Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Ai to kenshin no chikara! III.

23. července 2015 v 21:52 | Elly - chan ^^ |  Kuroko no basket - Kapitolky (yaoi)
Máme tady pokračování ! :) Konečně se dočkáte nějakého toho yaoi xD Přeji příjmé počteníčko :3

AI TO KENSHIN NO CHIKARA III.

Murasakibara Atsushi x Himuro Tatsuya

Ani jsem se nehl v jeho objetí. Radši jsem to nepokoušel. Nebál jsem se , ale byl jsem nejistý. Jeho ruce mě silně tiskly k jeho hrudníku. Já jsem své ruce měl položené podél těla. Cítil jsem jak Atsushi je nespokojený. Nadechl jsem se a své ruce jsem též dal na jeho záda. Víc jsem zabořil obličej do něj. Jeho ruce se rozpochybovaly a začal mě hladit na zádech , ale nic jiného nedělal. Políbil mě do vlasů a potom mě pustil z jeho sevření. Vylezl ze sprchy , oblíkl se a opustil místnost. Koukal jsem za ním a nechápal jeho reakci. Vypl jsem vodu , vylezl , rychle se oblíkl a následoval ho do pokoje. Byl tam , ale zrovna se chystal odejít. Rychle jsem ho doběhl, teda rychle, tak jak mi to umožňovalo moje zranění. Chytl jsem ho za za zápěstí a nehodlal ho pustit. Otočil se na mě, byl překvapený. Ani jsem nechápal co dělám , ale prostě jsem to udělal. Začervenal jsem se. Byl to hloupý nápad. Pustil jsem jeho ruku a otočil se. Chtěl jsem jít do postele a jít spát. Lehl jsem si do postele a přes hlavu přetáhl deku. Tohle jsem dělat neměl. Byl to špatný nápad. Postel se prohla pod váhou Atsushiho těla. Vzal za kraj deky a chtěl mi jí stáhnout. Chvíli jsme se o ní přetahovali , ale naše síly se nedaly rovnat. Atsushimu se podařilo sundat mi deku z obličeje , aby na mě viděl.
" Nechceš abych odešel ?" Zeptal se mě něžně.
" Ne." Zašeptal jsem. Usmál se a pohladil mě po tváři. Začervenal jsem se a odvrátil pohled. Jeho ruka sjela z mé tváře až ke krku pak ještě níž až na část mého hrudníku , který nebyl zakrytý dekou. Sehnul se ke mně a políbil mě na krk. Jeho polibky začal směřovat výš na bradu , na tvář , na spánek , na ucho , na čelo a nakonec mě políbil na rty. Stáhl ze mě úplně deku , kterou následně hodil na zem. Jeho ruce mě hladili přes triko na mojí hrudi. Zase mě začal líbat na krku. Laskal kůži svým jazýčkem , občas skousnul a poraněné místečko ošetřil jazýčkem. Cítil jsem jak mi dělá na krku rudé flíčky. Zavzdychal jsem.
" Líbí se ti to Murochine ?" Zašeptal mi do kůže na krku
" Hmm.." Dostal jsem aspoň tohle ze sebe. Odlepil se od mého krku a přetáhl mi přes hlavu tričko. Pohladil mě přes nahou hruď a bříško. Znova se ke mně sehnul a mezi rty vzal jednu bradavku a začal jí laskat jazykem a sát. Sténal jsem. Přesunul se na druhou a věnoval jí stejnou péči . Svíral jsem v rukou prostěradlo. Když byl spokojený se svojí prácí a tak se odtáhl. Pak mi stáhl až ke kolenoum spodní prádlo.
" C-co to děláš ?"
" Neboj se." To jediné mi řekl , pak mi stáhl úplně spodní prádlo. Zakryl jsem si svoje mužsví rukou. Chytil mě za ruce a chtěl je odtáhnout. Nechal jsem se jím přesvědčit a tak jsem dal ruce pryč. Atsushi mě začal líbat na bříšku. Přesouval se čím dál níž až k mému citlivému místečku. Vzal můj penis do úst a začal mě zpracovávat ústy. Prohnul jsem se v zádech jako luk. Bylo to tak příjemné. Najednou jsem ucítil jak do mě vnikl jeden z jeho prstů. Zděšeně jsem vykřikl.
" Uvolni se ." Zase se začal věnovat mému penisu a přitom mě připravoval. Snažil jsem se uvolnit a zachvíli už jsem necítil bolest , ale jen slastné pocity. Brzy ve mně byly už 3 prsty. Vyndal je ze mě a vyslékl se z oblečení. Už jsem ho viděl nahýho , ale neprohlídl jsem si ho. Teď jsem ho uviděl. Byl krásný. Začervenal jsem se. On taky. Pak se ocitl nade mnou. Rztáhl mi nohy a otřel se svým penisem o můj otvor. Pak do mě vnikl. Bolestivě jsem sykl.
" Mám přestat ?" Zeptal se mě starostlivě.
" Ne." Chvíli počkal než si zvyknu. " Jsi tak uzký Murochine." Zasténal. Heh. Možná je to tím, že jeho mužství není nijak malé! Začal se pochybovat. Trošku to bolelo , ale už jsem to přestával vnímat. Atsushi začal narážet do mého "místečka". Věděl jsem že dlouho nevydržím. Sténal jsem jeho jméno. Atsushi mě políbil a tím utlumil moje steny. Cítil jsem jak se blížím ke slastnému konci. Prohnul jsem se a potříštil naše bříška svým spermatem. Atsushi mě brzy následoval. Udělal se do mého zadečku. Vystoupil ze mě a překulil se vedle mě. Vydýchávali jsme se z naše zážitku. Byl jsem unavený a bolelo mě moje zranění , ale i přes to jsem byl šťastný. Začaly se mi zavírat oči. Než jsem usnul ucítil jsem jak mě Atsushi přikryl dekou a přitulil se ke mně.Pak jsem usnul.
************************************
Ráno jsem se vzbudil celý rozlámaný. Boleo mě moje zranění i můj zadek. Rozkoukal jsem se po místnosti. Nidko tam nebyl , až pak jsem si uvědomil že cítím na svým břiše nečí ruku. Otočil jsem se a tam ležel. Atsushi ještě spal. Vypadal sladce , když takhle spal. Vypadal i celkem zranitelně , což je u něj divné. Natáhl jsem ruku a jemně jsem se dotkl konečky prsů jeho tváře. Zavrtěl se , ale nevzbudil se. Rychle jsem stáhl ruku. Pak jsem se ale odhodlal k odvážnějšímu činu. Přiblížil jsem se k němu obličejem , tak aby naše rty byly od sebe jen kousek. Znova jsem na sobě ucítil jeho dech. Zavřel jsem oči. Takhle je to perfektní. Možná mě opravdu miluje , i když má spoustu tajemství , které asi z něj nikdy nevytáhnu. Nebo možná jo , ale stejně on je upír , upírský šlechtic a já obyčejný člověk .. Jaký dlouho by to vydrželo ? A jestli vůbec. Měli bychom právo vůbec spolu být ? Co když mě jednou zabije , nebo co když mě zabije někdo z jeho rodiny... A je tu možnost , že můžou zabít i Atsushiho za to , že mě tady má , člověka co zabil 3 jejich upíry. Co jim řekne ? Řekne jim : Tohle je člověk co zabil 3 z našich lidí , ale já ho miluju .. Může tady být ? Na tohle asi nikdo neskočí. No , ale mohl bych tomu dát malou šanci , třeba to půjde , ale teď se chci zaměřit na to , abych o něm věděl mnohem víc a hlavně abych věděl co se včera stalo , že se choval tak divně.
" Dobré ráno Murochine. " Pozdravil mě rozespale.
" Dobré. " Řekl jsem a usmál jsem na něj. Pak mi došlo jak blízko jsem mu a rychle se odtáhl. Atsushi se jen usmál a přitáhl si mě pro polibek. Začervenal jsem se a on se zářivě usmál. Zvedl se do sedu a rozhlížel se po pokoji. Prohrábl si svoje vlasy a dál se koukal po pokoji. Já jsem ho jen tiše sledoval.
" Atsushi ?" Zeptal jsem se ho.
" Hmm ?"
" Co se včera stalo, když jsi odešel. Kdo tam byl? Byla to zase Manami ?" Odvrátil pohled.
" Máš hlad ? Jdu nám pro něco k jídlu. " Zvedl se a ignoroval mojí otázku.
" Atsushi ! Řekni mi to !" Zakřičel jsem na něj , tak abych nikoho nepřivolala , ale aby to dobře slyšel Atsushi. Zlobil jsem se.
" Hned jsem zpátky." Zase neodpověděl. Opustil místnost a mě tu nechal samotného. Naštvaně jsem zavrčel jednu sprostou poznámku na jeho účet. Najednou jsem ucítil jak mě někdo z balkonu sleduje. Otočil jsem se a viděl tam kočku. Uf.. je to obyčejná kočka , i když byla zvláštní. Byla zrzavá , ale její oči byly divné .. Jedno měla rudé a druhé žluté. Kočka se na mě dívala , jako by něco věděla a pak zmizela. Zamrkal jsem. Divná kočka , která mě sleduje , nebo jsem paranoidní. Pak se mi , ale myšlenky vrátily zpátky k Atsushimu a znovu jsem byl naštvaný. Zatracený upír. Za chvíli přišel s tácem plný jídla. Sedl si na postel a dal na ní i tác s jídlem.
" Jez." Já jsem , ale rozhodně nemínil ho poslouchat , byl jsem uražený . Nebudu jíst , pít, mluvit s ním a ani s ním dělat jiné věci dokud mi to neřekne. Vzdychl.
" Jsi naštvaný ?"
" Samozřejmě ! Chci vědět , co se včera stalo !" Zakřičel jsem na něj.
" Nechceš se nejdřív najís-"
" Ne !" Ani jsem ho to nenechal doříct.
" A co chceš vědět teda ?" Vzdal to.
" Všechno , ale teď bych chtěl vědět , co se včera stalo ." Byl jsem opravdu zvědavý na všechno , co si zažil , ale teď chci vědět co to bylo včera.
" Eh..Bylo to---"
" Mukkune !" Rozletěly dveře a dovnitř vletěla růžovovlasá dívka. Vypadala jak hubená cukrová vata.
" Kdo to je ?" Zeptal jsem se , když se na nás culila ta vatovitá dívenka s úsměvem , tak sladkým , že mě z něho bolely zuby.
" Murochien tohle je Momoi Satsuki , moje snoubenka."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 23. července 2015 v 23:26 | Reagovat

Hubena cukrova vata XDD To mi rekn i to se dela zakoncovat takhle kapitolu? Ted budu celou noc premyslet, co vymyslia s "vatovitou divenkou" :D Muro chin je cukrousek aa zamiloval se nam do upirka ^_^ Ha! A ted se culit muzu protoze vsichni uz spi :D ;) Ale ne fakt co s tou Momoi budou delat? To si daji trojku? :D no to ode me nebylo hezky ;) Muro
chin se mnou muze jit k zubarovi :D
momentalne me ty zuby boli doopravdy :DD
proc ja jen jedla tolik bonbonu??!? Jak je
mozne ze Atsushi toho sladkeho sezere tolik a
zuby ho neboli?! To neni feer :D

Tak a mame zase roman a nejak divne mi tu skacou mezery...tak to mozna bude takovy exotsky koment :D

Louci se stin ;)

2 Elly - chan Elly - chan | 24. července 2015 v 9:53 | Reagovat

[1]: Nedají si trojku !! :D To by mě nikdy nenapadlo ! Přece jenom Momoi jsem nesnášela do 3 série xDDD Nejsi sama koho bolí zuby xD Atsushi je prostě speciální xD Jeho žádné bolení zoubky neskolí xDD * je uražená , protože nenapsala tak dlouhý román , jako její věrný stínek *_* xD *

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 24. července 2015 v 12:25 | Reagovat

To jsem rada! Ja ji absolutne nesnesu, jak se furt motala kolem Tetsuyi grr! Na konci jsem chvili myslela ze je daji dohromady Fujtajxl!! Ja bych musela nekoho zavrazdit ^_^ choo chci mit jeho zuby, a chci taky tolik zrat a nepribrat ani deka :DD No jo jsem ted kapku "nevypsana" protoze mame navstevu a ti me nepusti ke kompu :( a tahnou me po vsech certech ... Hory, zoo a dalsi ALE dneska odjizdi!! :D

4 Elly - chan Elly - chan | 24. července 2015 v 14:36 | Reagovat

[3]: Ooo xDDD No pro mě je taky záhada jak to že Atsushi tolik žere i Kagami a nepřiberou ani kilo !! xDD Chci být jako oni !

5 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 24. července 2015 v 14:56 | Reagovat

Strasna nespravedlnost! :D ja jim normalne a stejne jsem takove mensi vydani velryby :DD kez bych byla jako oni ^_^ vzdycky kdyz se koukam kolik oni vazi tak mlatim hlavou do stolu XD no stejne Kagami a jeho 20 hamburgeru XDD

6 Elly - chan Elly - chan | 24. července 2015 v 17:49 | Reagovat

[5]: No ono stačí vidět Atsushiho s jeho každodenní zásobou cukrovinek xDD Pamatuješ si když Seirin hrál proti Rakuzanu a on tam stál Tatsuyou ?:D Kolik toho ten blázen snědl a byl furt hubený !! xD A sexy *_*

7 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 24. července 2015 v 17:56 | Reagovat

Nechápu, kde to jídlo furt bere :D s tím kolik toho zblajzne bych čekala, že si sebou potáhne nějáký batoh plný cukrátek nebo něco takového :D hmm sexy...jo to on umí :D i ostatní, škoda že nehrajou bez jenom v kraťasech XD *připadá si jako úchyl*

8 Elly - chan Elly - chan | 25. července 2015 v 18:43 | Reagovat

[7]: Nejsi sama kdo si to přeje xDD Já jsem skákala radostí , když byli v těch horkých pramenech , nebo na tom soustředění s Shutoku :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama