Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Šťastný předmět ! (YAOI) pro X<3X

5. června 2015 v 19:03 | Elly - chan ^^ |  Na přání
Tady máme povídku pro X
Anime : Kuroko no basket

SHINTARO MIDORIMA X KAZUNARI TAKAO

Dnes je to přesně rok co se Shin - chan přidal do našeho týmu , Shutoku. Když jsem ho poprvý viděl lekl jsem se , co je to za monstrum. Byl "zázračné dítě" a měl obrovský talent na basketball ... Jeho koše , které nikdy neminul byli ohromující. Když jsem si představil že takových po světě běhá ještě 5 , měl jsem z toho noční můry. Ale později jsem poznal Shin - chana víc. Je pravda že je chladný , ale umí být i laskavý a hodný , i když ty jeho "zvyky" jsou hrozný. Řídí se podle horoskopu , a když náhodou horoskop předpoví pro něj špatný den , je schopný nic nedělat. Taky na každý den má svůj šťastný předmět. Což je trochu divný , ale je to Shin - chan. Ale měl jsem docela výhodu . Semnou se bavil nejvíc z týmu a dalo by se říct , že se mi i otevřel. Ve hře napřed nehrál za tým , ale potom co jsme bojovali proti Seirinu a tam jsme poznali 6 člena "zázračné generace" Kuroka . Natrhli nám zadek a Shin - chan potom začal spolupracovat s týmem. Takže i semnou a to co nejvíc. Taky semnou začal víc mluvit , chodit semnou se koukat na jiný zápasy i na večeře semnou chodil. Je teda pravda že ve vozíku jsem ho musel vozit já , ale což. Mně to nevadilo , byl jsem šťastný , když byl šťastný Shin - chan. A tak to začalo . Už přes 3 měsíce jsme přátele s "výhodami" , asi to není láska ,ale mně to stačí. Je to hlavně teda o sexu , teda pro Shina , pro mě je to o lásce , ale to on neví , a kdyby to věděl byl by z toho asi problém. Ach jo.. Nechci o něj přijít , ale taky chci aby jsme v našem vztahu pokročili. Což se zdá že je nemožný cíl. Každý den skoro jdeme k němu nebo ke mně domu , tam je krátká předehra, sex a buď jde domu on nebo já. Je to smutný , ale takhle jsme se na tom dohodli. Teď tady chodím po chodbě před naším zápasem jak bludička. Hrajeme proti týmu o kterým víme že nemají šanci vyhrát . Takže ztracených 40 minut hraní. Ale aspoň lepší než trénink. Asi každýho zajímá jak to u nás je , když jsem já starší tak budu nahoře , ale ono je to naopak ten kdo je uke jsem já. Shin je moc hrdej na to , aby si ho tam nechal strkat. Hmm zase jsem myšlenkami jinde , to zas bude mít kecy , že se nesoustředím , ale šlo by to v jeho přítomnosti ? Kolikrát už jsme spali a on nic necítí! Chtěl bych vidět do jeho hlavy , teda asi možná ne úplně všechno , bůh ví co bych se dozvěděl. Rozhodně podle toho když jsme spolu poprvý spali , tak to nevypadalo jako by s tím neměl zkušenosti, radši nechci vědět s kým to přede mnou dělal. Určitě to byl někdo z jeho bývalýho týmu.
"Tak tady jsi ! Všude jsem tě hledal. Jdeme hrát tak pojď!" Trhl jsem sebou a otočil se . Kdo jiný než on by tady měl být , že ?
"Už jdu ! Jen jsem si něco musel promyslet." Usmál jsem se na svého zelenovlasého spoluhráče.
A šli jsme hrát.
************************************************
Konec zápasu. Zase lehký soupeř. Po 1 čtvrtině to vzdali, náš konečný výsledek 170 ku 20 . Takovýhle lidi by to hrát neměli. Hned se vzdají , když proti sobě mají o něco silnějšího soupeře. Kdyby si vzali příklad ze Seirinu. Celou dobu jsme spolupracovali se Shinem. Teď jsme v šatně a převklíkáme se. Když najednou mě někdo pohladil po hlavě. Zvedl jsem pohled a uviděl ho.
"Dobrá práce Takao. " Řekl tyhle slova, jen tři slova a moje srdce se rozbušilo jako zvon.
"Děkuju." Řekl jsem a začervenal se. On se na mě podíval a zase se otočil. Shin není moc na takovéhle věci , ale i tak bych to mohl brát jako pokrok. Počkat ! Počkat ! On se usmívá a červená !! Teď jsem si toho všiml ! Když odvracel tvář! O můj bože ! Je to pokrok a velkej ! Hehe ! Mám tě Shine !
Po zápase jako vždy jsme si to my dva mířili ke svému vozíku a hádejte kdo bude zas šlapat ? Jeli jsme rušnou ulicí. Dnešní jeho šťastný předmět je žabička.
"Hmm .. Co dneska děláš Shine ?" Zeptal jsem se ho tak , aby to nevypadalo že mám o něco zájem.
"Promiň dnešní sex si necháme ujít. Jdu se sejít se svým bývalým týmem." Zabolelo to . To znamená že se dneska setká i s tím s kým byl přede mnou.
"Kam tě mám hodit ?" Snažil jsem se schovat svojí bolest v hlase.
"Doma." Asi si toho nevšiml , a nebo dělá že o ničem neví.
Vyhodil jsem ho teda u něj doma a odjel k sobě. Celou cestu jsem přemýšlel co se na jejich srazu bude dít. Třeba se bude milovat zase s tím s kým byl před tím ! Třeba spolu i chodili a on se k němu vrátí ! Copak budu dělat ?! To bych nepřežil ! A nebo co když nás bude mít oba jen na sex ?! Řekl by mi že to dělal s někým jiným a nebo mi lhal ? Nebo by si třeba myslel že je to úplně normální , když spolu nejsme. Už mě z takového přemýšlení bolí hlava. Dojel jsem domu a flákl sebou o postel. Zase jsem přemýšlel o Shinovi a mně. I když jsem možná někdě v hloubi srdce věděl že to nikdy s ním nevyjde pořád jsem se odmítal vzdát. Nechci se vzdát ! Nechci o něj přijít ! A vůbec se o něj dělit s někým z Teiku !! To vůbec! Shin je můj ! Ničí jinej !! Zvedl jsem se a vyrazil směr domu ! Tajně jsem při tom psal Kisemu , nikdy jsem to neudělal , ale potřebuju něco vědět.
****************************************************
Otravná schůze s mým bývalým otravným týmem. Nic horšího snad není ! Dnes jsem měl možnost aspoň strávit večer s Takaou , ale tohle jsem nemohl prošvihnout kvůli Akashimu , asi by mě sežral , kdyby jsem nepřišel , nebo spíš by mě nakrájel a nechal sežrat Murasakibarem. Je tu taková atmosféra , že kdyby sem přišel nějaký masový vrah tak by radši odešel, protože tohle je zabijácká atmosféra !
Akashi něco kecá , Aomine spí, Murasakibara žere, Kuroko mlčí a Kisemu teď přišla smska.
"To si to nemůžeš aspoň na chvíli vypnout Kise ?!" Zařval na něj Aomine , kterého zvuk mobilu vzbudil , je to jako kdyby jste do spícího medvěda dloubli , stejná reakce jak u Aomineho. I tak vypadá jako medvěd.
"Promiň Aominecchi. Fanynka." Usmál se omluvně a doufal že nebude roztrhán medvedaominem.
***********************************************************************
Čekal jsem než mi přijde smska. Mezi tím jsem stihl zaběhnout do švadlenky a koupit tři metry dlouhou , rudou stužku.
Zapípal mobil , byla tam zpráva od Kiseho. Ach aspoň jeden normální člen ještě s Kurokem. Ptal jsem se ho kde jsou a kdy končí , a lidičky on mi fakt odpověděl podle pravdy! Byl jsem rád , ale teď jsem si uvědomil že už budou končit. Rozeběhl jsem se směr k Shinovýmu domu. Věděl jsem kam si dává rezervní klíče. Nebylo těžké se dostat dovnitř. Vlítl jsem do ložnice a vyslékl se do naha , uklidil oblečení. Ani si neumíte představit jak je háklivý na takové maličkosti ! A obvázal se mašlí. A vyčkával. Už by zachvilku měl přijít , ale co když příjde se svým bejvalým ?! Co udělám. Z mého přemýšlení mě vytrhl zvuk klíčů. Zabouchl dveře , zul se a šel směr ložnice. Otevřel a rozsvítil. Pak mě uviděl. Myslel jsem že se lekne jak malá holka a začne vřískat , ale místo toho na mě koukal. Koukal a koukal. Jak socha. Pak zamrkal a zase koukal. Už mě to přestávalo bavit.
" Co-co tu děláš?" Koktavě se zeptal.
"Čekám na tebe ! Shin - chan!" Postavil jsem se na kolena a ukázal mu tak svojí erekci a přitom jsem proti němu natáhl ruce jak malé dítě , co se dožaduje objetí.
"To vidím , ale co to máš proboha na sobě ?! Nebo co spíš nemáš .. A proč ta mašle?" Už se uklidnil a prstama si narovnal brýle na nose. Trošku jsem byl zaskočen. Opravdu nevím proč mě napadla mašle. Ale to proč jsem byl nahatý bylo jasný ne ? Ale pak mě napadla taková věc...
"Jsem tvůj šťastný předmět !" Blbost , která mě napadla neznala hranic. Ale jeho to překvapilo. Divně se usmál , tak jak to umí jen "zázračná generace" a přibližoval se ke mně. Trošku mi to nahánělo husí kůži. Ale co , mám to co jsem chtěl a teď nemůžu vycouvat ! To by se asi Shin naštval a já o něj nechci přijít ! Už byl u mě ! Klekl si kolenami na začátek postele ,ale díky jeho enormní výšce byl větší jak já. Chytil mě za zápěstí a přivlastnil si moje rty. Začal mě divoce líbat a prozkoumávat moje ústa. Jen tak tak jsem s ním udržel krok. Občas mě kousl do jazyka nebo rtu. Ale ne moc silně jen tak lehce , provokativně. Zasténal jsem mu do úst a můj "kamarád" se začal probouzet. Moje ruce si opřel o jeho hruď a svýma rukama začal hladit celé mé tělo. Od tváře přes krk , hrudník , břicho až dolu , ale zastavil se u podbřišku a zase jí vracel zpátky na tvář. Druhou rukou mě hladil od zad až dolu přes zadeček , přes stehno a nahoru. Ruku kterou měl teď na mojí hrudi začal mnout mojí bradavku mezi ukazováčkem a palcem. Sténal jsem mnohem nahlas než před tím. Jeho ústa se přesunula na můj krk , kde mě kousal ,ale o něco víc a dělal mi tam rudá znamínka.
"Tohle mě štve." Zabrblal do mé kůže na krku a strhnul ze mě stužku. Jeho ruce se přesunuly na moje boky. Vyzvedl mě trošku do vzduchu a pak položil na záda. Hned se nade mě dostal. Ruce položil vedle mojí hlavy a zase věnoval svými rty mému krku, když už byl dost červený přesunul se na moje bradavky , které taky chytil do svých zubů a jemně si s nima hrál , někdy olízl. Zakousl jsem se do svý ruky , protože kdybych byl tak hlasitý asi by na nás přišli sousedi a řeknu vám že už tu párkrát byli . No jo neumím být potichu. Přestal se starat o moje bradavky a začal se vyslíkat ze svého oblečení. Zachvíli byl nahý jako já. Posadil se kousek ode mě , věděl jsem co tím naznačuje ! Zvedl jsem se a přesunul se k němu. Lehl jsem si na břicho a svýma ústama jsem pohltil jeho penis. Jednou rukou jsem si ho chytl. Začal jsem tím že jsem jazykem přejel přes celou jeho dýlku , až k žaludu který jsem chytil mezi rty a jazykem ho lízal. Pak jsem ho pohltil zase celý a pohyboval hlavou. "Takao." Sténal mé jméno , to je ten nejlepší zvuk pro moje uši. Dlouho netrvalo a vyvrcholil do mý pusy. Jako poslušný chlapeček jsem všechno spolikal. Postavil jsem se na kolena a sledoval jeho výraz po orgasmu. Chvíli to vydýchával , ale pak se na mě podíval , položil mě na záda a začal mě zase líbat . Roztáhl jsem nohy. Přestal mě na chvíli líbat a strčil si svoje prsty do úst , naslinil je a zase mě začal líbat. Nasliněnýma prstama se přesunul k mýmu vstupu a dvouma prstama naráz pronikl do vnitř. Nebolelo to , byl jsem zvyklý, docela často jsme to spolu dělali. Chvíli mě připravoval. Přitom jsem sténal jeho jméno.
"Už -ž můžeš." Podařilo se mi říct mezi steny a jeho polibky. Dlouho neotálel. Vytáhl ze mě prsty a svým penisem se otřel o můj otvor. Pak přirazil a dostal se tam až po kořen. Dlouze jsem zasténal, i on zasténal. Hned začal přirážet. Rychle a hluboko. Jak to mám rád. Cítil jsem se skvěle. Ale zase mě napadla ta myšlenka že on to nedělá z lásky , ale z požitku sexu. Hned jsem tu myšlenku poslal tam kde byl Shinův penis. A užíval si. Brzy se začal trefovat do mý prostaty a já věděl že dlouho nevydřím. Zachvilku jsme oba vyvrcholili. Já jsem potříštil naše bříška a Shin mě zase svým spermatem naplnil zevnitř. Dostal se ze mě a unaveně vedle mě padl. Oba dva jsem vydýchávali společný zážitek. Přitululil jsem se na jeho hruď a on přes nás hodil deku. Dneska to vypadá že mě nechá spát u něj. To nidky neudělal. Opravdu jsme se asi pohnuli v našem vztahu. Oba dva jsme ale nespali. Pouze jsme byli zticha. Já jsem zase přemýšlel o nás dvou. Bylo mi z toho smutnu . Ani jsem si neuvědomil a po mé tváři se skutálela slza. Jedna jediná. Shin si toho všiml a otřel jí svým prstem. Druhou rukou mě začal hladit ve vlasech.
"Nechceš mi něco říct ?" Zeptal se mě se starostí v hlase. To jsem u něj nikdy neslyšel. Docela novinka.
"Co ? Nic.. " Lhal jsem. Doufal jsem že to nechá být , ale nenechal.
"Řekni mi to Takao. Bolelo to snad ? Nebo ... To je to co tě celý den trápilo ?" Všiml si toho.
"Nebolelo to .. Ale-"
"Ale ?"
"O něčem jsem přemýšlel."
"O čem?"
"O nás. Víš možná jsem divnej , ale já nejsem jenom na sex ! A je mi jedno jestli se naštveš." Zvedl jsem se do sedu a podíval se na něj . Chtěl něco říct , ale já jsem ho utišil.
" Chci aby jsi věděl že tě miluju !!! A nechci být jenom sexuální hračka ! Je mi jedno že máš svojí hrdost "zázračného dítěte" ,ale takhle nechci aby si se ke mně choval ! Neumím být jako ty ! Že když spolu děláme takové věci nic necítit! Nejsem kámen !Chci aby jsi věděl že tě miluju !!" Řekl jsem to dvakrát a dost nahlas ! Koukal na mě vyjeveně. Ale já jem pokračoval.
"Vím že si měl románek s někým z Teiku. Nevím jestli to byla tvoje hračka jako já a nebo to byla tvoje láska , ale nechci aby jsi se užíral minulostí ! Nechci aby jsi byl bezcitný !! Chci aby jsi něco cítil ! Chci aby jsi mě měl aspoň trošku rád! Chci-" Byl jsem umlčen jeho prstem. Zuřivě jsem se na něj podíval , ale on se smál ! Normálně se mi smál !
"Víš co vůbec povídáš ?! Říkáš že jsem měl něco s někým z těch pitomců v Teiku ?!"
"A ne snad ?!" Strhl jsem jeho ruku stranou.
"Samozřejmě ne ! Nikdy jsem nedělal to co dělám s tebou !"
"Ale -- Počkej ! Já jsem byl tvůj první ?!"
"Netvař se tak ! Samozřejmě si to byl ty ! S nikým jiným bych tohle nedělal ! Než jsem potkal tebe byl jsem na holky !"
"Co ?" Co to povídá ? Já to vůbec nechápu. Takže .. Co ?!
" Idiote ! Prej hračka ?! Nejsi hračka ! A že nic necítím ?! Nic takového jsem nikdy neřekl! A ono ani nejde nic necítit , když přijdu domu nasranej kvůli těm blbečkům a doma na mě bafne kluk , kterého miluju nahatý a s mašlí ! A ještě říká že je můj šťastný předmět !"
" Tak proč jsi nic neřek---" Počkat! Milovaný ?!
"Ty mě miluješ ?!"
" Jo !! Ty idiote! Na to že jsi starší to moc nepobíráš !" On mě miluje ! Miluje !! Hehheheheh ! Cítím se jak školačka na kterou se podíval její idol! To se mi zdá !!
"Takže ! Takže spolu začnem chodit !" Vykřikl jsem a objal ho.
*************************************
Od té noci uběhla krátká doba , ale pro mě je to nejšťastnější období v mým životě ! Miluju Shina víc než kdy dříve !! Jsem tak šťastný a zamilovaný !! Děkuju šťastným předmětům !!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | Web | 5. června 2015 v 21:24 | Reagovat

Jé, jé, jé! ^_^ Ty jsi napsala tak úžasnou povídku, co úžasnou...famózní, skvělou, velkolepou ;), a tak rychle <3. Myslím, že se mě jen tak nezbavíš. Chtěla bych slyšet Shin chanův smích ^_^ kawaii a medvěd Aomine :D

2 Elly - chan Elly - chan | 5. června 2015 v 22:31 | Reagovat

[1]: To jsem ráda že se líbila :)) Klidně si otravuj :D Budu jenom ráda :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama