Když ti někdo život ničí , usměj se a vem ho tyčí ^^ <3

Hra ( Sebastian x Ciel )

28. března 2015 v 0:15 | Elly - chan ^^ |  Kuroshitsuji - Yaoi

HRA

Sebastian Michaelis x Ciel Phantomhive

Ráno , když vyšlo slunce se první paprsky dostaly do oken sídla Phantomhive , přesněji do ložnice samotného hraběte. Ciel Phantomhive , hrabě Phantimhive , také znám jako královnin hlídací pes. Myslíte si že to musí být silný muž když nese již titul hrabě a jeho druhý titul v podsvětí dokáže vystrašit i největšího vraha , ale jste na omylu , tomuhle hraběti je teprve 13 let. Teď se asi divíte proč se ho každý bojí a proč si ho samotná královna vybrala jako hlídacího psa , ale tenhle mladík nese tak temné tajemství že i samotná temnota je proti tomu nic. Chudák Ciel si prošel za svůj krátký život tolik bolesti , že někteří lidé ani za svých 50 let nepoznají to co poznal on. Už jako malýmu chlapci byli zabiti rodiče a nebožák Ciel byl uvrhnut v nemilost jednoho kultu. Dlouho byl pryč a nikdo nevěděl kam se chudák klučina vytratil. Zatím co jiný ztráceli naději na jeho nalezení , Ciel si prožíval peklo. Mučili ho a ubližovali mu každý den. Když nadešel ten den když už měl vyprchat život s mladíčka , naskytla se mu skulinka a zachrána . Uzavřel totiž smlouvu s démonem , výměnou toho že mu splní jeho přání dá démonovi svoji duši. Tenhle démon s ním přetrvává v tomhle sídle spolu s dalším služebnictvem , které ale zdaleka není úplně normální. Sebastian Michaelis , tak se ten démon jmenuje se o mladého pána stará a je i příčinna proč se Ciela Phantomhiva všichni bojí.
Do pokoje prosvitly první paprsky slunce a mladý chlapec si přetáhl přes hlavu deku aby ho otravné sluníčko nerušilo v poklidném spánku, bohužel ani tak se nepovedlo Cielovi usnout , už ne vinou slunce , ale přesně v tu chvíli do pokoje přišel Sebastian probudit svého pána.
,,Dobré ráno , Bo - chan ."Usmál se sladce a postavil na stolek tác se snídaní a čajem.
,, Jak pro koho." Odpověděl mu Ciel na jeho pozdrav. ,, Mohl jsi mě nechat aspoň ještě chvíli spát ?!"
,,Ale mladý pane dneska máte plný program. A byla by škoda toho dobrého čaje který jsem pro vás udělal."
Ciel jenom odfrknul jako kůň a už nic neřekl. Sebastian jako každý den pána převlíkl z pyžama do šatů, a když byl Ciel převlečený podal mu čaj se snídaní. Celý den se pak odehrával jako každý jiný den , plný a unavující. Ráno hodiny tance,houslí a nějaké učivo, potom následu je oběd. Po obědě se musí ject se podívat do továrny a vyplnit nějaké papíry , i někdy se tam objeví něco od samotné královny , ale dneska se to naneštěstí vyhlo mladému hraběti. Když přišel domů z továrny už byla dávno tma, ale stejně to nebyl konec práce pro černovlasého klučinu , musel ještě vyplnit nějaké papíry a tak nechal ať Sebastian udělá čaj a nějaký zákusek a přinese to do pracovny, dnes nemá chuť na večeři.
Ciel vyplňoval papíry ve své pracovně , a když už dodělával poslední na dveře zaklepal Sebastian a vešel do vnitř s voňavým čajem a čokoládovým dortem. Položil jídlo před Ciele a sledoval jak se mladý hoch láduje . Přece jenom měl udělat tu večeři. Jako každý večer se Ciel ptal jestli něco nepřišlo od královny nebo jestli nějaký dopis přece jenom nezavítal na sídlo. Mluvili spolu dneska výmečně dlouho , ale poněkud se konverzace zvrtla na jiné téma než na kterém začínali.
,,Ty říkáš že se neumím bavit ?!" Prskal Ciel na Sebastiana , nemohl uvěřit co si ten drzý démon myslí.
,, Bo - chan to bych si k vám v žádným případě nedovolil, jenom říkám že jiní chlapci ve vašem věku dělají úplně jiný věci než vy! "
,,Třeba ?! Třeba jaký jiný věci ?! No říkej Sebastiane!"
,, Třeba chodí s děvčaty ven, hrají hry , baví se a plánují různé akce. "
,,Asi sis nevšiml že já na to , ale nemám čas ! Řídím celou společnost Phantomhive ! Nemám čas na nějaké akce a ani nemám čas chodit ven hrát hry !"
,, A co děvčata Bo - chan ? Nepamatuji si kdy jste vzal svojí snoubenku ven nebo jí pozval k nám ."
,, Elizabeth ? Jít s ní ven nemám na to čas a kdyby jsme ji pozvali sem , nepamatuješ si co udělala minule ?! ",, Tak hry , nepočítají se šachy. Nějaká hra , myslím si Bo - chan že ani nevíte jak se nějaké hry hrají. "
,, Já že nevím jak se nějaké hry hrají ?! Taková drzost ! Znám jich spousty ! Třeba na honěnou !"
,, Na honěnou ? Opravdu víte jak se to hraje ?! " Zeptal se ho nedůvěřivě démon.,,Jistě že to vím !!"I když tohle Ciel řekl Sebastian nevypadal jako by mu to věřil , to Ciela ale dopalovalo.
,,Pořád mi nevěříš ?! Tak víš co ?! Zahrajem si na honěnou !"
,, Bo - chan vy se mnou chcete hrát hru ?"
,,Jsi hluchej ?! Jo , chci ! Tohle je rozkaz ! Zahraj si se mnou na honěnou ! "
,, Yes , my lord."
,, Tak máš babu Sebastiane a dej mi náskok !"
Ciel se obrátil a vypálil plnou rychlostí po chodbě ! Ohlížel se furt jestli náhodou nemá v patách Sebastiana , všechno měl pod kontrolou do té doby dokud se nedostal do chodby která vedla k Sebastianovu pokoji.
Jenom nakouknu. Pomyslel si hrabě. Odevřel dveře a rozhlédl se po pokoji , tak uklizeno , ale co mohl čekat jiného od démona. Opatrně za sebou zavřel dveře a šel šmejdit, říkal že se tu jen nachvilku zastaví , ale víc ho zajímalo co Sebastian skrývá , třeba má nějakou uchýlku , jinou než ty jeho kočky. Třeba je to sadista nebo se převlíká do ženských šatů ? Kdo ví. Otevřel skříň tam byli jenom obleky. Pak nakoukl do koupelny a nic. Šuplíky a nic. Pod postel a nic. Nemohl tomu uvěřit ! Je to přece chlap , který je hezký , i když je to démon, také musí mít chutě ehmm na sex . Nedivil by se kdyby našel nějaké hambaté fotky. Ale nikde nic. Jenom nějaké knihy. Chudák Ciel úplně zapomněl na jejich hru. Když se otáčel k odchodu ze zadu ho okolo pasu chytli dlouhé ruce. Ciel vykřikl.
,, Mám vás Bo - chan. Právě jste prohrál . " Sebastian se sladce usmál na Ciela.
Už , už chtěl Ciel něco říct, ale byl umlčen polibkem od démona. Ciel vytřeštil oči a chtěl se od Sebastiana odtrhnout , ale síla Sebastiana byla o hodně větší než mladého pána. Když démon ukončil polibek , vrazil mu Ciel facku.
,,Co si myslíš že děláš ?!"
,, Líbám vás Bo - chan ." Odpověděl v klidu démon.
,, A to jako proč ?!"
,, To je ta samá otázka jako : Proč jste vešel do mého pokoje když hrajeme hru ? Nebo proč se koukáte do každé skříně a zdálo se mi že i něco hledáte." Odvětil mu starší muž.Ciel už ani nemukl , věděl že ho démon uzemnil. Sebastian neváhal a znovu Ciela políbil , tentokrát víc dravě, Ciel se ze začátku bránil , ale když zjistil že nemá šanci nechal Sebastiana ať si dělá co chce. Potom ucítil jak se do jeho pusy cpe i démonův jazyk, nemělo cenu se ho snažit odradit. Ciel nechal Sebastiana ať prozkoumává jeho ústa svým jazykem, později i polibek oplácel. Sebastian si toho rychle všiml že mladý pán začíná být povolný a tak toho využil. Rychlostí blesku se ocitl Ciel na posteli , ani nestačil zareagovat a démon už byl nad ním , Cielovi byli zablokovány útěkové východy. Sebastian se sklonin k černovlasému hraběti a znovu rozpoutal tanec jazyků. Při tom se démonovy ruce rozběhly po chlapeckým těle. Napřed neodbytné ruce sundaly pásku přes oko , poté se přesunuli na hrudníček a vyslíkly Ciela z košile, ta odletěla do neznáma. Za ní následovali kalhoty. Jediné co zbylo na Cielovi bylo spodní prádlo. Mladý hrabě se za červenal. Sebastianovi rty se přesunuli na krk , nejprve jazykem olízal (oblízal , odlízal :D Nějak sem se v tom zamotala ! xD :D) krk a pomalu se přesouval níž až k hrudníku , za sebou nechával vlhkou cestičku občas zarudlý flíček.
,,Aagh .. Sebastiane. " Sténal Ciel , když se démon zabýval jeho bradavkami, přitom se staršího muže ruce přesouvaly blíže k citlivým místů černovlasého mladíka. Hbité ruce démona sundaly poslední kus oblečení které měl Ciel na sobě. Mladý chlapec snahou zakrýt se stáhl ruce a překryl si svůj již vzrušený úd. To se ale sluhovi nelíbilo , ale moc se tím nezabýval. Přetočil svého pána na břicho a sundal si své rukavice, naslinil si prst a vnikl do nitra hraběte.
,,Sebastiane ! To bolí .. " Sténal bolestí.
Ale démon na to nebral ohledy. Začal již hodně dravě líbat , teda spíše kousat Ciela do krku až mu tekla jeho sladká krev , pro démona to byla jako pochoutka , jako víno které nikdo nikde nesežene , tak moc to pro něj bylo , i když spíše chtěl Cielovu duši tak ani jeho tělo nebylo až tak špatné , a teď když má možnost se ho zmocnit , tak proč by toho nevyužil ? K jednomu prstu se už přidaly i další dva prsty a po bledých tváří chlapce se začaly kutálet slzy. Druhá ruka démona vyprostila jeho úd z kalhot a pomalu vytáhl prsty z nitra klučiny. A do nitra Ciela vnikl penis démona. Ciel zakřičel , Sebastian rozhodně neměl žádné malé mužství. Cítil jako kdyby ho to drásalo ze vnitř. Sebastin to ale cítil jinak , užíval si úzkost svého pána , nepochybně byl i jeho první , nedal ani chvíli aby si Ciel zvykl a už se začal pohybovat. Cielovi nezbylo nic jiného než zatnout zuby aby nekřičel bolestí. Místo toho aby se to stalo přijemné , prožíval Ciel asi 2 nejhorší zážitek ve svým životě. Místo toho Sebastian prožíval něco co si nedokázal představit , jak může takový požitek u něj vyvolat stejné vzrušení jako když někomu bral duši. Už si užíval jak se ženami tak i s muži , ale tohle bylo něco úžasného . Netrvalo dlouho a Cielovo nitro zaplnilo sperma démona. To utrpení pro Ciela už naštěstí skončilo , starší muž vytáhl svoje mužství z Ciela , oblíkl se a odešel z místnosti , nechal tam chudáka Ciela samotného , zneužitého a unavené. Ručkou šáhl na svůj zadek , a když se podíval na svoji ruku uviděl tam jak semeno po démonovi tak i svojí krve. Tak moc ho pálel zadek a byl unavený. Teď si Ciel uvědomil , že i když mu Sebastian slouží , neznamená to že mu nemůže taky ublížit. Byla to další osoba která v životě mladého hraběte po sobě zanechala díru a bolest. To ale Ciel nevěděl ještě že démonova hra ještě zdaleka , ale zdaleka neskončila.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama