Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Postavit se lvovy II.

13. července 2015 v 17:28 | Elly - chan ^^ |  Kuroko no basket - Kapitolky (yaoi)
Tohle je krátké pokračování ! :)

AKASHI SEIJURU X KOKI FURIHATA

POSTAVIT SE LVOVY II.

Už je to skoro měsíc , co mi Koki Furihata zlomil srdce. Bolelo to a pořád bolí , když si na to vzpomenu. Je to nepříjemný pocit. Ale aspoň jsem si mohl popovídat s někým , kdo tomu rozuměl. Tetsuyocvi už zlomili srdce dvakrát. Povídali jsme si o tom , bylo to celkem fajn , i když jsem od toho čekal víc. Tetsuya se mnou nechtěl nic mít. To se mě celkem dotklo ... Ale což. Tetsuya nebyl jediný s kým bych se mohl zabavit. Pořád jsem měl Rea a Kotara . V nejhorším i Mayuzumiho. Stejně jsem , ale nemohl zapomenout na něj. Byl někdo koho jsem si vážil. Byl jsem rád , že jsem ho potkal. Možná jsem ho i měl rád , ale on mi zlomil srdce. Nevybral si mě , ale Izuki Shuna. To mě bolelo. Teď to , ale nezměním. Už nikdy asi nezměním , aby mě miloval , aby se vzdal Izukiho. Nebo možná , bych to mohl změnit ? Možná bych dokázal získat jeho srdce. Přeci jsem absolutní ! Ale kdybych napadl Izukiho , tak by mi to neodpustil. Takže nemůžu jít po jeho lásce. Musím rovnou zaútočit na moje milované štěně. Dneska se pobavím. Láska je absolutní a já jsem absolutní , takže koho si vyberu , ten bude můj. A moje štěně jsem si již vybral dávno. Bude můj. Žádnej Izuki jenom já. Bude milovat jenom mě. Musím se chystat na přípravy. Dneska budu mít hosta.
****************************************************************************************
Nechal jsem se odvést k Seirinské hale a čekal. Věděl jsem od Tetsuyi , že teď někdy budou končit. Jak jsem si myslel. Právě začali vycházet z haly. Zahlídl jsem před halou stát Ryotu a Daikiho. Co tam dělají ty dva ? Pak jsem zahlídl jak k nim míří Kagami a Tetsuya. Kagami se vrhl na Daikiho zatím co Tetsuya na Ryotu. Usmál jsem se. Aspoň , že tak. On je teďka šťastný a já budu brzy taky. Tetsuya se na mě podíval a zamával mi , ale já jsem se koukal jinam. Právě vyšel ven můj milovaný a zase s ním byl Izuki. Tetsuya si všiml mého pohledu a okamžitě pochopil o co mi jde. Rozeběhl se ke mně , ale nestíhal to . Ty dva už u mě byli blízko. Když Furi porcházel okolo auta , otevřel jsem dveře a vtáhl ho dovnitř. Vůbec netušil co se děje. Zavřel jsem rychle dveře a řekl ať jedeme. Poslední co jsem zahlídl , byl udivenej pohled Izukiho a bolestný výraz Tetsuyi.
*********************************************************
Furi chvíli nemluvil , byl úplně v šoku. Dával si dohromady co se stalo.
" C-co tady dělám ? Akashi - san , co to znamená ?" Teďka už mu to pomalu docházelo.
" Vezu tě k sobě. Vadí ti to ?" Usmál jsem se na něj mile.
" Ale proč ? Já ... to nechápu."
" To je stejné , jako to proč sis vybral Izukiho Shuna místo mě? Nemyslíš , že je to stejná otázka ?"
" To ... Já ... Izuki a já.."
" Vím.. Jste spolu , že ? Milujete se, že ?"
" Ano.."
" No .. Aspoň vím na čem jsem. Ale jedno vím určitě. Budeš milovat i mě."
" CO?!"
" Hmm.. S Izukim to není pravá láska Koki .. Se mnou to bude jiné , uvidíš. Nikdo jako já tě víc milovat nebude. Budeš jenom můj a já tvůj. Naše láska bude silnější než ta kterou máš teď s Izukim." Koukal jako puk. Zbedl.
" Počkat... Ty.. Já tě , ale milovat nemůžu ! Miluju Shuna ! "
" Dokážu ti to.. "
" Co ? Dokážeš mi , že tě miluju ?"
" Přesně tak . " Pak už jen mlčel , koukal se na mě jako na blázna. Bylo mi to jedno. Ukážu mu pravou lásku.
Dojeli jsme ke mně. Vysedl jsem z auta a čapl Furiho. Táhl jsem ho za sebou až do domu a dál do mého pokoje. Snažil se mi vymanit , ale jeho síla , byla oproti mé jako nic. Bylo to jako by se vůbec nezaíral. Došli jsme do mého pokoje. Schodil jsem ho na postel, zamkl dveře a šel za ním. Snažil se zvednout a utéct , ale já jsem si na něj sedl celou svojí váhou. Čapl jsem ho za ruce a vytáhl pouta , jako minule jsem ho přivázal. Nemohl už utéct a tak jsem z něj slezl. Šel jsem si pro věci. On je neviděl měl jsem přes ně přehozenou látku. Položil jsem svoje "vybavení" na zem. První co jsem vyndal byli nůžky. Koki se na ně s hrůzou koukal. Přišel jsem až k němu a začal roztříhávat jeho tričko. Úplně jsem ho zdemoloval a tak se mi naskytl pohled na jeho tělo. Ale nemyslel jsem radši na to. Žádné polibky. Žádné hlazení. Žadné nežnosti. Těch si mohl užít poprvé , když jsem ho sem vzal. Teď na to nemám náladu. Chci mu dokázat jenom to , že mě miluje. Schoval jsem nůžky a vrátil se k němu. Rozepl jsem mu kalhoty , které jsem následně stáhl i s jeho trenýrkami. Celý se třásl. Vzal jsem do ruky jeho penis a jemně jsem ho zmáčkl. Ať chtěl nebo nechtěl , tak zasténal.
" Vidíš nakonec se ti to bude i líbit.. A už můžeš cítit naší lásku , že ?"
" Nech toho prosím !"
" Proč bych měl ? Nedělal jsi tohle už náhodou s Izukim .. Víš , že se nemáš čeho bát." Zčervenal a odvrátil pohled.
" To mám , ale štěstí! Izuki se tě ještě takhle nedotkl , že ? Jsem tvůj první ?" Byl jsem štěstím bez sebe.
" Se Shunem jsem ještě nespal."
" Ale ani se tě nedotýkal , že jo ?"
" Ne ! "
" Tak vidíš , kdo tě má opravdu rád ?"
" Ty rozhodně ne ! Aspoň u Shuna vím , že to není jenom o sexu. Ale u tebe je to jiné ! Chceš si jenom užít !"
" Máš moc drzé kecy." Vytáhl jsem roubík a nasadil mu ho.
" Hned je to lepší , že ?" Furi se na mě s nenávistí koukal. Nikdy jsem to u něj neviděl. Zalekl jsem se. Vytáhl jsem teda látku a dal mu jí přes oči.
" Mnohem lepší." Řekl jsem si spíše pro sebe. Mno a co teď ? Co bych mu měl první udělat. No podle času mi moc nezbývá do příchodu otce a rozhodně nechci , aby nás vyrušil. Tak to trochu urychlíme. Vytáhl jsem vibrátor. Strčil jsem mu ho dovnitř . Vykřikl , ale nebylo to skoro slyšet. Zapnul jsem ho a mezitím jsem se rty přesunul na jeho bradavky. Přece jenom udělám výjimku. Sál jsme jeho bradavky. Přitom jsem mu hladil přirození. Pochvíli , když jsem si myslel , že už by to stačilo , tak jsem vytáhl vibrátor . Místo toho jsem ho nahradil vlastním penisem. Koki znova vykřiknul. Vzpíral se. Tekly mu i slzy. Ale já jsem nepřestával přirážet. Ani mě nezajímalo , že ho to nevzrušuje. Dlouho netrvalo a já jsem vyvrcholil do něj. Když jsem si odpočinul rozjel jsem druhé kolo. Po třetím kole jsem ho nechal být. Vystoupil jsem z něj. Vyteklo z něj moje sperma smíchané s jeho krví. Chvíli jsem se na něj díval. Byl tak roztomilý , když byl bezmocný. Odešel jsem pro tričko , které by si mohl obléct. Přece jenom tu bude zachvíli můj otec. Rozvázal jsem mu šátek přes oči, dal pryč roubík a i pouta. Jakmile jsem to udělal , tak mi na tváři přistála facka.
" Takovouhle první reakci jsem teda nečekal. Byl to krásný zážitek a ty si ho teď trošku pokazil." On neodpovídal. Rychle se oblíkl , i když jsem viděl jak ho bolí zadek a tak zatínal zuby. Když se oblíkl stanul přede mnou.
" Už cítíš naší lásku ?" Zeptal jsem se ho , ale znova mi přiletěla facka.
" Šmejde !! Jediné co vím s určitostí je to , že tě nikdy milovat nebudu. Nikdy !!! Už na mě nikdy nečekej. Nikdy nekoukej a nikdy nemluv !! " Rozbrečel se a vyběhl ven. Chvíli jsem o tom přemýšlel. Nedocházelo mi něco? Vzal jsem mobil. Všiml jsem si , že mám 10 zmeškaných hovorů od Tetsuyi. Vytočil jsem jeho číslo.
" Akashi - kun ?" Ozvalo se.
" Tetsuyo potřeboval jsi něco ?"
" Kam si jel s Furihatou - kun ?"
" Ke mně , proč se ptáš ?"
" Co jste dělali? "
" Máš čas teď Tetsuyo ?" Zeptal jsem se.
" Ano." Nadechl jsem se a všechno mu to řekl.
" Akashi - kun. Jsi monstrum. Už s tebou nechci nic mít. " Řekl a zavěsil. Koukal jsem se na hovor. Co to znamená ? Moje láska mě opustila . Můj přítel mě opustil. Již po druhé mám zlomené srdce , zakusil jsem prohru... Tohle je ... Zvedl jsem se a šel do otcovy pracovny. Vytáhl jsem z šuplíku revolver. Teď mám jedinou možnost .... jít za mámou. Přiložil jsem hlaveň k mýmu spánku a zmáčkl spoušť....


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 13. července 2015 v 19:37 | Reagovat

Sadisto! :D Akashi a nůžky to je nerozlučná dvojka :D Při větě "Položil jsem svoje "vybavení..." jsem čekala, že se z něj vyklube individum alá 50 odstínů šedi XD ještě ten jeho rakuzanský hárem :D

2 Elly - chan Elly - chan | 14. července 2015 v 10:49 | Reagovat

[1]: No jo no :D Furi to odnesl xDD Akashi a nůžky to jsem prostě musela ! :DD Harém jsem napřed chtěla udělat z Teika :DD

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 15. července 2015 v 15:29 | Reagovat

Teď mě napadla taková trošku magořina. Zkus někdy napsat povídku kde bude Kuroko seme :D no samozřejmě to není příkaz nebo něco takového prostě jenom nápad :)

4 Elly - chan Elly - chan | 16. července 2015 v 10:52 | Reagovat

[3]: Kuroko seme xD No ... Víš , že to není až tak špatný nápad ! :DD Ale budu muset něco vymyslet xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama