Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Něco, co jsi nečekal (ItaNaru)

20. května 2015 v 16:57 | Elly - chan ^^ |  Naruto - Yaoi

UZUMAKI NARUTO X UCHIHA ITACHI

"Tsunade- Baachan !!To nemyslíš vážně ?!" Už brzo ráno se ozívalo sídlem Hokage stížnosti mladého blonďatého ninji.
" Jak jsem řekla a nesnaž se mě naštvat ! Nikam nejdeš ! Akatsuki jsou připravený zakročit a vysát z tebe Kyuubiho jakmile opustíš Konohu !!" Už jí z toho spratka bolela hlava .. Možná v tom ,ale hrálo roli taky její večerní pití. Jak to s ním k čertu může vydržet ten Kakashi ?! Za to bych mu měla zvýšit plat a já bych si měla dát sake.
"Baachan !! Slibuji že budu v pořádku !! Bude se mnou Kakashi - sensei , Sakura - chan i Sai ! A když půjdou i jiný týmy tak to bude v pořádku ! Akatsuki nebudou mít šanci a já konečně po dlouhé době uvidím Gaaru !!! A možná cestou najdu i Sasukeho.. " Narutovi se při poslední větě zadrhl hlas.
" I kdyby tam byli všichni nedokážou tě před Madarou ochránit ! A ještě vystavovat Gaaru nebezpečí ! Nebo dokonce tě může ohrozit sám Sasuke !! Tohle nejde Naruto ! Pokud tolik toužíš po misi dám ti nějakou , která bude tady." I když si to nechtěla připustit nechce přijít o Naruta , nechce aby se opakovala minulost jako s Nowakim, Danem a Jiraiyou.
"Ale ! Já se unudím k smrti !! I Konohamaru jde na misi mimo vesnici !! A tady ve vesnici dostanu maximálně misi C !" Štvalo ho to , věděl že by byl v nebezpečí , ale tak dlouho nebyl mimo vesnici a Gaaru neviděl od toho incidentu s Akatsuki když vyrvali z Gaary Shukaka. A sasukeho... Sasukeho neviděl 3 roky , tak moc se mu po něm stýská ! Nemluvě o tom že má s Akatsuki nevyřízené účty .. Pein a Konan kteří zabili Jiraiyu , Deidara který zabil Gaaru a Itachi Uchiha ten kvůli kterýmu Sasuke opustil vesnici , též měl nevyřízené účty s Orochimarem, to co mu provedl o Chouninskou zkoušku a to že odvedl Sasukeho , to bylo neodpustitelné ! Tolik chtěl bojovat a zesílit v boji ! Má novou techniku ,ale potřebuje si ji vyzkoušet v boji ! Tak aby rychle dosáhl svého cíle a stal se Hokagem ! Jenomže Tsunade - Baachan ho nechce pustit ! To není fér. Všichni chodí na mise a on nikam, už i úspory mu ubývají , když jenom jí ramen a nic nevydělává tak je jasný že nebude mít peníze ! Chjo .. mise typu C mu moc peněz nedaj a je mu blbý se ptát na peníze od Iruky - sensei.
" Chápu Naruto že nejsi v lehké situaci , ale musíme počkat než se vztahy mezi vesnicemi neuklidní a než Akatsuki trošku poleví ve svém hledání jinchuuriki, je mi to opravdu líto , ale nemůžu s tím nic dělat.. Je to moc nebezpečný , ne jen že by si ohrozil svůj život , ale taky život tvých přátel. Neříkám že tvý senseiové jsou slabý a i tak tvý přátelé , ale s plnou silou by jsme měli velký problém a díky ztrátě jinchuuriki z jiných vesnic se nemůžeme ani obrátit na podporu !"
Naruto se svěšenýma ramena opouštěl sídlo Hokageho.
Bezcílně se procházel Konohou, nevěděl co má dělat , ani na ramen neměl chuť .. a taky peníze. Jediné co mohl dělat bylo trénovat , ale když tu nebyl Jirayia , Kakashi - sensei a ani Yamato bylo těžké něco dělat sám , ani Konohamara nemohl nic učit , protože narozdíl od něj on mohl chodit na mise mimo vesnici. Taková nuda ! Nikdo nikde, všichni jsou na misích, i Iruka- sensei měl svojí práci v akademii. Tsunade - baachan měla taky hodně práce.. Neměl co dělat.Došel až k nedalékému lesíku , který byl v konoze, moc lidí sem nechodilo , protože to bylo blízko čtvrti Uchihů kde se stal ten neblahý čin , když pomyslel na Uchihy vzpomenul si na Sasukeho .. Co děláš Sasuke ? Nejspíš teď trénuješ s tím slizounem Orochimarem, nebo se honíš za svým bratrem .. K čemu je mu vůbec pomsta ? Mrtvé nevrátí k životu. Tady v Konoze se aspoň mohl stát výborným ninjou , měl spoustu přátel a ani si to neuvědomil a co chudák Sakura - chan ? Byla tak zdrcená, dokonce i Ino. Mě si tady taky nechal .. Co si mám počít ? I kdyby chtěl porazit Itachiho proč se nenechal učit Kakashim ? Nebo to nebyl jediný důvod proč odešel ? Co když mu vadilo to že mám v sobě Kyuubiho ? Ale já jsem si to nevybral! Nevybral jsem si samotu , nenávist a smutek , který mě celý život provází .. Kdyby tady byl aspoň Gaara , ten by mi rozuměl, ale ten je teď Kazekage a nemá na mě taky čas. Chjo !
**************************
Krvavý boj se odehrával v Konoze . Mezi členy ANBU a dvěma členy Akatsuki, byl to zdlouhavý boj , tihle ANBU nebyli žádní amatéři a bylo jich i dost na dva členy. Konečně zabili všechny, ale bylo to něco za něco. Oba dva byli těžce zranění a aby toho nebylo málo už se na ně hnaly další posily. Nic jiného nemohli dělat než utíkat , ale kvůli zranění bylo nebezpečné se držet ve dvojici , byli teda nuceni se rozdělit. Utíkal lesem , černovlasý nukenin, Uchiha Itachi. Už mu docházely síly , věděl že jestli to půjde takhle dál dostihnou ho a zabijí. Všiml si , ale že ani jeden z pronásledovatelů nemá byakugan , či jinou oční techniku , neměl tedy moc možností ,ale napadla ho jedna možnost na kterou naneštěstí měl dostatek chakry.
"Henge no jutsu!" Vykřikl a změnil se v černou kočku, na nic víc se ani nezmohl , už v téhle podobě měl dost problém ji udžet, nezmiňováno že silně krvácel. Schoval se tedy a čekal než projdou. ANBU si nevšimli že jejich nepřítel je černou kočkou a tak se dál hnali kupředu.
*************************
Uviděl členy ANBU. Proběhli lesem . Možná jenom odnášeli svitek Tsunade - Bachaan, ale i přesto Narutova zvědavost byla dost velká na to aby se šel aspoň do lesa podívat, ale nejspíš to bude planý poplach , kdyby se něco dělo bylo by to tady plný Jouninů a poplach v celý vesnici .. a taky by mě někam zavřeli. Procházel se lesem opačným směrem kam běželi ANBU. Nic nenacházel a tak si myslel že opravdu nakonec běželi k babče. Ale najednou spatřil na zemi krev , vydal se tedy po stopě. Krvavá šmouha byla opravdu velká , ten kdo dostal takovou ránu musí být opravdu na konci sil. Vytáhl tedy pro jistotu kunai, krvavá šmouha se táhla za strom , opatrně se přiblížil a skočil za strom. To co viděl opravdu nečekal. Schoval zase svojí zbraň a podíval se na nebohou kočku co ležela v kaluži krve sotva dýchajíc. Jestli tohle udělali ty zpropadení ANBU , tak to nahlásím Tsunade! Tohle by neměli dělat. Kočička byla opravdu v hrozným stavu . Nemohl jí tady takhle nechat , určitě by zemřela. Sundal svojí bundu a opatrně do ní chytil zvířátko. Držel ho v náručí s něhou aby mu ještě víc neublížil a běžel k sídlu Hokage. Vletěl dovnitř jako hurikán a mazal si to ke kanceláři Hokage. V cestě se mu , ale objevila Shizune.
"Naruto - kun teď k Tsunade - sama nemůžeš ! Má důležité jednaní!" Snažila se zastavit mladého muže , kdyby teďka vletěl do kanceláře a uviděl členy ANBU rozhodně by vyzvídal co se stalo.
" Ale já potřebuju lékařského ninju !" Obhajoval se.
" Medika ? Na co ? Zranil ses ?!" Vystrašená Shizune si prohlížela Naruta ve snaze najít nějaké zranění. Nic nenašla až na to že Naruto držel v náruči bundu, krvavou bundu.
"Já ho nepotřebuji! To on!" Odhrnul trošku bundu a na svět se ukázala zbitá kočka." Shizune ! Tak aspoň vy ! Jste taky lékařský ninja ne ? Pomožte mu ! Jinak umře !"
"Dobře, dobře! Polož ho támhle na stůl!"
Naruto položil kočku a odstoupil. Shizune přišla ke stolu a začala léčit. Trvalo to celkem dlouho a tak Naruta poslala pro obvazy. Naruto se za okamžik vrátil. Zranění byla vážná a kocour byl pořád v bezvědomí. Alespoň už nebyl v ohrožení života. Naruto s pomocí Shizune obvázali zranění.
" Arigato Shizune !"
Modroočko se otočil vzal kočku zpátky do náruče a rozeběhl se s ní domu.
" Ten blázen." Zabrblala Shizune a vracela se zpátky do kanceláře.
**********
Naruto se řítil Konohou k sobě domu, v náručí držíc kocourka. Otevřel dveře od svého domu.
" Vítej v novém domově ! Není tady moc uklizeno .. Ale je tu teplo, budeš mít kde spát a taky dostaneš najíst a napít!"
Položil černé zvíře na stůl a odběhl do ložnice , zachvíli se přiřítil s hromadou látek.
" Tak tady budeš spát ty!" Opatrně vyzvednul z bundy kočku a dal jí do pelechu , další látkou ho překryl. Vzal svojí bundu a hodil jí do pračky.
"Doufám že ta krev pustí."
Naruto se podíval na hodiny : 22:00 ukazovaly.
"Půjdem na kutě , co ty na to ?" Usmál se na kočku , vzal jí a přenesl do ložnice. Položil jí vedle postele. Naruto se začal vysvlékat , když byl úplně nahý vzal si do ruky pouze pyžamo a šel do koupelny, přitom si všiml že kočka na něj kouká.
" Ty budeš asi stejnej úchylák jako Jiraiya co ?"
Zaletl do koupelny a šel si hodit sprchu.
*********************
Když jsem konečně myslel že jsem v bezpečí před ANBU přišel on , Uzumaki Naruto , jinchuuriki Kyuubiho. Přišel a zachránil mě. Myslel jsem že umřu , ale on mi pomohl .. Donesl mě do sídla Hokage kde mě nechal vyléčit od nějaký hnědovlásky. A teď jsem u něj v bytě. Má tady tedy statečný bordel , ale dal mi měkký pelech. A aby toho nebylo málo tak se přede mnou vyslíkl. Hmm musím uznat že je opravdu krásný. Teď si dává sprchu a zpívá si , jak roztomilé.
***************
Konečně , není nic lepšího než sprcha po perném dnu. Aspoň teďka nebudu sám . Ale co budu dělat s jídlem? A rozhodně bude potřebovat léky.. Kde na to vezmu prachy? Asi budu opravdu muset si vzít ty mise typu C, ať to aspoň přežijeme.Vracel jsem se z koupelny a můj zrak padl na pelech , ale kočka tam nebyla.Kam se mohla podět s takovým zraněním ?! Docela panikařím , ale když se podívám na mojí postel co nevidím. Kočka se dokázala vyškrábat do mé postele.
"Co tam děláš ? Mazej do svého !" Sednu si na postel a snažím se opatrně chytit kočku do ruky a dát jí do její postele.
Ale na to že je zraněná má dost energie se bránit.
"Chjo! Co si s tebou počnu? Tak dneska výjmečně budeš spát se mnou ! Ale jenom pro dnešek od zítra budeš spát u sebe!"
Zanadávám mu , ale on na mě dělá takový ten kukuč , kterýmu nejde odolat.Lehnu si vedle něj a usnu spolu s ním.
Ale jako by jsem to mohl dodržet...
*************
Už je to týden co spolu bydlíme a pelech jsem mohl vyhodit .. Každou noc totiž spí natulenej na mně.
Už se mu vede líp. Zranění je témeř zahojené a vypadáto že Akatsuki se stáhli takže budu moct chodit na mise. Naneštěstí jsem ten týden přežil a chodil na podřadné mise ve vesnici. Každou volnou chvíli trávím s kocourem. Je mi s ním skvěle. Je to přítel kterému můžu říct cokoliv. Mazlím se s ním když je mi smutno a on mě dokáže vždy rozveselit. Jsem rád že jsem ho ten den zachránil.
**************
Dnes prší . Všichni jsou schovaní doma , ani mně se nikam nechce. Ťuk , ťuk .. Někdo klepe. Otevřu a vidím ve dveřích promočeného Kibu.
" Ahoj Kibo , co tady děláš ? Pojď dovnitř!"
" Díky Naruto.. Víš šel jsem kolem a teď jsi moc často venku nebyl a ani na misích tak jsem si dělal starosti."
" Ach to si nemusel. Víš teď byli poblíž Akatsuki takže mě babča nechtěla pustit , ale teď se prej stáhli takže budu moct chodit na mise." Usmál jsem se na něj . Jsem rád že si o mně Kiba dělal takový starosti.
" Kde máš vůbec Akamara?"
" Ah .. No slyšel jsem že máš kočku , takže kdyby přišel i Akamaru tak by to nebyl dobrej nápad."
"Och .. má pravdu!" Řekl si spíš pro sebe Naruto.
S Kibou se usadili do kuchyně. Naruto mu přinesl ručník a nalil jim sake.
"Bude ti vadit když se napijem?"
"Oh .. samozřejmě!" Usmál se na něj zářivě hnědovlásek.
************
Dneska zase pršelo , takže jsem byl doma s Narutem. Za tu dobu co s ním jsem se asi zamiloval, i když nevím co to přesně znamená , ale vím že něco k tomu blonďatému nemehlu cítím.
Jak jsem si myslel Naruto zůstal doma , a jako každý takový den jsem se s ním mazlil, už jsem se naučil přéct jak kočka.
Ale teď máme v domě toho narušitele. Inuzuka Kiba , který smrdí jak zmoklý pes, už opravdu přemýšlím jako ta kočka.
Štěstí že nevzal tu obrovskou chundelatou věc (tim kterým to nedošlo je to Akamaru). Ten můj blbeček byl tak okouzlený tím že ho nevzal tak mu ani nedošlo že nikomu neříkal že má kočku. Jediný kdo to věděl byla ta hnědovlasá žena , která mě uzdravila a pochybuji že by to někomu řekla. Ten blbeček Kiba dělá jako nic , ale já vím že už několik dní špechuje Naruta , stalker jeden! Ale Naruto je můj .. nenechám ti ho.
***********
Bude skoro devět hodin, ale s Kibou jsme vypili jenom jednu skleničku sake. Celou dobu si povídáme. Kiba mi vypráví co se stalo na misích a co se děje mimo vesnice. Taky mi říkal že mě pozdravuje Gaara, šli tam s týmem odnést svitek, takže se zeptal. Taky mi říkal že Sakura se trošku poohlédla po Sasukem , ale bohužel žádné stopy. Říkal i něco o Akatsuki a Akamarovi i o ostatních.
"No tak se asi rozloučíme." Kiba se začal zvedat, ani jsem si nevšiml kolik je hodin.
"Jo,jo. Jasně."
" Ta tvoje kočka je tady?"
"Jo , je."
"Nevidím jí tu."
"No ona moc lidí jiných neviděla, takže je trochu plachá."
"Hmmm... Takže kdybych třeba byl v jednom pokoji s tebou tak by tam nebyla?"
"No, asi jo.. Proč se ptáš?"
"Ale jen tak.."Obličejem mu proběhl zvláštní výraz.
Naruto to dál neřešil, neměl důvod.
Když byli u dveřích šáhl Naruto na kliku. Ale jakmile se otevřeli jen o píď Kiba je přirazil a zabouchl. Naruto se na něj otočil,už,už mu chtěl něco říct. Ale když se na něj otočil Kiba ho chytil za zápěstí a přirazil je na dveře. Nohu vklínil mezi jeho rozkrok. A začal ho kousat a líbat na krk.
"Co to---? Kibo.. Přest-Přestaň." Snažil jsem se ho odstrčit.
Kdyby to bylo aspoň příjemné, ale jeho "polibky" byly bolestné, ta noha co se ho snažila uspokojit v rozkroku spíš drtila a zapěstí které držel Kiba už pěkně bolelo.
"To-to bolí."
Myslel jsem že je to konec , ale pak se stalo něco nečekaného. Můj kocour skočil mezi nás a poškrábal Kibův obličej. Ten s bolestným zaúpěním ustoupil. Já jsem se svezl na zem. Rychle čapl kočku , která se snažila znovu zaútočit na Kibu, chytil jsem jí do ruky , ale ona už byla připravená zaútočit , takže když jsem jí v tom zabránil poškrábala mi ruku. Kiba se vystrašeně a nenávistně podíval na kočku. Vykročil a zmizel z mého domu.
"Uff.. co to do něj vjelo ?" Otočil jsem kočku tak aby na mě viděla a dal jí pusu na hlavičku. "Děkuji můj hrdino." Položil jsem jí na zem a podíval se na svojí zakrvácenou ruku. Lepší než kdyby mě ten blázen znásilnil. Zvedl jsem se a trošku kolísavým krokem jsem se vydal do koupelny. Tam jsem strčil ruku pod vodu. Druhou rukou jsem hmátl pod umyvadlo a vyndal lékarničku. Vypl jsem vodu a přelepil lepící páskou škrábanec. Na to že to byl takový maličký šrám tekla z toho krev docela hodně. Uklidil jsem lékarničku a vratil jsem se do ložnice. Ale když jsem se vrátil myslel jsem si že jsem se uhodil do hlavy a teď sním, protože když jsem uviděla kdo tam stojí a kouká se na mě, tak mě nic jiného nenapadlo, nebo spíš jinak si to neumím vysvětlit. Stál jsem tam a koukal na něj jako vyjevenec. Opravdu jsem si myslel že sním , ale plačivá bolest v ruce to vyvracela. Koukal jsem se na .... Uchihu Itachiho v mým pokoji. Stál tam v tričku a boxerkách. Koukal se na mě jako by se nic nedělo.
"Co-co-co tu-tu děláš ? Jak ses sem dostal ? Proč jsi tady?" Tenhle den je divný. Napřed Kiba a teď tenhle !
Rychle šáhnu po kunaii , který leží na stolku. Namířím ho na něj , ale ten nehne ani brvou, v očích měl svůj sharingan, kdyby chtěl asi už jsem mrtvej. Všiml si mého pohledu. Z očích mu zmizel a nahradil ho jeho pravá barva , která byla tak podobná jako Sasukeho, ale Itachiho oči byli nečím zvláštní. Nemohl jsem ten výraz v jeho očích rozpoznat. Něco tam bylo jiného. Nevím co to je.
"Nemělo by to smysl co ?" Odložil jsem kunai.
" Hmm , docela ošklivě by se to tady zvrtlo. A nemám důvod ubližovat někomu kdo se o mě tak hezky staral a zachránil mi život."
Nechápal jsem to. Staral ? Zachránil ? O čem to mluví. Ale počkat... rozhlédl jsem se po pokoji , ale nikde jsem neviděl svojí kočku.
"Co si udělal mýmu kocourovi ?!" Zaprskal jsem na něj.
On se na mě jen usmál a zapředl. Co ? On zapředl! Počkat .. Takhle vrněl můj kocour !
"CO ?CO?!" Pomalu mi to docházelo. To ANBU co tam běželo , to šlo po Itachim a on byl zraněný protože se s nima bojoval ! Takže to znamená , že ten kdo se mnou spal v posteli byl Itachi! Ten kdo mi seděl na klíně a já ho šimral na bříšku byl Itachi ! Ten kdo mě viděl nahého byl Itachi ! Ten kdo mi olizoval tvář byl Itachi ! A ten kdo mě zachránil před Kibou byl taky on !!
"Eh..to .. ty ...ta kočka...jsi byl ...ty ?"
" Hmm .. ano." Řekl to úplně v klidu. To nemůže být pravda ! Ne.. Já .. Já jsem nepoznal že to byl on ! Celou dobu se mnou byl v mém bytě člen Akatsuki. Podtrhly se mi kolena a skončil jsem na nich na zemi. Dneska toho na mě bylo moc. Určitě to je zlý sen a já se proberu. Ale zranění na ruce které pořád štípalo to vyvrátilo. Ucítil jsem jak mě pohladil po hlavě. Zvedl jsem pohled a setkal se s jeho očima. Už vím co jiného v jeho očích...je to cit. V Sasukeho očích byl vždy chlad a bezcitnost, ale Itachiho oči měli v sobě cit. Nikdy jsem nečekal že vrah co zabil celý svůj klan teď bude mít v očích něhu. Byl jsem asi trošku mimo. Vzal mojí zraněnou ruku a políbil jí přesně tam kde je škrábanec.
"Omlouvám se , nechtěl jsem ti ublížit."
Vytrhl jsem mu svojí ruku.
"V pořádku. Ehm.. děkuju za to jak si mě zachránil." Trošku jsem se začervenal.
"Jsi tak rozkošný , když se červenáš." Pohladil mě po tváři a palcem přejel přes mé rty.
"Takže teď mě omráčíš , zabiješ nebo chytneš do genjutsu a pak mě předhodíš před Akatsuki a vysaješ mi démona?" I když je teďka nějak milý, stejně nesmím zapomenout že je to vrah a člen Akatsuki.
" Proč bych to dělal ?"
" Protože jsi třeba člen Akatsuki a vrah svého vlastního klanu ?!"
" Mám k tomu důvod, k oboum věcím. A veř že bych to hned změnil , kdybych měl na vybranou. A moc toho lituju."
Nevím proč , ale věřil jsem mu. Vypadal u toho tak smutně a bolestně. Zavrtěl lehce hlavou a vrátil se mu trošku uvolnění výraz. Takhle nikdy nevypadal , teda viděl jsem ho jen jednou. Ale jediný co si pamatuju bylo to že měl v obličeji ještě víc bezcitnou masku než tu co nosil Sasuke. Obě ruce položil na mojí tvář. Zvedl můj obličej tak abych se na něj koukal. Potom přiblížil svůj obličej, ale nepolíbil mě, nechal malou mezeru mezi našimi rty. Začalo mi rychle bít srdce a zrudl jsem tak že bych mohl konkurovat rajčeti. Usmál se a rty se otřel o ty mé. Zavzdychal jsem. Znovu mě políbil , ale mnohem vášnivěji. Jazykem obkroužil moje rty. Vnikl do mých úst a začal prozkoumávat každou skulinku. Zapojil jsem se taky a rozpoutal tanec našich jazyků. Pochvíli jsme se museli odtrhnout kvůli nedostatku kyslíků. Zvedl se na nohy a sehnul se ke mně, chytil mě do náručí a došel semnou k posteli. Položil mě na ní a obkročmo si na mě sedl. Rukou zajel pod moje tričko a začal hladit moje bříško. Sehnul se k mému obličeji a políbil mě na čelo, na víčka očích, na nos a zase se otřel o mé rty. Sundal ruku z mýho břicha a začal mě vyslíkat. Na zem letělo moje tričko, když bylo pryč Itachi mě začal znovu hladit na břišku. Trošku jsem se třásl, nevím čím to bylo , jestli vzrušením a nebo tím že jsem se ještě trošku bál. Sehnul se k mému krku a jazykem se otřel o místo tam kde jsem měl tepnu.
"Neboj se , neudělám nic co se ti nebude líbit." Zašeptal mi do kůže.
Rukou kterou mě hladil na břiše sjel níž až k lemu mých kalhot. Chytil jsem ho za ní.
"Itachi já--" Položil prst na mé rty.
Sundal ze mě ruce, napřímil se a sundal ze sebe tričko. Mohl jsem se kohat jeho štíhlou postavou, byl krásný. Měl mramorovou pokožku a taky vypracovaný tělo. Odvrátil jsem pohled. Všiml si toho. Usmál se na mě. Trošku se nadzvedl a sundal si svoje boxerky a odhalil se ve svý plný kráse. Sjel jsem ho pohledem. Od hlavy až tam dolů. Znovu jsem chytil nachovou barvu do tváře.
"Hmmm líbím se ti ?" Zeptal se mě provokativně ,ale byl to typ otázky na kterou se neodpovídá. Vzal mě za ruku a přiložil si jí na hrudník , pod svýma prstama jsem cítil jeho svaly , jeho nádechy a výdech i tlukot srdce. Mojí ruku posunul na svoje bříško , začal jsem pohybovat prsty a lehce se špičkama prstů dotýkal jeho pokožky. Začal se smát. Asi ho to lechtá. Potom mojí rukou sjel zase níž až k jeho "kamarádíčkovi" , přejel mojí rukou po celý jeho dýlce. Už jsem se ani nesnažil skrýt svůj rudý obličej. Cítil jsem jak jeho penis vzrušil. Lehce zasténal.
"Líbí se ti to ? Řekni mi to , jak se cítíš ?"Zeptal se mě provokativně.
" Já .. ne...to je trapné."
Usmál se na mě a trošku se zavrtěl na mým klíně kde seděl. Cítil jsem jak moje erekce se otírá o jeho zadeček. Pustil mojí ruku a nadzvedl se. Stáhl ze mě kalhoty i se spodním prádlem. Na svět vykoukla moje erekce. Podíval jsem se na Itachiho , ale ten jako já předchvílí si mě prohlížel. Když pohledem sjel k mýmu rozkroku oblízl se, jak mlstný kocour. Slezl z mýho klína a lehl si na břicho , hlavu měl na stejný poloze jako můj úd. Usmál se na mě a potom se sklonil a pohltil můj úd do svých úst. Vykřikl jsem. Začal hlavou pohybovat dolů a nahoru. Začal jsem se kousat do ruky , nechtěl jsem aby mě slyšel. Najednou přestal.
"Ne. Chci tě slyšet."
Stáhl jsem svojí ruku. Itachi se vrátil ke svý původní činnosti. Bylo to tak příjemné, ale potom jsem ucítil jeho prsty u svého vstupu. Zalapal jsem po dechu.
"Neboj se , když se uvolníš nebude to vůbec bolet."
Co ? Jak uvolnit ? A proč by to vůbec bolelo? Vůbec jsem ho nechápal , v sexuálním světě jsem byl amatér. Nechal jsem to být a snažil jsem se teda uvolnit a pouze se soustředil na jeho ústa , která mi dělala tak dobře. Ucítil jsem v sobě jeden prst, docela to bolelo , ale jak říkal Itachi , snažil jsem se uvolnit. A opravdu to fungovalo. Zachvíli jsem ucítil v sobě druhý prst, zasténal jsem. Přestal s činností hlavy. Posunul se tak aby mi koukal do očí.
"Připravený ?" Zeptal se mě jemně.
Kývl jsem hlavou na souhlas. Vyndal ze mě prsty. Jednou rukou mě chytil za stehno a dal si mojí nohu na jeho rameno.To samý udělal i s druhou nohou. Naklonil se ke mně a políbil mě. Ucítil jsem jak se otřel jeho penis o můj vstup. Vyděsil jsem se.
"Neboj se." Řekl mi mezi polibky.Pak do mě na jeden příraz vnikl až po kořen penisu. Ze začátku jsem nic necítil , ale potom jsem ucítil palčivou bolest. Vykřikl jsem do Itachiho rtů. Po tvářích se mi kutálelo pár slz. Itachi mě nepřestával líbat, ale nepohyboval se ve mně. Čekl až si zvyknu. Po bolesti jsem se začal znova cítit dobře. Pohnul jsem se proti němu.
Přestal mě líbat a zadíval se mi do očí. Věděl jsem na co se chtěl zeptat. Přesvědčil jsem ho tím že jsem ho políbil. Usmál se a začal se pohybovat. Napřed pomalu a pak začal zrychlovat. Věděl jsem že už dlouho nevydržím.
"Itachi ..já..já." Pokusil jsem se říct mezi steny. Itachi mě začal líbat na krku a udělal mi tam pár jeho "znamínek". Jednou rukou mě začal zpracovávat. Přidal na přírazech a otřel se o moje místečko.
"Nn.. ah."Potříštil jsem naše bříška sprškou spermatu. Brzy následoval Itachi , cítil jsem jak mě zaplnilo jeho sperma. Itachi ze mě vystoupil a svalil se na mě. Oba dva jsme vydýchávali náš orgasmus.
***************
"Naruto --." Chtěl jsem mu říct že by jsme si mohli dát koupel , ale když jsem zvedl pohled všiml jsem si že už dávno spí. Usmál jsem se. Lehl jsem si vedle něho a přikryl nás dekou, potom sem i já zavřel oči a nechal se unést do světa snů.
**************
Probudil jsem se. Já jsem asi potom usnul. Asi určitě. Když jsem se rozhlídl po pokoji už svítalo. Cítil jsem Itachiho paži ,která mě držela okolo boků. Opatrně jsem se otočil , abych ho nevzbudil. Koukal jsem se na jeho spící tvář. Vypadal tak klidně. Natáhl jsem ruku a konečků prstů jsem ho pohladil po tváři. Udělal jsem to jen lehce , tak abych ho nevyrušil z jeho spánku. Pak mi něco došlo. Itachi mě bude muset opustit, byl tak dlouho pryč. Určitě ho budou podezírat. A i tak. Jsem jinchuuriki kyuubiho a on je člen Akatsuki, té organizace která loví lidi stejné jako já. Stejně by musel odejít. Je to nukenin. Co udělá ? Co když se tady jen schovával dokud se neuzdravý ? Co když se semnou jen chtěl vyspat? Co budu dělat ?! Zavřel jsem křečovitě oči a zatnul zuby. Ucítil jsem pohlazení na mé tváři. Otevřel jsem oči. Viděl jsem jak se na mě dívá.Musel jsem odvrátit pohled.
"Co se děje Naruto? Stalo se něco ?" Slyšel jsem starost v jeho hlase. Nezněla falešně, ba naopak byla pravá.
"Itachi.."
"Hmm?" Natočil můj obličej na něj a donutil mě se podívat do jeho očích. Nahrnuly se mi slzy do očí, když jsem si pomyslel že už je nikdy neuvidím. Palcem mi otřel slzy.
"Ty teď odejdeš ?" Chtěl něco namítnout , ale dlaní jsem mu překryl ústa. " Jsi nukenin a já to chápu.. nechci abys kvůli měl problémy. A vím že , že mě asi nechceš předat Akatsuki , ale pořád si jejich členem, takže se tam budeš muset vrátit a jít chytat jinchuuriki , aby si nemysleli že si je zradil ! Ale chci ti říct že.. že mě stejně jednou dostanou. Takže--" Teď mi překryl ústa Itachi. Políbil mě na čelo a zapnul sharingan, pak jsem upadl do bezvědomí.
******
Když jsem se probral byl pryč. Jeho oblečení bylo pryč. Takže..takže mě opustil ? Bolelo to víc než jsem si myslel že to bude bolet. Zvedl jsem se z postele. Oblékl se a vydal se k babče pro misi. Jako by se nic nestalo. Jako by se nikdy ta noc nestala. Jako kdybych ho nikdy nikdy nepotkal. Jako by nikdy neexistoval. Babča mi zadala misi, ještě pořád byla ve vesnici. Měl jsem nějakému pánovi pomoct s opravou plotu. Lehká práce , kterou jsem během chvilky dokončil. Pán mi na místě dal odměnu a já se vydal domů.
"Naruto ! Naruto !" Uslyšel jsem jak na mě někdo křičí. Otočil jsem se a uviděl ho. Měl na sobě zelenou vestu konohy a na čele se mu leskla čelenka listové , která neměla na sobě ani škrábnutí. Doběhl ke mně. Chytil mě za pas a přitáhl si mě pro polibek.
"Itachi ? Ty si člen Konohy ?"
" Jo, odešel jsem od Akatsuki a vysvětlil vše Tsunade - sama. Ta byla tak hodná že mě vzala zpět, i když jsem teď hodností genin." Víc jsem vědět nepotřeboval. Natáhl jsem se pro polibek. Šťasten že to takhle dopadlo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 X <3 X X <3 X | Web | 1. června 2015 v 18:15 | Reagovat

^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama