Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Jak mám poznat lásku ? ( IruKaka)

9. srpna 2015 v 23:55 | Elly - chan ^^ |  Naruto - kapitolky (yaoi)
Další povídka ! Tenhle pár byl můj první , který jsem strašně zbožňovala !! Oni jsou úplně sladcí !! Tahle povídka se trošku vymyká normálním povahám postav z tohohle anime , takže to zkuste přetrpět . Příjemné čtení ^^

JAK MÁM POZNAT LÁSKU ?

Umino Iruka x Hatake Kakashi

Hlasitý sten a udělal se do mě. Zvedl se a oblíkl se.
" Děkuju ti Iruko - chan. Tady máš." Dal mi na stůl peníze a odešel. Zatracenej Jiraiya.. Je to nejhorší zákazník , kterého mám.. Většina zákazníků , který příjdou jsou vystrašení ze zahýbání. Jednou se udělaj , zaplatí a zmizí. Pár jich pak začne chodit často , ale nezmění se to. Příjdou , zašukaj si , zaplatí a odejdou. U Jirayi je to jiné. Nebojí se , že zahejbá svojí ženě, i když spolu mají děti. Příjde a několikrát ošuká , i když platí hodně a popravdě jeho žena ke mně chodí taky. Zrovna za hodinu by jsem za ní měl přijít. Zvedl jsem se a šel si dát sprchu. Oblíkl jsem si čisté oblečení a vyrazil do hotelu u parku , tam mám "rande " se ženou Jiraiyi.. Ještě aby ke mně začala chodit jejich dcera a bude svoje tělo prodávat celý jejich rodince. Šel jsem chodbou hotelu. Koukal jsem na smsku , která mi od ní přišla. Hmm pokoj 358. Sakra jsem ve špatném poschodí. Zrovna šla jedna slečna od hotelové služby po chodbě proti mně.
" Omlouvám se slečno , ale nevíte , kde je pokoj 358 ?" Usmál jsem se na ní svým okouzlujícím úsměvem. Tenhle úsměv mi zachránil několikrát zadek. Překvapeně se na mě podívala a pak se začervenala.
" Tady je střední třída. Pokoj 358 je ve 3 patře pro vyšší třídu."
" Takže něco jako V.I.P ?"
" Ano .. "
" Děkuju." Poděkoval jsem a šel k výtahu. Dojel jsem do třtího patra. Jej , taková změna. Tahle třída je opravdu pro zazobance. Krásně upravený chodby , voní to tady a pokoje od sebe mají velký rozestup. Chci vědět , co Tsunade dělá za práci a jestli ví Jiraiya kolik jeho manželka dává do svý děvky , i když s Jiraiyou jsem dneska byl taky v dost mastným hotelu a platil to on. Vydal jsem se k pokoji , kde na mě čekala Tsuna. Ještě jednou jsem se koukl na smsku , abych si ověřil jestli jsem správně. Najednou jsem do někoho narazil. Ztratil jsem rovnováhu a začal padat na zem. Naneštěstí jsem nespadl , protože ten do koho jsem narazil mě chytil okolo pasu a udržel mě. Zvedl jsem pohled.
" Velice se omlouvám , já jsem koukal do mobilu a nevšiml jsem si vás.. " Když jsem zahlídl jeho obličej , tak jsem se zarazil. Byl naprosto krásný. Mohlo mu být okolo 30 , měl šedé špičaté vlasy, jedno oko měl šedočerné a druhé měl červené, krásný nos a plný rty , na levé straně brady měl mateřské znaménko. Byl vysoký a tak akorát . Musel mít taky sílu , protože jsem nebyl žádné pírko a on mě držel jednou rukou , taky když jsem do něj narazil , tak to s ním nehlo. Udiveně na mě koukal , protože jsem na něj celou dobu zíral a nedokočil větu.
" Stalo se vám něco ?" Zeptal se mile a usmál se , ale ne jenom pusou zavřel oči , vypadalo to jako by se smál celý jeho obličej.
" Ne .. Já se omlouvám. " Vymanil jsem se z jeho sevření. Znova se na mě udiveně podíval.
" Promiňtě pospíchám." Zamumlal jsem a vyrazil chodbou. Otočil se na mě a já cítil jeho pohled na mých zádech. Zabočil jsem za roh a schoval se tam. Uslyšel jsem kroky jak se začal vzdalovat. Proboha , takovej krásnej chlápek. Dal jsem si ruku na hruď , moje srdce bušilo jako o závod. Nadechl jsem se a trošku se uklidnil. Našel jsem pokoj 358 a vešel dovnitř. Tsuna tam na mě už čekala celá natěšená.
Když byla spokojená začala se oblékat.
" Tsunade - san , kde vy pracujete , když máte tolik peněz ?" Zeptal jsem se.
" Ah .. Jsem doktorka. " Usmála se. " Ah , ano tohle jsem ti chtěla říct , tvoje práce je dost těžká někdy potkáváš i nebezpečný týpky, tady má mojí vizitku je to do ordinace a ke mně domů. Kdyby se ti něco stalo , tak přijď nebo zavolej. "
" Tsunade - san chováte se jako moje máma ,teda kdybych si pamatoval jak se chovala , tak by to bylo stejné."
" Ale , ale ." Usmála se a pohladila mě po tváři. Dala na stůl peníze a odešla.
" Jo a tenhle pokoj je pronajatý na celý den. Tak trošku relaxuj je tady úžasný bazén. Tak si na chvíli odpočiň. " Řekl než odešla a zmizela. Nadechl jsem se a spadl do postele. Nebezpečné , jo ? Chvíli jsem ležel v posteli , pak jsem se rozhodl dát sprchu. Bože , ta koupelna je úžasná. Dal jsem si sprchu a vrátil se do pokoje. Vzal jsem si letáček a podíval se co bych tady v tom hotelu mohl navštívit. Byl tady ten bazén , pak bar , kino a horké lázně. Mohl bych jít do bezénu , pak na drink a dát si horkou lázeň možná masáž. Kino vynechám. Vydal jsem se z pokoje a šel si dát bazén . Bohužel byl , ale zavřený kvůli údržbě. Tak si dám drink. Šel jsem dolu a objednal si na baru jeden drink.
" Dejte mi tam trochu víc alkoholu , ano ?" Mrkl jsem na barmana. Ten jen kývl a dal mi víc alkoholu do drinku. Zaplatil jsem a dal jsem si drink. Podíval jsem se na lidi u baru a zrovna jsem zahlédl toho fešáka , do kterýho jsem naboural na chodbě. . Dopil jsem a vyrazil jsem tam , kde by měly být lázně. Vstoupil jsem dovnitř, vyslékl jsem se a šel do koupele. Sedl jsem si do bazénku a užíval si horkou vodu. Ponořil jsem se až po nos do vody a zavřel oči. Pak jsem je otevřel a podíval se. Naproti mě seděl ten chlápek a já jsem zrudnul. Koukal na mě s pobaveným výrazem.
" Na co koukáte ?" Zeptal jsem se nakvašeně.
" Na tebe. Jsi zajímavý. " Pronesl. Zajímavý jo ? Takhle mi ještě nikdo neřekl.
" Jak se jmenuješ ?"
" Je slušné se představit první , když chceš vědět něčí jméno." Zasmál se.
" Jmenuju se Hatake Kakashi a kdopak jsi ty ?" Usmíval se.
" Umino Iruka." Odpověděl jsem.
" Heh.. Iruko , takže ty jsi takovýhle muž. To ti všichni zákazníci nechávají v hotelu , když skončíš s prácí ?" Pobaveně se usmál. Došlo mu to ,co dělám.
" Pokud mi chcete nadávat , tak můžete .. Nevadí mi to.. Jsem zvyklý." Nebude jediný , kdo mi nadával nebo bude nadávat. Díky mojí práci jsem byl několikrát terčem posměchu.
" Ne , nechci ti nadávat , jen jsem se ptal. Mimo to , myslím si že tvoje práce je ještě lepší než ta moje." Zasmál se.
" A co děláš ?"
" Jsem politik."
" Tak to se ti nedivím." Zasmál se. Podíval se na mě.
" Děláš to jenom se ženami ?"
" Ne ."
" Líbí se ti víc , když to děláš se ženami nebo muži ?"
" S muži."
" Takže jsi gay ?"
" Ano , to jsem u výslechu nebo co ?" Kladl mi otázky jak nějaký policajt.
" Ne, ne. Jen jsem byl zvědavý."
" Jsi ženatý ?"
" Ne. "
" Máš nějakou známost ?"
" Ne." Pak už mě přestal zahrnovat otázkami.
" A ty ? Jsi ženatý , zasnoubený nebo máš známost ?"
" Ani jedno."
" Jsi na ženy ?"
" Ne , jsem gay pane policisto. " Dělal si ze mě legraci. Ts.. Nevím , kdo mě předtím vyslýchal , jen jsem mu to vrátil.
" Kolik bereš za strávenou noc ?"
" Za celou noc 3500."
" Máš teďka nějakýho dalšího zákazníka ?"
" Ne."
" Tak si tě kupuju na dnešní noc." Pronesl. Zrudnul jsem.
" Cože ?! To.. Musíš se ozvat do předu ! "
" Ale ty si řekl , že nikoho dalšího nemáš."
" No .. " Měl pravdu.. " Nejsem , ale věc aby sis mě mohl koupit ! Já si sám vybírám s kým budu ! Takže žádné , aby si řekl , že si mě kupuješ !"
" Tak jsem to ani nemyslel.. Jen jsem něvěděl , jak to říct.." Pronesl .. Začervenal se. Muselo to být trapné.
" Tak dobře." Kývl jsem na jeho nabídku.
" Pojďme." Zvedl se a já za ním. Oblíkli jsme se a odešli . Šel jsem za ním. Byli jsme ve třetím patře , ale když jsem chtěl jít ke svýmu pokoji čapl mě za ruku a dál mě táhl chodbou.
" Hej.. můžeme jít do mého pokoje."
" Ne." Odpověděl rychle a táhl mě dál do svého pokoje. Byl to prezidentský apartmán. Vstoupili jsme dovnitř. Jestli byl můj pokoj velký , tak tohle bylo obrovské! Bože takový prostor . Tak velký nemám ani byt a to je jeden z největšich ve městě ! Táhl mě pořád dál až do ložnice. Hodil mě na prostornou manželou postel s nebesy. Koukal jsem na něj , jako puk. Až teď jsem si všiml , jak je oblečený. Měl sako, košili a kravatu. Vypadal jako opravdu hodně vysoce postavený člověk.
" Eh.. Takže tvoje nabídka je jaká ?" Zapřel jsem se rukou a jeho hruď , když se ke mně sehnul a zeptal se ho.
" Nabídka ? Takhle si to domlouváš nebo co ?"
" No.. Když je někdo u mě poprvé , tak se ho zeptám , co by chtěl dělat. Co mu vadí a co bych dělat neměl . "
" Takhle se ptáš pokaždé ?"
" No .. Jenom u těch , který příjdou poprvé , pak u těch který chodí často , tak se jich neptám , ale kdyby chtěli změnu , tak to musí říct." Přiznal jsem.
" Já bych chtěl všechno ." Zavrněl.
" Vše-všechno ?! Co všechno ?" Tohle mi ještě nikdo neřekl.
" Celé tvoje tělo , aby bylo moje. "
" A co se ti nelíbí ?"
" Všechno se mi od tebe bude líbit." Chytl mě za ruku , kterou jsem měl položenou na jeho hrudi , propletl se mnou prsty. Druhou rukou mě chytl za vlasy, sevřel je v pěsti a přitáhl si mě pro polibek. Jazykem vnikl do mých úst a začali jsme se líbat. Pomalu mě pokládal do postele. Pustil moje vlasy i mojí ruku. Sedl si na proti mně. Zvedl jsem se taky do sedu a po 4 k němu došel. Začal jsem ho líbat na krku. Pomalu jsem mu sundal sako , které jsem odhodil na zem. Pořád přisátý na jeho krku jsem mu uvolňoval kravatu , když jsem jí hodil za sakem , tak jsem mu začal sundavat košili. Rozepl jsem mu jí , ale nechal ho na něm. Svými polibky jsem se přesunul na jeho hruď. Rukou jsem mu začal rozepínat kalhoty. Napřed pásek a potom zip od kalhot. Nadzvedl se , abych mu mohl sundat kalhoty se spodním prádlem. Napřímil jsem se a pořádně si ho prohlídl. Ne , jen jeho obličej byl krásný, jeho tělo bylo překrasné. Jeho hruď, břicho , ruce , nohy byly vypracované a stoprocentně i jeho záda. Byl opravdu krásný. Lepší tělo jsem neviděl a jeho chlouba , prostě božské tělo. Chvíli jsem na něj zíral. On se na mě pobaveně koukal. Zmátořil jsem se a začal se věnovat tomu , co jsem měl v plánu. Trošku jsem se od něj vzdálil , ale jenom proto abych si mohl lehnout na břicho a měl svůj obličej v jeho klíně. Špičkou jazyka jsem objel jeho špičku penisu a následně ji skousnul. Zasténal. Dál jsem ho dráždil špičkou jazyka. Lízal jeho špičku , sjížděl po jeho celé délce. Pak jsem vzal špičku do své pusinky a začal jí sát. Sténal ještě hlasitěji a zabořil svojí ruku do mých vlasů. Začal jsem ho kouřit. Pohltil jsem celou jeho délku a začal jsem pohybovat hlavou. Dlouho to , ale tak nezůstalo. Kakashi - san si brzy začal určovat tempo svojí ruku , kterou měl v mých vlasech. Brzy potom mojí pusu zaplnilo jeho sperma, které jsem spolikal. Zvedl jsem hlavu a podíval se na něj. Měl zavřené oči a poodevřená ústa. Vydýchával se z orgasmu. Tohle bude asi pro dnešek všechno.. ale byl to omyl. Zase jsem se zvedl do kleku. Opravdu jsem se myslel , že má dost , ale neměl. Vydýchal se a pak si mě přitáhl k polibku. Tenhle byl ale mnohem vášnivější a dravější. Brzy jsem se musel odtáhnout , kvůli nedostatku kyslíku. Jeho ochablý penis se znovu začal probouzet. Jestli je Jiraiya divoch , tak tohle je král mezi divochy. Strhl ze mě moje tričko. Cáry z něj odhodil na zem. Sjel k mým bokům a stejnou vervou strhl i moje kalhoty se spodním prádlem. Taky se odtáhl , jako já předtím a měřil si mě pohledem. Začervenal jsem se. Moje chlouba už taky byla trochu aktivnější. Sedl jsem si na zadek a koukal na něj. Olízl se. Počkat .. Opravdu se teďka před chvíli olízl ?! Pak se , ale rychlostí blesku jeho ruce dostaly na moje boky a přitáhl si mě. Sehnul se k mé hrudi a začal sát mojí bradavku.
"Ngh...mn." Sténal jsem. Pak mě , ale pustil a vzal si mě a posadil do klína. Rukou mě hladil po zadečku. Potom jsem ucítil známý tlak u mého otvoru . Vnikl do mě prstem. Začal pohybovat prstem ve mně.
" Nebolí tě to ?" Zeptal se mě.
" Jsem zvyklý. " Přiznal jsem . Bylo mi trapně. Pochopeně se na mě usmál a přidal další prsty. Parkát s nima ve mně zapohyboval a pak je vyndal. Pustil mě a lehl si na postel. Dal ruce za hlavu a čekal. Věděl jsem , co mám dělat. Nadzvedl jsem se a nechal do sebe pomalu pronikat jeho penis. Jsem zvyklý na tenhle druh sexu , ale jeho velikost nebyla malá , tak jsem musel pomalu. Chvíli jsem setrval , abych si zvykl a pak se začal pohybovat. Nadzvedávat se a dosedávat . Zapřel jsem se rukou o jeho bříško. Zakláněl jsem hlavu a sténal. Po očku jsem se na něj koukal. Bavil se . Měl zavřené oči a tiše sténal. Když ucítil na sobě můj pohled otevřel oči a podíval se na mě. Jeho pohled byl tak rajcovní a ještě k tomu jak jsem se pohyboval. Nevydržel jsem to a rukou jsem se začal uspokojovat. Spokojeně mě sledoval. Pak , ale mojí rukou odstrčil a sám mě začal zpracovávat. Druhou rukou mě chytl v boku a pomáhal mi. Dlouho jsem nevydržel a udělal se do jeho ruky. On , ale ještě nebyl a tak jsem se dál pohyboval. Ruku do který jsem se udělal olízal. Pak jsem ucítil jak se udělal do mého nitra. Nadzvedl jsem se a nechal ho vystoupit ze mě. Sedl jsem si vedle něho a pak se ještě zvedl z postele a začal se oblíkat.
" Co si myslíš , že děláš ?" Chytl mě za zápěstí a stáhl mě do postele. Obajl mě a přikryl dekou.
" Co to děláš ?" Zeptal jsem se.
" Spím s tebou ?"
" To jo , ale proč ?"
" Ah .. Chápu , tohle s tebou zákazníci nedělají.. Ošukají, zaplatí a zmizí."
" Hmm... "
" Chtěl by jsi , aby jsem to tak udělal ? "
" Já nevím." Přiznal jsem.
" Ah.. Víš , že ses ptal , co bych chtěl dělat , tak tohle s tebou taky chci dělat. Spi se mnou.. Po tak skvělým sexu je to příjemné."
" Tak fajn." Zachumlal jsem se do jeho hrudi a zavřel oči. On mě pevněji sevřel ve svým objetí. Zachvíli jsem slyšel , jak oddychuje a spí. Zvedl jsem pohled a uviděl jsem , jak klidnou tvář má , když spí. Je roztomilej. Nad tím jsem se musel usmát. Zabořil jsem svůj obličej víc do jeho hrudníku a nadechl se jeho vůně, zavřel jsem oči a usnul jsem.
*********************************************
Ráno mě vzbudilo sluníčko. Zavrtěl jsem se v posteli , ale vedle mě nikdo nebyl , kdo by mě držel v náručí. Zvedl jsem se do sedu a rozhlídl jsem se po pokoji. Nikdo tady nebyl a vypadalo to tady opuštěně. Jediné , co zbylo po Kakashi - sanovi byla košile přehozená přes mě a na stole peníze. Byl tam i dopis. Stálo tam : Včerejší noc jsem si užil. Na stole jsem nechal přesnou sumu. Dej si mě na seznam stálých zákazníků , protože s tebou je to zajímavý. Doufám , že si v blízké době udělam čas na tebe. Ts... Takový kecy a jak mě pane chytrý asi najdete , když nemáte ani moje číslo ?! Ale potom jsem sjel pohledem na konec dopisu , kde ještě bylo : P.S. Neboj se o spojní. Jsem politik , najdu si tě. Líbá Kakashi. Arogantní chlápek , ale co bylo divné bylo , že za už hodně dlouhou dobu jsem si užil sex se zákazníkem. Dokonce jsem i sténal , co u mě není moc časté . Divnej ten chlápek Hatake Kakashi.
Okolo 9 ráno jsem opustil hotel , bylo mi trapně , když jsem na recepci odevzdával dva klíče od pokoje a ještě ke všemu od prezidenstkého apartmá a jednoho V.I.P pokoje , které patřili politikovi a známé doktorce. Slečna za pultem se na mě koukala , jak na lehkou děvku. Bylo mi opravdu mizerně. Za to , ale může ten zpropadený Kakashi !! Prej stálý zákazník.. Houby budou. Nic nebude a tohle si pěkně vyžere. Šel jsem rovnou domu , abych se mohl převlíct do čistého , najíst se a připravit se na dnešní zákazníky. Většinou mám tak 3 zákazníky na den , pokud si mě někdo nezaplatí na celou noc.
Došel jsem domu , najedl se a převlíkl , když jsem umýval nádobí , tak mi zrovna zacinkal mobil. Podíval jsem se na zprávu , byla od Orochimara. No to ten den dobře začíná. Úchylák. Vydal jsem se k němu domu. Svoje sexuální choutky uskutečňujě u něho doma, to skoro nikdo nedělá. Jeho dům je tmavý , slizký a velký , když si nedáte pozor snadno se ztatíte , což je v Orochimarově přítomnosti dost blbé. V jeho domě není sám a jeho "kamarádi " jsou stejně nechutní , možná míň , ale stačí to. Orochimaru je jeden z nejúchylnějších zákazníků , které mám. Není to sadista a ana masochista , ale k sexu používá různé pomůcky , které jsem v životě kdy viděl. Po hodině jsem skončil. Za jeho hodinu si účtuju ví , kvůli jeho choutkám , kdo by to taky nedělal ? Měl jsem další dvě smsky na mobilu. Dva nováčci , ale jinak nic . To bude rychlovka.
Během chodiny jsem zvládl oba dva zákazníky. První byla ještě studentka jménem Hinata , která se ani jednou nelíbala, prej jí to zaplatila kamarádka ať si užije. Místo toho na mě 5 minut koukala , když jsem byl nahý, pak na mě hodila peníze a zmizela. Druhý zákazník byl Gaara , ten během půl hodiny byl , byl to taky jen obyčejný spratej z vysoké , co se nudí ve vztahu s nějakým klukem , kde mu dělá ukeho , a tak si to vybíjí na mě a dělá ze mě ukeho. Vracel jsem se zase domu okolo 9 hodiny , ale večer. Je pravda , že jsem skončil brzo , ale šel jsem se večerního studia na vysoké. Platím si každou hodinu , i když někdy vynechám hodinu , tak se aspoň snažím napsat všechny testy a daří se mi to , i známky z nich mám vždy dobré. Chci být učitelem a konečně přestat s touhle práci. Ze začátku mě to bavilo , užívat si každý den sexu není špatný , ale omrzí to. Kdybych předtím měl na vybranou , tak bych se takhle nezačal nikdy živit, ale díky této práci si můžu dovolit to co mám a je to někdy víc než něktří normálně pracující lidé. Vylezl jsem z výtahu a zamířil k mým dveřím od bytu , ale u vchodu stál on.
" To jsi to dlouho beze mě nevydržel . " Zaprskal jsem, ten chlápek je otravný.
" Taky tě rád vidím." Usmál se a ignoroval co jsem řekl. Natáhl přede mě ruku ve ktrý měl puget s květinami.
" Co to je ?" Zeptal jsem se.
" Květiny ?"
" To vidím , ale proč je máš ?"
" Pro tebe ty hlupáčku." Usmál se tak sladce až mě z toho začaly bolet zuby.
" Hmm , děkuji." Přijal jsem je. " Proč tu jsi ?"
" Přišel jsem pro tvoje telefoní číslo a taky si nachvíli popovídat."
" Ah... Fajn , tak pojď dovnitř. Stejně pro tebe mám tvojí košili." Pustil jsem ho do bytu. Následoval mě až do obýváku , kde si sedl.
" Dáš si něco ?"
" Ne , děkuju." Dal jsem kytku do vázy a odběhl pro košili. Dal jsem mu jí , ale když jsem se k němu rukou přiblížil , tak mě za ní čapl a stáhl mě do svého klína. Obajl mě okolo pasu a pevně mě držel , abych se nevysmýkl.
" Chceš si popovídat , jo ? Zatím to tak nevypadá."
" Ale ano . Přišel jsem si pouze popovídat. Stejně nemám čas , zachvíli bych stejně musel odejít , ale chtěl jsem tě napřed vidět."
" Dobře , ale o čem by sis chtěl popovídat ?"
" Chtěl bych vědět co tě dohnalo , aby jsi dělal takovou práci. Nenapadlo tě někdy , že by jsi mohl dělat něco jiného ?"
" Napadlo a teď se to snažím i uskutečnit."
" Opravdu ?"
" Ano , chodím na noční vysokou."
" Jaký obor ?"
" Chci být učitel." Udiveně se na mě kukal.
" A proč si začal dělat takovouhle práci? "
" Protože jsem neměl na výběr. Bylo to nutné.."
" Řekni mi to." Vybízel mě a přitáhl si mě k sobě , tak abych se opřel o jeho hruď hlavou.
" Byl jsem sirotek a když jsem utekl ze sirotčince , tak jsem potřeboval nějaký peníze a kde bych mohl být."
" Kolik ti bylo , když si utekl ?"
" Osm."
" Utekl jsem a dostal jsem se k jednomu pánovi , který se o mě napřed staral , ale potom jsem pro něj musel šlapat. Jmenoval se Sarutobi Hiruzen a byl to hodný chlápek. Staral se o mě dokud mi nebylo 15 , pak jsem musel šlapat, ale jenom chvíli a zmizel jsem . Musel jsem , ale pořád šlapat , abych se udržel na živu. No a tohle je asi všechno." Skončil jsem svůj mini příběh. Chvíli mlčel , ale potom mě soucitně políbil do vlasů. Zvedl se i se mnou v klíně.
" Musím jít , ale beru si tvé číslo a znovu se setkáme. " Na rozloučenou mě políbil a pak zmizel. Asi jsem se mu znechutil , ale komu ne ? Padl jsem na gauč a celý zničený přemýšlel o celým dnu. Stočil jsem se do klubíčka a usnul.
************************************************************************
Ráno mě vzbudilo pípání mobilu. Byl to nováček. Rychle jsem udělal nezbytné věci k úpravě sebe a pak jsem vyrazil.
Podle adresy to bylo někde tady , ale nikdo tu nebyl a ještě divnější bylo to , že to bylo v dost opuštěný čtvrti. Sakra , že by mě někdo napálil. Otočil jsem se , ale v tu ránu jsem dostal ránu do zadu hlavy. Spadl jsem k zemi .
**********************************************************************************************
Někdo na mě chrstnul vodu , což mě vzbudilo. Byl jsem připoutaný rukama k trubce. V polosedu jsem byl na zemi. Tohle je dost blbý den.
" Halo ? Je tady někdo ?" Zakřičel jsem do tmy. Pak jsem uslyšel kroky. Přede mnou se objevil vysoký muž s dlouhými černými vlasy a rudými oči. Mohlo mu být tak okolo třičeti. Byl v rudým obleku a černé košili s rudou kravatou.
" Kdo jste ? A proč tu jsem ? Nic jsem neudělal , jestli chcete službu měl jste mi to říct normálně !"
" Ah.. Takže jsi opravdu děvka Umino Iruko .. " Pronesl tvrdým hlasem.
" Jo , a kdo jste vy ?"
" Uchiha Madara."


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama