Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Změna (KiseKuro)

20. července 2015 v 10:54 | Elly - chan ^^ |  Kuroko no Basket - yaoi
Yo ! Vím, že mám teďka rozepsanou povídku na Murasakibaru a Himuru , ale tohle je takový malý pokus. Je to krátká povídka , kde je Kuroko seme. xD Bylo hrozně těžký vybrat někoho u koho by ten Kuroko seme nevadil xD Přece jenom s Kagamim by to bylo divné i Aominem xD Takže nakonec budu experimentovat s Kurokem semem a Kisem ukem. :D Doufám ,že se mi to povede xD Obrázek jsem taky hledala , aby tam byl nadřazený Kuroku , tady ten není úplně to pravý , co jsem hledala , ale aspoň něco xD Btw: Povídka na Atsushiho a Tatsuyu bude mít pokračování xD Budu se snažit co nejrychleji to napsat . Takže přeju příjemné čtení a doufám , že se vám ta slátanina bude líbit.

KISE RYOTA X KUROKO TETSUYA

Změna

Potom co se konečně udělal , tak ze mě vystoupil. Převalil se ze mě na druhou stranu postele a vydejchával se. Ani si neuvědomil , že já jsem se neudělal , protože je mu jde jen o tom aby už byl. Na mně mu nezáleží. I když říká jak mě miluje. Lhář .. Všichni jsou lháři.... Kagami - kun je stejný jako Aomine - kun a Akashi - kun.. Všichni jsou stejný mrchy. Usnul.. Zvedl jsem se. Oblíkl jsem se a odešel. Coural jsem se městem... Bez cílně. Z takovýhlech mizerů je mi blbě. Když jsem odešel z Teika ve snaze odloučit se od Aomine - kuna a Akashi - kuna , tak jsem začal hledat tým , kde by mohli být normální lidé a hlavně , aby to bylo daleko od mojí staré školy. Přišel jsem do Seirinu , lidi v něm vypadali normálně... Tam jsem se s ním potkal.. S Kagamim Taigou. Byla to láska na první pohled. I on se do mě zamiloval. Byl jsem jeho stín a on moje světlo.. Bylo to lepší jak s Aominem - kunem.. Myslel jsem si , že už jsem konečně našel toho pravého. Kagami - kun na začátku vztahu byl pozorný , milý a hrozně mě rozmazloval. Náš sex byl taky skvělý , ale postupem času se to všechno zhoršovalo... Nedivil bych se kdyby mě i podváděl.. Možná mě ze začátku miloval , ale teď mě má maximálně na sex. Možná už ani na ten.. Najde si někoho jiného , nebo už ho má , tak mě vymění. Nebo si mě možná nechá jako svoji sexuální hračku. Už mě to nebaví.. celý život se mnou zachází jako s hadrem... Tři muže , které jsem v životě potkal a miloval mi ublížili , ale na sex jsem jim byl dobrej. Každej si myslí , že když jste malý a roztomilý hned musíte být uke. Došel jsem ke svému domu, ale domu se mi ještě nechtělo. Nechtěl jsem se vidět v zrdcadle , které je v předsíni. Bylo by mi ze mě blbě. Vykašlal jsem se na to a šel do parku na hřiště. Zahraju si to jediné co mě nikdy nezradilo , basketbal. Nikdo na hřšti nebyl , to se ani nedivím je jedna ráno. Koho by asi napadlo jít teďka hrát basketbal ? Začal jsem si jen tak driblovat , párkrát vystřelil na koš , ale ani jednou jsem se netrefil. To bylo k nasrání.
" Vidím , že jsi se nezměnil. Ani teď nedovedeš normálně hrát." Ozvalo se za mnou. Trhnul jsem sebou a otočil za povědomým hlase.
" Co tu chceš tak pozdě Kise - kun ?"
" Ale , ale Kurokocchi takhle mě pozdravíš ? To je kruté , po tak dlouhé době , když jsme se neviděli." Vždycky byl otravný a ani potom co opustil Teiko se nezměnil.
"Co tady děláš Kise - kun , není trochu pozdě ?"
" Hmm .. Na to bych se mohl zeptat i tebe ne ?" Měl pravdu. Pak jsme byli v tichosti , jen jsme si hráli s míčem. Bylo to celkem super.... a mě něco napadlo. Kise - kun je takový idiotek , je to zlé , ale je to pravda. Cestou sem jsem přemýšlel. Když mě furt zneužívají a sráží mi sebevědomí , tak proč bych si já nemohl někoho najít , komu bych to dělal taky ? Někomu , kdo je úplně nevinně hlloupý. Kise - kun splňoval vše.
" Kise - kun ? Budeme zítra proti vám hrát přátelák , že ?"
" Jo! Už se těším.."
" I já se těším.." Řekl jsem spíš pro sebe . Otočil jsem se a odešel domů. Kise - kun se na mě nechápavě díval.
*************************************************************************************
Druhý den jsme už šli do tělocvični Kaijo. Kagami - kun měl ošklivý kruhy pod očima. Nezáleželo mi na jeho stavu ,už ne , ale nechci . aby to mělo vliv na náš tým. Proti Kisemu - kunovi chci vyhrát.
" Kagami - kun co se děje ?" Zeptal jsem se ho.
"Nic.Co by se dělo ?"
" Tvoje kruhy pod očima jsou hrozné."
" Ach.. Když jsem se večer vzbudil nebyl jsi tam .. čekal jsem celou noc na tebe. Bál jsem se." Ach takže se bál , nebo mu jenom chyběla jeho hračka. Nic jsem mu na to neřekl. Přidal jsem do kroku , abych s ním nemusel jít. Naše láska už úplně vyprchala , ale já nejsem zničený. Rozhodně po dnešku už nebudu. Něco jsem si totiž pro Kise - kuna připravil. Hmmmm bude se mu to líbit a nebo se to bude líbit mně. Teda spíš mně , ale to nevadí. Zápas začal ze začátku ani nenasadili Kiseho - kuna a ani nám nedali celé hřiště , až potom co Kagami - kun zničil koš se jejich trenér rozhodl nám dát celé hřiště i nasadil do hry Kiseho - kun. Vypadalo to , že prohrajeme , byl jsem i zraněn Kisem - kunem , který hned jak štěně okolo mě poletoval a hrozně se omlouval. Byl totálně vyklepaný. Musel jsem jít na lavičku , ale nakonec jsem se vrátil do hry a vyhráli jsme. Kise -kun začal brečet , muselo to pro něj být zdrcující... Bylo mi ho i líto , ale to akorát upevnilo moje přesvědčení , že on je ten pravý. Odebrali jsme se do šaten. Počkal jsem až všichni zmizí. Taky jsem čekal , až mě začne Kise -kun schánět znova proto aby se mi znova omluvil. Přesně tohle jsem čekal. vyběhl jsem na záchody , tak aby mě viděl a vydal se za mnou.
" Kurokocchi!!" Křičel a vběhl dovnitř.
" Kurokocchi já se strašně omlouvám !!!" Zase.
" Neboj jsem v pořádku." Kisemu to , ale nestačilo přišel až ke mně , aby mi zkontroloval zranění na hlavě. Přesně takhle blízko jsem ho potřeboval. Strčil jsem do něj celou svou silou. Neudržel rovnováhu a spadl na zem , přitom se uhodil do hlavy. Byl chvíli omámený.Klekl jsem si na něj a vytáhl z kapsy pouta. Pak jsem ho připoutal ke kabinkám. Jeho ústa jsem umlčel lepící páskou. Vyvaleně se na mě díval. Začal se kroutit , ale moc mu to nešlo.
" Kise - kun nebuď takový , bude to hezké jestli se budeš snažit. Ale jenom aby jsi věděl , tak i kdyby jsi nechtěl , tak stejně tomu neutečeš." Kise - kun se na mě podíval , v očích měl děs. Bál se mě. Už chápu co na tom všichni mají. Když vidíte jak někdo je úplně bezmocný. Můžete si s nim dělat cokoliv. Je to něco co vám zvedne sebevědomí. Sehnul jsem se k jeho uchu a jemně ho skousl. Nechtěl jsem se s nim mazlit. Chtěl jsem to udělat jako to dělal Aomine - kun, Akashi -kun a Kagami - kun mně. Posunul jsem se tak abych mě možnost se dostat do jeho kalhot. Strhnul jsem je z něj i s jeho spodním prádlem. Nepáral jsem se ani s jeho přípravou. Vysvobodil jsem svůj již vzrušený úd z kalhot. Roztáhl jsem mu nohy. Špičkou penisu jsem se otřel o jeho otvor , pak jsem přirazil až po kořen do něj. Utlumeně zakřičel do pásky. Úžasný pocit , byl tak uzký. Byl jsem v sedmém nebi. Nečekal jsem až si zvykne hned jsem se začal pohybovat. Viděl jsem jak mu tečou po tvářích slzy. Chudinka , ale rozhodně jsme se nemínil krotit. Oni mě taky neušetřili. Už jsem cítil jak se blížím k vrcholu. Pár přírazů a udělal jsem se do Kiseho. Vystoupil jsem z něj. Z jeho otvoru začalo vytýkat moje sperma smíchané s jeho krví. Oblíkl jsem si kalhoty a odešel jsem. Nechal jsem ho tam. Bylo mi to jedno. Dneska mám ještě rande s Kagamim - kunem.
*********************************************************************
Nikdy jsem si nemyslel , že by tohodle byl Kurokocchi schopný. Srazil mě na zem. Pak mě připoutal a nakonec znásilnil. Strašně to pálelo. Ale bylo mu to jedno. Když se udělal a mě vyplnil jeho teplým spermatem , tak se zvedl a odešel. Nechal mě tu takhle. Začala mi být zima. Pomalu se mi začaly zavírat oči. Nakonec jsem neudržel víčka.
*********************************************************************
Už jsem na toho blba Kiseho dlouho čekal. Říkal jdu se omluvit Kurokovi hned jsem zpátky. Idiot jeden. Už je to víc jak půl hodiny a on tu není. Co to tam s tím Kurokem dělá ? Seirin už dávno odešel i náš tým. Šel jsem na záchody kam vběhl Kise za Kurokem. Rozrazili se dveře a ven vyběhl Kuroko s divným úsměvem na tváři. Všichni ze zázračné generace jsou divní. I ten pitomec Kise. Vletěl jsem na záchody , už jsme byl připravený ho pěkně seřvat a kopnout ho do toho jeho zadku. Když jsem tam , ale vešel všechno mě přešlo. Pane bože řekl jsem si. Kise tam ležel na zemi bez kalhot. Byl připoutaný , ústa měl zalepená lepící páskou. Měl zavřené oči , nebo spíš omdlel. Po stehnech mu stékaly pramínky spermatu a krve. Chudák. Zkurvený Kuroko , to si vypije. Zabiju toho šmejda. Říkal jsem si když jsem vysvobodil Kiseho z pout , odlepil mu pásku , natáhl kalhoty. Vzal jsem ho do náručí a šel s ním domů. Kuroko .. Teď jsem tvůj NEPŘÍTEL !
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 20. července 2015 v 16:43 | Reagovat

:D Napsala jsi to dobre! ;) ale chudak Kise, tohle od Kurokocchiho asi necekal ten obrazek je super XDD Kuroko - semenevesta :D kde hledas obrazky? Vzdycky tu mas takove uplne :3 ^_^ <3 *zasnene si utira sliny, ktere ji kapou z huby* :D

Tvuj ukecany stin ;)

2 Elly - chan Elly - chan | 20. července 2015 v 16:49 | Reagovat

[1]: Heh xD Jsem ráda ,že se ti to líbilo . :D No jo no chudák Kise , ale což :D Aspoň ho utěšil Kasamatsu. :DD No obrázky , tak nějak hledám všude , kde můžu xD Tehle na mě vyskočil na googlu , byla jsem už dost zoufalá , že nemůžu najít Kuroka jako semeho , ale pak se objevilo tohle xDD *Zase napsala román , jak debil.*

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 20. července 2015 v 16:57 | Reagovat

To jo Kasamatsu byl cukrous ^_^ auky moje zoubky :D (boze ja jsem retard! XDD) s Kurokovymi obrazky mam vzdycky problem, nedavno jsem hledala neco trochu normalnejsiho abych si ho mohla nakreslit na stenu...no :D romany uz jsou tak trochu tradice :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama