Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Úlet (HENTAII) Pro Toma :3

6. června 2015 v 0:19 | Elly - chan ^^ |  Na přání
Tak tady máme další povídku pro Tomáše L. :) Doufám že se bude líbit ! Je to hentaii.. Moje první povídka na ní , takže trochu strpení! :D
Anime : Naruto

NARA SHIKAKU X YAMANAKA INO

"Dělej si co chceš !" Zařval jsem a odešel z domu. Pořádně přitom bouchl dveřmi. Ženská bláznivá ! Co to do ní zase vjelo ? Asi se zbláznila ! Jaký vzor dává Shikamarovi ? Když mně furt takhle schazuje ? Jsem snad nějaký hadr ? Zavidím ostatním. Jejich manželky je respektují a jsou rádi , že mají muže shinobi ! A taky před jejich dětmi je neschazuje , ale spíš vychvaluje !! Procházel jsem Konohou, celý den jsem měl zkažený a byl jsem i naštvaný. I Shikamaru raději zdrhl .. Ani se mu nedivím. Zamířil jsem do hospody , kde rozhodně budou Choza a Inoichi. Vrazil jsem tam a jak jsem si myslel. Už tam oba dva byli a popíjeli.
"Ale koho tady vídíme ?" Zeptal se mě sarkasticky Inoichi.
"Zklapni ! Idiote blonďatá !" Odsekl jsem mu.
"Pustila tě manželka z provazu ?" Dobíral si mě Choza.
"Oba dva jste otravní dědkové !" A pak jsme se všichni tři začali smát ! Jsme už takový. Od dětsví spolu. Už skoro 30 let.
Pili jsme a smáli se.
"Tak co Shikaku ? Co tvůj syn jak se má ?"
"Skvěle jako vždy. Je teď Jounin. A taky po něm jde ta sestra Kazekageho. Z písečné .. ehm Temari !" Pochlubil jsem se , aspoň něčím ! Doufám že ta blondýnka nebude stejná semetrika jako jeho matka.
" A co vaše děcka ?"
"Ale dobrý ! Choji se má dobře !" Odpověděl mi Choza. " A co ty Inoichi ? "
" Tak se zeptej ze Ino sami. " Řekl a ukázel ke vchodu. Když jsem se otočil viděl jsem jak se k nám blíží blondýnka ve fialovém oblečení. Hmm .. Jako nejsem na mladší , ale dcera Inoichiho byl fakt kus. Řekl bych i že je lepší jak Yoshino. To by byla manželka. A ten sex s ní ! Hmm. S Yoshino to stálo za to když jsem jí udělal Shikamara, pak už to šlo z kopce a teď zřídka kdy na ní můžu šáhnout. Ach jo.. V tomhle to mají zase lepší Choza a Inoichi. Choza se furt chlubí jak je aktivný se svojí manželkou. A Inoichi to samý. Asi jsem dlouho civěl do prázdna , ale když jsem se zase srovnal už stála u našeho stolu.
"Tati říkal si že mě dneska budeš učit nové techniky !" Nadávala na Inoichiho.
"Jo , já zapomněl !! Tohle jsem chtěl říct i vám hoši ! Zítra bych chtěl aby jste vzali svoje děcka a přišli trénovat.A Ino tobě se samozřejmě omlouvám."
"To říkáš pořád!!" Nadávala znova na něj.
" Ino nebuď taková na mě !Jo a strejda Shikaku se ptá jak se máš. " Začal se smát Inoichi.
"Mám se skvěle strejdo Shikaku, aspoň někdo má o mě zájem." Usmála se na mě jako anděl. Byla trošku podobná Inoichimu , ale byla samozřejmě moc krásná ! Takhle snad ani nebyla krásná Yoshino , když byla mladá.
" No tak já jdu se Sakurou ven. Vrátím se večer !" Rozloučila se a odešla ven. Koukala jsem na její zadek , když odcházela. Hmm skvělý. Po asi třech hodinách jsme odešli každý svým směrem. Teda oni šli k sobě domu. Za svýma manželkama a dětma , kteří jsou na ní hrdí. Ale já jsem rozhodně domu nechtěl. Půjdu tam jedině kvůli Shikamarovi , aby tam chudák nečelil té potvoře sám. A taky bych si s ním mohl zahrát shogi, už jsme dlouho nehráli. Ale teď ještě nechci domu. Teď ještě ne. Procházel jsem Konohou bezcílně. Nevěděl jsem kam bych měl jít. Procházel jsem okolo lesíka Nara klanu. A tam jsem uviděl mladou Yamanaku a toho divného kluka z ANBU Rootu , Saie. A měli k sobě docela blízko. Takže se Sakurou ven ? Jestli změnila teda Sakura pohlaví. Usmál jsem se nad tím a šel radši dál. Heh , umi si představit jak by vyváděl Inoichi , kdyby tohle zjistil. No , no Ino - chan to bude něco.
****************************************************
Druhý den jsem přivedl Shikamara na místo kde jsme se měli setkat s ostatníma. Podle Inoichiho jsme měli trénovat naše trio, takže jim to předvedeme a oni se budou zlepšovat. Koukali jsme se jak to zkouší. Ino u toho vypadala roztomile. Ah , kdyby se dozvěděl Inoichi tak by ji nařezla na holou. Na její pěknou prdelku.
"Tati ! Hej tati !" Trhl jsem sebou a podíval se na svého syna ,který mě vyrušil ze svých myšlenek.
"Co se děje ?" Asi jsem byl dlouho v toku myšlenek. Úplně jsem zapomněl na trénink.
"Už je konec."
"Aha."
"Jo , tati zachvilku přijde z písečné Temari a od Tsunade - sama mám rozkaz se o ní postarat.
"Fajn , ale přitom starání si nezapomeň vzít ochranu , to ti asi neřekla Tsunade - sama." Zasmál jsem se mu.
"Tati !" Zakřičel na mě celý rudý. Ach ta mladá naivita. Už si ani nepamatuju když jsem byl takový jako on. Už to bude pár let , ale rozhodně jsem byl blbý , když jsem se zamiloval do Yoshiny. I když byla hezká jako žádná jiná , kdybych věděl co z ní bude tak bych si jí nevzal. To Ino je krásná a krásnější než Yoshina ! A jestli bude po Inoichim a jeho manželce tak bude hodná ! Možná si bude umět dupnout , ale já bych nechtěl žádnou , která by byla jako panenka. Doufám že si najde nějakou bezvadnou holku můj milovaný synek. Doufám že ta Temari bude pro něj pravá ! Taky je můj syn jediný co mám a co tak moc miluju. K Yoshině jsem něco cejtil , to je pravda , ale teď je to úplně mrtvý ! Náš vztah je na bodu mrazu. I sex. Kdybych měl ale Ino tak by to možná byla jiná. Klidně bych si i počkla než vyroste. Klidně bych si s ní pořídil dítě , ale ona je ještě mladá holčina. Spíš jenom sex. Nic jiného. Pamatuju si tu aférku se spratkem Uchihů, Sasukem. Všichni ho prej obdivovali a všechny holky milovali. Stejně jako Sakura a Ino. I když Sakura je furt jím posedlá. Ino už ne , je vidět že se zamilovala do Saie. Tak jí v tom nechám , třeba bude mít lepší budoucnost s ním , ale to neznamená že si s ní nemůžu užít. A mám i důvod aby neodporovala , kdyby se dozvěděl Inoichi že mu lhala , že nešla ven s růžovkou , ale s klukem a ještě se s ním ocumlovala.
********************************************
Moje nohy mě táhli ke květinářství Yamanake. Kde náhodou měla službu Ino. Vstoupil jsem dovnitř.
"Ahoj Ino."
"Ah .. Strejdo Shikaku. Co tady děláš ?" Zeptala se mě s úsměvem.
" Ale jen mě napadlo že se na tebe příjdu podívat. "
" Aha , no já zachvilku jdu na zahradu za Konohu pro kytky do květinářství."
" A chceš aby jsem tě doprovodil. "
" Je to bys byl hodnej strejdo. " Rozzářila se jak zářivka. Taková naivita. Možná je větší jak u Shikamara, ale co jsou mladí a můžou si to dovolit.
Šli jsme Konohou až k bráně a pak dál na zahrady Yamanaka. Celou cestu něco brebentila , ale já jsem jí věnoval malou pozornost , ale jí to nevadilo. Mluvila o květinách , o tom jak chce být jounin jako Shikamaru, o modě a blbostech. Došli jsme na místo a ona začala trhat květiny. Zrovna se předklonila a já měl výhled na její pozadí. Hezky jsem jí po něm plácl.
"Co to děláš strejdo?!" Zeptala se mě udiveně a zároveň naštvaně.
"Ale neříkej že tohle nědělá i ten tvůj."
"Můj?"
"Nedělej hloupou.. Když jsi říkal že půjdeš ven se Sakurou , ale místo toho jsi šel ven s tím klukem od ANBU. Co by asi udělal Inoichi , kdyby to zjistil." Ukážu jí kdo je tady pánem.
"To by si ale strejdo neudělal že ne ?!" Zeptala se se strachem v hlase.
"Neřeknu mu to , ale zase něco za něco."
"Co tím myslíš ?" Nechápala to. Chudák holka je tak hloupoučká.
"Ale říká ti něco slovo sex ?! " Usmál jsem se když se na mě podívala tím vyděšeným výrazem.
" Takže .. Strejdo ty myslíš že za to že to neřekneš tátovi tak já s tebou bude něco mít ?"Až tak hloupá není.
" Hmm jsi chytrá a celkem bystrá jako Inoichi. " Koukala se na mě s nechutí ve tváři , no a co ? Co já bych si dělal z takové puberťačky ?
"Tak co uděláš Ino - chan ?" Cítíl jsem se trošku divně , ale co ?
"Dobře , ale je bude to mezi námi ?"
"Samozřejmě."
"Ale já tak nějak nevím co mám dělat. " Zrudla.
"Neboj se, všechno nech na mně. Přece jsem zkušenější."
" Tak teď se úplne vysvledč."Chvili váhala , ale palk se opravdu vysvlékla.
"Hodná holka a teď si klekni. Ale tak aby jsi měla zadeček ke mně." Lekla se , ale udělala to. Pak to bylo lehké. Vyprostil jsem svoji tlačící erekci z kalhot. Klekl jsem si ma kolena a přirazil do ní. Vykřikla. Nedbal jsem na to a začal se pohybovat. Rychle a tvrdě. Ani jsem nepotřeboval , abych ji uspokojil , ale stačí jenom já. Zachvilku jsem byl, ale kvůli tomu že jsem neměl ochranu tak jsem se neudělal do ní , ale na její záda. Když jsem z ní vystoupil všiml jsem si trochu krve . Nevadí. Zapl jsem kalhoty a odešel. Nechal jsem jí tam. A vrátil se ke svému milovanému synkovi a manželce Yoshině.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | Web | 6. června 2015 v 12:22 | Reagovat

Tenhle pàr vidím prvně a napsalas ho dost dobře ;)

2 X <3 X X <3 X | Web | 8. června 2015 v 17:52 | Reagovat

Haaadej kdo je tady :-D Ano ano uz me chyta abstak ;) tak co pises ted neco? ^_^ (vubec nejsem zavisla vubec ne :D) Nebo...Ti  mam... vymyslet tema :D Muchahache ;)

3 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 26. června 2015 v 21:12 | Reagovat

Hele! Hele! Jen se na ni podivejme. Ona si tu uziva moje "luxusni" :-D komentare a nenapise ani "Vypadni ty otravo!" Zlocince! Hrisniku! To nevis, ze kdyz jsi tak dobra, nesmis prestavat?!??

Tvuj verny a otravny stin ;) X <3 X

4 Elly - chan Elly - chan | 27. června 2015 v 15:49 | Reagovat

[1]: Děkuji :))

5 Elly - chan Elly - chan | 27. června 2015 v 15:50 | Reagovat

[3]: Děkuji ¨xD Promiň že jsem tu dlouho nebyla , ale byla jsem na dovče :D Teď nic zrovna nepíšu , tak si vymysli nějaký téma :DD Bude jen ráda ¨:D

6 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 27. června 2015 v 16:05 | Reagovat

Jej dovolená tady génia nenapadla XD ehh pardon za otravu, ale bývá zvykem, že jakmile si zamiluji něčí blog, tak ten dotyčný s tím sekne :) Noo a téma, ach zase to dilema :D Jééj ja nevím napadá mě do Naruta i do Kuroka a do toho podstatně víc -_- :D Ehh takže Sasoriho s Deidarou nebo Kiseho s Kasamatsuem. Jestli něco nerada píšeš tak řekni, zásoby párů jsou neomezené :D

7 Elly - chan Elly - chan | 27. června 2015 v 17:44 | Reagovat

[6]: Pohoda:D Já píšu všechny páry ráda :D A víš co ? :D Udělám ti rovnou na oba dva páry :D Jen potřebuju vědět , kdo bude seme a uke ? :D A taky děj :D Jestli se mám držet toho co je v anime, nebo upustit uzdu své fantasie :D

8 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 27. června 2015 v 17:57 | Reagovat

Jééé! Ona je anděl! Vidíte to všichni? Semové, semíci sakra tohle má jaké množné číslo?!?? :D No prostě seme je Sasori a Kise. Fantazii se meze nekladou :) a u povídek to platí dvojnásob :D A děj, ajej no něco hezkého, happyendního, sladkého až mě budou bolet zuby :D a kdyby tam nějáký štěk měli i ostatní Akaťáci, budu jenom ráda :D jak já je žeru :) tak a teď půjdu potlačím všechny otravné buňky v těle a nechám ti co nejdéle klid :D snad

9 Elly - chan Elly - chan | 27. června 2015 v 18:02 | Reagovat

[8]: Fajn :D:D Jdu se do toho pustit :DDD Zkusím něco tak sladkého , až z toho budeš muset jít k zubaři :DDD :D No :D Popravdě teď se mi zrodil jeden nápad na DeiSaso :DD S KiseKasa to bude horší :DD Tak já se radši pustím do DeiSaso :DD

10 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 27. června 2015 v 18:05 | Reagovat

Tak já se hned nechám objednat :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama