Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Jak mám poznat lásku ? II. (KakaIru)

9. srpna 2015 v 23:58 | Elly - chan ^^ |  Naruto - kapitolky (yaoi)
Protože blog mi napsal , že moje povídka je moc dlouhá , tak jsem jí musela rozdělit na dvě části O.o xDDD Sakra xDD No , ale to nevadí tady máte pokračování :3

JAK MÁM POZNAT LÁSKU ? II.

Hatake Kakashi x Umino Iruka

"Uchiha Madara."
" Neznám vás , co ode mě chcete. Jestli vám zahejbal někdo se mnou , tak to není moje vina , ale vašeho partnera nebo partnerky. Je to moje práce. Musím ji dělat na obživení sebe."
" Heh, neznáš mě to je pravda , a ani mě žádný můj partner s tebou nepodvedl."
" Tak co chcete ?!"
" Iruku .. Ty jsi mi , ale ublížil. Ublíži jsi někomu koho miluju."
" Komu ?!"
" Hatake Kakashi , doufám že ho znáš."
" Kakashimu jsem nic neudělal !" Ohradil jsem se.
" Ne , to je pravda , ale já ho miluju a ty mi ho bereš."
" Beru a jak ? Jen dělám svoji práci ?"
" Děláš svoji práci ?! Neser mě!" Praštil mě do obličeje.
" On má tebe plnou hlavu ! Dokonce mi to řekl , že ten den , kdy vás potkal v hotelu vás nemůže vyhnat hlavu '!!! Nikdy neměl děvku a teď si vybere tebe a ještě k tomu jsi chlap !! Ne žena!! On je politik , co potřebuje být populární a ne aby každý věděl , že Hatake Kakashi chodí za obyčejnou děvkou , která je chlap !! A ke všemu , kdyby už měl mít něco s někým , tak bych to byl jen já , ale najednou ho okouzlí taková špína jako ty ! A on z tebe padá na prdel !" Vyřval to na mě.
" Opravdu je mi líto , co se děje , ale je to moje práce s ním spát , když zaplatí a abych něco řekl , tak platí hodně , takže jsem spokojený a váš výliv srdéčka mě opravdu zaujal , ale já s Kakashim nic jiného než pracovní vztah nemám !" Odsekl jsem mu.
" Heh.. Takže , když jsem řekl jméno Kakashiho , tak jsi lehce zrudnul. Nemyslím si , že to bude jen pracovní vztah !"
" Co-?! To není pravda !!! "
" Nebo nevíš ty kuře , co znamená láska ?! Nebo jak ji poznat , protože jsi už zblbý sexem ?!" Zarazil jsem se. Měl pravdu.. Co je to láska a jak jí mám poznat ?! Udiveně se na mě podíval a pak se začal smát.
" Takže je to pravda ! Bože ! No to nevadí. Zařídím , aby jsi se mu nikdy nemohl podívat do tváře!!" Vysvlékl mě z kalhot a sundal ze sebe kalhoty. Vzal moje nohy a dal jsi je na ramena. Přirazil do mě a ani si mě nepřipravil. Pálelo to a já vykřikl. Na takový sex jsem nebyl zrovna zvyklý , to byla jedna moje podmínka. Musí mě připravit. Tvrdě do mě přirážel. Drásal můj vnitřek. Cítíl jsem , jak všude teče krev. Drtil jsem zubama svůj ret. Udělal se do mě a vystoupil ze mě. Rozepl pouta.
" Ještě se přiblížíš ke Kakashimu a zvopakujem si to a věř , že jsem se dneska ještě krotil. " Otřel si ptáka od krve a zapl kalhoty. Zmizel pryč. Začal jsem brečet . Nikdo mi tohle ještě neudělal. Chtěl jsem se zvednout , ale krev ze mě ještě vytékala. Nejspíš mě natrhl. Vzal jsem do ruky telefon. Vytočil jsem Tsunadenino číslo.
" Tsunade - san potřebuju pomoc..."
*************************************************************************************************************************************
Tsunade zašila můj natrhlý sval. Vyhodila krvavé kapesníčky a nechala mě odpočívat. Dala mi taky něco na bolest. Ležel jsme doma na břiše na gauči.
" Ten , kdo ti to udělal byl magor." Pronesla nasraně , když mě tam našla, tak mě malém zabila. Pak chtěla taky zabít toho kdo mi to udělal.
" Nechceš mi to říct ?!" Nadechl jsem se a začal vyprávět , to co se stalo od toho dne , když odešla z pokoje v hotelu. Skončil jsem.
" Miluješ Kakashiho ?" Zeptala jsem se.
" Já.. Nevím co zamená milovat.. " Přiznal jsem . Dostal jsem ránu do zad.
" Poradím ti. Buší ti srdce , když s ním si ?"
" Ano."
" Užíváš si sex s ním ?"
" Ano."
" Líbí se ti být v jeho přítomnosti ?"
" Ano."
" Stýská se ti po něm ?"
" Ano."
" Tak to ty debile znamená , že ho miluješ a měl by jsi mu to říct , když tě taky miluje !!" Uhodila mě znova do zad.
" Ale .. Ten Madara. On mě zabije a co když bdue vyhrožovat s tím co jsem dělal s Kakashim a bude ho chtít potopit ?" Podíval jsem se na ní , ale ona byla v mém mobilu.
" Co to děláš ?!"
" Hledám jeho číslo , ale ty ho nemáš !"
" Ne , nemám a nech toho!!"
" Proč ho nemáš ?!"
" Protože on má moje a to stačí '!"
" Ne ,nestačí !"
" Ale jo !"
" Ne !"
" Jo!" Mezitím jak jsme se hádali , tak mi zazvonil mobil. I když jsem po něm vystřelil , jako blesk , díky mému stavu jsem nebyl tak rychlý jako ona. Dala ho dál ode mě , abych neměl šanci jí ho vzít a podívala se na displej. Okamžitě se jí rozzářily oči , jako dítěti , co vidí pod stromečkem hromadu dárků jenom pro něj. Rychle přelítla text očima a pak začala zuřivě ťukat do displeje.
" Hej ! Co si myslíš , že děláš ?! Kdo mi to píše a proč sakra sis to přečetla a ještě ke všemu mu odepisuješ !!" Jen se zachichotala , jako děcko. Jestli jsem si někdy myslel , že její manžel je divnej úchylák, tak to beru zpět !! Ona je královna úchyláků !!!
" Ah.. Ty jsi takový štístkař! Tvů Romeo ti napsal !! " Culila se tak , že jsem se bál , aby jí nepraskla tvář z toho úsměvu. Zacukalo mi obočí.
" A co píše ?!"
" Ahoj. Dneska mám celý večer čas , tak co kdybych se zastavil a udělali jsem si krásný večer ? Kakashi ." Recitovala mi to , ale moc to prožívala.
" Hmm.. POČKAT !! Ty jsi mu na to odpověděla !! Co si napsala?!" Zděsil jsem se.
" No , že to zní skvěle a že ať se staví , že ho budeš čekat."
" ZBLÁZNILA SES ?! TO TI TY KOZY PŘEKAZILY PRŮCHOD KRVE DO MOZKU ?!"
" Ts.. Z lékařského hlediska to není možné !! "
" SERU TI NA LÉKAŘSKÉ HLEDISKO ! Ty jsi předtím neslyšela , co ti povídám ?! Co mu může ten Madara udělat ? A já si taky nechci zopakovat , to co se mi dneska stalo !! Podívej jak jsem dopadl ?! A to rozhdoně před ním nezatajím ! Už vidím , jak zatajím , že mám natrhlou prdel , když se ani postavit nemůžu !" Vychrlil jsem na ní.
" Tss... Tak mu všechno jako mě řekneš a ještě přidáš , to že ho miluješ a bude to okey." Pronesla to tak v klidu , jako kdyby to bylo normální , ale tohle normální není !!
" Nechci radši vědět , jak jste se seznámili s Jiraiyou..."
" Odkud znáš jméno mého manžela ?!"
" Ah ! Ty jo !! Kdy má přijít Kakashi ?! Neměla by jsi jít Tsuno ?!" Rychle jsem to zakecal.
" Oh .. Jsem ráda , že to nakonec bereš. Mno , máš pravdu musím jít. Zachvíli tu bude. Tak ahoj Iruko . " Zvedla se a začala se vzdalovat. Zakecal jsem to.. díky bohu.
" Eh.. Tsunade .. Um ... Děkuji." Začervenal jsem se. Rozhodně nebylo příjemné , že mi musela zašívat zadek.
" Za nic ! Od čeho jsem ti asi dávala ten telefon , ty debile ! Uzdrav se a buď s Kakashim jinak si tě najdu a dopadneš jako Madara , pokud se s ním někdy potkát , tak z toho zmetka vymlátím duši , tak nechtěj abys dopadl jako on !" Zavyhrožovala , úsmala se a zmizela. Bože.. Jestli nespáchám sebevraždu , tak mě zabije Madara. Opatrně jsem se zvedl. To docela šlo , ale najednou jsem ztratil rovnováhu a spadl na gauč , na zadek. Vykřikl jsem. Tohle není dobrý. Rychle jsem se zvedl. Nesmím sedět , jinak umřu , ale to bude těžký jestli tu bude Kakashi a jestli bude chtít dělat dneska něco víc , tak by si těch stehů nevšiml jenom slepý , vlastně k tomu oči ani nepotřebuje, stačí to cítit. Když jsem přemýšlel , jak mojí situaci vyřešit , tak zazvonil zvonek. Jak špatné načasování má ten chlap. Jako namrdaný kačer(O.o ) jsem došel ke dveřím . Nová poznámka , musím ho nechat jít prvního , jinak si všimne jak jdu... Podíval jsem se do kukátka. Opravdu to byl on a já doufal , že to byla Tsunade , že si něco zapomněla a pak by přišla smska , že to musel zrušit. To by bylo boží , ale dnešek se mi nějak nevede podle mých představ. Otevřel jsem dveře a co nejmile se usmál.
" Ahoj , pojď dál." On mi úsměv oplatil , asi jsem to zahrál dobře , za tohle bych zasloužil oskara , protože když vás polí prdel , tak hrozně jako mě , tak takhle se usmát je rekord hodný oskara.
" Stýskalo se mi ." Překročil práh dveří , zabouchl je a natiskl se na mě svým tělem. Políbil mě na čelo. Moje srdce teď zrovna bušilo , tak rychle , že jsem si připadal jako kolibřík. Zrudnul jsem. Asi je to opravdu láska , jak říkala Tsunade , ale co když jí Kakashi nebude opětovat a pošle mě někam.. Co když jsem pro něj jenom děvka ? Co když tohle podnikám zbytečně a pak ještě ke všemu zbytečně naseru toho magora Madaru ?
" Mně se taky stýskalo." Pronesl jsem. Jeho ruce sjely z mých zad na můj zadek a jemně ho stisknul. Málem jsem vykřikl , ale na poslední chvíli jsem se kousnul do jazyku. Bylo to hezké gesto , ale pro mě v tuhle dobu nebylo znova nejlepší. Chytl mě za ruku a vydal se se mnou do obýváku. Snažil jsem se s ním udržet krok , ale bylo to opravdu těžké. Když došel do obýváku , tak pustil mojí ruku , posadil se a poklepal na svoje nohy , abych si na ně sednul.
" Já radši posadím." Doufal jsem, že to vezme , ale nevzal.
" Nemel hlouposti a sedni si." Stáhl mě do jeho klína a donutil si mě sednou mu do něj. Sykl jsem a snažil se nadzvednout , ale jeho ruce mě držely v pase a nehodlaly mě pustit. Zatl jsem zuby a doufal že bolest poleví , ale naopak , spíše ještě víc sílila. Začal jsem se v jeho klíně kroutit a po tvářích mi utekla jedna nebo dvě nezbedné slzy.
" Děje se něco Iruko ? Stalo se něco?" Zeptal se mě starostlivě a polevil stiskl , ale nepustil mě.
" N-ne to je do-dobré." Snažil jsem se mu to říct , aniž bych nevykřikl.
" Opravdu nepřipadáš mi tak." Konečně mě sundal z klína. Mohl jsem si lehnout na gauč , i když to bylo na záda , bylo to pořád lepší než na něm sedět.
" Přinesu ti něco k pití ano ?" Kývl jsem hlavou. Odešel do kuchyně. Přišel s pitím v ruce , ale jeho výraz byl ještě starostlivější a zamračenější.
" Iruko , co dělají v tvém koši ty krvavé kapesníky ?"
" Ah.. Jen jsem se řízl ."
" Fakt ? A na to si potřeboval 50 kapesníku , které jsou jen tak mimochodem úplně nasáklé krví , jako ty doktorské rukavice , co tam byly taky a ještě ke všemu na tvých rukou nevidím říznutí." Měřil si mě pohledem. Něco tušil.
" Co se ti stalo ? Řekni mi to .."
" Nic. Všechno je v pořádku." Lhát mu mě bolelo , ale nic jiného mi nezbylo.. Asi jsem moc velkej srab na to abych se mu vyznal... Tsunade mě zabije a Madara taky , teda ten mě nejspíš ojede, ale to je jedno. Chvíli mlčel , nejspíš přemýšlí. Pak se mu vyjasnili vrásky na čele.
" Iruku , takže když ti nic není , nevadilo by ti kdyby jsme se trochu pomazlili?" Sakra... A je to tady .. Nevím jestli už tuší , že mám něco se zadkem a nebo to prostě nechal bejt.. ne , počkat.. on to tuší a důkazem je ten jeho samolibý úsměv na jeho tváři.
" Klidně.. " Pronesl jsem , snažil jsem se na sobě nedát znát , že to byla ta další věc po sednutí , které jsem se chtěl vyhnout. Vlezl si na mě a začal mi rozepínat kalhoty. Tuší to !!!! Sundal je ze mě a pak za nima následovaly trenýrky , na kterých byla troška krve ... Lepší to snad být ani nemůže.. Jestli to předtím tušil , tak teď to ví na 100%..! Roztáhl mi od sebe nohy a začal mě líbat. Pořád hraje tu hru.. Jedním prstem se otřel o můj vstup , ale hned ucítil stehy. Přestal , posadil se a koukal z okna.
" Zlobíš se .. ?"
" Ne.. Jen je mi líto , že jsi mi to neřekl.. Kdybych byl prase , tak víš že bych ti mohl ublížit?"
" Já vím.. Je mi to líto.." Další neposlušné slzy se začaly kutálet po mé tváři. Rychle jsem je setřel.
" Muselo být bolestivé , když jsi na mě seděl.." Došlo mu.
" Nebylo to tak hrozný." Zalhal jsem.
" Myslel jsem , když si mi odepsal, že by jsi se mi třeba chtěl svěřit , ale já to z tebe musel takovýhlem způsobem dostat." Povzdychl si.
" Já ti vlastně neodepsal.. to byla Tsunade .. "
" Kdo je Tsunade ?!"
" No .. Ona je doktorka , takže mě ošetřila."
" Počkat !! Myslíš tu Senju Tsunade ? Ona je jedna z nejlepších doktorů na světě !"
" Jo, já vím."
" Ona je tvůj zákazník.. ?"
" Jo .. " Usmál se , ale hned ho to přešlo.
" Kdo ti to udělal a proč ? Měl to ten hnusák tak rád nebo co ? Proč si se nebránil .. ?"
" Nemohl jsem ! Byl jsem připoutaný a nebyl to můj zákazník.. "
" Takže nějaký prase tě svázalo a znásilnilo jen tak mi chceš říct ?! Kde proboha ?"
" Ve dračí čtvrti.."
" Proč si tam proboha chodil ?! To je jedna z nejhorších čtvrtí !"
" No .. On mi napsal , jako zákazník , ale když jsem tam přišel , tak jsem zjistil , že to bylo jenom aby mě vylákal.."
" Zeptám se znova .. KDO?! "
" To je jedno !"
" Ne , není. "Chytl mě za ruku a vytáhl mě do sedu. Tlumeně jsem vykřikl. Okamžitě mu došlo , co udělal. Rychle mě chytl za pas a vytáhl mě do kolen.
" Promiň.. "
" To je dobrý.. " Vydechl jsem bolestivě.
" Jak bych ti mohl udělat pohodlí ?" Vzal jsem polštář a dal mu ho na klín. Lehl jsem si na něj , tak abych ležel na břiše a hlavu měl v jeho klíně.
" Tak , kdo to byl ?"
" Říkal jsem , že to je jedno.. "
" Ne , není... Iruku .. mě na tobě záleží.. Chci vědět , kdo ti to udělal , aby za to mohl pykat. Já se postarám o to , aby z basy nevylezl minimálně 10 let! "
" To je právě ten důvod.. Ty ..mě máš rád.. A -"
" Nemám tě rád ! Já tě miluju !" Začal jsem brečet. Je to ještě horší než kdyby řekl , že mě nemiluje..
" To je ten problém.. "
" Iruku .. Ty mě miluješ taky , že ?"
" Hmm-"
" No vidíš!! "
" To , ale stejně problém.. "
" Proč ?!"
" Protože ten kdo mi to udělal tě taky miluje a říkal , že když u tebe budu tak se mi to stane znova a ještě on věděl , že jsi se mnou .. Určitě ti začně vyhrožovat mnou a pokazíti to kariéru.."
" Ne .. Nic takového se nestane a teď mi řekni kdo !"
" Říkal , že se jmenuje Uchiha Madara.." Ztuhl... Chvíli mlčel.. Teda až moc dlouhou chvíli.
" Kakashi ?" Zvedl jsem svůj uslzený pohled. Ten chlap , co byl simpatický a milý byl pryč , teď tam byla čistá nenávist a zuřivost.
" Eh .. Kakashi ?" Sundal mojí hlavu z jeho klína a zvedl se.
" Hned jsem zpátky , ty lež a odpočívej.. "
" Ne ! Co jdeš dělat ?! Stejně , když ho nahlásíš , tak to bude všem jedno , protože jsem obyčejná děvka.. Znám tolik případů , co to měly stejně a nikdo to neřešil jenom se jim vysmáli."
" Já ho , ale nejdu nahlásit. Já ho jdu zabít." Bouchl dveřma a byl pryč.. Měl bych zavolat policii , ale na co ? Mám nahlásti Madaru a nebo jim zavolat za podezření , že se někde stane vražda.. Kakashi.... Ty IDIOTE !
***************************************************************************************************************
Ještě spí ?! Jak je vůbec možné , že ještě spí ??! Nabroušeně jsem se vydal do ložnice.. Už jsem ho budil před půl hodinou.... To si vypije. Ach.. Asi bych měl objasnit svojí situaci.. No potom , co Kakashi šel zabít Madaru , tak se stalo hodně věcí. Za prvé teď s Kakashim chodím a i žiju v jeho mega domě. Kakashi naneštěstí nepřišel o post politika , i když měl hodně na háku. Kdyby se za něj nepřemluvil Jiraiya , který je taky vysoce postavený v politice , tak by ho vyhodili.. Ale naneštěstí Tsunade uhodila na manžela a Kakashi vyvázl jen s podmínkou , protože když došel za Madarou , tak se pak Madara léčil 3 měsíce v nemocnici.. Podle všeho Kakashi na vysoký chodil na box.. Madara je teď ve vězení a odpykává si svůj 5 letý trest. Taky jsem skončil se šlapaním a věnuju se teď plně vysoké škole.. Brzy ze mě asi bude opravdu učitel. Jsem rád , že to takhle dopadlo.. Ale když teď žiji s Kakashi zjistil jsem spoustu jeho nedokonalostí.. Třeba to ŽE NEVSTÁVÁ! Vyrazil jsem dveře do ložnice. Tišše oddechoval a spinkal , jak malej Jarda.
" Kakashi - sama zvednete tu svojí prdel dneska z postele a nebo budete spát celý den?!"
" Spát.. "
" Jsi hroznej , víš to doufám ?" Zachumlal se ještě víc do polštáře. Ten bastard ! Zval jsem deku a odhodil jí na zem. Nepřekvapilo mě že spí nahý. Sehnul jsem se k němu a jemně s ní zatřasl.
" Vstávej ! Neznamená , že když máš volno , tak budeš celý den v posteli."
" Vrať mi deku je tu zimáá . " Zakňučel.
" Ne ! Vylez z postele a bude ti teplo !!" Odsekl jsem mu. Lenoch jeden. Zamručel a natáhl se pro mě. Jen tak , tak jsem stačil uskočit. Rozhodně by nebyl dobrý nápad , kdyby mě chytil , to by z té postele nevylezl stoprocentně. Otočil jsem se k odchodu. Počkej , přinesu kýbl s ledovou vodou a uvidím , jak dlouho zůstaneš v posteli, ale když jsem se otočil nečekal jsem , že se vymrští z postele a chytne mě okolo pasu. Stáhl mě sebou na postel.
" Heh.. Co to děláš ?!" Snažil jsem se vymanit z jeho objetí.
" No když nebudu mít deku , tak se musím zahřát jinak , ne ?" Zašeptal mi do ucha , které následně skousnul.
" Ne jen , že nechceš vstávat, ale ještě jsi drzej !" Začal jsem sebou cukat , ale nešlo se mi vymanit z jeho obejtí.
" Jestli nemáme v posteli baterku , tak opravdu nechci vědět co mě tlačí do zad." Na to se jen zasmál. Prevít jeden.
" Dávám ti desset minut , ale potom vylezeš z postele , jasný ?!" Nabídl jsem mu , protože jinak bych ho z té postele nedostal.
" Beru." Vmžiku jsem se ocitl pod ním.Zalehl mě svým tělem , ale držel se , aby na mě nebyl celou váhou. Jemně se otřel o moje rty a pak je spojil ve vášnivý polibek. Stejně jako předtím , když se otřel rty o ty mé , tak se otřel svým rozkrokem o můj. Zasténal jsem , i když jsem byl oblečený , tak stejně jsem to cítil hodně intenzivě. Naše jazyky mezi sebou válčili o nadvládu , ale bylo jasné že Kakashi vyhraje. Jeho ruka sjela na můj hrudník a začal rozepínat mojí košili , kterou pak odhodil na zem. Rukou kterou mě předtím vysvlékl z košile teď přemístil k mým kalhotům , které ze mě taky sundal.
" He...tady je někdo na ostro." Rukou mě začal dráždit. Rozpojil náš polibek a začal mě líbat od krů pořád níž. Zastavil se na mým podbřišku. Roztáhl mi nohy a jedním prstem do mě vniknul. Zasténal jsem. Moje zranění se už dávno zahojilo , ale místo které bylo poraněné , bylo hodně citlivé a Kakashi to moc dobře věděl. Pohyboval ve mě prstem.
" Prej 10 minut. Sám tady přirážíš proti mýmu prstu a říkáš mi , že to necháme být až bude po 10 minutách ?" Zamumlal do mýho podbřišku.
" Buď tich-ticho." Podařilo se mi říct. Zasmál se a vyndal jeho prst , místo něho ho nahradil jeho jazyk.
" Kakashi .. to ne." Zakňučel jsem. Zabořil jsem svoje ruce do jeho vlasů a sanžil se ho odtáhnout. Kakashi si mě ale silněii přitiskl k sobě a nenechal mě ho odtáhnout.
" Kakashi..." Sténal jsem. Nechal toho a otřel se o můj otvor svým penisem , pak pomalu začal pronikat dovnitř. Od té doby , co se mi to stalo, tak byl hodně opatrný , i když jsem mu říkal že nemusí. Kakashi se ve mně začal pohybovat. Byl na mě , ale dneska zlý. Ze začátku do mě přirážel pomalu , ale pak zase rychle. Našel moje slastné místečko a začal do něj narážet , ale potom do mě přirážel , tak aby se záměrně vyhnul onu místečku.
" Ty mě mu-mučíš Kakashi." Zasténal jsem. Začal do mě přirážet tvrději a narážel do mého místečka. Dlouho jsem nevydržel a potříštil nás mým spermatem. Kakashimu dlouhou netrvalo a taky se udělal. Vystoupil ze mě a lehl si vedle mě.
" Prej 10 minut." Zasmál se. Pleskl jsem ho přes hrudník.
" Ticho tam." Zamručel jsem. Teď už z postele asi nevylezem...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 10. srpna 2015 v 1:39 | Reagovat

Teda! Kakashi, ty se nezdas! :D namrdanej kacer XDXD ty me jako chces zabit?!?? *skoro se zadusila smichy* na tyhle dva jsem jeste nic necetla, nejak se mi k sobe ehodili...no :D zmenilas muj nazor ^_^  tidleti k sobe patri! *poslintala si polstar* ;D

2 Elly - chan Elly - chan | 10. srpna 2015 v 9:06 | Reagovat

[1]: xDD Jsem ráda , že jsem tě nakazila IruKakakovským syndromem xDD

3 Petrika Petrika | Web | 13. srpna 2015 v 1:48 | Reagovat

Kvôli takýmto blogom si zachvíľu tento žáner asi obľúbim :D na začiatku ma napadlo hneď, že "Pretty Woman" :D aj som sa posmiala, teda, ža na tú natrhnutú prdel, to bolo celkom drastické :/ inak, vyderená poviedka :]

4 Petrika Petrika | Web | 13. srpna 2015 v 1:48 | Reagovat

**vydarená

5 Elly - chan Elly - chan | 13. srpna 2015 v 10:01 | Reagovat

[3]: Děkuju :3 Trošku to Iruka odnesl mno :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama