Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Spiknutí ( Koujaku x Aoba x Noiz)

6. května 2015 v 12:56 | Elly - chan ^^ |  Dramatical murder - Yaoi

AOBA X NOIZ X KOUJAKU

Ahoj , jmenuji se Seragaki Aoba a je mi 21 let. Tohle je příběh který se stal po zničení Touea, rád bych vám něco řekl co se stalo pak.
-----
Všechno se vrátilo do normálu , teda aspoň jsem si to myslel. Jako každý den jsem šel do práce. Moc zákazníků nemáme , ale i tak tuhle práci mám rád. Ani nemůžu říct že bych se nudil , vždycky se něco tady děje. Buď příjdou děcka nebo Clear a když ani oni ne je tu pořád můj šéf a Ren. Ale dnes se stala výjimka... Hned ráno co jsem přicházel ke svému obchodu stál před prahem dveří Koujaku.
"Koujaku ? Co tady děláš ?" Bylo to zvláštní .. V tuhle dobu sříhá ženy , které pospíchají do své práce , takže má většinou narváno a je nemožný ho zastihnout.
" Taky tě rád vidím Aobo." Pronesl jízlivě. Chmm .. Asi se urazil. Nad tím sem se musel ušklíbnout.
Okamžitě si toho všiml , ale raději to nekomentoval.
" Dobré ránko Koujaku - san !" Pozdravil jsem ho na oplátku nejvíc sarkasticky jak to šlo.
" Vždycky po ránu máš hroznou náladu ! Jsi otravný Aobo !! " Zanadával na mě Beni.
Jaký pán , takový mazlíček .. Pomyslel jsem si.
" No a co potřebuješ ? Nemáš být v práci ?! Ráno máš návaly svých fanynek."
" Och .. Jednou za čas volno nevadí ne ? A ke všemu jsem se s tebou potřeboval sejít."
" Tak uhni , jdu otevřít krám. Někdo pracovat potřebuje a snad mi to můžeš říct i vevnitř ne ? "
" Oh .. Jasně.. "
Otevřel jsem krám a vešel dovnitř , hned za mnou Koujaku. Otočil jsem cedulku na "OTEVŘENO" a šel za Koujakem , který stál u mýho stolu.
" No tak mi řekni co bylo tak důležitého , že jsi kvůli tomu zval volno."
Otočil jsem se. Ale když jsem se podíval na Koujaka byl jsem přiražen ke stolu. " Hej ! Koujaku ! Co to děláš ?!" Místo odpovědi mi , ale ukázal zubatý úsměv z kterého mi přeběhl mráz po zádech. Ruce mi držel na stole a kolenem se otřel o můj rozkrok. Z úst se mi vydral sten. Přiblížil se a začal mě líbat na krku. Co to do něj vjelo ?! Snažil jsem se ho odstrčit , ale jeho síla byla vždycky větši , teda aspoň ta fyzická. Nechápal jsem to , ale naštěstí se odthrl ode mě. Zase se smál a vypařil se. Mě tam zanechal úplně omráčenýho. Tenhle den ... něco mi říká , že bude pro mě hodně špatný..
Myslel jsem si to , ale celý den pak pokračoval zase normálně. Do chvíle než přišel on ..
"Hoj .." Přede mnou se objevil vysoký bloňďák.. Noiz.
" Ahoj Noizi. Co potřebuješ ? " Zeptal jsem se mile.Ale vypadalo to že mě neposlouchá.. Ten má ale nervy.
" Země volá Noize ! Co potřebuješ ?!"
" Hmm .... " Nevypadal že by se měl k odpovědi. Přestal jsem si ho všímat a zase se začal věnovat svojí práci. Když jsem zvedl pohled už tam nebyl. Ani jsem ho neslyšel odejít. Ale to je divný , ani zvonek na dveřích jsem neslyšel že by cinkl.. Když přišel bylo to slyšet .. Že by jsem byl tak zažraný do práce ? Ale všechno byl omyl. Když jsem se otočil na židli někdo mi sedl do klína. Kdo jiný než Noiz. " Vracíš se do dětské doby ? Ale asi sis mě spletl s maminkou .. " Jeden fracek.. Co si myslí že dělá ? Noiz se ale na mě jenom usmál. Ten úsměv.. už jsem ho někde viděl .. ach .. přesný jako od Koujaka. Když jsem si vzpomenul kdo mi ukázal tenhle úsměv , tak jsem měl takový divný pocit .. Noiz mě objal okolo ramen a začal mě líbat. Chtěl jsem ho odstrčit , ale nemohl jsem zvednout ruce. Jeho síla byla větší než ta moje.. zase .. Ústa jsem měl zavřené , ale Noiz se odmítal vzdát , jazykem se furt dobýval do mých úst. Vypadalo to že vyhraju a on to vzdá , ale udělal pro mě nečekaný tah. Tím že seděl na mě stačilo aby se pohnul a tím se otíral jeho zadeček o můj rozkrok.Zasténal a toho využil Noiz , jakmile jsem otevřel ústa jeho jazyk proklouzl dovnitř . Snažil jsem se ho kousnout , ale jako by to čekal a v tu ránu už na mně neseděl. Jenom jsem slyšel cinknutí zvonku. Otočil jsem se a zase jsem zůstal zmatený .. Dnešek.. bude zajímavý.
Domu jsem došel úplně strhaný, ani chuť k jídlu jsem neměl. Babča nebyla doma.. A já jsem neměl ani chuť si povídat s Renem. Vyšel jsem do pokoje odložil tašku a bundu. Moje oči prolítly pokoj. V rohu jsem si všiml oblečení . to oblečení patřilo Noizovy a Koujakovy. Ale co mě zarazilo , bylo že tam bylo celé oblečení i se spodním prádlem ! Ale v koupelně nikdo nebyl , dveře do koupelny byly otevřené a vevnitř zhasnuto.Rozhlídl jsem se , ale najednou někdo zhasl. Rozsvítila se lampička na mým stole. Najednou jsem letěl a dopadl na postel. Chytly mě dva páry rukou. Konečně jsem je viděl ! Koujaka a Noize ! Byli úplně nahatí a ehmm všiml jsem si jejich už vzrušených "kamarádů".Drželi mě pevně , nemohl jsem se ani hnout.
" A-Ahoj Koujaku , ahoj N-Noizi .. Co tady děláte ?! " Zase se na mě usmáli , těmi jejich úsměvy.
" Aobo přišli jsme se pobavit !" Řekli oba dva sborově , připomněli mi Viruse a Tripa.
Strhli ze mě tričko , pocárech odletělo do všech koutů pokoje. Za nima letěly kalhoty a po nich i boxerky. Ležel jsem tam mezi nima , oba dva se na mě koukali jako děti na cukroví. Drželi mě za ruce .
" Aobo buď hodný chlapeček a uvidíš že se ti to bude líbit !" Zacukroval mi do ucha Koujaku.
"Ano , Koujaku má pravdu , když budeš hodný tak uvidíš jak budeš ještě škemrat o víc!" To mi do druhýho ucha zašeptal Noiz.
Nebyl jsem schopen slova. Oni dva ?! Koujaku a Noiz se vždycky nesnášeli a teď mě oba chtějí ZNÁSILNIT!
Noiz mě vytrhl ze svých myšlenek, natočil si mojí hlavu na stranu a začal mě líbat. A ze zadu na krku mě začal líbat Koujaku. Cítil jsem jak mě Koujaku kouše do krku. Zasténal jsem , jejich péče nebyla nepříjemná, naopak byla příjemná. Když jsem pootevřel ústa Noizův jazyk vnikl do mých úst a začal prozkoumávat moje ústa. Byl to reflex .. kousl jsem Noize do jazyka a ten s bolestí se stáhl , ale to jsem dělat neměl. Noiz se podíval na Koujaka , byl to němý signál ,ale mělo to fungovat jako trest. Koujaku mě silně kousl do krku , až jsem cítil jak z ranky stíká krev. Zakřičel jsem.
" Uš chápeš kdyš budeš zlobit co se stane ? " Zeptal se mě Noiz , ale díky bolesti v jazyku šišlal. Zasmál jsem se. Cítil jsem že i Koujaku se usmívá. Noiz se zamračil.
" Ano , chápu co se mi stane." Přiznal jsem a podíval jsem se na něj. Chápal jsem že jestli chci tenhle večer přežít bezúhony tak musím být " hodný chlapec". Trošku ho to obměkčilo. Vrátil se zpátky ke mě a začal mě zase líbat. Někdy se musel odtrhnout kvůli nedostatku kyslíku. Po dokonalé péči mého krku a úst ,mě přetočili na záda. Cítil jsem jak mám opuchlý rty a na krku mi vyskakují cucfleky. Dlouho mě ale nenechali přemýšlet o mých zraněných z "lásky". Koujaku se přisál na moji bradavku a začal jí cucat, kousat a sát, druhou rukou třel mezi prsty tu druhou. Sténal jsem , tahle péče se mi opravdu líbila. Vůbec jsem netušil kde je Noiz, ale pak jsem to zjistil když mě začal líbat na břichu , posouval se čím dál níž a za sebou nechával vlhkou cestičku. Rukou zabloudil k mýmu již vzrušenýmu údu. Začal ho zpracovávat. Už jsem se ani nesnažil svoje steny mírnit , nemělo to cenu. Noizovu ruku nahradila jako ústa , pohltil můj penis a začal hlavou pohybovat dolů a nahoru. Moje barva tváře mohla klidně konkurovat rajčeti. Koujakova ruka se přesunula k mýmu otvoru. Jedním prstem vnikl do vnitř . Bolestně a zároveň slastně jsem zakřičel. Noiz se věnoval ústy mýmu "kamarádovi" , zatím co Koujaku se věnoval ústy mojí bradavce a prste mě připoravoval na styk. Najednou jsem ucítil další prst , byl to Noizův .. Oba dva mě začali roztahovat. Když už jsem byl dost připravený , vytáhli ze mě prsty. Noiz se přestal věnovat ústy mýmu rozkroku a vrátil se zpátky k líbaní mých úst.Celý mý tělo si natočil na svojí stranu. Místo prstů nahradil penis Koujaka , na jeden příraz vnikl do mě po kořen. Zasténal jsem do Noizových úst.Koujaku se začal rychle pohybovat. Noizova ruka se vrátila k mýmu penisu a začala ho zpracovávat . Sténal jsem ..jejich péče byla dokonalá. Koujaku mě začal líbat na zádech.
" Noizi už můžeš." Řekl Koujaku . V ten okamžik se mi to přestalo líbit. Noiz se snížil tak aby jeho hlava spočinula na mé hrudi , chytl mě za stehno a vytáhl nohu k jeho bokům. Otřel se o můj otvor a vnikl do vnitř. Bolestivě jsem zakřičel. Dva ve mně ?! Po tvářich mi začaly stékat slzy. Koujakova ruka začala zpracovávat můj penis. Zatím co Noizova ruka setřela slzy z mojí tváře a druhá se přidala k zpracovávání mýho "kamaráda". Chvíli čekali až si zvyknu a pak se žačali pohybovat. Bolesti odezněli a já so to začal užívat.
" Už ..už.. budu.. " Pokusilo se mi říct mezi steny.
Kyž to slyšeli zrychlili tempo jak v přírazech tak i v pohybů rukou. Netrvalo dlouho a potříštil jsem noizovo a moje břicho svým spermatem. Když jsem se udělal stáhl jsem svaly v konečníku a tím mě brzy doprovázeli Koujaku i Noiz v orgasmu. Cítil jsem jak moje nitro zaplnilo jejich teplé sperma. Vystoupili ze mě a já cítil jak ze mě vytéká jejích důkaz našeho večera. Ale bylo mi to jedno byl jsem tak vyčerpaný že jsem hned usnul.
-------
Tohle je můj příběh.. Od toho dne již uplynulo 5 měsíců. Odstěhoval jsem se od babči a teď žiju s Noizem a Koujakem. Dalo by se říct že chodíme my tři spolu.Tenhle vztah nám vyhovuje. Oba dva miluju víc než cokoliv a jsem s nima štastný. Ale jedno se v mým životě změnilo... začal jsem chodit do posilovny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Žanet Žanet | E-mail | 13. června 2015 v 17:09 | Reagovat

wau :)tahle povídka je dost dobrá. Ten koinec mě opravdu zaskočil :D
'Ale jedno se v mým životě změnilo.. začal jsem chodit do posilovny' To mě srazilo na zem. Fakt super ^_^

2 Elly - chan Elly - chan | 27. června 2015 v 15:52 | Reagovat

[1]: Děkuji :DD Jsem ráda , že se líbila xD

3 Jenny Jenny | Web | 13. ledna 2017 v 21:08 | Reagovat

Aha!!! Tak takhle yaoi psát určitě neumím ty jeden šibale! ;DDD
No nemůžu ale říct že se mi to vůbec nezamlouvalo! Jen jsem třeštila oči a culila se jako blbeček ;DD
Poklona :3

4 Elly - chan Elly - chan | 14. ledna 2017 v 17:48 | Reagovat

[3]: Děkuju! :D <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama