Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Ai to kenshin no chikara! V.

27. července 2015 v 23:11 | Elly - chan ^^ |  Kuroko no basket - Kapitolky (yaoi)
Máme tady další pokračování ! Po pravdě , ta povídka se mi začala vymykat z kontroly xDD Takže bůh ví jak dopadne , ale díky tomu že v anketě vyhrála možnost , že Tatsuya to přežije , tak by jste se mohli těšit na šťastný konec O.o Ale nikdy nevíte , co se stane , hlavně u mě xDD I když vůbec netuším , kdy bude tato povídka skončí. Přeji příjemné čtení ! ^^

AI TO KENSHIN NO CHIKARA V.

Murasakibara Atsushi x Himuro Tatsuya

Zbláznil se ?! Jak může být kočka upírem ?! Co je to za blbost ?! Venku začalo pršet. Dokonce i bouřka začala. Hřmí a všude jsou blesky , které osvěcují oblohu. Oba dva teď sedíme na gauči. Oba dva na jiném konci. Atsushi je naštvaný a to na mě. Ještě si snad myslí , že za to můžu. Je to jenom obyčejná kočka. Podíval jsem se na něj , ale on se cpal sladkostmi. Úplně mě ignoroval. Možná jsem za část mohl , jako vždy. Chtěl jsem se mu omluvit , ale on mě nevnímal. Vůbec si mě nevšímal. Koukal po pokoji , ale ne na mě. Vyhýbal se mýmu pohledu. Povzdychl jsem si. Přiblížil jsem se k němu. Sednul jsem si mu do klína obličejem k němu. Vzal jsem mu pytlík s nějakými bonbony a položil je na stůl. Podíval jsem se mu do obličeje , ale s ním to ani nehlo. Ani to , že jsem si mu sedl do klína a nebo to že jsem mu vzal jeho bonbony. Nezajímalo ho to. Docela mě to naštvalo. Musel jsem na to jinak. Přisál jsem se rty na jeho krk. Laskal jsem jeho kůži a dělal na ní svoje "značky". Přesně to samý jako on vždycky mně. Ručkou jsem přejížděl po jeho hrudníku. Žádná reakce. Nic. Ani zrychlené dýchání , či sten. Nic. V tichosti si to nechal líbit. Přestal jsem a podíval se na něj. Vůbec nic. Dotklo se mě to. Smutně jsem svěsil ramena a sklopil pohled. Ucítil jsem pohlazení na tváři. Zvedl jsem pohled. Atsushi se na mě díval , tentokrát jiným pohledem. Políbil mě na čelo.
" Pořád se zlobíš ? " Zeptal jsem se ho.
" Zlobím se na sebe. " Přiznal.
" Proč na sebe ?" Byl jsem udivený.
" Neměl jsem být hnusný , ale to co jsem říkal , byla pravda. Omlouvám se."
" Nemusíš , ale pokud chceš tak ti můžu slibovat , že už tu kočku nebudu vyhledávat." Slibíl jsem mu aspoň tohle. Usmál se a vzal mě za boky.
" Tak a teď by jsme mohli pokračovat v tom , co jsi mi dělal před chvílí." Navrhl jen tak mimochodem. Ten hajzlík. Přitáhl si mě pro polibek. Chvíli jsme se líbali , pak Atsushi ukončil náš polibek.
" Co kdyby jsme šli do koupelny a dali si teplou koupel." Byla to nabídka , která se neodmítá. A pěkně svůdná nabídka. Kývl jsem hlavou na znamemí souhlasu. Zvedl jsem se z jeho klína , ale nedopadl jsem nohama na zem. Atsushi mě držel v objetí. Pěvně jsem ho objal rukama okolo krku a nohama okolo pasu , tak abych se udržel, když nás přemísťoval do koupelny. Bylo to lehčí . Nemusel jsem se tolik držet , abych nespadl , protože mě pevně držel Atsushi. Donesl nás do koupelny a mě položil na zem. Přešel k vaně , kterou začal napouštět horkou vodou. Když byla plná horké vody , díky které z vany vanula pára , tak se na mě otočil a začal se vyslékat. Do teď jsem tam stál jak tvrdé Y rychle jsem se začal vyslékat taky. Byl jsem ale rychlejší než on. Narozdíl od něj jsem na sobě měl jenom jeho tričko a spodní prádlo. Atsushi to měl horší. Právě se snažil dostat z košile. Došel jsem k němu a pomohl mu. Oba dva jsme si pak sedli do vany. Já jsem si sedl mezi jeho nohy a opřel se zády o jeho tělo. Hlavu jsem opřel a jeho rameno a relaxoval. Ale pohody jsem si užil jenom chvilinku. Atsushi mě potom začal líbat na krku, pak si natočil mojí hlavu k němu a přivlastnil si moje rty. Vášnivě jsme se líbali. Jeho ruce , ale taky nezůstaly klidné. Jednou rukou si mě chytl v boku a druhou rukou sjel z mýho ramena, přes hruď a bříško až k mýmu penisu. Který začal zpracovávat. Zasténal jsem mu do úst. Začal jsem se kroutit jako had. Už jsem skoro byl , ale v tu chvíli přestal. Nesouhlasně jsem zakňučel.
" Neboj se , budeme pokračovat." Uklidnil mě. Vylezl z vany a já za ním. Ani se neobtěžoval s oblíkaním. Vzal mě za ruku a táhl mě zpátky do ložnice. Dotáhl mě k posteli a hodil mě na ní. Než jsem se vzpamatoval už byl nade mnou. Začal mě divoce líbat. Sotva jsem popadal dech. Rukama putoval po mým těle. Začal mi hladit stehna a roztahovat moje nohy. Jeho ruka se přemístila k mým otvoru a jeho prst do mě pronikl. Dlouhavě jsem zasténal.
" Líbí se ti to Murochine ?" Zeptal se mě škádlivě. Věděl, že se mi to líbí a stejně se zeptal. Parchant jeden. Pohyboval ve mě prstama. Bolest už jsem dávno necítil. Zvykl jsem si.
" Už můžeš.." Řekl jsem mezi steny , které se mi draly z hrdla.
" Jsi tak nenasytný Murochine." Škádlil mě. Své prsty nahradil nečím větším. Jedním přírazem pronikl do mě. Zasténal jsem. Hned se začal pohybovat. Ve stejným tempu začal třít můj penis. Přirážel čím dál rychleji a hlouběji. Mězitím mě Atsushi líbal dravě na krku. Atsushi se začal otíral o můj "bod". Věděl jsem , že jestli bude pokračovat ve stejném tempu , tak brzy budu. Začal jsem cítit tlak v podbřišku. Ještě pár přírazů a potříštil jsem naše bříška a jeho ruku mým spermatem. Atsushi párkrát přirazil a následoval mě ve slastném konci. Cítil jsem jeho teplý sperma v sobě. Vystoupil ze mě a převalil se vedle mě. Přítáhl si mě do náruče a hodil přes nás deku.
" Miluju tě Murochine." Zašeptal mi do vlasů. Začervenal jsem se.
" Já-já tebe taky." Přiznal jsem, byl jsem úplně rudý. Atsushi ztuhl. Zvedl jsem hlavu a podíval se na něj. Koukal na mě s vyvalenýma očima.
" Stalo se něco ?" Zeptal jsem se starostlivě. Co se mu stalo ? Řekl jsem něco špatně ? Nebo něco udělal ?
" Tys jsi to řekl.." Řekl udiveně. Co jsem řekl ? Něco špatného ?
" Co jsem řekl ?"
" Že mě miluješ .." Usmíval se. Zrudnul jsem ještě víc a podíval se stranou. Atsushi mi věnoval polibek na čelo , pak na špičku nosu a nakonec na rty. Víc si mě přitáhl do náruče. Spokojeně jsem zabořil obličej do jeho hrudníku. Trvalo jenom chvilinku než mě jeho dech a tlukot srdce ukolébal ke spánku.
***************************
Ráno mě vzbudilo nepříjemné šťouchání do tváře. Otevřel jsem jedno oko a uviděl svého narušitele. Byla to růžová Momoi a za ní stála fialová Manami. Bože jak ty dvě mi vadily.
" Co tu chcete ?" Zeptal jsem se rozespale. Obě dvě sebou cukly. Podívaly se na mě a zmizely. Jak jsem to měl asi pochopit? Co to mělo znamenat ? Podíval jsem se za sebe a pochopil je. Atsushi byl vzhůru a rozhodně neměl dobrou náladu. Musel je vystrašit k smrti.
" Do-dobré ráno." Pozdravil jsem . Kouknul se na mě , jako by zjistil , že taky existuju a zavřel oči. TEN BASTARD MĚ IGNORUJE! Naštvaně jsem se na něj podíval.Otočil jsem se na něj a začal ho šťouchat do tváře , jako před chvílí Momoi , ale já jsem do toho dával větší sílu. S vervou jsem ho otravoval. Furt mě ignoroval , ale viděl jsem jak mu cukalo obočí. Najednou vystřelila jeho ruka a chytla mě za ruku , která ho prudila. Otevřel oči a vypadal mnohem nasraněji než před chvílí , když se koukal na Momoi a Manami. Polkl jsem . Prstem jsem furt ukazoval na něj ve snaze znova zaútočit na jeho tvář. Ale Atsushi najednou zval můj prst do pusy a začal ho cucat a jemně okusovat. Jazykem si s ním hrál, olizoval ho a laskal svým jazýčkem. Strnul jsem a koukal na něj , jak na zjevení. Když ho laskání mýho prstu přestalo bavit , tak silně skousnul můj prst až vytekla kapka krve , kterou slízal. Prst sevřel mezi svými rty a začal cucat krev z mýho prstu. Druhou rukou jsem se ho snažil odstrčit. Bylo to marný. Z ničeho nic někdo zaklepal na dveře. Atsushi s mručením , které bylo tak stejně strašlivé jako medvědí přestal cucat můj prst a podíval se ke dveřím.
" Co chceš Momoi?" Zeptal se nevrle. Opatrně vstoupila dovnitř, pořád se bála , když jí vyhnal Atsushi.
" Mukkune .. Zapomněl jsi , že ? "
" Na co ?" byl čím dál víc nasranější. Zpropadená Momoi , pak to odnesu já a to pěkně se všema úrokama.
" Slíbil jsi včera mně a tvému otci , že mě vezmeš na oběd." Připomněla mu jen tak , jako by se nic nedělo , ale já jsem cítil , že se jí to dotklo. Povzdychl si a nevrle zavrčel. Byl naštavný , ale věděl , že to co slíbil musí dodržet. Momoi věděla , že vyhrála a tak se tajně vypařila. Rozhodně se jde připravit.
" Murochine.."
" Běž." Ani jsem ho nenechal dokončit větu. Nechtěl jsem aby jsem ho nijak zbavoval jeho poviností a hlavně jsem nechtěl , aby si to rozházel u svého otce. Během chvilky se zkulturnil a zmizel. Mezitím se mi ještě stačil 100x omluvit a slibovat mi že mi to vynahradí. Taky říkal , že bude platit vše co říkal včera + ten zákaz s tou kočkou. Vše jsem mu odsouhlasil a přijal 100x omluvu pak mě políbil na rozloučenou a odešel.
***************************************************
Celý den se vlekl. Jediné co jsem dělal bylo že jsem jedl a spal. To mě , ale přestalo bavit. Šel jsem k oknu a otevřel ho. Aspoň sem proudil čerstvý vzduch. Koukal jsem se ven a zastesklo se mi po mojí rodině. Doufám ,že jsou v pořádku, ale Taiga a Alex jsou silní. Rozhodně jim nic není. I tak jsem se , ale bál. Díval jsem se dlouho do krajiny , ale stejně jsem nic neviděl , byl jsem myšlenkama jinde. Pak se mi něco otřelo o nohy. Podíval jsem se dolu a uviděl zakázanou kočku. Chtěl jsem se s ní mazlit, aspoň nejaká zábava , ale nechtěl jsem porušit slib , který jsem dal Atsushimu. Odehnal jse kočku tím , že jsem do ní lehce kopnul. Kočka se na mě smutně podívala a zmizela. Tak a jediná věc , která mě držela před nudou zmizela. Šel jsem si zase lehnout. Aspoň spánek zabije nudu a večer budu mít energii na Atsushiho. Lehl jsem si a během chvilky jsem upadl do spánku.
********************************************************
Během chvilky mě ale začal budit někdo dotyky na mým těle. Myslel jsem , že je to Atsushi , ale když jsem otevřel oči , byla tam ta kočka. Sakra ! Zapomněl jsem zavřít balkon. Odstrčil jsem kočku. Ta udělal kotrmelec a pak se na mě naštvaně podívala.
" Tak mě kousni nebo škrábni , ale zmiz." Nastavil jsem ruku , aby si na mně vybila její vztek. Chtěl jsem , aby zmizela. Nechtěl jsem zklamat Atsushiho.
" Proč bych dělal něco tak ošklivého , někomu kdo je tak krásný." Ozvalo se z druhé strany postele. Vystrašeně jsem vyjekl. Přede mnou tam seděl červenovlasý mladý kluk s jedním okem červeným a druhým žlutým a byl úplně nahý ! Počkat ! Ty oči ! On je ta kočka ! Takže Atsushi nekecal ! On je upír , který se mění v kočku.
" Ty-ty jsi-jsi upír ?!" Zeptal jsem se ho vyjeveně.
" Ano. Jmenuju se Akashi Seijuro." Představil se jako by se nic nedělo.
" Co?! Takže ty se měníš v kočku ?!"
" Ano."
" A jsi upír ?"
" Ano."
" Jsi zlej ?!"
" Dalo by se to tak říct , ale na tebe nebudu , Himuro Tatasuyo." Jak zná mé jméno ?!
" Ale , ale .. Copak ? Došli ti slova ?!"
" Proč jsi přišel ?! Proč mě sleduješ ?!" Naštavně jsem na něj spustil.
" Protože chci abys byl můj. Pojď se mnou." Nabídl mi. Zbláznil se.
" Nikdy!" Zakřičel jsem.
" Ach.. Takže tě Atsushi miluje a ty jeho ? Jak dojemné ! Upírský šlechtic miluje člověka ! Jak vtipně dojemné !" Zavrčel na mě.
" Sklapni." Setřel jsem ho.
" Taže se mnou nejdeš ?! Jaká škoda.. tak já si pohraju s Taigou a Alexandrou. " ...On má moji rodinu ! Viděl jsem rudě a vrhl se na něj. Byl ale mnohem silnější než ti upíři , co jsem zabil.
" Pusť je ! Nech je být !" zakřičel jsem.
" Nechám je pokud se mnou půjdeš." Dlouho jsem se nerozmýšlel a nechal jsem se odvést Akashim bez jediného vysvětlení pro Atsushiho.
****************************
Cítila jsem v domě upíra. Bylo to v pokoji , kde byl Himura - kun. Vyběhla jsem nahoru , ale on tam nebyl. Spíš tam byl znatelný pach toho sráče Akashiho. Až se tohle dozví Atsushi - nii tak mě zabije..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 28. července 2015 v 0:40 | Reagovat

Rikala jsem to rikala! Je to Akashi :DD auau to  si asi Muro chin neco zazije a pak prijde Atsushi a bude nasranej jak nejtemnejsi a nejhlubsi pekelny okruh!! A zachraniMuro china a budou zit stastne na veky veku :D *celkem slusne ji hrabe* Hele :D tak me napada... Neudela z nej Akacica upira? XD to by teprv Edwarda pardon Atsushiho trefil
slak :D ^_^

2 Elly - chan Elly - chan | 28. července 2015 v 21:27 | Reagovat

[1]: Hele ,hele chceš tu povídku sama dodělat nebo co ?! xDDD Ne , dobrý xD *je ráda , že není jediná prdlá * No :D No... To bych moc prozradila , kdybych něco napsala , tak se nech překvapit. xDDDD

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 28. července 2015 v 21:38 | Reagovat

Už teď se na další kapitolu těším víc než na vánoce :D jestli to nějákým nedopatřením nedopíšeš...to by nedopadlo hezky XDD *psychopat se zase projevil* ^_^ jááá se asi pominu, fakt mi už hrabe jak se nemůžu dočkat *vida dneska je tu i šílená fangirl -_-* :DD

4 Elly - chan Elly - chan | 28. července 2015 v 22:43 | Reagovat

[3]: *bojí se že jí zabije , když se něco pokazí* Tak já se do toho jdu pustit. xDD

5 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 28. července 2015 v 22:57 | Reagovat

:D *uff vážně si připadá jako psychopatní vražoun a spousta lidí ji to i říká asi by měla přestat strašit lidi*  tak já tě prozatím ušetřím a půjdu zabít svoje ukvičené pubertální sestry ^_^ :D

6 Elly - chan Elly - chan | 28. července 2015 v 23:15 | Reagovat

[5]: Hodně štěstí xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama