Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Stalker (KurokoxKagami)

22. května 2015 v 23:37 | Elly - chan ^^ |  Kuroko no Basket - yaoi

TETSUYA KUROKO X TAIGA KAGAMI

" Co si dneska udělám k večeři ?" Ptám se sám sebe. "Možná kari ?" Takže udělám celý hrnec ! Žiji sám , ale jedna porce by mi nestačila. Jdu temnou ulicí z tréninku. Dneska jsme to zase protáhli , protože trenérka zase vymyslela nějaký ten speciální tréninkový plán. Jenom nepočítala s tím že to zabere víc času a taky energie. A to jsem si myslel že dneska půjdu ještě ven si zahrát. Ale není čas , energie, zapomněl jsem míč a mám hlad. Ještě kousek a jsem doma. Ale ... zase ten pocit. Nevím jak bych ho popsal , ale mám pocit jako by mě někdo sledoval, cítím na sobě pohled a taky něčí přítomnost , ale když se ohlédnu nikoho nevidím. Nevím kdo to je , ale takhle je to už několik týdnů. Vůbec to nechápu.. Že by úchyl ? Fanoušek ? Fanynka ? Vrah či zloděj ? Zrychluji krok až se úplně rozeběhnu. Dorazím domu zabouchnu a zamknu. Rychle se přemístim k oknu a podívám se ven , a jako vždy nikdo nikde. No asi mi nezbývá nic jiného než jít udělat to Kari.
***************
Další den jdu do školy a zase cítím jak mě někdo sleduje. Teď určitě vím že chodí semnou do školy , protože dneska mám takový pocit i ve škole. Po škole jsem šel na trénink , ale já opravdu nevím jestli jsem paranoidní , protože mám zase ten pocit. Po tréninku rychle mažu domu. Už ani nechodím večer hrát , rychle jdu domu. Docela mi to nahání strach.
*********************
Už jsou to zase dva týdny a ten člověk mě furt sleduje. Nevím kdo to je ani co chce , ale je to vcelku otravné a úchylné. Máme japonštinu a náš učitel je tak unavující že mě to uspává. Pak ale ucítím zase ten pocit. Podívám se za sebe a vidím Kuroko . Kouká na mě.
"Děje se něco Kagami - kun ?" Zeptá se mě.
Jen zavrtím hlavou a usměju se. Zase se otočím dopředu. Asi jsem opravdu paranoidní , byl to jen Kuroko.
Na tréninku nám zase trenérka dává do těla. Zbláznila se ?! Uff .. všichni už máme dost. Doufám že to už skončí. Jinak padnu k zemi a nezvednu se. Konečně jí došlo že jsem jen lidé. Mohli jsme jít domů. Chvíli jsem čekal naž odešli kluci z šaten domů. Pokud si chci dát sprchu bez toho aby jsme s tam mačkali v 7 , tak si musím chvíli počkat. Konečně jsou pryč. Sprcha je jen moje. Není nic lepšího než sprcha po perném dnu. Když se vracím zpátky do šatny uvidím něco fakt divného. Kuroko jak čichá k mýmu spocenému tílku. Koukám na něj jak vyjevenec. Jsem jen v ručníku , takže mi začíná být zima. Rozhodnu se teda jít se oblíct a nekomentuju to co jsem viděl. Jsem trošku zmatenej. Nevím proč to Kuroko dělal ,ale je to divný. I když on dělá furt divné věci .. Je to Kuroko. Ale tohle je něco opravdu mega divného.
"Ehm Kuroko ?" Otočím se , ale už tam není. Klasika.
Divný Kuroko co čuchá k spoceným tílkům.. Eh "Zázračná generace" mě už ničím jiným nepřekvapý. Ale kdyby to nebyla jediná divná věc , kterou udělal Kuroko. Tohle jeho divné chování pokračovalo .. V hodinách se nakláněl tak , aby mi čuchal k vlasům. O tréninky čuchal k mému tričku , ručníku .. Jednou jsem viděl jak olízl míč co jsem měl v ruce. Prostě divný .
Ale pak mi to došlo .. ten můj šmírák je Kuroko ! Nikdo jiný neumí být takhle neviditelný. Takže on hraje takovouhle hru ! Tak co kdybych si s ním zahrál ! Nikdy jsem nevěřil tomu že bych já měl Stalkera a ještě muže , a vůbec jsem netipoval Kuroka.
********************
Počkal jsem až všichni zase odešli po tréninku a narafičil na Kuroko pastičku. Vypadalo to že jsem šel do koupelny , ale pravda je že jsem to oběhl. Díky bohu za propojené sprchy. Jedny dveře jsem zamkl a obešel to zpátky k hlavnímu vchodu. Od té doby co jsem Kuroka nachytal s mým tílkem si dává pozor. Vždycky zmizí dřív než se vykoupu , ale já poznám že tam byl. Jak sem si myslel je tam. Opatrně jsem se dostal do šatny a díky bohu za dobře udržovanou tělocvičnu. Zamknu tak že to nebylo ani slyšet. Měl bych poděkovat řediteli školy za to jak se o tělocvičnu stará. Kuroko se mě ještě nevšiml. Super. Ale nevyšlo mi to. Myslel jsem že se za něj vkradu a trochu ho vyděsím , ale on si mě všiml.
"Kagami - kun co tu děláš ?" Zeptal se mě. Myslel si že asi nevím o jeho posedlosti mnou.
"Ale Kuroko nehraj hloupého kluka. Ty víš moc dobře proč tu jsem, můj stalkere." Při posledním slovu sebou cuknul. Chytil jsem ho. Začal couvat.
"Neboj se. Splním ti tvé přání Kuroko. Chtěl jsi mě a já ti to dám. "
"Ne .. já .. Kagami - kun.. "
Ale už neměl možnost mluvit. Políbil jsem ho. Vyvalil oči a jeho tváře zčervenaly. Vypadal sladce. Hned jsem na něj dostal větší chuť. Jazykem jsem si udělal cestu do jeho úst a začal prozkoumávat každou skulinku. Po bradě mu tekly naše sliny. Musel jsem rozpojit náš polibek , protože už nám docházel kyslík. Přisál jsem se na jeho krk a začal ho jemně kousat a dělat zarudlé flíčky na jeho mléčné kůži. Snažil se mě odstrčit , ale je to stejné jako by kolibřík narážel do slona. Ani semnou nehnul. Vzdal to , asi mu došlo že to nemá smysl. Cítil jsem jak se jeho ruce na mé hrudi začali třást. Bylo to vzrušením. Uslyšel jsem lehký sten , který se prodral jeho rty. Vcelku násilně jsem z něj serval tílko. Podíval jsem se na to drobné tělíčko. Neměl moc vypracovanou postavu , ale bylo tam něco vidět. Ale ozdobou na jeho tělíčku , teda zatím horní části , která byla odhalena, byly dvě růžové bradavky , které volaly o pozornost. Z krku jsem sjel až k těm růžovým čudlíkům. Jeden jsem chytil mezi zuby a lehce skousknul. Tlumil to , ale já slyšel jeho steny. Prosily o víc. Víc pozornosti , víc rozkoše. Bradavka ztvrdla a tak jsem se přesunul ke druhé. Přestal jsem se věnovat jeho hrudi a chytil jsem ho za šortky , které jsem z něj taky strhl a s nima i boxerky. Už byl vzrušený. Byl roztomilý. Měl lehké ochlupení. Pak mi ale můj výhled zakryla jeho ruka. Podíval jsem se do jeho obličeje. Byl úplně rudý.
"Stydíš se? Ale jsme tu jenom my dva.Neboj se."
Dal jsem pryč jeho ruku. A druhou jsem chytil jeho přirození do ruky. Lehce jsem ho zmáčknul i hned jsem uslyšel sten. Palcem jsem přejel přes jeho žalud. Začal se kousat do ruky. Jak milé. Klekl jsem si na kolena a vzal jeho nohy , které jsem si následně položil na ramena. Trošku jsem ho položil , abych měl přístup na jedno hodně cytlivé místečko. Vrátil jsem svojí ruku do jeho rozkroku a jemně ho mnul. Přiblížil jsem se k jeho vstupu a začal ho tam jazykem vlhčit. Vnikl jsem do něj svým jazykem. I přes ruku jsem slyšel hlasité steny. Věděl jsem že jestli budu pokračovat dál tak už brzo bude. A já si chtěl ještě užít. Přestal jsem se věnovat svými ústy jeho otvoru. I s jeho nohama na mých ramenou jsem se postavil tak že Kuroko byl v pozici že ležel jen na ramenou. Zbytek těla měl ve vzduchu. Volnou rukou jsem vyprostil svůj penis z kalhot. A vsunul ho do něj až po kořen. Kuroko zařval. Ale já byl vzrušený tak moc že jsem ani nemohl přemýšlet a začal jsem se hned pohybovat. I přes jeho protesty, uslzenou tvář a výkřiky bolesti. Vůbec jsem ho nevnímal , chtěl jsem uspokojit jen sebe. Ucítil jsem ve svý dlani vlhkost. Zvedl jsem ruku a olízl bíllou lepkavou hmotu. Byla hořká , ale nijak moc mi to nevadilo . Brzy jsem Kurokovo nitro zaplnil.Vystoupil jsem z něj a zase si oblíkl kalhoty. Sehnul jsem se pro Kurokovo oblečení a hodil ho na něj.
"Měl by ses oblíknout, nebo nastydneš. Dneska jsem si to užil , jestli chceš můžeme to někdy udělat znovu." Byl jsem hloupý, protože to co jsem uslyšel mi došlo jaký debil umím být.
Kuroko se oblíkl. Postavil se proti mně. Zvedl na mě oči , které byly zarudlé pláčem.
" Kagami - kun.. Jestli tohle byla pro tebe jenom zábava , tak jsi stejný jako "zázračná generace" , kterou tak nenávidíš. Jestli si myslíš že pro mě to bylo pobavení , které jsem udělal jen z rozmaru, tak se pleteš. Já tě miluju Kagami - kun , ale to co jsi mi udělal bude bolet navždy. Myslel jsem když jsem odešel od Teiku že to bude lepší , jak v basketbale tak v mém osobním životě , ale vidím že to nemělo cenu. Jste stejní. Berete si to co chcete nehledě na city druhých. Děláte závěry , které se vám hodí. Děkuji Kagami - kun za to co jsi pro mě udělal do teď a děkuju za to že jsi mi ukázal tvojí pravou tvář." Pak se sebral a odešel. A už jsem ho nikdy neviděl.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | E-mail | Web | 30. května 2015 v 23:26 | Reagovat

Paanejo to je uzasna povidka ^_^ a ten megadivny Kuroko XD Jestli budou dalsi povidky urcite si prectu ;) a jestli chces muzu ti z fleku vymyslet 10 dvojic na povidku na prani :-D ee jo jsem do toho hodne zazrana ;)

2 Elly - chan Elly - chan | 4. června 2015 v 14:37 | Reagovat

[1]: Samozřejmě , budu psát dál :D A jsem ráda že se to někomu líbí ! :D Pokud jde o povídku na přání tak si klidně napiš :) anime, pár , koho chceš aby byl uke či seme a já ti to s radostí splním ! :)

3 X <3 X X <3 X | Web | 4. června 2015 v 19:34 | Reagovat

^_^ To jsem ráda. Bylo by mi strašně líto kdybys skončila. Tvůj blog byl už na první pohled sympatický a vykoukl na mě můj oblíbený citát ;) Vždycky když ho někde najdu si představím jak někoho mrdnu tou tyčí po kebuli :D jej to je zase slohovka Co se povídky tÿče, tak to bylo šílené dilema, ale nakonec asi poprosím o Midorimu s Takaem, jestli tenhle pár nevadí. Seme bude Midorima a dej jim prosim happyend, stačí, že jsem je ve svojí povídce zabila já :D No ehh mluvit k věci mi moc nejde, takže tleskám jestli si to dočetla. ;)
P.S. Brzy zase přijdu otravovat ;)

4 Elly - chan Elly - chan | 4. června 2015 v 20:42 | Reagovat

[3]: Dobře hned jak dopíšu jednu povídku , která je už u konce , tak se do toho pustím :) Takže dneska bych s tím mohla ještě začít ! :D Budu jenom ráda , když přijdeš zase na návštěvu ! :D

5 Elly - chan Elly - chan | 5. června 2015 v 19:10 | Reagovat

[3]: Tak máš jí hotovou ! :3

6 Hentai no kame Hentai no kame | Web | 18. srpna 2015 v 0:17 | Reagovat

oh... Teda, nečakala som taký záver. O.o

7 Elly - chan Elly - chan | 18. srpna 2015 v 18:05 | Reagovat

[6]: Ani já O.o ale už se tak stalo xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama