Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Lekce(YURI) Pro Tomáše :)

4. června 2015 v 21:42 | Elly - chan ^^ |  Na přání
Mám tady povídku pro mého kamaráda Tomáše L. :) Doufám že se bude líbit, tohle je moje první povídka na yuri :D Takže doufám , že se to bude líbit!
Btw : Anime - Naruto

YAMANAKA INO X SENJU TSUNADE (HOKAGE)

Už je to pár let co jsem se u Tsunade - sama učila lékařské techniky. V tu dobu to byla krize.. Odešel Sasuke a otec do mě hustil nejrůznější techniky našeho klanu , ale když mi řekl kolik let mi zabere než se je naučím a budu dobrý senzibil, tak jsem se na to vykašlala a šla za Tsunade - sama . Je pravda že lékařské techniky mi moc nešli a nepomohlo tomu ani když jsem zjistila že Tsunade - sama učí Sakuru. Nakonec mě naučila základ a tím mě naučila lepší ovládání s chakrou , takže jsem otcovy techniky zvládla dřív. Ale jenom díky Tsunade - sama. A teď když zabili Asumu - sensei je zase krize a já jdu zase za Hokage -sama. Doufám že tam zase nepotkám Sakuru. Vešla jsem do sílda Hokage a vyběhla jsem schody. Procházela jsem chodbou a míjela jsem několik dveří ve kterých ani nevím co je. Když jsem ale procházela posledním úsekem všimla jsem si TonTona jak stojí za dveřmi jednich dveří. Opatrně jsem je otevřela a uviděla jsem pláčící Shizune.
"Shizune - san ? Co se stalo ?" Když uslyšela můj hlas trhla sebou a zvedla svoje uplakané oči na mě.
"Ino ? " Jediné co řekla. Pak mě probodávala svým pohledem a nakonec po dlouhé tichu se zase rozbrečela. Ale, ale to jsou zase problémy. Už chápu Shikamara..
"Shizune - san nebrečte. Spíš mi řekněte co se stalo." Parkrát popotáhla a znovu na mě upřela pohled.
"Tsunade- Tsunade - sama .. " To už jsem ale byla na nohách a se strachem v očích jsem běžela do kanceláře Hokage - sama. Co se jí mohlo stát ?
"Mi zlomila srdce." Řekla do prázdné místnosti Shizune , ale to už Ino neslyšela , jenom TonTon nakoukl do dveři.
Doběhla jsem ke kanceláři , ale když jsem je už chtěla rozrazit uslyšela jsem steny. Potichounku jsem pootevřela dveře a nakoukla do kanceláře. Zatajila jsem dech.. Viděla jsem Sakuru a Tsunade - sama.. Ale tak nějak jinak než mistra a žáka. Sakura seděla na stole bez kalhot a kalhotek ! A ruka Tsunade - sama byla v jejím klíně a podle toho že Sakura sténala jsem poznala že jí dělá dobře. Pomalinku jsem zavřela dveře a schovala se za jedny dveře blízko kanceláře. Tak nechápu proč Shizune - san brečela ? Pochvíli odešla Sakura , celá rudá. Využila jsem situace a potichu jsem se vkradla do kanceláře. Tsunade - sama si mě nevšimla , otírala si ruce.
"Takže to táhnete se Sakurou ? To bych do vás neřekla Tsunade - sama." Ztuhla a potom se na mě otočila. Založila si ruku v bok a prohlížela si mě.
"Ale, ale Ino. To je mi návštěva , ale víš že se za dveřmi nešmíruje." Dělala jako by nic.
" Hmm .. Já jsem nešmírovala . Prišla jsem se zeptat jestli by jste mě znova neučila lékařské techniky. Ale když jsem viděla ubulenou Shizune a vás se Sakurou."
" Shizune brečela ? Ta citlivka." Poslední větu si spíš zašeptala pro sebe. Pak se zase na mě otočila.
" Ty by jsi se zase chtěla učit ? A co techniky Yamanaka klanu ?"
" Táta je teď na dlouho mimo vesnici a já jsem se naučila už potřebné věci."
" Neříká ti něco zlepšování ?"
" Tss .. Jsem dost dobrá ! A chci se učit lékařské techniky teď! "
" Já nemám čas ! Jsem Hokage a závisí na mně celá vesnice ! Řekni si Sakuře a nebo Shizune !"
" Tss .. Nemáte na mě čas, protože musíte uspokojovat Sakuru. A od Shizune nechci ! Je slabá a Sakura je teď zaslepená hledáním Sasukeho , ale teď když jsem vás dvě viděla , tak možná tolik netouží po Sasukem."
" Nejsi nějaká drzá ?! Nemám čas!"
" Hmm co by na to ve vesnici řekli že si naše Hokage užívá se svojí studentkou. A co by na to pak řekl feudální pán a nebo dokonce jiný vesnice a kagové. Hmm."
" Vyhrožuješ mi ?!" Vyskočila ze sedu a praštila do stolu až slítali věci z něj a na stole se udělala prasklina.
" Ale, ale Tsunade - sama . Já vám nevyhrožuju. Pouze říkám co by se vám mohlo stát , kdyby jste mě nevzala jako učně." Usmívala jsem se. Pyšná na svůj výkon a na výraz Tsunade , který na mě házela.
" Fajn.. Ale teď vypadni !! A zítra začínáme od 8 ! " Povolila. Hah až tak neoblomná nebyla.
Ze sídla jsem odcházela se skvělým pocitem.
"Počkej já ti to zítra zavařím slečínko." Zasyčela do ticha Tsunade.
************************************
Ráno jsem si to spokojeně vykračovala směrem na místo setkání. Vůbec mě netrápilo že jdu o 5 minut později. Dorazila jsem na místo určení. To už tam , ale stála Tsunade - sama , která byla dost vytočená.
" Kde se couráš ?!" Vybalila na mě hned jak mě uviděla.
"To je mi ale pozdravení Tsunade - sama." Odsekla jsem.
"To že jsi mě viděla se Sakura neznamená vůbec nic! Pořád jsem Hokage téhle země a tvůj nařízený. Takže se začni chovat tak jak máš !" Tohle jsem asi přehnala. Teď jsem se zase chovala jako ta stará, namyšlená Ino , co ví o světě všechno. Je jenom její dobrá vůle že mě vzala za žáka.
"Omlouvám se sensei. Už se to nestane. Mohli by jsme teda začít s tréninkem ?" Byla do śt překvapená změnou mého chování. Trošku jí to asi vyvedlo z míry a myslela si že jí chci něco udělat, ale jediné co zamýšlím je to že se chci stát dobrým lékařským ninjou. Ani by nebylo od cesty mít sílu jako Sakura.
Začali jsme teda trénink a řeknu vám Tsunade - sama mě vůbec nešetřila! Učila mě uhýbat a to jak do mě šla , tak tolik snad nešla ani do Orochimara ! Celý tělo mě bolelo po prvních 10 minutách našeho tréninku. Jestli to půjde dál tak mě to zabije ! Měla jsem být hodná na ní !
Trénink skončil okolo 4 , ale pro mě to byl čas osvobození ! Nikdy bych nevěřila že Tsunade - sama na svůj věk má tolik enegrie ! A jak škodolibá umí bejt !! Sotva jsem se zvedla ze země. Po asi 3 nepovedených pokusech se zvednout natáhla ke mně ruku Tsunade - sama.
"No tak zvedej se! Chceš tady snad spát ?!" S radostí jsem její ruku přijmula. "Tak a teď za dobře odvedenou práci můžeme jít do horkých pramenů ! Co ty na to ? A pak si dám sake a možná naleju i tobě!" Tohle jsem od ní nečekala , ale je vidět že je to Hokage. Ke svému lidu se chová opravdu dobře! Teď lituju toho co jsem o ní řekla ..
Zvedla jsem se a šli jsem do horkých pramenů. Po perném dnu není nic lepšího než horká koupel. Dala jsem si na čas a šla jako poslední do koupele. Tsunade už tam byla a můj pohled okamžitě zamířil na její poprsí ! To jsou míče ! Proti mým chudinkám jsou jak dva měsíce ! Vlezla jsem do horké koupele a všimla si jak se mi směje Tsuna.
"Co se děje ?" Zeptala jsem se jí , protože vypadala jak Jiraiya když se koukal po ženských !
"Ale .. Všimla jsem si tvého pohledu ." Usmála se ještě víc a šáhla si na prsa , které následně zmáčkla.
"Jestli chceš můžeš si šáhnout." Zrudla jsem. Proč bych si sakra chtěla šahat na její prsa ?! Odmítla jsem tu představu , ale pořád jsem po nich pokukovala. Neodolala jsem a natáhla ruce a vzala do nich senseiovy prsa. Hned jsem stáhla ruce a potopila se pod vodu , aby neviděla můj rudý obličej. Tsunade se jen zasmála a dál naše koupel probíhala v tichosti, teda já byla celou dobu rudá a nebylo to teplotou vody.
Po koupeli jsme vyrazili směr bar, kde jsem ale nezůstali. Pouze si Tsunade šla koupit sake , které přinesla ven a pila z něj bez skleničky. Nabídla i mně. A nakonec to nezůstalo jen u jedné flašky. Za nedlouho jsme byli nadrané obě dvě , teda já víc. Tsunade jak bylo vidět s tím měla letité zkušenosti.
" Ale stejně to nechápu Tsunade - sama. Proč to s vámi dělala Sakura, když tak strašně miluje Sasukeho ?"
" Devče zlaté to není ono ! Ona furt miluje Sasukeho a právě proto to dělá !"
" Cože ? Ona to s vámi dělala , protože miluje Sasukeho ? Sensei nevím kolik jste toho vypila , ale tohle je kravina . " Začala jsem se smát na celou Konohu.
" Děvče ty toho máš hodně před sebou. Dělá to protože chce být zkušená až bude se Sasukem a já jí jako dospělá dávám lekce!"
" Lekce sexu ?!" Dělá si ze mě prdel ta baba.
" Chce být zkušená ! Co je na tom špatnýho ?!"
" Takže by jste mě taky mohla zaučit že ?"
" Hmm , to víš že jo." Chytla mě za ruku a táhla mě do sídla. Vyšli jsme po schodech a řítili se chodbou do její kanceláře. Cestou jsme míjeli Shizune s Tontonem v náručí. Oba dva , hlavně Shizune , na nás zírali jak na zjevení. Asi proto že jsme byli obě dvě skoro úplně na mol. Vlítli jsme do kanceláře. Doklopýtala jsem se ke stolu zatím co Tsunade zamykala dveře. Asi se ponaučila od toho jak jsem ji se Sakurou načapala. Sedla jsem si na stůl a čekala co se bude dít. Tsunade ke mně přišla , dala ruce okolo mého pasu a políbila mě. A hned začala cpát svůj jazyk do mých úst. Začala jsem jí opětovat polibky. Její ruce se přemístili na moje tričko , které strhla dolů a hned ho následovala moje sukně. Zůstala jsem tam jen ve spodním prádle. Tsuny ruka se přesunula na moje prsa. Vklouzla pod podprsenku a začala si hrát s mýma bradavkama. Začala jsem sténat. Tsunade mě nepřestávala líbat . Odlepila se jenom pro nabrání kyslíku do plic. Její ruka se od mých prsou přemístila až do mého klína. Prsty se dostala pod kalhotky.
"Ale , ale Ino to bych do tebe neřekla , že hned takhle zvlhneš ! To Sakura vydrží víc. "
" Od toho jste tady vy ! Aby jste mě naučila , abych déle vydržela." Jenom se ušklíbla a dál mě líbala.
Prsty vnikla do vnitř a začala s nima pohybovat. Sténala jsem jí do úst. Nečekala jsem že to bude tak příjemné. Už jsem cítila že budu , ale myslím že to poznala i ona . Přestala mě prstit a přesunula své polibky na můj krk , kde zanechávala vlhkou cestičku až dolu k mýmu podbřišku. Stáhla ze mě kalhotky a svá ústa přesunula až úplně dolu. Začala mě dělat jazykem. Už jsem věděla že dlouho nevydržím. Chytla jsem Tsunade za vlasy a sténala tak že to museli slyšet i ostatní země! Už jsem to nemohla vydržet a udělala jsem se. Tsunade zvedla hlavu a olizovala si rty. Když jsem rozdýchávala svůj orgasmus Tsunade šáhla do šuplíku a vytáhla robertek. Ani se mě nezeptala a narvala mi ho tam. Zapla ho. Napřed to bylo nepříjemný , ale potom se to změnilo ve slast. Mezí tím co se o mojí rozkoš starala pomůcka , tak se Tsunade uspokojovala prsty. Obě dvě jsme hlasitě sténali. Já jsem se udělala zachvíliá znova a po mě následovala Tsunade.
*********************************************
Na trénink s Tsunade jsem chodila pořád , ale na tošku jiný. Místo jutsu jsem trénovala něco jiného. Už po Sasukem netoužím , ale stejně to neznamená že bych se neměla učit a být připravená na jiného muže. Na těhlech "lekcí" se někdy potkávám se Sakurou. Když mě tam viděla poprvý málem jí vypadly oči . Když nejsem lepší v lékařských technikách než ona tak budu lepší v něčem jiném ! Ale je pravda že jestli tyhle lekce budou pokračovat , tak dá asi Shizune výpověď.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama