Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Další lekce ( InoTsunaSakuShizu) PRO TOMÁŠE L.

30. srpna 2015 v 12:37 | Elly - chan ^^ |  Na přání
Další povídka pro Tomáše L. Slíbila jsem pokračování na yuri. Bude to hodně krátké a hlavně o sexu , tak se nezlob te , že nic moc příběh. .)

DALŠÍ LEKCE

Yamanaka Ino x Senju Tsunade

Yamanaka Ino x Shizune

Yamanaka Ino x Haruno Sakura


Další rok uplynul jako voda. V lékařském jutsu už jsem mnohem lepší a taky díky tomu už ovládám lépe techniky mého klanu. Otec mě furt chválí. Jsem opravdu pyšná! A to díky Tsunade - sama , která mě tohle všechno naučila a nejen to. Díky jejím lekcím si připadám víc jako žena. Každou neděli se sejdeme a dáváme si "lekci". Jsem tak šťastná , protože poslední dobou se mi hrozně líbí Sai a teď když okolo něj projdu mě pozdraví a řekne mi krásko , což je pro mě velká lichotka a nejen on i Shikamaru , Choji a Asuma si toho všimli , za co jsem fakt ráda. Na Sasukeho jsem úplně zapomněla. Přenechám ho Sakuře , která taky chodí na lekce. Teď zrovna z ní jdu. Usmívám se na celou konohu. Shizune už to nějak přetrpěla chudinka , ale což musí si zvyknout , že já se Sakurou tam k Tsunade - sama budeme ještě dlouho chodit. To mi připomíná , že mám jít dneska do květinářství. Úplně jsem zapomněla , že mám službu.
********************************************************************************************
" Ahoj Shikamaru , Choji .. Uvidíme se zítra na misi. Povězte to i Asumovi - sensei." Zamávala jsem jim na rozloučenou.
" Jasně Ino. " Řekli zborově a zmizeli. Ještě 10 minut do zavíračky. Naštěstí mi dneska dělali společnost a i jsem zahlídla Saie , který šel s kapitánem Yamatem na sraz s týmem. To znamená , že tu asi nebude , a ani Sakura. Takže je Tsunade - sama jenom moje. Vyběhla jsem z květinářství. Konečně domu. Procházela jsem uličkami Konohy , když najednou jsem zahlídla Sakura ?! To není možné.. Sakura má být se svým týmem na srazu !! Přece jsem dneska viděla kapitána Yamata a Saie !! Vydala jsem se teda k růžovlásce.
" Ahoj Ino."
" Ahoj Sakuro.."
" Děje se něco ? Tváříš se divně .."
" Ne .. Jen .. Nemáš být dneska náhodou na misi ?"
" Na misi ? O tom nic nevím.."
" Ah.. Já jen , že jsem viděla Saie a kapitána Yamata , jak spolu někam šli."
" Hmm .. To je možné .. Naruto , Sai , kapitán Yamato a Kakashi - sensei dneska šli do lázní.. Já jsem měla jít taky , ale jako jediná dívka by jsem se nudila , tak jsem to zrušila."
" Ah..Tak ahoj." Rozloučila jsem se.
" Ino ! Tak víš co ? Nepůjdeme přece jenom do lázní ? Půjdeme spolu , ne ?" Rychle na mě zavolala , když jsem byla na odchodu.
" Hmm.... To je dobrý nápad !" Souhlasila jsem a tak jsme se vydaly.
***************************************************************************************************
" Ino ?" Prolomila ticho Sakura , když už jsme byly v lázních.
" Co ?"
" Ty máš ráda Saie , že ?" Zrudnula jsem a ponořila se víc do vody.
" N-no.. Jako .. Jo.. " Přiznala jsem.
" To je dobře.. Saiovi se taky líbíš."
" OPRAVDU ?" Vylítla jsem z vody.
" Jojo .. A tiše , nebo tě uslyší a už mi nikdy nic neřekne." Uklidnila jsem se.
" To je skvělé. " Zašvitořila jsem. " A co ty a Sasuke?" Nadhodila jsem téma , ale hned jsem toho litovala , protože Sakura posmutněla.
" Promiň.."
" To nevadí.. No Sasukeho jsme už neviděli 3 roky .. Takže nevím, co dělá , ale doufám , že je v pořádku. Ale neboj Ino , my s Narutem ho jednou najdeme a přivedeme zpět a nebo on sám příjde , až splní to kvůli čemu odešel , i když je to špatný co udělal , tak já ho rozhodně nikdy nezavrhnu , ani Naruto a myslím si , že ani Kakashi - sensei."
" Takže ho pořád miluješ ?"
" Ano ... Vždycky ho budu milovat , i kdyby to bylo jednostrané , já ho miluju a nikdy nepřestanu. A co ty Ino ? Taky si ho milovala , ne ? Vždycky jsme kvůli němu soupeřily .. " Zasmála se , je pravda že dříve , když jsme kvůli Sasukemu soupeřily, tak jsme byly akorát tak pro smích .. Ale to už je dávno.
" Já ho milovala, ale byla to taková ta dětská láska, která omrzí .. To jsem si , ale uvědomila pozdě Sakuro. Kvůli němu jsme se furt hádaly a to mě teď mrzí , že nemáme tak dobrý vztah díky němu. Teď už mě Sasuke nezajímá .. Sai no .. Sai je Sai a zdá se mi , že i když je chladný , tak je míň jako Sasuke." Přiznala jsem.
" To je pravda .. Dost jsme se nahádaly kvůli Sasukemu a každá chtěla být nejlepší pro něj , ale teď máš Saie , tak buď pro něj ty nejlepší a já se budu snažit to samé udělat pro Sasukeho." Na to jsme se mohly obě dvě schodnout. Aspoň , že tak.. Možná ještě , když už nechci Sasukeho , tak by se náš vztah se Sakurou mohl vylepšit. Přiblížila jsem se k ní a políbila jí. Odtáhla se.
" Ino ? Co to vyvádíš ?!"
" Zlepšuju náš vztah." Znova jsem jí políbila a tentokrát si to nechala líbit. Svojí rukou jsem jí začala dráždit jedno prso. Zasténala. Svoje polibky jsem přemístila na její krk a jemně sála její kůži na něm. Někdy jsem jemně skousnula. Sakura zakláněla hlavu a sténala. Svojí rukou jsem sjela k jejímu klínu a začala jí dráždit.Sakura mi to oplatila stejně. Její ruku se také přesunula k mýmu klínu , kde mě taky začala dráždit. Znovu jsme se začaly líbat. Zachvíli jsme se obě dostaly do slastného konce.
****************************************************************************************
" Ahoj !" Rozloučila jsem se Sakurou a jejím týmem. Už je opravdu pozdě, měla bych jít domů .
Druhý den ráno bylo opravdu hezky. Otevřela jsem okno u svého pokoje a vykoukla ven. Na parapetu voněly karafiáty. Miluju tu vůni. Dneska bych mohla jít za Tsunade - sama. Je krásně a já mám chuť na "lekci". Oblíkla jsem se a dorazila dolů do kuchyně. Byla tam otec.
" Ah.. Ino , dobré ráno." Pozdravil mě z vesela.
" Dobré ráno tati." Políbila jsem ho na tvář. Vyrazila jsem k dveřím.
" Ty si nedáš snídani ?"
" Nene , pospíchám , ale neboj dneska budu mít službu v květinářství." S tím jsem se rozloučila a vyrazila k sídle Hokageho. Každýho jsem zdravila cestou k Tsunade - sama.
" Ino." Ozvalo se za mnou.
" Ah, Saii. DObré ránko." Pozdravila jsem Saie , který se za mnou ocitl jako duch.
" Dobré.. Kam jdeš takhle brzo ráno ?"
" K Tsunade - sama."
" Opravdu ? Takhle brzo k Tsunade - sama a dobrovolně ? Co od ní potřebuješ ?" Udivil se.
" Ale , dneska s ní mám lekci."
" Aha, takže lekce lékařského jutsu , nebo soustředění chakry ?"
" Eh.. Soustředění." Zalhala jsem , ale bude to tak lepší , i Tsunade - sama říkala , že by bylo lepší kdyby jsme to nikomu neřekly lidi by to asi nepochopili.
" Tak to tě nebudu zdržovat´, pilně trénuj , ale rád bych se tě zeptal jestli by jsi večer nešla třeba na ramen?"
" To by bylo skvělé !!! Ale po lekci musím do květinářství , takže.."
" Já počkám , třeba bych ti mohl i pomoct." Mrknul na mě a zmizel stejně , jako se objevil. SUPER ! Sai mě pozval na rande !! Hell yeah !! Sakuro ! Půjdu dřív na rande než ty se Sasukem ! Sakra .. už zase s ní soupeřím ,ale tohle mezi námi bude asi dlouho, to soupeření jen tak nezmizí. Rychlým krokem jsem se vydala do sídla.
Zaklepala jsem na dveře , ale nic se neozvalo , že by Tsunade - sama zase usnula ?! Otevřela jsem dveře , ale jediný kdo tam spal byl TonTon , který byl na stole , ale po Tsunade - sama tam nebylo ani vidu.
" Ehm .. Shizune - san ? Nevíš , kde je Tsunade - sama ?" Zeptala jsem se Shizune , která zrovna okolo mě procházela.
" Oh Ino , Tsunade - sama je na sešlosti s Kazekagem , vrátí se až asi za hodinu , ale nevím jestli půjde rovnou sem. Možná půjde do baru .. Znáš ji , ne ?" Hm. Shizune - san má pravdu.
" Tak jí dejte vědět , že jsem tu byla." Řekla jsem smutně, budu muset to říct i Sakuře , aby sem nešla zbytečně.
" Kam jdeš Ino ?" Zeptala se mě.
" Jdu najít Sakuru a říct jí , ať nechodí na lekci."
" Ale Sakura tady není. Ráno než Tsunade - sama odjela si u ní vyžádali povolení na hledání Sasukeho , takže jsou mimo Konohu a vrátí se za 3 dny."
" Ale já dneska ráno potkala Saie !"
" Ano , to povolení bylo pro Kakashiho , Naruta , Sakuru a Yamata. On by ani Yamato neměl jít , ale díky tomu že Naruto je jinchuuriki tak tam potřebují Yamata na potlačení Kyuubiho síly." Vysvětlila Shizune .. Takže jsem tu sama .. A to jsem si chtěla užít a Sakura ani Tsunade tady není.. Co si počnu ??! Pak můj pohled upotala Shizune , která se právě nad kláněla pro papíry a její kimono odhalilo její prsa. Hmm... Stoupla jsem si za Shizune a vzala ji kolem boků. Přitáhla jsem si ji k tělu a políbila ji na krk.
"I-Ino , co to děláš ?" Zeptala se vyděšeně , jak roztomilé a to miluje Tsunade - sama .. Taková škoda.. Jestli se u ní bude chovat stejně , tak s ní nic mít nebude , ona nemá ráda stydlivé , takže já a Sakura jsme v pohodě , i kdy před Sasukem jsme se vždycky styděly , ale to protože jsme ho moc milovaly , ale Shizune mě nemiluje a stejně se stydí , to je špatné.
" Shizune - san , jestli se budete takhle stydět , tak vás Tsunade - sama nebude mít nikdy ráda , tak jako vy máte ji." Zašeptala jsem a olízla jí ucho.
" J-jak to víš ?!" Celá se třásla.
" To ví každý , Shizune - san." Začala jsem jí líbat na krku. Rukama jsem sjela do jejího klína a začala ji dráždit. Vzdychala a vybízela se proti mým prstům. Jak rozkošné. Vysunula jsem z ní prsty a otočila ji proti mně. Položila jsem ji na stůl a vysvlékla z ní kalhotky. Lehla jsem si hrudí na stůl a jazykem jsem začala dráždit Shizune. Sténala. Dlouho nevydržela a udělala se. Postavila jsem se a koukala na Shizune , která na stole vydýchávala svůj orgasmus , dovolila bych si říct , že i její první. Usmála jsem se nad tím , že jsem ji pokořila ještě před tím než sama Tsunade - sama. Dobře vím , že na ní má můj mistr zálusk , teď ale bude šílet , až to zjistí , ale to nevadí. Usmála jsem se a vyběhla z budovy, už se stmívalo a začínaly být zima , asi jsem otci neměla říkat , že stihnu směnu v květinářství , ale nejspíš bych tam měla skočit. Cestou jsem míjela jednu hospodu , kde to už pěkně žilo , když jsem šla blíž u okna uslyšela jsem : " Tsunade - sama vy jste , ale divoška." Zasmála se nějaká žena. Cože ?! Tsunade- sama se už vrátila a místo lekce , tak radši šla do hospody se pobavit s nějakou servírkou ?! Je stejná jako muži. Naštvaná a vytočená jsem úplně zapomněla na kytky a vyrazila jsem do hospody. Vrthla jsem do soukromého boxu , odkud se ozíval hlas Tsunade - sama. Vrthla jsem tam zrovna , když ji ošáhavala.
" Ehmm." Obě dvě se na mě otočily.
"Omlouvám se , já už půjdu."Vypískla servrka a utíkala celá rudá pryč. Tsunade - sama se na mě s úšklebem na tváři koukala.
" Ale copak , copak snad nežárlíš Ino." Zasmála se opilecky, už nějaký promile v sobě měla.
" Nežárlím , ale dneska jste tak trošku zapomněla na mojí a Sakuřinou lekci , kterou jste ještě nikdy nevynechala." Zprskala jsem na ní.
" Tss... Tak jsem na to zapomněla. " Zamumlala." Ale jestli chceš , tady máme soukromí a lekce jinde než v mý kanceláři by nebyla od věci."Nabídla mi. Chvíli jsem váhala. Bylo tu plno lidí z naší vesnice , kteří mě znali , takže kdyby mě s Tsunade - sama nachytali , tak by to nebylo dobré , ale zase na druhou stranu to mohlo být zajímavé. Pochvíli uvožováni jsem se vydala k ní a sedla si jí na klín.
" Hodná holka." A začala mě líbat. Rukama slídila po mém těle. Chvíle mazlení a už jsem ležela na stole bez kalhotek , jako Shizune- san. Tsunade - sama mě začala dráždit jazykem , jako já Shizune - san , jaká nostalgie , ale pravdou je , že co umí s jazýčkem Tsunade - sama , tak to já fakt neumí. Zatínala jsem prsty do jejích vlasů , které jsem tím cuchala. Udělala jsem se a Tsunade - sama se olízla.
" No vidíš jak to jde, ty jedna málo holčičko." Urazila mě , ale mně to nevadilo. Zvedla jsem se a vydala se ven. Než jsem , ale odešla ještě jsem křikla na Tsunade - sama.
" Jo , Tsunade - sama , až budete chtít Shizune - san , tak už vás někdo předběhl , když jste tady nabalovala servírky." Zrudla vzteky.
" Ino ty-"
" Přesně tak sensei , ale je to vaše chyba." Odešla jsem a cestou se celou dobu smála.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama