Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Z nenávisti láska (kisekasa) Pro X<3X

11. července 2015 v 16:12 | Elly - chan ^^ |  Kuroko no Basket - yaoi
Další povídka , kterou věnuju mýmu stínu !

Z NENÁVISTI LÁSKA

RYOTA KISE X YUKIO KASAMATSU

První den co jsem nastoupil do nové školy i do nového basketbalového týmu, Kaijo. Z Teika je to docela šok , ale já si nestěžuju. Stejně nám to moc neklapalo. Jediný po kom se mi bude stýskat je Aominecchim a Kurokocchim. Teď mi , ale začíná nový život. Měl bych se se všema co nejvíc spřátelit. Nechci si udělat nepřátele. Je to otravné, jako moje fanynky , které jak vidím jsou i tady. Nikdy nepochopí , že o ně nemám zájem , a i kdybych byl na holky , rozhodně bych nešel po nich. Chtěli by se jenom chlubit mnou. Což by byla otrava. Teď jdu s trenérem se seznámit s mým kapitánem v novým týmu. Hned mě dal do základní 5 . Jsem tak šťastný , a slyšel jsem že náš kapitán , taky není žádný nemehlo. Prej je hodně dobrej. Konečně někdo. Třeba se mi dokonce i vyrovná.
" Tak seznamte se. " Řekl trenér a odešel. Stál jsem proti klukovi, byl menší než já. Měl černé vlasy a modré , krásně blankyté oči. Fešák.
"Hoj , jsem Kise Ryota. Rád tě poznávám." Podal jsem mu ruku. Ale on mně ne. Stáhl jsem jí.
" Takže ty jsi ten ze "zázračné generace" , před kterým každý padá na zadek jak jsi úžasný ?!" Pronesl to tak ironicky až to zabolelo. Co má za problém ? Teď jsem přišel ! A podle všeho jsem s ním nikdy nehrál ! Ani v Teiku .
" Ano , jsem."
" Tss .. Každej je z tebe vedle jenom kvůli týmu , kde jsi hrál a taky protože jsi nějaký model. Ale věř, že tady tě v našem týmu nebude brát víc než jako zelenáče. A já budu stejně tvrdej na tebe jako na každýho. Buď rád , že jsi tady. A pokud budeš flákat tréninky vyhodím tě ze základu. " Pak se otočil. " Jo , a jmenuju se Yukio Kasamatsu." Pak zmizel. Ty jo .. co mu je ? Něco jsem mu udělal ? Byl tak nepříjemný. A zlý ! Kruciš! To je začátek. Jestli to půjde takhle dál , tak to bude něco. Ale proč každý nesnáší modely a "zázračnou generaci" ? To jsme tak hrozní ? Ach jo. Tenhle Yukio Kasamatsu je fakt hrozný. No , ale je docela hezkej. Ale to je teď jedno. Tohle je konec. Radši bych byl v Teiku , klidně i s Midorimacchim, bylo by mi to jedno. Teď můžu jít domů a zkusit zítra zapůsobit na kapitána.
*******************************************************************************
Druhý den ve škole jsem všude hledal Kasamatsua. Nebyl nikde k nalezení , až na obědě. Tam seděl obklopený svými přáteli. Ale jakmile jsem vlezl tam všichni na mě upřeli pohled. Holky začaly vyřvávat , abych k nim si šel sednout.A kluci to někteří chtěli taky a jiní se chtěli ptát jaký je to v Teiku. Kasamatsu se na mě jen podíval a pak odvrátil pohled. Usměv , který jsem měl na tváři okamžitě zmizel. Byl jsem smutný. Nic jsem mu neudělal. Chtěl jsem jen , aby mě uznal. Mojí sílu , a myslím si že jsem i přátelský. Tak jaký má problém. Kasamatsu rychle dojedl , pak se zvedl a odešel. Nechtěl jsem , aby to takhle bylo , tak jsem se za ním vydal. Vyběhl jsem ven.
"Kasamatsu - senpai !! Počkej na mě." Trhl sebou , ale nezastavil se , dál pokračoval v cestě. Ale já jsem ho doběhl , čapl za ruku a donutil ho se otočit na mě.
"Kasamatsu - senpai." Vydýchával jsem se.
"Co chceš ?!"
"Kasamastu - senpai , co jsem ti udělal ? Něco špatného ? Proč mě nesnášíš? "Zeptal jsem se narovinu.
" Proč bych tě nenáviděl ?"
" Neříkej že ne ! Je to vidět ! Já jsem ti nic neudělal. Jen jsem chtěl se s tebou seznámit!"
" Nic jsi mi neudělal ,to je pravda. Ale i tak! To že jsi ze "zázračný generace" nezměníš."
" A co máš proti "zázračný generaci" ?!"
" To že si myslíte , že jste vše ! Že všichni mají prohrát , když hrajou s vámi ! Jste nafoukaní fakani ,co si o sobě moc myslí!"
" Co ?! To není pravda ! Znáš snad někoho z nás osobně , že tohle říkáš ?! Není to pravda !! Možná jenom to že vyhráváme ! Ale to je něco jiného ! Nejsme nafoukaní !"
" Tss."
" Kdyby jsi nás poznal věděl by jsi že to není pravda ! Jsme normální lidé , kteří hrajou basketbal ! Toť vše !"
" Poznal ?! Chceš , abych poznal někoho z těhlech monster ?!"
" Takže já jsem podle tebe mostrum ?!" Pustil jsem jeho ruku , tohle co řekl mě bolelo. Slyšel jsem jak se to o nás říká , ale nikdo mi to neřekl do očí.
" Ano , jsi monstrum. " Bylo to tak chladné a šlo to rovnou do srdce.
" Jak můžeš ?! Jak můžeš někomu tohle říct , aniž by jsi věděl kdo jsme ?! " Zařval jsem na něj . Třásl jsem se po celým těle a zatl ruce v pěst.
" Můžu , protože vás znám ."
" Jak nás můžeš znát , když nechceš nás ani poznat ?!" Už jsem nechtěl od něj nic slyšet. Otočil jsem se a odešel. Hajzl jeden ! Tohle je fakt hrozný !
*******************************************************************
Na tréninku to celkem šlo. Každý koukal jak to umím , ukázal jsem jim i to co umím. Okopíru jakoukoliv techniku. Všichni koukali , i Kasamatsu. Když jsem se , ale na něj podíval okamžitě se odvrátil. Jako bych byl nemoc , na kterou se ani podívat nesmíš. Neřešil jsem to. Bylo mi to už jedno. Všechno mi bylo jedno. Napřed , když jsem sem šel jsem myslel , že by tenhle tým nemusel být jako v Teiku , jenom o výhru , ale i o přátelství. Teď vím , že s niam nechci nic mít. Jen výhry. To je všechno. Začali jsme trénovat. Nikomu jsem nepřihrával , když jsme dostal míč a hned bodoval. Nikdo mě nedokázal zastavit. Jen koukali jak prohrávám. V mým týmu byl i Kasamatsu , ten jediný mi nepřihrával. Buď přihrál někomu jinýmu a nebo zakončil sám. taky ho nikdo nezastavil , byl opravdu dobrej . Když jsme skončili ještě mi něco říkal trenér. Pak jsem šel do šaten dát si sprchu. Vešel jsem tam a tam stál. Kasamatsu bez trička , taky se chystal do sprchy. Podle všeho jsme tady byli jen my dva. Začal jsem ho ignorovat a šel se vysléknout. Když jsem se slíkal vlezl Kasamatsu do sprchy. Zachvíli jsem tam šel taky ,ale když jsem tam vešel chtěl jsem zase ven. Kasamatsu bez trička mě možná donutil se lehce červenat. Jeho vypracované tělo bylo úžasné , ale nahatý Kasamatsu mě donutil zrudnout jak rajče. Kasamatsu měl zavřené oči a myl si vlasy. Prohlídl jsem si ho. Celé jeho tělo bylo úžasné a sexy , ale jeho rozkrok mě zaujal nejvíc. Nebyl zrovna malý , měl lehké ochlupení , ale vypadalo to tak mužně. Kasamatsu si všiml mého pohledu. Divně se na mě podíval . Dlouho se na mě díval a pak pokračoval ve svém umývání.
****************************************************************************************
Když sem přišel věděl jsem že je to jen frajírek , který hrál za dobrej basketbalovej tým , je to model a každá ženská ho chce , možná i někteří chlapi. Pozdravil se semnou jako by nic. Byl jsem dost nepříjemný , já vím , ale co , chci aby věděl na jakým místě je. Když potom přišel do jídelny, hned mi zkazil den. Není hrozný , vypadá přátelsky a simpaticky , ale i tak. Odešel jsem ven , kde za mnou vyběhl a zeptal se. Řekl jsem mu dost hnusný věci, kterých lituju. Ale nevezmu je zpět. Vypadalo by to divně. Na tréninku to šlo, i když soloval. Ale to i já. Teď , ale když přišel do sprch se to docela změnilo. Hlavně jsem myslel , že jsem tu sám, když najednou přišel.Teď tady stojí. Je opravdu krásný. Už vím proč je model. Jeho tělo je krásně vypracovaný a jeho ehm dolejšek taky není k zahození. Ale pořád je to nafoukanec.
*********************************************************
Sprchovali jsme se tichosti. Chtěl jsem se zeptat na hodně věcí , ale nic jsem neřekl. Bál jsem se , že by řekl něco hnusnýho. Lidé říkávali o nás hnusný věci , někdy i přímo mně, ale od něj mě to bolí opravdu hodně. A to jsem mu hlavně nic neudělal. To lidé co nám nadávali , byli aspoň fanoušci prohraných týmu a nebo hráči prohraných týmů. Kasamatsovi jsem nic neudělal. Chtěl jsem jen , aby jsme byli přátelé , který spolu vychází a hrajou dobře baske. Tohle jsem si nepředstavoval. Hloupý začátek , který se mi nelíbí. Radši bych se vrátil do Teika. Tam jsme si aspoň někdy rozumněli a bavili se občas jako přátelé, a hráli spolu dobrý basket. Tohle bude hrozný . 4 roky na střední takhle strávit. Možná půjdu za Aominecchim a Momoi do Touo a nebo za Kurokocchim do Seirinu. Bude to rozhodně lepší než být tady v takový náladě. Dokonce bych překousnul jít do Shutoku za Midorimacchim , nebo do Yosenu za Murasakibaracchim a dokonce i za Akashicchim do Rakuzanu. Tohle se mi nelíbí.
"Kise." Promluvil Kasamatsu.
"Hmm ?"
" Promiň mi za to co jsem dneska řekl i za to jak jsem se k tobě choval dnes a včera. Neznám tě , to je pravda, ale všechno co jsem řekl si opravdu myslím. Jediné co bych rád vzal zpět je to monstrum. Neznám tě Kise a nemůžu to o tobě říkat. A pravdou je že vypadáš jako fajn člověk. Tak mě nech , abych tě poznal. " Tohle jsem nečekal. Bylo to opravdu hezké.
"Hmm.. dobrý ! Odpouštím ti. "
" Co by jsi řekl , že by jsme se šli někam společně najíst ?" To znělo skvěle.
"Jo ! Byl bych rád."
" Fajn. " Pak naše konverzace skončila. Ale byl jsem opravdu rád co se stalo. Možná to opravdu nebude tak hrozný. Kasamatsu se zdá jako fajn člověk , sexy člověk. Když jsme vyšli z haly šli jsme spolu.
"Kasamatsu - senpai já to tady moc neznám, takže nevím kam by jsme mohli jít." Do tohohle města jsem se přistěhoval nedavno , takže jsem to tady ještě neprohlídl.
"V pořádku. Já tady žiju docela dlouho , takže vím kam jít." Jsem rád že to tady zná , aspoň budu vědět o místě , kde bude třeba skvěle , takže jsem se nechal vést. Pochvíli cesty jsme došli do jedné restaurace. Nebyla až tak nobl , ale aspoň nebude drahá. Vešli jsme dovnitř , bylo to tam hezké a krásně to tam vonělo.
"Přejete si ?" Zeptala se nás mladá žena , která jakmile mě viděla přilepila na mě pohled.
"Rádi bychom do salonku." Řekl Kasamatsu , jako kdyby si nevšiml toho jak na mě ta servírka kouká.
"Jistě , všechny jsou volné , takže si můžete jakýkoliv vybrat. A kdyby jste něco potřebovali tak mi dejte vědět. " Přitom mrkla na mě. Fujky.
"Děkujem. Dáme vědět , až si budeme chtít objednat." Zase to řekl jako by si toho jejího flirtu nevšiml. Oba dva jsme se odebrali do zadu do salonku , teda spíš boxu. Šli jsme až do toho úplně vzadu , kde na nás nebylo vidět. Sedli jsme si proti sobě. Kasamatsu vzal do ruky jídelní lístek.
"Dak by sis něco nealko nebo alkohol nevadí ?"
" Mně je to jedno."
" Tak pivo vyhovuje ?"
" Jo."
" A k jídlu už jsi si něco vybral ?"
" Jo , dám si salát. "
" Salát ? Tss , ty modelové." Myslel jsem , že je to další urážka , ale místo toho jsem viděl jak se usmívá.
" Jo a co si dá náš kapitán ?"
" Salát , kapitán totiž drží dietu. " Oba jsme se rozesmáli.
" K čemu dietu ? Jsi hubený a hezký. Teda ... hezký jako , myslím že tohle tak nějak jako chlap můžu potvrdit." Začervenal jsem se . Bylo to trapný a já zmatkuju.
"Oh , děkuju. Ty jsi taky pěkný. " Tohle jsem nečekal a ještě se začal červenat víc jak já. Bylo trapné ticho.
" Tak pánové , co jste si objednali ?" Stoupla si ke mně tak blízko , že jsem cítil její vůni. A abych pravdu řekl , ta ženská byla převoněná voňavkou , aby zakryla pach kuchyně. No prostě děs a ještě svojí tunu make - upu navrstvila další, takže vypadala jako zombie. Úmělé zombie.
" Jo , dáme si dvě malé piva a dva saláty. " Zase ji ignoroval. Servírka jen kývla hlavou a odběhla.
" Jdi do ní. " Řekl najednou.
" Co ?!"
" Neříkej že sis nevšiml .. "
" Kasamatsu - senpai ... Ještě řekni , že je hezká a já se začnu smát. Viděl jsi ten její make - up ? A to jak voněla ?" Kasamatsu se začal smát.
" Ta její děsná voňavka smrděla až ke mně , a když sem přišla , tak jsem si myslel , že sem přišel hlavní kuchař s make - upem. Vůbec nebylo poznat , že je to žena." Oba dva jsme se smáli.
" A i kdyby byla hezká , tak nemám zájem. "
" Jsi zadaný ?"
" Ne ."
" No tak tě už ženské serou ? Mě by taky štvaly , když se na tebe lepí každá ženská. "
" K tomu je taky důvod , ale taky ještě kvůli něčemu."
" Čemu ?" Nevěděl to , ale já nemám co skrývat.
" Kasamatsu - senpai já jsem gay."
" Fakt ?"
" Už to tak bude. Ale neboj nevyjedu po tobě , nebo něco takového. S mužem jsem byl ve vztahu asi 3 ."
" A v posteli ?"
" Ehmm.. To je docela otázka na tělo. "
" Jo , já tě jen škádlím. "
" Kasamatsu - senpai ty máš přítelkyni ?" Byl překvapen mojí otázkou.
" Ne . "
" Rozchod ?"
" Ne , jen jsem dlouho neměl přítelkyni , a ani nemám chuť. A taky čas. "
" Chápu .. Ani já na muže." Pak přinesla jídlo naše servírka.
" Tak na dobrý začátek. " Řekl na přiťuknutí Kasamatsu.
" Jo , na dobrý začátek. " Pak jsme se dali do jídla. Mluvili jsme během jídla spolu , ale třeba o věcech , jako jaký byla škola kde jsem byl a jaký byl můj basketbalový tým. Nebo jaký byli členové týmu. Taky jsem se ptal já na náš tým , školu a město. Byl to zábavný večer.
" Tak asi zaplatíme . Nebude to vadit , že ne ? "
" Ne , dobrý nápad." Kasamastu zavolal na servírku , která hned přišla s účtenkou. Kasamatsu zaplatil celou večeři.
"Ale Kasamatsu - senpai měl jsem to zaplatit já."
" Ne , ber to jako omluvu za to jak jsem se choval." Pak jsme se zvedli a společně odešli.
" Já půjdu tudy na kolej , kam ty ?" Zeptal se mě Kasamatsu.
" Ty bydlíš na koleji ?"
" Jo. Proč ?"
" Taky bydlím na koleji. "
" Tak to potom máme společnou cestu. " Oba jsme teda vyrazili směr kolej. Šli jsme v tichosti. Byla docela zima a já zrovna neměl volné kapsy. Ruce mi mrzly. Doufám , že tam budeme hned. Jinak mi umrznou ruce. Když najednu mě chytl Kasamatsu za ruku. Podíval jsem se na naše spojené ruce.
"Máš úplně zmrzlé ruce. Takhle v nich nebudeš mít cit než příjdeme na kolej. Takhle ti je aspoň zahřeju. "
" Děkuju." A šli jsme ruku v ruce do koleje. Došli jsme až k ní a šli i dovnitř , přitom jsme se pořád drželi. Nevím co to s ním dělalo , ale moje srdce jsem cítil až v krku. Možná to neměl stejně , když je na holky , ale myslím si že to s ním aspoň něco dělalo. Vešli jsme do patra , kde měl Kasamatsu pokoj. Já ho měl o patro víš.
"Tak děkuju Kasamatsu - senpai . " Usmál jsme se. "Dobrou noc." A odcházel jsem.
"Kise. " Otočil jsem se. Kasamatsu mě chytl za bundu a přitáhl si mě pro polibek. Tohle jsem nečekal. Wau. Kasamatsu si musel stoupnout trošku na špičky. Pak se odtrhl.
" Nechceš jít na chvíli dál Kise ? " Dál ? Slyšel , jak jsem říkal , že jsem gay ?
" No ... víš ... to není dobrej nápad. " Podrbal jsem se ve vlasech. Nechci ho zklamat , ale on asi nechápe co teďka udělal.
" Proč by to nebyl dobrej nápad Kise ? " Zeptal se mě . Dělá hloupýho ?
" No .. Když víš Kasamatsu - senpai !! Jsem .. Na kluky. " Zmateně se na mě podíval.
" A ?"
" Jak "a" ? Kasamatsu - senpai .. Nedělejte si ze mě legraci. Ten polibek , to držení za ruce a to jak mě teď zvete dovnitř. Nepříjde vám to divné , když víte že jsem gay ?" Začal se mi smát.
" Kdybys nebyl gay , tak bych to ani nedělal Kise. Právě proto jsem to všechno udělal. Nikdy mi to s holkou nevydrželo. Hádej proč."
" Eh ... Kasamatsu - senpaiiiii ! Vy jste na muže ?"
" Jémine! Ty jsi sherlock ! " Začal se mi znova smát. Sakra. Proč mi to nedošlo dřív.
" Tak v tom případě rád půjdu dovnitř. "
" Hmm... To jsem rád." Odemkl dveře a vešli jsem do jeho bytečku. Byl stejný jako můj . Malá předsíň. Dál následovala o něco větší kuchyň se stolem. A dál ještě dvě místnosti. Malá koupelnička a malý pokojík s obývákem v jednom.
" Dáš si něco ? " Řekl zrovna , když jsem procházeli kuchyňkou.
" Ne , díky. " Prošli jsme dál , až do ložnicobýváku. Kasamatsu si slíkl bundu i mikinu , pak si sedl na postel.
" Není ti vedro ?" Kývl jsem hlavou a taky se slíkl do trička.
" A nechceš si sednout vedle mě ?" Poklepal na místo vedle sebe. Přišel sem k němu a sedl si na místo vedle něj. Byl jsem nervozní. Byl jsme už s mužem , ale ty muži to nebrali jako lásku , ani já . Jen jako sex. Teď to bylo , ale jiné. Nevím co mám dělat. Ale ani Kasamatsu to nevěděl. A pak mi to došlo.
"Kasamastu - senpai ? "
"Hmm ?"
"Byl jsi někdy s mužem ?" Trhl sebou.
"Nikdy jsem s žádným nechodil. "
" Na to se neptám. Ptám se jestli jsi někdy s nějakým mužem spal ? " Chvíli mlčel.
" Nemusíš odpo--"
" Ne , nikdy jsem s mužem nespal. " Myslel jsem si to. Usmál jsem se .
" Kise .. ty už jsi byl s mužem , že ? "
" Ano." Chytl jsem ho za ruku.
" Opravdu to chceš Kasamatsu - senpai ? Nemusíš to hned dělat. Já si myslím , že se můžeme jenom mazlit. A ještě , když jsi mě ráno nenáviděl. "
" Neřekl jsem , že tě nenávidím. " Osočil se na mě.
" Ne , jen jsi řekl že jsem monstrum."
" Promiň to jsem přehnal. Nemyslel jsem to tak. Ale dneska jsem tě poznal. A myslím , že je to mezi námi skvělý. "
" Neříkal jsem ti to snad. Že když nás poznáš , tak se dozvíš , že jsme fajn ?"
" Ano. Promiň .. Je mi to líto. Nechtěl jsem to takhle říct."
" V pořádku. Jsem rád , že jsi změnil na mě názor."
" Kise. To mazlení by bylo fajn. "
" Já jsem si to myslel. " Kasamatsu - senpai tam , ale pak seděl jako socha. Byl nervozní. Tak jsem udělal první krok já. Naklonil jsem se k němu a políbil ho. Líbali jsme se , ale Kasamatsovi ruce zůstaly podél těla. Čapl jsem ho za ně a dal je na mý tělo. Nechtěl jsem aby se hned vylekal a tak jsem jednu dal na moje záda a druhou do mých vlasů. Hned se chytl mého trička a i vlasů. I já se zapojil rukama. Jednou jsem ho chytl za rameno a druhou rukou vklouzl pod tričko. Přejížděl jsem přes jeho krásně vypracované bříško. Rukou , kterou jsem měl na jeho bříšku jsem mu vyhrnul tričko až ke krku. Sehnul jsem se a přisál se rty k jeho bradavce. Slyšel jsem jak Kasamatsu sténá. Nechal jsem jeho bradavku a položil jsem ho na záda do postele. Rukou jsem ho zase hladil po jeho sametové kůži. Sjel jsem až k jeho kalhotám. Přejel jsem rukou přes látku jeho kalhot. Cítil jsem pod rukou vybouleninu.
" Ty se nezdáš Kasamatsu - senpai." Rozepl jsem mu kalhoty a sundal mu je i se spodním prádlem. Sehnul jsem se a jazykem jsem olízl špičku jeho penisu. Hlasitě zasténal a rukou zajel do mých vlasů. Vzal jsem celý jeho penis do úst a začal ho kouřit.
"Kise... " Sténal. Byl tak sladký. Nečekal jsem , že ho takhle někdy uvidím. Když jsem ho poprvé viděl šel z něj strach. A teď.. Ještě chvíli jsem ho trápil. Pak se udělal do mý pusy. Všechno jsem spolikal jako hodný chlapec ^^. Zvedl jsem , abych viděl na Kasamatsua. Právě vypadal naprosto k nakousnutí. Byl lehce zarudlý ve tvářích, měl zavřené oči a rozdýchával svůj orgasmus. Lehl jsem si na něj.
" Tak jak se ti to líbilo Yukio - kun ? " Přitom oslovení sebou cukl. Otevřel oči a podíval se na mě.
" Ty si mi řekl Yukio ?"
" Jop , vadí ti to snad ?"
" Je to divné ! " Byl zase úplně červený.
" Copak Y-U-K-I-O ´?"
" Přestaň !" Červenal ještě víc.
" Yukio - chan ? Copak se stalo ? Přivádí tě to do rozpaků ? " Podíval se na mě štěněčím pohledem.
" Víš , ani mi to moc nevadí , Ryota - chan. "
" Aa ! To je nečistá hra Yukio !" Začali jsme se smát. Bylo mi s ním dobře. Yukio Kasamastu se stal mojí láskou. Pak Yukio zívl.
" Tak dobrou noc , Yukio - san. " Políbil jsem ho na čelo a zvedl jsem se z postele. Rychle vystřelil ruku a chytl mě za zápěstí.
" Kam jdeš Ryoto ?" Líbilo se mi jak jsme si začali říkat jménem.
" Do svýho pokoje . "
" Nikam! Budeš se mnou. " Stáhl mě zpátky do postele. Nedalo se nic dělat. Sundal jsem si kalhoty a lehl si k němu. Schoulil se mi na hrudník. Přikryl jsem nás dekou a nechal se únést do říše snů.
**********************************************************************************
Druhý den ráno mě probudilo Yukiovo řádění po bytě. Lítal sem a tam . Byl chvíli pokoj , když se koupal a pak , když odletěl do kuchyně , kde něco kuchtil pak se převlíkl a přířítil se na mě.
"Ryoto ! To nemyslíš vážně ! Vstaň už ! "
" Yukio - san víš , že jsi po ránu hrozný bručouuuum !" Ale s ním to ani nehlo , stál tam a měl ruce v bok.. Pak si povzdychl sehnul se strhl ze mě deku.
" YUKIO ! Je mi zima ! "
" Tak si jdi dát sprchu a pak se obleč ! " Následně po mně hodil ručník a moje kalhoty.
" A nedostanu po ránu ani pusinkůů ?! " Natáhl jsem ruce a dožadoval se políbení , aspoň na čelo. Yukio se naklonil na de mě : " Nic nebude dokud nevylezeš z postele !" Pak se odtáhl a zase mizel do kuchyně , před tím se ale na mě ještě podíval.
" Příjdeme pozdě pohni zadkem !" Ty jo .. Ten je příjemnej po ráno. Pff. Nakonec jsem se z tý postele dostal. Zalezl do koupelny a dal si pořádně teplou sprchu. Vylezl jsem jen v ručníku , který jsem měl obvázaný okolo pasu. Vydal jsem za Yukiem. Z kuchyně to krásně vonělo.
" Co děláš dobrýho ?"
" Jen-- " Pak jeho hlas přerušil pád talíře , který se hned roztříštil o podlahu. Yukio koukal na mě s otevřenou pusou.
" Yukio ? Děje se něco ?" Koukal jsem se na něj se starostí ve tváři .
" Ob-Obleč se !" Vyjel po mně a kopl mě do zadku.
" Auč ! Za co ?!"
" Za to , že se tady promenáduješ jak .. jak !" Otočil se.
" He ? To nechápu. Tak já se jdu oblíknout. " Přišel jsem zpátky do kuchyně už oblečený. Talíř byl uklizený a Yukio seděl u stolku .
" Dej si . Jsou tu tousty s džemem a káva. Nevím kolik sladíš , tak si tam dej co potřebuješ . Támhle máš mlíko a cukr."
" Děkuju Yukio!" Sehnul jsem se k němu a políbil ho na tvář. Sedl jsem si k jídlu a začal to do sebe házet. Yukio se na mě s pobavením koukal. Pak , ale když jsem si opařil pusu kávou to nevydržel a začal se smát.
" Kam pospícháš ?" Řekl , když se uklidnil.
" Musím ještě do svýho pokoje než začne škola , abych se převlíkl. " Obhajoval jsem svůj způsob jedění jídla. Rychle jsem dojedl, zvedl se a upaloval ke dveřím. U nich jsem se otočil na Yukia.
" Uvidíme se ještě ?"
" Samozřejmě , blbe. Rozhodně dneska nesmíš vynechat trénink. Takže tam se uvidíme. Možná ještě v jídelně. " Byl jsem rád. Pak jsem vystřelil na chodbu , kde jsem málem srazil nějakýho kluka. Ale moc jsem se o to nezajímal. Jediné co mě teďka zajímalo , bylo to aby dnešek rychle uběhl a já konečně mohl vidět Yukia.
*****************************************************************
Dnešek se vcelku vlekl a o přestávky jsem ani jednou neviděl Yukia. Ach jo. Tenhle učitel dějepisu je tak nudnej , že i jeho hlas mě ukolébává ke spánku. Naneštěstí zazvonilo na oběd. Mám jedinečnou šanci uvidět Yukia !! Vystřelil jsem rychlostí blesku ze třídy a upaloval k jídelně. Za sebou jsem jenom slyšel nějaké holky co na mě křičí ať na něj počkají. Vtěrky se mnou na žádný oběd nepůjdou , já jdu jedině s Yukiem. Proletěl jsem kolem jejich třídy , kde byl napasný rozvrh. Všiml jsem si , že pauza na oběd jim skončila právě teď. Musel jsem zrychlit , abych ho chytil před tím než půjde na matiku. Udejchanej jsem doběhl k jídelně. Yukio právě vycházel s několika klukama z jídelny. Zvedl pohled a uviděl mě. Usmál se. Musela to být dobrá podívaná po tom mým běhu. Rozhodně jsem vypadal zajímavě. Udýchanej s rozcuchanýma vlasama. Přiběhl ke mně.
" Nádhernej. " Prohrábl mi nežně vlasy.
" Už musím jít . Uvidíme se na tréninku. " Chtěl odejít , ale já jsem ho pevně chytl za ruku.
" A ani se se mnou nerozloučíš? " Yukio se ohlídl okolo sebe. Když se nikdo nekoukal líbnul mi pusu na nos. Pak se otočil a zmizel. Byl jsem jak zamilovaná školačka. Zbytek dne pak proběhl jako v mlze. Nevím co to se mnou je . Tohle jsem nikdy k nikomu necítil. Doufám , že to cejtí stejně.
******************************************************************
Konečně trénink. Dorazil jsem právě včas do šatny. Yukio už byl převlečený. Šel jsem k jeho skříňce a přirazil ho k ní.
" Ryoto ! Musím jít připravit všechno ! Jsem kapitán víš. " Nezajímalo mě to . Chtivě jsem ho políbil. Yukio chvíli vzdoroval , ale potom se poddal. Odtrhli jsme se od sebe úplně bez dechu.
" Podívej ! Teď příjdu pozdě a nestihnu všechno ! A ty ještě nejsi převlečený ! Tss ! Za každou minutu co příjdeš pozdě máš o jedno kolečko o kolo tělocvičny víc."
" To je tvrdý Yukio !" Ten mě , ale už neslyšel. Byl pryč. Chjo . Převlíkl jsem se a šel do tělocvičny.
" Ryoto ! To máš plus 5 koleček a všichni jich běhali 10 , takže jich máš 15 !"
" YUKIOOO !"
" Vy si říkáte křestným jménem ? " Podivil se Kobori.
" Eh.. To je na dlouho ! Teď trénujeme ! A Ryoto ty kolečka." Je to silný kapitán. Tenhle tým bude úžasnej.
******************************************
Trénink byl dneska tvrdej . Yukio nás vůbec nešetřil. Za dva týdny totiž hrajeme proti Seirinu , kde je Kurokocchi. Když jsem jim řekl co umí , bylo to jako by Yukio viděl před sebou démona. Hned jsme začali trénovat víc.
" Ryoto ?" Zeptal se mě Yukio cestou do šatny.
" Hmm ?"
" Proč říkáš tomu klukovi ze Seirinu Kurokocchi ?"
" Aha , tohle. No dávám - cchi k jménum lidí které respektuju."
" Aha. " Všiml jsem si , že je trošku smutnej.
" Yukio. Já tě uznávám. Jenom přípona - cchi k tobě nesedí. Už jsem to zkoušel , ale je to hrozný. Kasamatsucchi a ani Yukiocchi. (to je fakt divný ! :D) ." Yukio se začal smát.
" To je fakt divný . Říkej mi radši normálně. " Zbytek cesty jsme mlčeli. Dali jsme si sprchu. Ale bylo to divné. Koupelna byla plná , ale mezi mnou a Yukiem tam bylo divné napětí. A nebyl jsem jediný kdo to cítil. Yukio taky. Konečně jsem byl oblečený a čekal jsem na Yukia. Všichni už odešli. Vyšel ven a tak jsme se vydali na kolej. Drželi jsme se zase za ruce.
" Dneska půjdeš zase ke mně ?" Zeptal se mě Yukio.
" Hmm .. Asi jo . Vadí to?"
" Vůbec."
Dorazili jsme do jeho bytu. Ale to už pro mě bylo nesnesitelné. Vrhl jsem se hladově na Yukia a začal ho líbat. Přemístil jsem své polibky na jeho krk.
" Ale ! Ryoto ! Nech mě ať si aspoň sundám boty !" Snažil se mě od něj odehnat. Smutně jsem opustil jeho krk , který na sobě měl už nějaký to moje znamínko. Rychle jsem se zul a vyslékl do trička a čekal až příjde Yukio. Konečně se objevil ve dveří a tak jsem po něm skočil. Uvěznil jsem ho svým tělem u zdi a začal ho zase líbat. Pochvíli se zapojily i naše ruce , které potovaly po těle druhého. Oba dva jsme byli viditelně vzrušení.
" Ryoto ... Chci to." Zasténal.
" Jseš si jistý ?"
" Hmm.. " Bude to pro něj poprvý. Pokud vím nebude to taky nijak moc příjemný poprvé. Přemýšlel jsem jak by to bylo pro něj příjemné. Pak mě napadlo něco brilantního.
" Tak půjdeme si dát sprchu ?"
" Zase ?"
" Věř mi , bude to tak lepší. " Oba dva jsme se odebrali do koupelny. Vyslékli jsme se a pustily na sebe horký proud vody. Bylo to příjemné. Přitom jsme se pořád líbali. Pomalu jsem začínal . Rukou jsem sjel od jeho ramen , přes záda , až jeho zadečku. Vnikl jsem do něj jedním prstem. Díky vodě to bylo snažší. Yukio si snad ani nevšiml toho co dělám. Tak jsem přidal další prst. Toho už si všiml. Přestal mi oplácet polibky a položil mi hlavu na hruď.
" Uvolni se . Bude to pak dobrý. " Konějšivě jsem ho pohladil volnou rukou po hlavě. Zachvíli jsem se otřel prstama o jeho prostatu. Yukio mi zavzdychal na hrudníku. Když byl už připravený otočil jsem ho zády ke mně. Yukio se opřel hrudí o stěnu sprchového koutu. Natiskl jsem se mu na záda.
" Připravený ?" Zašeptal jsem mu do ucha.
" Hmm ." Pomalu jsem vnikal do něj. Yukio zaťal zuby. Muselo to být i přes mojí péči bolestivé. Když jsem tam byl už po kořen penisu , tak jsem chvíli setrval , než si Yukio zvykne.
" Kdyby to bolelo , tak řekni. " Varoval jsem ho a začal se pomalu pohybovat. Jednu svojí ruku jsem přemístil na jeho hrudník , kde jsem začal dráždit jeho bradavku a druhou rukou jsem zamířil níž , až k jeho chloubě , kterou jsem taky začal zpracovávat. Pochvíli se bolest změnila pro Yukia ve slast. Začali jsme si to užívat.
" Yukio miluju tě. " Pošeptal jsem mu do ucha.
" Blázne ! Přivádíš mě do rozpaků !" Na to , ale neodpověděl. Pak ale dodal. " Ryoto miluju tě. " Byl jsem nehorázně šťastný. Yukio pak vyvrcholil do mí ruky. Já jsem ho následoval. Pak spadl k zemi. Jen tak , tak jsem ho zachytil. Byl vyčerpaný. Vypl jsem vodu a osušil nás. Pak jsem ho vzal do náruče a odešel s ním do postele.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 11. července 2015 v 20:14 | Reagovat

Au, au zoubky bolí ;)  sladší než cukrová vata ^_^ K Yukiovi to -cchi vážně nesedí :D Děkuji za jedny z nejlepších povídek, jaké jsem kdy četla. Nepřeháním! ;D Těším se až zase něco napíšeš! :) *Mlátí hlavou do stolu, zase napsala do komentáře slohovku*

:D Tvůj věrný stín

2 Elly - chan Elly - chan | 11. července 2015 v 21:33 | Reagovat

[1]: Tak to jsem ráda !! :D A moc děkuju ! Teď jsem dokoukala KnB takže na to téma tady bude hodně povídek , protože jsem se úplně zamilovala do toho anime <3 Rozhodně budu ráda , když si ještě napíšeš o nějakou povídku ! A taky bych byla ráda , kdyby jsi mi dala odkaz na tvůj blog :3 *nechce být vtěrka* :D Jdu něco sesmolit ! :DD *Napsala ještě delší slohovku do komentáře *

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 11. července 2015 v 22:14 | Reagovat

Taky jsem to nedávno dokoukala :D od té doby jsem závislák, prý bude 4. série, tak se těším ^_^ můj blog: kaze-no-arashi.blog.cz ale... Není to nic moc :( mám nápady i rozepsané povídky, ale než se vždycky dokopu k tomu abych něco přidala :) škoda mluvit Těším se co sesmolíš ;) a někdy zase zadám téma :D *tak jsme se sešli dva "slohaři" :D*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama