co říkal , aby byl se mnou. Miluje mě prej od prvního okamžiku , co mě uviděl. Nechápu jak mohl , když jsem měl ty hrozný vlasy , které jsem si ještě obarvil na blond. Vypadal jsem opravdu k smíchu , ale je mu se to líbilo. I teď se mu prej líbím. Ten chlap je divnej. Dohráli jsem a konečně jsme vyhráli. Jsme nejlepší v Japonsku !!! Radujeme se . Jsem teď opravdu šťastný. Všichni jsem uprostřed hřiště a křičíme radostí. Ucítil jsem jak mě Kiyoshi chytl za boky a přitáhl si mě k polibku. Vášnivě mě tam uprostřed hřiště mezi stovkami lidí políbil. Všichni utichli a pak propukli v ohromný potlesk. Začervenal jsem se.
" Co to děláš ty pitomče ?" Zavrčel jsem na něj , ale nemyslel jsem to tak. On to věděl. Zasmál se a políbil mě na čelo. Tohle je můj nejlepší den. Nás všech.
****************************************************************************
Vyšli jsem z šaten. Měli jsme v plánu jít slavit. Rozhodně si to zasloužíme. Než všichni opustili šatnu , tak jsem si mezitím skočil pro pití k automatu. Vzal jsem si pití , které vypadlo z automatu a vyrazil zpátky , ale cestou zpět jsem do někoho narazil.
" Omlouvám se."
" Ale, ale to jsi ty Junpei - chan." Ozvalo se. Bože to je ten úchylák z Rakuzanu , Mibuchi.
" Eh.. Promiň neviděl jsem tě." Omluvil jsem se znova a snažil se ho obejít. On si mi ale stoupnul do cesty.
" Ale, ale .. Dneska si mě opravdu překvapil... Byl jsi dobrý, lepší než já. To se mi líbí. Co kdyby jsme si dneska někam vyrazili a promluvili si o našich technikách ?" Nalepil se na moje tělo a zavrněl mi do ucha. Snažil jsem se ho odstrčit , ale marně.
" Slez ze mě ty úchylnej hnusáku." Zavrčel jsem.
" Je tady nějaký problém ? " Ozvalo se za námi. Otočili jsme se . Byl tam Kyioshi usmíval se , ale nebyl to ten hodný úsměv. Byl to ten nebezpečný úsměv.
" Al-ale nene. Všechno je v nejlepším pořádku Teppei - chan. " Pustil mě a radši se otočil a zmizel.
" Jsi pěkně žárlivý , víš to ?" Otočil jsem se na něj.
" Jsi můj. Jedinej kdo se na tebe může lepit jsem já !" Řekl majetnicky a přilepil se na mě , jako předtím Mibuchi.
" Hmm.. Víš , že ale Mibuchi se uměl lepit líp než ty." Škádlil jsem ho.
" Mám ho teda zavolat ?" Zepatl se a zvedl obočí.
" Ne , bože hlavně to ne. Je to strašidlo! " Zděsil jsem se . Zasmál se a políbil mě na špičku nosu. Přestal se na mě lepit , ale nepustil mě. Jednou rukou mě držel okolo boku.
" Jdeme slavit , ne ?" Kývl jsem a odešli jsme slavit.
*****************************************************
Napřed jsme byli v restauraci , kde dávali tak velké porce , že i Kagami byl spokojený, taky když zjistili že jsme vyhráli , tak nám dokonce nalili saké. Všichni jsme se trošilinku připili. Teda já ani tak ne , ale nejvíc to odnesl Koga a Kagami s Kurokem , ty se po sobě začali plazit a i vyslékat už v restauraci. Tak jsme radši odešli ke Kagamimu domu. Tam se každý začal věnovat svému partnerovi. Kagami a Kuroko nás hned opustili a odešli do ložnice, odkud se pak ozívaly hlasité steny. Seděli jsme s Kyoshim na gauči. Drželi jsme se jenom za ruce , jako v restauraci , ale to ho moc dlouho nebavilo. Pustil mojí ruku a zvedl mě. Položil si mě do klína a obajl okolo pasu. Začal mě líbat na krku.
" Kyoshi.." Zasténal jsem. Začal mi vyhrnovat tričko a hladit mě na bříšku.
" Nepůjdeme ke mně ?" Zeptal se mě.
" Ale co tví prarodiče ?"
" Jsou teďka v lázních." Uklidnil mě. Zvedli jsme se a vydali se do jeho domu.
***************************************************************************
Dorazili jsme do jeho domu. Byl jsem tam už několikrát , takže když mi Kiyoshi řekl , ať jdu do jeho pokoje, tak jsem věděl , kde přesně má pokoj. Jeho pokoj byl vcelku malinký , ale byl útulný. Nebylo tu moc místa , většinu zabírala obrovská postel. Sedl jsem si na ní a čekal. Kiyoshi zachvíli přišel i s pitím.
" Přinesl jsme něco k osvěžení." Pronesl mile. Kiyoshi je zajímavý přítel. Je milý a hodný , taky žárlivý , ale udělá cokoliv co vám na oči uvidí , taky se málo kdy rozlobí a je pozorný. Spousta lidí , kteří ví , že spolu něco máme , tak mi závidí , co mám za zlato doma. Mají pravdu. Kiyoshi je bezvadný. Ze začátku našeho vztahu , to bylo celkem nudné , chtěl jsem to ukončit , ale neměl jsem na to , tak jsem přemýšlel jestli si nenajdu bokovku. Teď bych na něco takového nikdy nemyslel. Nikdy jsem ho nepodvedl. Náš vztah se potom upevnil.
Vzal jsem si od něj pití. Sedl si vedle mě. Chvíli jsme si povídali. Hlavně o našem vítězství.
" Takže ty zítra nebo kdy odletíš do Ameriky na operaci , že ?" Zeptal jsem se smutně.
" Zítra odjíždím s Alex do Ameriky."
" Na jak dlouho?"
" Budu tam rok. Zákrok udělají hned asi tři dny potom , co tam přijedu , ale budu muset zůstat na rehabilitace."
" Takže tohle byl opravdu poslední rok , co si s týmem hrál ?"
" Bohužel.." Bolelo ho to stejně , jako nás všechny. Bylo těžký si představit , že s námi už Kiyoshi nebude hrát.
" Bude to dlouhá doba."
" Můžeš mě navštěvovat. Budu rád , když někdy přijedeš." Usmál se na mě.
" Co když se mi tam zamiluješ do nějakého druhého Kagamiho ?" Začal se mi smát. " To neměl být vtip.. Myslel jsem to vážně." Naštval jsem se.
" To je stejná hloupost , jako kdybych řekl , že když budu pryč , tak ty se mezitím zamiluješ do Mibuchiho. A ke všemu rozhodně i kdyby se tam někde objevil druhej Kagami , tak by tam byl i druhej Kuroko." Utěšoval mě , když se přestal smát.
" Do Mibuchiho.. Brr.." Otřásl jsem se jenom , když jsem na to myslel. " Ne , děkuju." Pronesl jsem. Zasmál se.
" Ale to stejně nemění fakt , že se mi bude stýskat. A do Ameriky nebudu moct jezdit každý den." Konějšivě mě pohladil po zádech.
" Neboj.. Bude to v pořádku. Slibuji , že se do žádného druhého Kagamiho nezamiluju a ani do žádného jiného. Ty jsi jediný koho budu milovat." Začervenal jsem se. "Ale musíš mi slíbit , že ty se na oplátku nezamiluješ do Mibuchiho."
" Neboj se ... To ti můžu slíbit určitě." Fuj Mibuchi. Podíval jsem se na Kiyoshe , ale když jsem to udělal , tak mě políbil. Jednu svojí ruku nechal na mých bedrech a druhou mě chytl za tvář. Mazlil se s mými rty. Jazykem objížděl konturu rtů. Zajel se svým jazykem do mých úst a začal mi prozkoumávat ústa.Oplácel jsem mu polibky. Svoje ruce jsem dal na jeho záda. Pomalu mě začal pokládat do postele. Lehl jsem si na záda a Kiyoshi na mě. Zapřel se o lokty , aby na mě nebyl celou váhou. Když nám začal docházet vzduch , tak než se ode mě odlepil provokativně skousnul můj spodní ret. Potichu jsem zasténal do jeho úst. Kiyoshi mezitím rozepl mojí košili a odhodil jí na zem. Sehnul se k mojí bradavce a jemně jí skousnul , jako před tím můj ret. Zasténal jsem , tentokrát ale hlasitěji. Začal jí sát a jazykem se s ní mazlil. Když ztvrdla začal věnovat stejnou péči i té druhé. Jeho ruce se přitom věnovaly mému tělu. Hladil mě na břiše , přes boky a rukou dráždil moje přitození přes látku. Moje ruce se zatím hejbaly po jeho zádech. Jemně jsem ho škrábal přes látku košile. Když se přestal věnovat mojí bradavce , tak se odtáhl a začal si rozepínat košili , která brzy letěla za tou mojí na zem. Vrátil se zpátky k mé hrudi a začal sjíždět svými polibky pořád níž. Zastavil se těsně nad mými kalhoty. Nadzvedl jsem se. Kiyoshi mi rozepl kalhoty , napřímil se a sundal ze mě kalhoty i se spodním prádlem. Chvíli zůstal klečet , ale jen z toho důvodu , aby se mohl taky slíknout do naha. Řeknu vám , Kiyoshi tělo je božské stejně jako jeho osobnost. A jeho "nádobíčko" je ještě lepší. Sehnul se zpátky ke mně. Začal obdarovávat moje bříško polibky , zatím co jeho prst do mě pronikal. Začal se ve mě pohybovat , roztahovat mě a připravovat mě na jeho vpád. Přidal další prst a začal je od sebe roztahovat. Když jsem byl dostatečně připravený , tak ze mě vyndal prsty.
" Klekni si ." Rozkázal. Zvedl jsem se a otočil se hlavou směrem k zdi. Klekl jsem si. Kiyoshi mě chytl za boky a přirazil do mě. Dlouhavě jsem zasténal. Chytl si mě pevněji za boky a začal do mě přirážet. Rychle a tvrdě. Kiyoshi byl hodný chlapec, ale jakmile došlo na sex změnil se na divokou šelmu. Přirážel do mě tvrdě a hluboko. Jeho ruka sjela z mého boku a chytla můj penis. Začal ho třít ve stejným tempu , jak do mě přirážel. Dlouho jsem nevydržel a udělal se na moje bříško a do jeho ruky. Kiyoshi ještě přiráže , ale brzy mě následoval a zaplnil moje nitro svým spermatem. Vystoupil ze mě a já jsem vyčerpáním padl na břicho. Kiyoshi si lehl vedle mě , ale jeho hlavu si položil na moje bedra. Jednou rukou mě chytil za zadeček. Oba dva jsme se vydýchávali.
" Kiyoshi si divoch. " Pronesl jsem. Cítím jsem jak se zasmál. Posunul se a kousl mě do pravé půlky zadku. Sykl jsem. Kiyoshi následně políbil svůj kousanec a znovu si položil hlavu na moje bedra. Oba dva jsme pak mlčeli , ale nespali. Přemýšleli jsme o tom , jak to bude až bude pryč. Oba dva jsme z toho byli nesví. Předtím to byla legrace , ale teď se opravdu bojím , aby mě neopustil a nezamiloval se do někoho jiného. Přece jenom rok jinde. Nebudu moct za ním jezdit každý den. Jenom někdy a nachvíli. Bude mi smutno. Nevím jestli to vydržím. Moje myšlenky mě natolik unavili až jsem usnul.
**************************************************
Ráno mě vzbudilo vrzání postele. Vzbudil jsem se. Kiyoshi se zvedl zrovna z postele.
" Ještě můžeš spát. Je brzo. " Všimnul si , že jsem se vzbudil.
" Hmm.. Kam máš vůbec namířeno , teda když je brzo."
" Musím se dopřipravit. Spi dál. Neboj se , vzbudím tě až bude čas. "
" Hmm." A usnul jsem.
Opravdu mě vzbudil. Oblíkli jsme se , nasnídali a odjeli na letiště. Když jsme tam dorazili , tak tam byl už celý tým. I Alex. Všichni se přišli rozloučit. Cítíl jsem jak se mi hrnou slzy do očí. Nesmím se rozbrečet , nesmím se rozbrečet. I když jsem si to říkal cítil jsem jak mě pálí oči. Kurva ! Otřel jsme jsem rukou pár slz.
" Tak Kiyoshi .. Uzdrav se brzy, ať si s námi zase někdy zahraješ basket , neboj brzy tě navštívíme. " Řekl Koga. Všichni byli smutní.
" Teppei musíš se uzdravit , jak Koga říkal. Budeme rádi , když nám aspoň budeš psát." Promluvila trenérka , které se hrnuly do očí taky slzy. Všichni mlčeli.
" Ale no tak ! Nikdo neumírá! Amerika je blízko , tak můžete Kiyoshiho často navštěvovat." Uklidňovala nás Alex. Pak se , ale všichni otočili na mě. Věděl jsem , co se chystá,
" Mohl bych se s Kiyoshim rozloučit sám? " Zeptal jsem se jich. Všichni kývli hlavou a pak odešli a nechali nám chvíli soukromí.
" Takže ty opravdu odjíždíš.." Pronesl jsem .. Už jsem nemohl dál držet slzy.
" Hyuugo.. Nebreč. Všechno bude dobrý. " Sevřel mě do objetí a začal mě chlácholit. Hladil mě po zádech a líbnul mě do vlasů.
" Neboj se , bude to v pořádku." Utěšil mě a pak si mě trošku odtáhl od těla a políbil mě. Naposledy mě objal a pak jsme se koukal se svým týmem na odlétající letadlo , ve kterém seděl Kiyoshi s Alex.
*************************************************************
Měsíc, dva , tři.. Táhlo se to a celý tyhle měsíce jsem za Kiyoshim nemohl ject , protože jsem byl vytížený tréninky , zápasy a školou. Náš tým plánoval ,že pojedeme za Kiyoshim až tak za 3 měsíce , ale takovou dobu jsem nemohl vydržet. Volali jsme si a psali , ale to mi nestačilo.
**********************
Mířil jsme si to na jeho pokoj. Zaklepal jsem a vstoupil dovnitř. Ležel v posteli a spal. Jemně jsem s nim zatřásl. Vzbudil se a podíval se na mě. Jeho oči se rozzářili.
" Hyuugo.. "
" Ahoj." Chytl mě za límec a přitáhl si mě k polibku.
" Nevěděl jsem , že přijedeš. Myslel jsme , že přijedeš až za 3 měsíce."
" Vadí ti to snad??"
" Vůbec ne." Přitáhl si mě znova k polibku.
" Tak co ? Jak dopadla operace?"
" No .. první koleno mám za sebou a to druhý mě čeká za týden."
" Bolí tě to ?" Zeptal jsem se starostlivě.
" Ne .. A teď už vůbec ne , když jsi tu ty. " Přitáhl si mě znova a posadil si mě do klína. Pohladil mě po tváři, přiblížil se a zašeptal mi do ucha.
" Miluju tě." Zrudnul jsem.
" Já-já tebe taky." Znova mě políbil na rty. Tentokrát je , ale nerozpojil dál se s nimi mazlil a laskal je jazykem. Vyhrnul mi tričko a hladil mě na břiše.
" Ty máš roupy , co ?"
" Víš jak hrozná nuda tu je ? Bez tebe je mi smutno. " Znova mě začal líbat. Sjel rukou až k mým kalhotům a rozepl je. Sundal mi je až ke kolenoum i se spodním prádlem. Začal mě třit rukou. Sténal jsem.
" Musíš být potichu jinak si pro nás někdo příjde." Jeho ruka , které třela můj penis sjela až k mýmu otvoru a prstem do mě vnikl. Začal mě připravovat. Ach.. Jak dlouho jsme čekal na tenhle dotek. Když jsem byl dostatečně připravený vyndal ze mě prsty. Odhrnul župan a vnikl do mě. Chytl jsem se za jeho ramena a začal se nadzvedávat. On mi pomáhl . Držel mě v bocích. Zakousl jsem se mu do ramene , aby moje steny nebyly slyšet. Kiyoshi se jenom zasmál. Dál do mě přirážel. Narážel do mého místečka. Brzy nás oba dovedl do onoho sladkého konce. Spadl do postele na záda a já na jeho břicho. Obímal mě.
Večer jsem ho zase opustil a odjel zpět. Bylo mi stnu , ale musel jsem to vydržet.
**********************************************
Každým dnem jsem čekal hovor od Kiyoshiho. Asi se ještě neprobral z narkozy. Přece ho dneska operovali. Už jsem to , ale nevydržel a vytočil jeho číslo. Dlouho to vyzvánělo , ale pak to vzal.
" Ahoj lásko , tak ja se cítíš ? " Vypálil jsem na něj.
" Dobrý den. Jmenuju se Haruta Kaede a jsem lékař Kyoshe Teppeie. Mohla bych se zeptat , kdo jste ?" Ozvalo se z druhé strany.
" Jsem Hyuuga Junpei, kde je Kiyoshi ? Proč to nevzal ?" Měl jsem špatný pocit.
" Jaký máte vztah s panem Kiyoshim ?"
" Jsem jeho milenec." Bylo mi jedno , co si v tu dobu u mě bude myslet. Já chci vědět , co je s Kiyoshim!
" Je mi to líto , ale při operaci nastala jistá komplikace.."
" Jaká?!"
" Jeho srdce při operaci se zastavilo.. A je mi líto , ale nepodařilo se nám ho znovu naběhnout.." Ta žena byla smutná.
" Počkat.. Kiyoshi je - je ?"
" Je mi to velice líto." Pak ta pani típla hovor a já se sesunul k zemi. Brečel jsem a smál se. Byl jsem úplně zoufalý. Ze smíchu se stal řev. Řval jsem . Brečel.
***************************************************
Stáli jsme u jeo hrobu. Náš tým , jeho rodina, přátelé. Všichni brečeli , ale já už ne. Necítil jsem nic.
Seděl jsem doma na posteli a přemýšlel o všem. Od smrti Kiyoshiho je to už 2 týdny. S basketbalem jsem skončil. Do školy nechodím. S lidma se nestýkám. Jediné co chci , abych byl s Kiyoshim, ale Kiyoshi je mrtvý. Pak jsem , ale uviděl na stole žiletku a došlo mi to. Půjdu za Kiyoshim :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 6. srpna 2015 v 3:15 | Reagovat

Jedinej, kdo se na tebe muze lepit, jsem ja...XD on šlohl Aominemu hlasku, vicemene tak a ted k tomu fackovani :) s tim ti klidne pomuzu...a nee hezke to bylo sice smutne :( skoro jsi me rozbrecela :') chudak Hyuuga, snad jsou spolu v nejakem tom posmrtnem zivote stastni ^_^

Tvuj dojatej stin :')

2 Elly - chan Elly - chan | 6. srpna 2015 v 12:27 | Reagovat

[1]: *podává jí kapesníček* Neboj , budu se snažit už nenapsat , tak smutnou povídku *_*

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 6. srpna 2015 v 14:19 | Reagovat

*Utira si oci a troubive smrka* :') to nic fakt to bylo krasne ^_^ ja to proste jenom moc prozivam :))

4 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 9. srpna 2015 v 23:43 | Reagovat

Jujky! :3 neko Atsushi ^_^ a Deidiik  :* Hezke tu to mas ;)

5 Elly - chan Elly - chan | 10. srpna 2015 v 0:06 | Reagovat

[4]:Děkuju ^^

6 Petrika Petrika | Web | 12. srpna 2015 v 18:37 | Reagovat

ale niééééééééééé! ten koniec nie! :/ inak, bolo to zlaté, milé, pekné..ja síce yaoi nevyhľadávam, ale toto anime proste milujem a toto bolo pekne napísané :]

7 Elly - chan Elly - chan | 13. srpna 2015 v 9:59 | Reagovat

[6]: Moc děkuju:3 No jo no .. Ten konec byl hrozný xD Měla jsem jim udělat happyend :))

8 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 18. srpna 2015 v 0:11 | Reagovat

pekné a naivné takým tým rozkošným spôsobom :) nemusíš sa fackovať, treba aj smutné veci, som rada, že si sa k tomu odhodlala :D a vážim si ťa, že je to na tento pár, je to jeden z mojich najobľúbenejších

9 Elly - chan Elly - chan | 18. srpna 2015 v 18:04 | Reagovat

[8]: To jsem ráda ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama